Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

U nas jest tak, że potrzebne są te zaświadczenia o odbyciu nauk przedmałżeńskich (jeśli ktoś miał wcześniej to ok) i dodatkowe takie 3 spotkania w poradni małżeńskiej czy coś, i to już osobno się liczy. Podobno u nas taka facetka wypisuje te zaświadczenia i nie trzeba chodzić na to, ale okaże się jak pójdziemy spisywać ten protokół, co ksiądz wtedy powie, kiedy to trzeba dostarczyć i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o te podziękowania to pomyślałam o takim skromnym podarunku, ponieważ my ciasta nie dajemy ( mamy w restauracji w cenie już ciasto na stół) więc nie będziemy osobno zamawiać. Jak zostanie nam wódki to damy na końcu i tyle. Odnośnie zaproszeń chciała bym was OSTRZEC przed zamawianiem zaproszeń z allegro : http://allegro.pl/show_item.php?item=2119375858 Ja osobiście je zamówiłam i zaproszenia na żywo są piękne ale czekałam półtora miesiąca na przesyłkę po czym wysłali mi zaproszenia z zupełnie innym tekstem niż zamawiałam. Nauki przedślubne... na szczęście już Po wszystkim, a na protokół to dopiero w czerwcu mamy przyjść żeby się dopiero umówić na termin. U nas było aż 6 nauk !! Agapolla A zaświadczenie ze szkoły ( dyplom ukończenia katechizacji) to swoją drogą też trzeba mieć. Lineczka_153 świetny pomysł zamiast bolerka. Tylko oby pogoda była ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venusta jeja.... i co dalej tym zrobisz? odeślesz i będziesz czekać na nowe? ja bym nie popuściła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venusta a miałaś coś takiego jak formularz zamówienia czy jakoś tak? Jak w tym podałaś co innego, to ja bym dochodziła swoich racji ... Masz rację, na etolę taką tiulową musi być pogoda :) moja krawcowa powiedziała, że w razie czego uszyje mi coś cieplejszego jeszcze. Ale mam nadzieję, ze to nie będzie konieczne :/ :) miłego weekendu dziewczyny :* ja wybywam do mojego przyszłego mężusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa oczywista że napisałam Niezgodność Towaru z umową ;) Zaproponowali mi że albo zwrócą mi 50 % kosztów albo doślą nowe "środki" zaproszeń. I teraz czekam na nowe środki, mam nadzieje że nie będę czekać tyle ile poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ślicznotki :D chciałabym poruszyć kwestie, która wydaje mi się nie była omawiana... będziecie spisywać intercyzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja nawet o tym nie myślałam, nasze "majątki" są porównywalne. Wydaje mi się, że w przypadku kiedy ktoś faktycznie ma dużo kasy i nie chce, żeby później były problemy spisuje intercyzę. To samo dotyczy nazwiska :) przechodzę na nazwisko męża, nie mam jakichś wybitnych osiągnięć, żeby czuć mocną potrzebę pozostawienia sobie swojego nazwiska ;) chociaż moje jest krótkie i takie poręczne a jego łoj :P A Ty Pola co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja nawet o tym nie myślałam, nasze "majątki" są porównywalne. Wydaje mi się, że w przypadku kiedy ktoś faktycznie ma dużo kasy i nie chce, żeby później były problemy spisuje intercyzę. To samo dotyczy nazwiska :) przechodzę na nazwisko męża, nie mam jakichś wybitnych osiągnięć, żeby czuć mocną potrzebę pozostawienia sobie swojego nazwiska ;) chociaż moje jest krótkie i takie poręczne a jego łoj :P A Ty Pola co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja nawet o tym nie myślałam, nasze "majątki" są porównywalne. Wydaje mi się, że w przypadku kiedy ktoś faktycznie ma dużo kasy i nie chce, żeby później były problemy spisuje intercyzę. To samo dotyczy nazwiska :) przechodzę na nazwisko męża, nie mam jakichś wybitnych osiągnięć, żeby czuć mocną potrzebę pozostawienia sobie swojego nazwiska ;) chociaż moje jest krótkie i takie poręczne a jego łoj :P A Ty Pola co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkury
to jeszcze macie sporo czasu żeby wszystko odwołać i odkręcić, ślubują tylko kobiety, faceci idą do ołtarza dla Was i Waszego (ich) spokoju, fajnie jak rodzice za wszystko płacą i jeszcze fundują mieszkanko, ale co to za samodzielność !? a ślub powinny brać tylko osoby samodzielne i odpowiedzialne, kobiety myślą tylko o sukniach, a co potem ? życie na garnuszku rodziców bo sami nie potrafice zarobić nawet na opłaty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merkury po co takie komentarze... Andziula ma racje- nie znasz sytuacji, ludzi więc nie oceniaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaw się w roli rodzica (nie wiem może jesteś- możne nie) nie wsparłabyś, nie pomogłabyś w tym "starcie". Jeśli są takie możliwości to o co chodzi?! nie mierz innych swoją miarą ! Dla każdej z Nas (z wyjątkiem Ciebie) jest to Szczególny Dzień- jeden z najważniejszych. I nie skupiamy CAŁEJ uwagi na sukniach. Fakt... poświęcamy jej sporo czasu bo każda z chce wyglądać jak najlepiej. Jesteśmy 100% kobietami i mamy taką potrzebę w przeciwieństwie do Ciebie,. No tak, ale o czym ja tu pisze... może jak znajdziesz się kiedyś na naszym miejscu do zrozumiesz.. zrozumiesz to całe uniesienie.. prawda dziewczyny...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że skoro mekrury po nas "jedzie", za przeproszeniem, to nam też wolno. Żeby tylko forum się nie przerodziło w nieprzyjemne miejsce, więc nie za wiele :) Ale Pola odeszła nam od tematu :) co z tą intercyzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że skoro mekrury po nas "jedzie", za przeproszeniem, to nam też wolno. Żeby tylko forum się nie przerodziło w nieprzyjemne miejsce, więc nie za wiele :) Ale Pola odeszła nam od tematu :) co z tą intercyzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, masz racje Andziula. Zostawmy Pannę Planetę i jej teorie w spokoju. Szkoda naszego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie co z ta intercyzą... Andzia, to co napisałaś jest na pewno jednym z kilku rozwiązań.. my intercyzy mieć nie będziemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie myślę o intercyzie, bo w końcu chcę z tą drugą osobą stworzyć coś nowego, niepodzielnego...więc dlaczego mielibyśmy dzielić majątek? Małżeństwo jest na dobre i złe... Ehhh... Mam rację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My intercyzy nie bedziemy miec bo oboje mamy podobne "majątki" i chyba nie znam malzenstwa ktore by taka intercyze spisalo wiec nie wiele moge powiedziec w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
My też nie podpisujemy intercyzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo haloo co słychać u Was Panienki- jeszcze.. my wczoraj dostaliśmy zaproszenie na ślub do znajomych.. umówiłam się wówczas na fryzurkę próbna:) Słonecznik będzie motywem przewodnim u Młodych, samochód ozdobiony słonecznikami, na stołach słonecznik, bukiet słonecznik i wszystko słonecznikowe;p na zaproszeniu też był słonecznik... zaproszenia na prawdę baaardzo ładne- podobało mi się z tym, że nie oddawało klimatu ślubnego.. bardziej pasował mi to na zaproszenie na jakiś jubileusz tudzież urodziny ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novia - sloneczniki wygladaja cudnie, moj brat na swoim weselu mial wlasnie samochod ubrany slonecznikami :) ale osobiscie wszystkiego w sloneczniki sobie nie wyobrazam, troszke chyba przesadzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam leseczki :) Jeśli mowa o kwiatach to ja nastawiam się na eustomę :) naprawdę bardzo mi się podobają bukieciki z eustomy. Oczywiście w połączeniu z jakimiś innymi delikatnymi kwiatami lub jakimiś zielonymi dodatkami. Myślałam o czymś takim http://pobieramysie.pl/zdjecia_slubne.php?g=110&z=3205#f tylko niekoniecznie z chryzantemą i tymi bardzo fioletowymi kwiatami :) albo http://pobieramysie.pl/zdjecia_slubne.php?g=110&z=3205#f chociaż nie do końca chcę mieć bukiet na tym mikrofonie :/ http://img151.imageshack.us/img151/4446/pastelrosesandpeonieswe.jpg http://princessa.blogislubne.pl/wpis,happy-zmienia-stan-skupienia,10113.html i te kwiaty też na auto i do kościoła, oczywiście z jakimiś dodatkami. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. dzis wybralismy piosenke na 1 taniec :-) zaklepana u orkiestry. sloneczniki piekne ! ! ale we wrzesniu chyba nie ma. . mnie tam podobaja sie astry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lineczka_153
Ja też jestem ciekawa jaką masz piosenkę:-) My jak na razie to myślimy o Eleni- Tylko w Twoich dłoniach. Ale z dnia na dzień co innego nam się podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×