Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aluniaamała

dieta jabłkowa!! szybko skutecznie i bez głodu ok.5kg/tydzien

Polecane posty

Gość GrubaPanda
Witam wszystkich! 3 lata temu na diecie jabłkowej schudłam, podkreślam SCHUDŁAM w ciągu 10 dni 8 kg, które nie wróciły do mnie przez 2 lata, ale przez to że się przestałam odżywiać racjonalnie, a coraz częściej jadłam wieczorami słodycze czipsy, słodkie soczki to przybrałam. Gdy schudłam ważyłam 68 kg przy wzroście 180 cm, teraz ważę 77 kg. Postanowiłam, że wrócę do tej diety, która mi pomogła.Dziś jest mój drugi dzień diety jabłkowej(jem same jabłka ile chcę i kiedy chcę). Piszę to ponieważ potrzebuje wsparcie, jest mi ciężko wytrzymać, tym bardziej że mój dotychczasowy tryb odżywiania nie był najzdrowszy. Odchudzam się od wielu lat, a mam dopiero 23 l na karku. Próbowałam wielu diet i różnych ćwiczeń, które mi nie pomogły mimo samozaparcia, wiec rezygnowałam po 3 miesiącach bez efektów. Dopiero dieta jabłkowa pokazała, że dla mojego organizmu jest dobra i skuteczna. Wiele osób na forum krzyczy, że jest niezdrowa i niszczy organizm. JA na swoim przykładzie powiem, że mi nic się nie pogorszyło, włosy mi nie wypadały ani nic z tych rzeczy, wręcz przeciwnie czułam się świetnie. Jedzenie samych jabłek to prawie głodówka więc nie zaleca się jej stosowania dłużej niż 3 dni. Ja miałam dużo samozaparcia i wytrwałam 10 dni bo już nie mogłam na siebie patrzeć i się udało, mam nadzieję że uda się i teraz. Planuję wytrwać 5 dni. Nigdy nie wypowiadałam się na forach, tylko je czytałam, ale widząc ile osób desperacko szuka skutecznej drogi do szybkiego zrzucenia tłuszczu to postanowiłam napisać moją historię. Pragnę podkreślić, że dzięki tej diecie zniknął mi tłuszcz a nie woda i waga utrzymywała się przez 2 lata, więc efektu jo jo nie było, a po diecie zaczęłam jeść normalnie, ale nie przesadzając ze słodyczami i tłustym jedzeniem, po prostu normalnie jak człowiek a nie świnka. Mam nadzieję, że komuś ten wpis pomoże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakęcona
Fajna dieta,ale boje sie ze nie wytrwam,bo ciagle chodze glodna.caly czas jestem na dukanie ale tylko od poniedzialku do piatku,a w weekend delikatnie sobie folguje z alkoholem,potem od nowa i tak w kolko.przez to ze mam w lodowce zapasy dukanowe to w tym tygodnku zrobie bialkowa diete,a od poniedzialku jabłka,to na pewno duzo taniej wyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od takiej "diety" można nabawić się cukrzycy. Nie cudownego szybkiego sposobu na schudnięcie bez zrujnowania zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakęcona
Hej.kto od poniedziałku na jabłkach chce jechać ze mną? Dołączcie się,będzie rażniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakęcona
No to zaczynam Teraz kawa z mlekiem i słodzikiem.troche w siebie nie wierze,że wytrwam'ale spróbuje.bede pisac jak mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanija
Ja od dziś jestem na diecie jabłkowej max 3 dni tyle ile zalecają bo dłużej to niebezpiecznie.Zjadłam już 4 jabłka a zamierzam jeszcze 3 to jest około 2 kg dziennie pije wode mineralną niegazowaną ok 2 litry do tego mięta i rumianek .Ta dieta to też dobre oczyszczenie organizmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakęcona
Zjadłam wczoraj 4,5jabłka,wypiłam 3kawy z mlekiem i słodzikiem i 1litr wody.waga chyba nie spadła,nie ważyłam sie wczoraj,ale brzuch jakby mniejszy.czuje głód.właśnie pije kawe,nie wiem czy wytrwam jeszcze 2 dni.nie wiem co potem,czyli od czwartku mam jeść.boje sie świąt,znowu sie najjem.czemu my kobiety tak mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talianka
od jabłek cukrzycy? nigdy w życiu!! przestańcie pisać bzdury wiktarianie jedzą same owoce i są zdrowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talianka
w jabłku jest fruktoza, ale są też inne naturalne składniki, żeby się nabawić cukrzycy trzeba by przez rok jest dziennie 60 kg jabłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanija
Zakręcona to nie tylko my kobiety tak mamy niektórzy faceci też ale wolą nie widziec u siebie tego problemu,ja już wczoraj wieczorem miałam chętke cos zjesc chocby suchego chleba(śmiech)ale nie postanowiłam wytrwac dziś jem 2-gie jabłko i oczywiście woda i rumianek ,ale to też tak jakoś zleciało że nie moge uwierzyc 2 dzien bez jedzenia ,ty też dasz rade przetrzymamy i na koniec zobaczymy efekty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanija
O sory zakęcona miało byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakęcona
Jem 5jabłko,to drugi dzień jabłek,a ja nie byłam jeszcze w toalecie,coś tu nie tak,wcale nie czuje sie lżejsza.chyba nici z tej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakęcona
Trzeci dzień diety,schudłam 10dkg,no super,dwa dni na jabłkach i aż tyle straciłam na wadze,no poprostu super.widać ta dieta nie jest dla mnie.porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakęcona
To co robić,żeby nie tyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa trenerka
to nie dieta a raczczej detoks,zdecydowanie pomaga i ulatwia schudniecie,ale to naprawde zadna dieta.najlepsza dieta to poprostu zdrowy styl zycia.zgadzam sie z popszednimi wypowidziami,ze takie cos nieumiejtnie stosowane to najlepszy sposob na efekt jojo.dodam jeszcze,ze nie rozumiem jak mozna sie katowac jakimis dietami po latach jedzenia wszystkiego bez opamietania? zrozumcie,ze w ten dopoki nie zmienicie stylu zycia i odzywiania,ZAWSZE bedziecie na diecie.tak naprawde to tlusz trzeba spalic,samo siedzenie i nic nie jedzenie nie prowadzi do nieczego.tracicie mase MIESNIOWA a nie TLUSZCZOWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwiczę codziennie,mam dużo ruchu przy 8 miesięcznym dziecku,nigdy się nie objadałam, pieczywa nie jem już kilka lat, wędliny tylko drobiowe, nic smażonego, jeżeli już napoje to light.słodyczy praktycznie nie jem.mam po prostu duży problem z wypróżnianiem (co kilka dni).Tak jak pisałam to już trzeci dzień na jabłkach, a ja w toalecie nie byłam. a jabłka miały w tym pomóc. dziś wypiłam kawę z mlekiem i słodzikiem, rumianek, pół litra wody i zjadłam duże jabłko i nic. zaraz zjem kolejne bo jestem strasznie głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakęcona
Zapomniałam sie podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanija
zakęcona to może problem u ciebie tkwi gdzieś indziej przemiana materi zła czy cos Ja już straciłam 2kg,30dkg do toalety normalnie chodze tyle jabłek to przeczyszczenie ho ho to moja pierwsza w życiu dieta i nie spodziewałm się po niej cudu raczej brałam ją pod kątem oczyszczenia organizmu co prawda mam 6 kg nadwagi do zrzucenia bo zawsze zimą przytyje tak mam od paru lat ale jak wiosna się zaczyna to rower i biegi i będzie ok .już połowa dnia więc jeszcze 3 jabłka woda i normalne jedzenie od jutra przykro mi że tobie ta dieta nie pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakęcona
Gośćanija a pod jaka postacia te jablka jesz?ja surowe,a może na ciepło musze.ja juz nie wiem,każdy pisze że chudnie.ja chyba jakaś nienormalna jestem.a tak liczylam na tę dietę.co bedziesz od jutra jadla?napisz,bo ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanija
zakęcona ja też na surowo jem i obrane bo ze skórką jakoś przełknąc nie moge dobrze że to już koniec bo następny dzień to już bym chyba nie dała rady na diecie człowiek jak dłużej nie je to może zwariowac ,a od jutra na początek to tak lekkostrawnie ,ciemne pieczywo troszke wędliny krupnik na kaszy jogurt z wapniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowy czlowiek powinien minimuum ras dziennie sie wyproznic a jak nie je to chudnac nie jesz kalorycznie a tyjesz to powinnas isc do lekarza i powiedziec mu o tym moze jakies badania zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakęcona
Wow jest 1kg mniej,po trzech dniach,ubikacja zaliczona.ja zawsze mialam problemy z wypróżnianiem.nie wiem jak dzis,czy dalej jabłka,czy normalnie,tzn serek lekki,jogurt,pierś,wędlinka.na razie kawusia i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakęcona
No przepadło.zjadłam jajeczniczke na wedlince i kawałek fileta.do tego woda i rumianek.co dalej..., nie wiem,pewnie seruś z jogurtem i dalej kawka,woda. Najgorsze,ze placki bede jutro piec i jak tu masy czy sera na sernik nie spróbować.oj ciezko. A Tobie gośćanija jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanija
zakęcona 1kg lżejsza jesteś to już coś ,ja dziś jem to co pisałam wczoraj i jabłko dziennie będe jeśc na deser acha i przez dwa dni mnie głowa bolała a dziś jak zaczęłam jeśc to nie boli to chyba tej diety był powód,święta tuż tuż to wiadomo smakołyki będzie się podjadac ale z umiarem trzeba bez objadania.Tak wogule to ja prawie wszystko jem jeśli chipsy pizze to 1,2 razy w miesiącu frytki ostatnio latem jadłam bo lubie tak na świeżym powietrzu ,słodycze uwielbiam i gorzką czekolade po za tym lubie dobrze zjeśc takie domowe schabowy, zawiesisty sos z makaronem ,pierogi,a zupy to już rozne itd. nie pije wody kolorowej coli bo nie lubie tylko mineralną, unikam rzeczy przetworzonych np ze słoika .ale tak jak mówię wszystko można ale z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta jabłkowa - zasady Dieta jabłkowa, podobnie jak inne diety oparte na dominacji jednego składnika, niesie za sobą ryzyko niedostarczenia organizmowi odpowiednich składników odżywczych, niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania, a w konsekwencji może doprowadzić do jego wyniszczenia. W związku z tym dietę jabłkową należy stosować nie dłużej niż 5 dni. Z wyżej wymienionych powodów dieta jabłkowa nie polega tylko na spożywaniu samych jabłek. Konieczne jest urozmaicenie jadłospisu o inne produkty, przy czym należy pamiętać o zmniejszeniu kaloryczności posiłków do 1000 kalorii na dobę. Do tak drastycznej kuracji odchudzającej należy się odpowiednio przygotować, dlatego na kilka dni przed rozpoczęciem diety jabłkowej warto stopniowo ograniczać ilość jedzenia, zwłaszcza słodyczy, alkoholu i kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zaparcia czopki glicerynowe albo ziolowe :-) polecam :3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakęcona
Drugi dzień jabłka,woda i kawa.brzuch wzdęty,boli,tydzień temu czułam się lepiej.nie wiem może to wina jabłek.nadal nie wiem ile ich dziennie można zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka123
Hej, zaczęłam dzisiaj dietę jabłkową. Zamierzam 3 dni jeść wyłącznie jabłka. Wieczorem godzina spaceru. Mam 170cm wzrostu i ważę 68 kg :/ katastrofa.... Trzymajcie za mnie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczarniutka
od jutra czas start :) ktoś chętny ?? zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×