Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Gość noelanoelka
witam wszystkich, chcialam sie podzielic przykra sytuacja ktora mnie spotkała, otoz cyfra + podniosla mi cene abonamentu w trakcie trwania umowy. nie dajcie sie zrobic w balona, macie prawo odstąpić od zmian w umowie i wypowiedziec ją !! bez płącenia kar! pisze, moze komus sie taka wiedza przyda! do połowy marca mozecie uciekać od tych pijawek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, masz racje, my tez będziemy sadzać właśnie tak jak to opisałaś:) Chciałam się pochwalić .. mamy za sobą pierwszą lekcję nauki Tańca :):):) uczyliśmy się walca angielskiego i takiego 'fristajlowego' tańca weselnego :) bardzo fajna sprawa. Lekcje raz w tygodniu po półtora godzinki :) poza tym kupa śmiechu no i fajny sposób na spędzenie czasu we dwoje :0 Miłego dnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Pola. My tez chcemy isc na nauki tanca ale jakos nie mozemy sie zebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia to super :) nie dość, ze zabawnie, to jeszcze sobie spędzicie razem fajnie czas :) To życzę owocnych nauk i miłej zabawy :) Pati gdzieś Ty się zapodziała kochana? Miłego popołudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e to widzę dziewczynki, że szalejecie z tymi tańcami ;) my spontan :D dobrze nam się razem tańczy i dobrze nam idzie nie chwaląc się :D , więc nie myśleliśmy nawet o naukach. Ale fajna rzecz takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dołącza nowa forumowiczka :) myślę, że ciekawie będzie skonsultować te wszystkie ważne sprawy z Wami, w końcu macie ten sam "orzech do zgryzienia" i jeszcze wiele rzeczy do załatwienia :) a do września niewiele czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) jak zwykle wywiad środowiskowy :D kiedy ślub, co macie, ceny, coś o was itd ;) nie ma rady, zaczynamy od tego :D Masz rację, do września już niewiele czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy się nie pogubię, tyle pytań ;) jesteśmy ze sobą prawie 3 lata, zaręczeni nieco mniej ;) ślub 8 września i jak na razie mamy załatwioną salę, foto-video, kucharkę (nie płacimy od talerzyka, tylko gotuje nam kucharka i sami wszystko kupujemy-wychodzi taniej ;)) no i zespół, tyle z najważniejszych rzeczy. Największy problem będzie z pewnością z kiecką, dlatego potrzebuję rady drogie dziewczyny :) Na razie to chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o ceny to wszystko zależy od regionu Polski. Ja jestem z łódzkiego i ceny u mnie wyglądają tak: sala 1500zł+opłaty (energia elektryczna, woda, gaz i takie tam) fotografia i film z 2 dni wesela, album-nie pamiętam dokładnie jaki i co :P,około 800 zdjęć na płycie i plener-3200zł zespól-3800zł kucharka-1500zł obsługa-350zł albo 400zł od jednej kelnerki (myślałam o 4, ale nie wiem jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam andziula w naszym gronie:) co do tańca to my tez pełen spontan:) ale bardzo dobrze nam to wychodzi moim skromnym zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam pierwszego tańca się boję :/ pewnie pomyślicie, że dziwna jestem, ale mój narzeczony średnio tańczy i nie wiem co z tego wyjdzie... A na żaden kurs go nie namówię, uparty jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujemy na 100-120, nie wiem jeszcze jak to ostatecznie wyjdzie, jeśli okaże się, że dużo osob już na starcie odmówi, to zaprosimy inne osoby z nieco dalszej rodziny bądź znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też z łódzkiego jestem ;) i jeśli Twój nick sugeruje, ze masz na imię Ania i z 88 roku jesteś, to identiko :D Jesteś chyba pierwsza, która robi kucharkowe wesele. Sorki, jeśli kogoś pominęłam ;) Pisałaś o problemie z suknią. Jaką masz na oku? Czy chodzi o to, ze wcale nie możesz się zdecydować? ;) Ach, ja muszę się trochę podszykować na jutro, spakować ciuszki itd. bo od razu po pracy wybywam do mojego Dawida na cały weekend :) w końcu się zrelaksuję po całym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam o tym samym pisać do Ciebie :) że jesteśmy imienniczkami, pewnie niedaleko siebie mieszkamy i ten sam rocznik :) no i najważniejsze, w tym samym dniu będziemy ślubować :):):) jeśli to nie problem, to napisz mniej więcej z której części łodzkiego jesteś :) Mieszkamy oboje na wsi z moim narzeczonym i taka opcja nas najbardziej urządzała :) a sama lubię miec wszystko zapięte na ostatni guzik, dopatrzone...więc wolałam w ten sposób :) a kucharka jest super babeczka, mogłabym mieć taką babcię, taka fajna :P dobrze, że ja mam swojego Niedźwiadka obok siebie :) mniej się tęskni :) a jeśli chodzi o suknię, jestem bardzo niska i to będzie duuuuży problem, poza tym nie mogę się na nic zdecydować, nie wiem nawet czy kupię, czy może będę szyć, czy wypozyczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlohA... jPanienki (jeszcze ;]) heheh i witam nowa Forumowiczke. no ja swoje zaproszenia juz prawie zamowilam choc jeszcze przelewu nie zrobilam... bo cos babsztyl mi podpada... ;/ tance hulance... oo losiee... ja tez sie tego boje.... jesli mialabym mego lubego wbrac tanczacego albo stojacego ... tozdecydowanie druga opcja !. heh taki sztywniaczek jakby na kiju siedzial ...ehh bueheheh ale moze nie bedzie tak zle... buuuziooki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miirinda mój tańczy nawet, ale nieciekawie :P będę z nim ćwiczyła w domku :) pewnie się powtórzę, ale możesz pokazać swoje zaproszenia? Albo napisz na której stronce forum podawałaś jakiś link (jeśli już się nimi chwaliłaś). My na początku myśleliśmy o takich http://allegro.pl/zaproszenia-slubne-rulon-a5-lub-skladane-probki-i2158920267.html tylko formatu A4, ale ze względów praktycznych (jak takie wysłać pocztą?) chyba musimy zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) brniecie do przodu z tymi postami ze hohoh :) przeczytalam wszytskie zalegle, podobaja mi sie wasze zaproszenia :) Aniu fajnie, ze masz taka spoko krawcowa i wszsytko sobie powolutku z suknia zalatwiasz :) powiedzcie mi gdzie sie nasza Pati Lipsss podziewa ?:) co do usadzania gosci to nie mamy winetek, wiec kazdy usiadzie gdzie chce i zazwyczaj ludzie siadaja sobie grupami i tak jest dobrze :) nie chce nikomu narzucac gdzie ma siedziec bo ludzie sa rozni, jeszcze moglabym kogos urazic jakby mu nie odpowiadalo towarzystwo :D a my tzn. Mloda Para, rodzice i swiadkowie maja wlasny stolik :) 1sze nauki przedmalzenskie mamy juz za soba, bylo fajnie ale dlugo ;/ i pojutrze kolejne :) ciesze sie ze juz znow jedno bedzie z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aneczka w naszym gronie:) pokaż nam jakie masz typy sukni, jaka Ci się widzi . Wczoraj rozmawiałam z przyjaciółka odnośnie personalizacji. I mamy takie samo zdanie ... dostając zaproszenie z ręcznie wypisanymi danymi myślimy o tym, że zostaliśmy w jakiś tam sposób pominięci i zaleliśmy się na liście rezerwowej .. no nie wiem ..co region to obyczaj.. ile ludzi tyle zdań hehe.. Właśnie gdzie jest Pati?? Może znalazła swoją wymarzona kieckę i wyjść z salonu nie może;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, znowu mamy przykrą sytuacje w domu choroba w rodzinie, jest troche zamieszanie i trzeba pomóc. ja już zamówiłam zaproszenia takie fioletowe kiedys pokazywałam, sukni na razie nie mam, teraz nie mam czasu pojechac moze w następnym tyg, reszta na razie w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, znowu mamy przykrą sytuacje w domu choroba w rodzinie, jest troche zamieszanie i trzeba pomóc. ja już zamówiłam zaproszenia takie fioletowe kiedys pokazywałam, sukni na razie nie mam, teraz nie mam czasu pojechac moze w następnym tyg, reszta na razie w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 MAJ SIĘ PATRYCJA! NA PEWNO WSZYSTKO SIĘ WYPROSTUJE! ZDROWIA ŻYCZĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula88 no ja mam nadzieje ze ten taniec jakos ogarne ze swoim choc jak cokolwiek w domu probuje to sie zaczyna wydurniac co doprowadza mnie do delikatnie mowiac irytacji . heh zaproszenia takie oooooo, sobie wybralismy... http://swiatzaproszen.pl/wiktoria.html te z fioletowa wstazka... =) ancymonka21 opowiadaj jak to sie odbywa... bo ja troche uprzedzona jestem jakos... o jakis testach slyszalam... nieciekawych pytaniach itp. a co do usadzania gosci to jak dla mnie hmmm nie jest to jakies niewiadomo co nadczym mialabym skupiac nadmiar uwagi ... rodzin mieszac nie bedziemy raczej .. goscie z mojej strony to jak dla mnie usiasc by mogli jakby chcieli jakos by sie dograli zreszta tworzajakby taka paczke i kazdy z kazdym sie dogaduje... natomiast ze strony mojego Przyszlego Mezuuuusia... sprawa sie troche komplikuje... tesciowkanarzuca swoje jakies trele morele... i juz sie martwi jak swoich usadzic bo co niektorzy maja ze soba na pienku itp. i teraz cooo glupio przeciez by bylo jakby po jednej stronie winietki byly a po drugiej nie heh... noo cos bedzie trzeba wymyslic.. grrr w ogole to te tesciowki przynajmniej moja strasznie duzo swego chce narzucac w niektorych sprawach... cale szczescie sie nie daje.. Lipsss 3maj sie... bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam do domku :) przymierzałam suknie i mamy prawie wybrane obrączki, później pokażę jak co wygląda (jeśli mi się uda). A na razie mykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-teściowa też człowiek :P ja na razie nie narzekam, mam nadzieję, że się to nie zmieni :) obrączki najprawdopodobniej będą takie http://www.sklep.redrubin.pl/pokaz-259.html spodobały się nam obojgu i chyba ten wybór już pozostanie tym ostatecznym. co o nich sądzicie? A zaproszenia świetne Miirinda, ja też stawiam na prostotę we wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do pewnego czasu tez nie narzekalam. heheheh Milo ze ci sie podobaja andziula88 =) moze nie sa az takie calkiem proste ( bo slyszalam opinie rozne) ale mi sie wydaje ze w sam raz... nie sa za duze w srodku tez chcialam zeby bylo zwiezle i na temat i tak bedzie bo jak narazie to sie chyba robia jeszcze:D andziAaa to jeszcze pochwal sie sukienka :) a i obraczki b. ladne. My z Ł. na poczatku zarzekalismy sie ze napewno nie bedziemy miec z zoltego zlota... ale jak juz zaczelismy przymierzac i szukac to jedak zadecydowalismy ze bedziemy miec zwykle klasyczne obraczki ... http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,3,153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku wiedziałam, że w grę wchodzi raczej żółte złoto, bo cena :/ ale okazało się, że w jednym miejscu jeszcze nie byliśmy i cenowo nie wygląda to głupio, za takie jak my (chyba będziemy je mieć, bo do końca pewna nie jestem) to dopłata tylko 10zł za gram złota, więc nie ma tragedii, a mojemu się też spodobały (o dziwo!) :) a z kiecką jest w ogóle zabawnie :D od początku miałam zamysł zupełnie prostej sukni, bez haftów, koronek, świecidełek i innych podobnych, a okazuje się, że po przymiarce najlepiej wyglądają te bardziej "ozdobione". Mierzyłam coś takiego http://www.julia-opoczno.pl/galeria2/img/16A_Egiryn.jpg i bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia jeśli mieszkasz gdzieś blisko opoczna (bo w linku od sukienki zauważyłam ;) ) to jesteśmy baaardzo blisko ;) Co do teściowej - hmmm moja nie jest jakaś zła, ale zachowanie ma czasem jak nastolatka :/ to jest irytujące ... poza tym żadnych wizji na przyszłość, tylko aby dziś, a jutro to nieważne. Nie wtrąca się do niczego i z tym dobrze :P No uciekam do mężusia :D miłego weekendu laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baaardzo blisko Opoczna :) jakieś 10km :) nawet sobie pomyślałam, że bardzo fajnie byłoby zrobić sobie wspólnie plener z jakąś Parą Młodą :) może się bliżej poznamy i kto wie :) a Wy jak ze zdjęciami? W studio robicie czy plener? Bo nie doczytałam, chyba mi wybaczycie? Nie ma dnia, żebym nie czytała Waszych postów, ale i tak nie dałam rady przeczytać wszystkiego jeszcze... :/ szkoła, dom, mój kochany narzeczony :) po prostu są rzeczy ważne i ważniejsze :) My mamy właśnie plener w tygodniu po weselu, konkretny termin do ustalenia z naszym fotografem. Rozmawiałam ze znajomymi, którzy mieli tę samą firmę i dogadali się dopiero miesiąc po :P ale mam nadzieję,że nam uda się trochę wcześniej :) Nie wiem czy pisałyście już o Waszych koncepcjach filmu z wesela, jeśli pisałyście i się powtórzę to tylko odeślijcie mnie do konkretnej stronki na forum a jeśli nie to poruszam temat :) Wybieraliście jakieś kawałki jako podkład do filmu, macie jakąś koncepcję czołówki, w ogóle tego jak ma wyglądać film? Bo ja nawet to chcę dokładnie zaplanować :D ja zresztą wszystko chcę bardzo szczegółowo planować a i tak wiem, że okaże się, że to wszystko będzie zupełnie inaczej niż chciałam ;) W ogóle mam nawet na kompie specjalny folder, do którego wrzucam wszystkie fajne fotki wyszukane w necie-z dekoracjami, bukietami, sukniami....wszystkim, dosłownie wszystkim :):):) Jest też osobny folder z muzyczką :) oto moje typy do filmu z wesela :) http://www.youtube.com/watch?v=hIlJrDTv2kI http://www.youtube.com/watch?v=cWaUyLsYTDY http://www.youtube.com/watch?v=h5iJ7NEwigg http://www.youtube.com/watch?v=ynqGXiarkA0 No na razie to tylko tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski nie śpimy! Przecież już prawie dziewiąta! Wiecie, że dziś Dzień Teściowej? :P to chociaż dziś bądźcie dla swoich przyszłych miłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×