Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Gość Natajla
a mi to dzisiaj też jak to madzia mówi cycki opadły i to po kolana jak nie po same palce u nóg normalnie aż mnie łepetyna rozbolała a mianowicie byłam dziś pozałatwiać swoje sprawy bo moja córa ma 9 lat rodzony jej tatuś nie widział jej już ponad 4 lata (a mieszka w tej samej miejscowości) i nie utrzymujemy ze sobą żadnych kontaktów no i oczywiście ma przyznane alimenty których nie płaci bo ja sobie dziecko to chyba palcem zrobiłam... no i pojechałam do komornika po zaświadczenie a potem do mnie do MOPSu (bo dostaję alimenty z funduszu alimentacyjnego) dopytać co i jak bo za 2 tyg ślub biorę i czy coś w tej kwestii się zmienia w takim wypadku no i po prostu szczena mi opadła jak mi babka powiedziała że są potrzebne dane mojego przyszłego męża i to od roku 2010 (z jakiej paki aż 2 lata wstecz???????) tj. wielkość składek zdrowotnych jakie odprowadzał jego pracodawca, świadectwa pracy, zaświadczenie z urzędu skarbowego czyli jednym słowem wszystkie te dokumenty które ja sama zawsze brałam jak się o fundusz starałam i do tego musi razem ze mną wypełnić wniosek o przyznanie świadczeń z FA... tylko jakim cudem jak to po pierwsze jeszcze nie jest mój mąż a po drugie moja córa to w świetle prawa obca dla niego osoba... no wiecie co to polskie prawo to jest pojeb.... takiego mam dziś nerwa bo nie dość że wesele tuż tuż i jeszcze tyle spraw do ogarnięcia to jeszcze lataj po urzędach i ciągaj bogu ducha winnego chłopaka... ochhhhh dziewczyny mówię wam porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natajla Jezeli mieszkacie razem to niestety wedlug ich prawa jestescie rodzina mimo ze nie jest ojcem dziecka ani twoim mezem wiem ze to chore bo facet tak naprawde moze sie zmyc a dziewczyna znowu jest sama z dzieckiem ale nasze przepisy nigdy nie byly normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSTALO NAM 3 DNI DO SLUBU. u nas mala zmiana a moze i wielka to zalezy jak kto to odbiera. Zmieniamy taniec w ostatniej chwili:) Zamiast mixa bedziemy tanczyc walca wiedenskiego bo moj ukochany sie uparl na sam koniec.Tyle w tym dobrego ze na szczescie oba tance cwiczylismy. Oto nasza piosenka do walca weidenskiego http://www.youtube.com/watch?v=FxYw0XPEoK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effa11111 --- ja kocham ta piosenke. jest w pierwszej 5 moich ukochanych piosenek "dobijaczek" ale sie wkurzyłam. Po prostu szal!! jak bylam u kobiety zamawiac suknie slubną( polowa czerwca) to mi powiedziala ze w pierwszej polowie sierpnia juz bedzie. Akurat wtedy nie mialam za bardzo czasu zeby po nia jechac wiec chcialam ją jutro odebrac. Wiec dzwonie do tej babki i sie pytam czy moge jutro byc, a ona z tekstem ze tej sukni jeszcze nie ma, ze jeszcze nie przyleciala i nie wie kiedy bedzie. Normalnie masakra... ciekawe co ona zrobi jak ta sukienka bedzie np za dluga albo cos i beda musialy byc poprawki... na szczescie poprawki robione sa juz w polsce i nie zajmie to duzo czasu ale chodzi o sam fakt... ja juz ja chce miec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofi90 Jak narzaie nie ale jak pomysle o dniu slubu to mam wrazenie ze w srodku wszystko mi dretwieje wiec staram sie nie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofi90 Mam stresa i pewnie bede miec jak zaloze suknie bo jak mialam przymierzyc suknie to sie strasznie denerwowalam ale po 15 min mi juz przechodzila niewiem jak bedzie w dniu slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
hey dziewczyny :) no niektóre z was to już mają na wyciągnięcie ręki ten wielki dzień :) bo dziś już środa :) ja miałam wczoraj spotkanie z zespołem i dogadaliśmy już wszystkie szczegóły :) chłopak bez problemu zaakceptował to co chciałam czyli list dla młodego od kumpli z italii, ślubowanie na teściów, śpiewniczki i takie tam... a dla rodziców wybrałam piosenkę Bayer Full - Walc dla rodziców http://w511.wrzuta.pl/audio/9po9yETm3T1/disco_polo_-_bayer_full_-_walc_dla_rodzicow ja mam taki charakter że zawsze bardzo przykładałam uwagę do słów w piosenkach i nie wyobrażam sobie nie mając tata żeby w dedykacyjnej piosence było podzielone że mamie dziękuję za to a tacie za tamto a w większości takich piosenek tak właśnie jest... cudownych rodziców mam też odpada bo wiem że poryczałabym się jak małe dziecko a ten walczyk jest bardzo fajny słowa ma idealne a i wiem że rodzice którzy są z innej dekady niż my, pobawią się przy nim :) także jeśli któraś z was tak jak ja nie ma jednego z rodziców (a są tu przecież takie dziewczyny) i chcecie zrobić rodzicom podziękowania z dedykacją to naprawdę uważam że ta piosenka jest trafiona w dziesiątkę... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natajla fajny ten walc dla rodzicow, a chcialam cie jeszcze zapytac jak beda wygladaly te podziekowania bedziecie tanczyc w koleczku czy jak? ja tez nie mam taty i wlasnie sie zastanawialam jak to zrobic myslalam zeby po blogoslawienstwie ale ten pomysl narzeczonemu sie nie podoba i kurcze zostaje na przyjeciu weselnym. Byla bym ci wdzieczna jak bys mmi to opisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
taka sobie jaa jak będziemy wręczać rodzicom kosze to chłopak z zespołu odczyta krótkie podziękowania które ja napiszę (ja ich czytać nie będę ani wygłaszać z głowy bo jestem płaczka i po prostu kołek mi w gardle stanie i będą mi łzy leciały - i tak będą leciały jak on to będzie czytał no ale przynajmniej nie będę musiała dukać) w tych podziękowaniach chcę na koniec napisać coś do tata na razie wymyśliłam coś takiego ale może coś jeszcze pozmieniam "kochany tato, będąc małą dziewczynką marzyłam byś kiedyś poprowadził mnie do ołtarza. Niestety nie było Ci to dane bo Bóg zabrał Cię do siebie zbyt wcześnie. Wiem jednak, że parzysz na nas z góry i cieszysz się naszym szczęściem" pewnie wszyscy się wzruszą (zwłaszcza mama i tata rodzina) ale strasznie go kochałam i kocham nadal i po prostu nie wiem bardzo mnie to boli że go już z nami nie ma) co do tańca to ja to myślę tak zrobić - że rodzice w środku ( czyli teść będzie tańczył z teściową, a moja mama z racji ze tatka nie ma będzie tańczyła z moim chrzestnym a on jest jej rodzonym bratem więc myślę że to będzie dobrze wyglądało) a my razem z gośćmi w kółku bo po pierwsze ja nie umiem tańczyć walca a mój P tym bardziej (bo to nie nasze klimaty :) ) a po drugie to ma być chwila dla nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawie to wyglada ja sie zastanawialam czy nie zrobic tak ze zlozyc zyczenia wreczyc jakies tam prezenty i sie rozejsc bez tanczenia zeby wodzirej powiedzial ze wracamy do zabay czy cos takiego kurde sama juz nie wiem... Dzieki bardzo za udzielenie informmacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa po ślubie musisz koniecznie zdac relacje jak było. zycze ci zeby wszystko poszło po twojej mysli i tak jak sobie wymarzyliscie Wczoraj byłam na próbnej fryzurze. wyszło tak:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f21e0a9aa5c836d3.html Podoba mi się ale kusi mnie zeby zostawic sobie całe rozpuszczone włosy bez podpięcia takie loczki kurcze chyba w rozpuszcoznych bardziej mi się podoba i woalka ładniej się wtedy układa, ale minus jest taki ze bedzie mi gorąco i włosy bedą mi się majtac bo są prawie do pasa. Doradzcie prosze bo nie moge się zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
effa masz stresa? :) kurcze ale to szybko zleciało... dopiero co pisałyśmy sobie kto co i jak a tu już proszę pierwsze dziewczyny idą na odstrzał ;) hehehe ja również effa i tobie i asi i wszystkim dziewczynom które w tą sobotę wychodzą za mąż życzę wszystkiego naj i żeby ten dzień wyglądał właśnie tak jak sobie wymarzyłyście :) no i oczywiście czekamy na relacje po weselu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
Lipsss fajna ta fryzurka, to ona z jednej strony jest puszczona tak jak to widać na zdjęciu a z drugiej strony masz włosy zebrane na gładko czy jak? ja np nie wiem co ci doradzić bo sama najlepiej wiesz w czym się dobrze czujesz... no i przede wszystkim zakryłaś buzię i tak na dobrą sprawę nawet nie da się nic doradzić... ale na tym zdjęciu co pokazałaś ładnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamowilam bukiet z roz amarantowych i kupilam storczyka w doniczce tylko w sobote musze dodac storczyka do bukietu bo we wlosach bede miec storczyka sama dolaczam do bukietu bo wtedy jest o wiele taniej za bukiet wyszlo mi 30 zl a tak to mi pani policzyla 160 niezla roznica co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Hej laseczki :) jak tam samopoczucie ? pojutrze już będziemy żonami niezłe jaja co :D? Ja dzisiaj idę na wieczór panieński i już się doczekać nie mogę :) Suknie odebrana taka jak chciałam :) Jutro do księdza zapłacić za ślub. Bukiet ślubny mam okrągły i daję za niego 150 złotych. Fotki jutro powklejam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natajla jak narazie jestem wyluzowana na maksa dostaje stresa jak mam suknie zakladac ale po 15 min mi to przechodzi ciekawe czy tak bedzie w sobote. Nasz proboszcz powiedzial zebysmy sie nie bali on nam bedzie pokazywal kiedy mamy wstac a kiedy usiasc bo i tak bedziemy mieli duzo wrazen i to nam wystarczy tak stwierdzil. My juz nawet podpisalismy sie na swistkach do slubu konkordatowego tylko w sobote swiadkowie ida sie podpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weda
ale jestem zla dziewczyny mowie wam...przyszly mi winietki i zawieszki na alkohol winietki ladne bardzo mi sie podobaja a na zawieszkach mam wydrukowany tekst jaki sie drukuje wreczajac gosciom ciasto... Napis wodka weselna i wierszyk dziekujemy bla bla bla dajac troche slodkosci itd itp malo tego mam problem na sali gdyz sie okazuje ze nie ma mowy o zadnym dj wczesniej mowilismy ze bedzimy miec swoja muzyke bo jeszcze nie wiemy czy to bedzie sam obiad czy tka mala impreza ale dostalismy zapewnienie ze co bysmy nie wybrali to sie dostosuja a teraz sie dowiaduje ze nie ma mowy o zadnej muzyce bo bedzie kolidowac z weselem na dole.... No plakac mi sie chce to znaczy ze co na gorze wesele maja sie bawin na dole tez a ja mam siedziec i co... Ah naprawde chce mi sie plakac cale to niby wesele to heden niewypal mam ichote schowac sie w pokoju zakryc koldra i ryczec ryczec ryczec..,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... zlecialo to juz jakos coraz mniej i mniej.a im mniej tym szybciej czas leci... dziewczyny, ktore jako piewrsze - teraz w sobote slubuja - zycze wam by ten dzien byl taki jaki sobie wymarzylyscie :) oczywiscie czekamh na relacje , forki :) ja dzis na 2 tyg przed slubem zamowilam jeszcze cos takiego - http://allegro.pl/kac-lufki-kac-lufka-podziekowania-dla-gosci-i2578522299.html u nas nie daje sie nic gosciom - przynajmniej ie bylo w zwyczaju. i nie planowalismy nic dawac, ale jak to zobaczylam, takie nietypowe i fajne moim zdaniem :) to zdecydowalam sie zakupic :P moj B. oczywiscie cos tam prebakiwal ze kolejne koszty itp. ale skonczylo sie na tym, ze kazda para dostanie 1 buteleczke (zamiast 1 buteleka na osobe) tylko nie wiem co tam nalac... hehhe czy dla kawalu wody, czy moze wódke??? jak myslicie?? aaaa i wiecie co??? wczoraj szperalam na allegro - bo chciala swiadkom jakies fajne dyplomy kupic w podziekowaniu ale powiem wam ze bieda z nedza... wkurzyyylam sie i... sama zaprojektowalam dyplomy! dodatkowo wkleilam zdjecia swiadkowe i swiadka na dyplomach - wszytsko wyglada zabawnie ale z klasa :) a przede wszytskim sa 100 razy lepsze niz te z allegro haha :) wydrukuje je tylko i moze w jakas antyrame wloze i bedzie super. musze isc pranie rozwiesic :P trzymajacie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam mialo byc - RELACJE I FOTKI :p WEDA-> NIE MARTW SIE. ja bym na twoim miejscu powiedziala, ze na poczatku byla inna umowa a teraz co?? i postawilabym na swoim- jak to bez muzyki - musi cos grac :) glowa do gory - pogadaj z tymi od sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weda
Fajne te buteleczki nienspotkalam sie jeszcze z czyms takim:-) mam nadzieje ze sie uda dojsc do porozumienia bo po prostu juz mi brak sil od samego poczatku klody pod nogi mam nadzieje ze nasze zycie jako maz i zo a bedzie chociaz bezproblemowe bo na dzien dzisiejszy nie ciesze sie w ogole, a jak nie bedzie wchodzilo w gre muzyka na weselu tow ogole dla mnie to bedziemymmogli po slubie isc do mcdonalda na zestaw z frytkami iczesc czolem, naprawde mam juz dosc a tak sie ceszylam na samym poczatku a teraz odechciewa mi sie wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ślubujące w 1.09. życze Wam żeby to był najpiękniejszy dzień w Waszym życiu i czekam na relacje:) weda współczuje musicie twardo postawić na swoim, muzyka musi być nie wyobrażam sobie wesela bez muzyki, ja też mam już wszystkiego dosyć normalnie jak bym wiedziała że tyle z tym wszystkim roboty to bym wzieła cichy ślub..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
hej a ile kwiatkow na korone powinno sie przypinac?? bo kurcze wczoraj przyeiszalismy i nikt nic nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
a tak poza tym to jja już jutro:) początek tygodnia był najgorszy:( bo tata mojego M zmarł!!! to był koszmar nie wiedziałam co zrobić, to był najgorszy mój czas a dla mojego M to piekło nie wiedział co zrobić i w ogóle. ale byliśmy u ksieży mojego i mojego M ale kazali nic nie odwoływac bo mowili ze trzeba sie cieszyc i ze tata bedzie sie bawił na weselu razem z nami i tam bedzie juz bawił sie razem ze swoja zona (bo tez zmarła juz 11 lat temu) wczoraj był pogrzeb piekne kazanie było i na slubie moj ksiadz tez ma wspomniec o tym. wczoraj mielismy korone i mlodzi dopisali i super bo widzialam ze moj M sie cieszyl. I na pewno tata tez na gorze sie cieszy:D ale jak sobie tak przypomnimiy to tak smutno:( ale tata mojego M byl taki ze z wesela to on ostatni wychodził i pijany:) i zawsze sie bawił:) kurcze pisze tak wam moze haosem ale chce sie z wami podzielic. jutro ten wielki dzien i mam nadzieje ze bedzie dobrze!! trzmajcie kciuki!!:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×