Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

to prawda rewelacja;) dolina charllotty bardzo mi sie spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja dopiero mam dostęp do "świata", bo od rana nie miałam neta :/ jakąś masową awarię mieliśmy u nas. wczoraj poszłam spać przed północą i dzisiaj jestem nieżywa ... Z mamą oglądałyśmy sukienki na tej stronie, którą Pola albo Malwina podała, nie pamiętam. Takie czadowe co były :) W sb ksiądz będzie u nas z kolędą, to jeszcze się upewnimy, czy szrajbnął nasz ślub w zeszycie swoim :) Pati a jak u Was ze ślubem w końcu? Zmienialiście godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Ania :)stronka z tymi sukienkami króluje, nie wim jak ja ja znalazłam, ale zainspirowała już nie jedna osobe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ładna, skromna w moim typie ale tyle kasy ja bym sie nie zdecydowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati..ten tył bym sobie zrównała bo może być niewygodny ..za długi ogon ja swoja w oryginale tez tak miałam, z tym że sobie ja stiuninguje ;p w zamian za to mam 2 metrowy welon :) jeśli możesz sobie pozwolić na taki wydatek to zaszalej kochana:) :):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm Kasiu suknia jest pyszna :) śliczna. Tylko ta cena :/ No i długaśny tren. Ja bym chciała tren, ale tylko do kościoła i na pierwszy taniec, a później go odsunąć. Ze względu na ten oduwany tren skłaniałabym się ku szyciu, bo w salonie nigdzie raczej takiej nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ładna sukienka ale nie kupiłabym jej za tą cenę ania- nie zmieniliśmy jeszcze godziny czym się troche stresuje. ostatnio rozmawiałam ze znajomą i ona powiedziała ze jesli ksiądz co dzień odprawia msze o 17 to wątpi żeby na nasz ślub przesunął na 16 bo w ten sposób zbije z tropu ludzi tzn babcie które chodza na popołudniowe msze. ale z drugiej strony to nie zwykła masza tylko slub więc chyba możemy sobie wybrac godzine. aj nie potrzebnie zgadzalismy sie na tą 17 moglismy od razu powiedziec ze bardziej pasuje nam 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a wasz ksiądz jest taki bardziej ugodowy czy wręcz odwrotnie będzie stwarzał problem ze zmiana godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Kati... Ania to perfekcyjnie opisała , ja w pracy to tak na szybkiego odpisuje ..;) nie do końca można mnie nie raz zrozumieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina- niby ugodowy, młody ksiądz. ale wiesz zmieniając godzine burzymy mu grafik. ja juz sama nie wiem, bo tej pory myślałam ze to zaden problem ale jak pogadalam z ta znajomą to zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi osobiście sie wydaje że to żaden problem wystarczy że w czasie ogloszeń powie że w tą sobote msza jest o godzine wcześniej ze wzgledu na slub...ale ksiądz jak to ksiądz nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja myślę, ze nie ma się czym stresować, tylko mu powiedziec. Powiedzcie, ze macie coś tak poustalane godzinowo (np zdjęcia), ze musicie na 16 mieć ten ślub. Przeciez nie będziecie kłamać ;) prawda w tym jest :) Co to za problem, zeby babcie przyszły później ... U nas na którą się chce to ksiądz robi, msze najwyżej są albo wczesniej, albo później. We wrześniu akurat u nas są o 18 wtedy takie "standardowe" msze. Jak jest jakaś zmiana, to na ogłoszeniach zawsze jest powiedziane. Wy nie jesteście z parafii od niego, a dajecie mu "zarobić" więc powinno być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze laski, w końcu nie robią tego za darmo, że tak się wyrażę- dostają pieniążki za to prawda.. babulki mogą poczekać.. uważam, że nie powinien ks. robić problemu. Apropo kasy, powiem Wam, że we wrześniu 2011 bylismy na ślubie u kuzynki i co mnie zaskoczyło, podczas mszy nie zbierano "na tace". Ja również będę chciała tak zrobić, co wy o tym sadzice? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagmara, sukienka Ol Szwed- ostatnia troszkę przypomina mi Twój typ:) bardzo fajnie wygląda ta suknia. Tak na prawdę chyba najładniejsza ze wszystkich jak dla mnie... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, troszke nie pasuje do tematu :) booo ja dopiero szukam sali i wgl. sie rozgladam za wszystkim, może byście coś podpowiedzialy od czego zacząć na co zwrócić uwage , bo widze że większość załatwień macie za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Suzanka :) Najlepiej swoje poszukiwania zacznij od sali i orkiestry (albo dj'a nie wiem co planujesz), w następnej kolejności kościół, kamerzysta, fotograf :):):). A reszta pójdzie z górki :) ubiór, zaproszenia, menu itp. itd skąd pochodzisz napisz coś o sobie:) planujecie ślub na wrzesień czy tego tez jeszcze ie macie sprecyzowanego :) ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak , jesteśmy zaręczeni iii chcemy tego oboje i wiem ze to ja powinnam zaczać myśleć o wszystkim ale szczerze mówiac nie wiem jak sie za to zabrać , wiemy tylko ze chcemy malutkie i skromne wesele :) Zaczeliśmy od listy gości i zapisania sie na nauki przedmałżenskie iii narazie na tym koniec . Województwo podkarpackie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Suzana. A macie date wybrana? Jesli tak to nastepnym krokiem byloby znalezienie sali/restauracji i zapisanie daty w kosciele i tak jak Pola pisala zespol/dj i fot-kam. Mi bardzo pomoglo jak zalozylam sobie taki slubny folder I powypisywalam co oraz kiedy trzeba pozalatwiac. Do tego bardzo pomogly mi specjalne strony internetowe dotyczace slubu i wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mamy jeszcze daty :) bo jak wspomnialam wczesniej nie wiedzialam jak sie za co zabrac zeby zaczac dzialac :) Katie - świetny pomysł z tym folderem , wręcz inspiracja bym powiedziała :). Myślę że z data nie bedzie najmniejszego problemu, gorzej z salą... Łacznie ma byc 55 gosci , wiec malutko :) Poza tym w sieci dużo tego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wlasnie date musisz najpierw wybrac i zaczac poszukiwania sali wlasnie pod ta date. Wlasnie ten folder to dobra sprawa bo jak ci cos wpadnie do glowy to zapisujesz sobie pomysly albo jak ci sie cos spodoba np z jakiegos magazynu to tam mozesz wszystko sobie zbierac. I masz wszystko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek wybierzcie sobie datę, zastanówcie sie czy chcecie wrzesień tak jak My tutaj wszystkie zgromadzone:) czy może czerwiec itp.. a potem po tym kątem szukajcie sali-bukujcie kościół no i w dalszej kolejności kamerz., foto... ubiór..zaproszenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam np. założone folder fryzury. jak będę szła do fryca to tylko wydrukuje i git majonez:) co chwile dokładam nowe fotki... taki ogólny porządek jest wówczas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) dzis jak zwykle zreszta przegladalm stronke zaslubiny.pl i jestem w szoku, czego Ci ludzie nie sa jeszcze w stanie wymyslec:D jesli macie chwilke to sobie zobaczcie : http://www.zaslubiny.pl/artykuly/suknie-slubne-z-papieru ladna ta suknie, bardzo mi sie podoba ale nigdy w zyciu nie odwazylabym sie na taka :D nie tylko do slubu ale i na zadna inna okazje :) a Wy jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. Panna Młoda w takiej sukni była by jak dla mnie przebrana a nie ubrana... przez dół- za bardzo roztrzepana jak dla mnie ...natomiast góra całkiem całkiem-oryginalna :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wogóle nie zalożyłabym takiej sukni a napewno nie na wesele.. jedno szarpnięcie ktoś zaczepi i sukienki nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×