Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aluniaamała

dieta jabłkowa!! szybko skutecznie i bez głodu ok.5kg/tydzien

Polecane posty

Wifi 80 powodzenia👍no ja dzisiaj spròbuje na samych owocach jabłko,gruszka,kiwi...obym wytrwała to jutro warzywka😊

Ann98 a jaki to koszt dla zdrowia?tylko mi to na dobre wyjdzie,owoce,warzywa przez 7 dni,musze zmniejszyć żołądek i się troche oczyścić a przy okazji może coś spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

No to zaczynamy od poniedziałku 🙂Mi by sie przydalo ogolnie 10 kg zrzucić 🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Ja juz dwa dwa jabłka dzis i kawa z mlekiem .

Milego dnia ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny fajnie że jestescie,ja dziś na jabłkach czytałam że to bardziej oczyszczanie i tego będę się trzymać,Monia może spróbuję od przyszłego tygodnia,narazie 3 dni,ja też bym chciała 10 kilo zrzucić a powiem szczerze że mi to w ogóle nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monia ja wyjeżdżam w czwartek i wiem że nie dam rady ciągnąć diety ale po powrocie może spróbuję,dziś jestem po kawie i jabłku,Klaudia powiedzenia walczymy na jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

12:36

U mnie narazie 3 jabłka i 3 kawy .Czuje ze troche mi slabo sie robi ,jednak nie złamie sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,ja dzisiaj na warzywach,głodu zero jak narazie,samopoczucie też bardzo dobre,ja bym chyba nie mogła na samych jabłkach 3 dni,musze codziennie coś innego jeść bo tak to szybko się zniechęcam.Jabłka też są wzdymające,ale oczyszczają super też to czytałam.Wifi80 ja jak to przejde przez 7dni to wracam do liczenia kcal.Będziemy w kontakcie dziewczyny razem pokonamy zbędne kg.

Wczoraj byłam na samych owocach to zjadłam dużą gruszkę,3 jabłka,2 kiwi i pomarańcze+woda,herbaty odchudza.chyba z 1litr i 2xkawa.

Klaudia trzymaj się,w razie kryzysu można jeść kisiel bez cukru+stewia lub słodzik,kcal malutko 17kcal w 100ml,tak można się szybko poratować👍

Trzymam za Was kciuki👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja o takiej diecie nigdy nie słyszałam. Chyba jednak wolę zostać przy swojej. Płatki owsiane, kasze, makarony, chude mięso no i oczywiście dużo warzyw. Do tego trochę ruchu, odpowiednia suplementacja w moim przypadku 3 kapsułki dziennie African Mango od Vital progres i kilogramy spadają 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Ja w sumie nie przepadam za jabłkami ,tak mi sie przynajmniej wydawało .Dziś nawet wyjątkowo mi smakują ;) Do tej pory zjadłam 3 jabłka i wypiłam 4 kawy .Jestem bardzo zdeterminowana zeby schudnąć ,od kiedy zobaczyłam te okropne fioletowe paski na biodrach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Słyszałam o jabłkowej diecie tylko ja średnio za jabłkami przepadam więc to dla mnie nie jest. Wolałam sobie zamówić pudełkową dietę lightdiet i tam wszytko jeść i nie tylko jabłka. Dla mnie plusem największym jest że nie muszę gotować nie znoszę tego. a tu pedełka dowiozą i tylko trzeba je podgrzać i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja zjadłam 2 jabłka,na obiad marchewka z groszkiem 5 łyżek bo mi jabłka nie wchodzily, na podwieczorek zjadłam jablko i kawa zbożowa,samopoczucie ok,aż się dziwię bo energia też jest,najgorszy dla mnie wieczór bo wtedy lubię jeść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Wifi 80 wlasnie najgorsze sa wieczory ,mnie wtedy dopada ochota na wszystko .Zazwyczaj mam tak ,że caly dzien ladnie trzymam sie diety a wieczorem juz bym chciala zjesc wszystko najlepiej co jest w kuchni 😀

Monia  ja za to od dzis pokochałam jabłka ,choc trafiło mi sie jedno w ogole bez smaku Ogolnie ja uwielbiam monodiety czy to jajeczna czy jabłkowa czy kefirowa.Pewnie po tej diecie jablkowej sprobuje diety o ktorej pisalas  10 dniowej .

Do tej pory zjadłam 6 jabłek ale to pewnie dlatego ze spalam miedzy 15 a 20.

a jak wy sie dziewczyny trzymacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki😊

Słuchajcie ja mam tak samo jak Wy,najgorszy głòd dopada mnie wieczorem😕Miałam kryzys tak około 18ej,ale zjadłam szpinak i jest ok,w sumie dobrze się czuję.Jutro rano się zważę może coś spadło,byłoby super😊Klaudia ta dieta jest tylko 7-dniowa,serio fajna dieta,bez głodu i jeszcze się chudnie,....ja uwielbiam kefir byłam w grudniu 2dni na kefirku😊

Wifi a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

A no tak dieta GM to 7 dni ,juz mi sie myli od tych wszystkich diet .😁Ja kefir i maślankę moglabym pic caly czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjadłam parę jabłek ale dodałam też marchewkę z groszkiem,pije dużo i myślę że dam radę zasnąć i nie skoczę po coś do lodówki,w sumie to tylko 3 dni oczyszczania, później się boje bo wyjazd na ferie a to wszystko burzy,no chyba że będę liczyła kalorie,Monia może i ja spróbuję tej 7 dniówki, zobaczymy jak pójdzie tobie,jutro się ważę i dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wifi ja bym chyba odpuściła na czas ferii,i tak jak wytrzymasz na tych jabłkach 3dni to podejrzewam,że i tak nie będziesz dużo jadła...kurcze ferie raz w roku..

Dlamnie ta dieta sie podoba,raz w miesiącu možna powtarzać,będę do niej wracała,troche mam ochote na jogurt ale uciekam pod prysznic i spać coby nie kusiło😊

Dajcie znać ile mniej👍

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Ja jadłam bez majonezu około 6 dziennie i kefir.  .Mozna powiedziec ze po chorobie sterydach ,antybiotykach ogolnie mam dziwne smaki .Przestawilo mi sie zupelnie.I smakuje mi np sam ryż ,same owoce ,same jajka ,sam ser  ,kisiel lniany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska! Dieta jabłkowa. Takich bzdur jeszcze nie widziałem 😞

 

Jak myślicie, dlaczego chudniecie na diecie z samych jabłek?

Bo spożywacie mniej kalorii niż wynosi Wasze zapotrzebowanie. Jestescie w deficycie kalorycznym!

Po co sie tak męczyć i niszczyć sobie układ pokarmowy spozywaniem jednego produktu, skoro można się odchudzać zdrowo i smacznie, ba! można nawet codziennie zjeść coś słodkiego, pod warunkiem, że nie przekroczy się załozonej ilości kcal danego dnia - czyli, jeśli nadal będziecie w deficycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobietki ja po pierwszym dniu 1,1 kg na minusie,wiem,że to woda a nie tłuszczyk ale bardziej mi zależy na oczyszczaniu,podjadam wieczorem troszkę sera żółtego cieniutkie plasterki ale jestem zadowolona,dziś jestem po kawie i nie mam coś ochoty na jabłka,ciągnę dalej a jak u was Monia i Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej suuuperaśny wynik👍i co z tego że woda,wody też trzeba upuścić😊ja jadłam wczoraj na maxa te warzywka i kolejne -0,5kg,też mega szczęśliwa😊Dzisiaj mam w menu warzywa+owoce...powodzenia dzisiaj😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsm

Jak fajnie ze tu ktoś jest 😊 Tez chce się dołączyć 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZASDLACIEBIE

Cześć,

zapraszam Was na nowe forum poświęcone ekstremalnemu zrzucaniu wagi ;)

Forum jest darmowe i wolne od reklam suplementów i innych

Zarejestrować się może każdy kto interesuje się tematyką odchudzania

Można prowadzić swój dziennik odchudzania

Forum opiera się na zasadzie grupy wsparcia

Każdy Użytkownik może dodać swoją wagę i cel jaki chce osiągnąć istnieje możliwość komentowania postępów innych odchudzających się dodawania swoich diet i ćwiczeń

oto link:

http://www.ekstremalne-odchudzanie.oxn.pl

 

Po przyjęciu na forum, zyskasz dostęp do działów takich jak
- Dzienniki odchudzania
-Diety
-Co robić by pokonać głód
-Co zrobić gdy nadchodzi WILCZY NAPAD
-Dlaczego warto być szczupłą osobą
-Najlepsze Ćwiczenia
-Zdrowe Przepisy
-Niskokaloryczne Przepisy
-Filmiki i Zdjęcia motywacyjne
i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Mi dzis bardzo slabo poszło .Ani jednego  jabłka dzis nie zjadłam,za to serek homogenizowany i czerwona kapustę .A wczoraj czułam sie naprawde świetnie po całym dniu na jabłkach .A dzis po wykładach jakos naszła mnie ochota na nabiał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klaudia...może spròbuj liczyć kcal?Jeśli studiujesz to nie dieta dla Ciebie,a o tej jajecznej kiedyś czytałam,ale nigdy nie pròbowałam przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też mało jablek, i to chyba już nie dieta,parę plasterków sera i kiełbaski,plany się trochę pozmieniały,wrócę tu po feriach bo ferie przecież Monia raz w roku,jutro ważenie dam znać ile w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×