Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Pola- zaproszenia super ale kiecka jakoś mi się nie podoba, za bardzo bajkowa jak dla mnie. Na tej stronce jest bardzo dużo ładnych. Przejrzałam i znalazłam coś dla mojej mamy http://www.missesdressy.com/112873-gloss-taffeta-over-lace-dress-social-occasions-cheri-p-16472.html Powiedzcie mi tylko ile ona by kosztowała na polskie bo ja się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- możesz spokojnie robić zaproszenia na sprzedaż;) Pola- sukienka fajna , tylko zastanawia mnie to czy ona nie jest jakaś bardzo krótka, bo takie sprawia wrażenie. Ania- właśnie mi też podobają sie takie sukienki "tuby" jak ide gdzieś na wesele to tylko w takich wklejam kilka które nawet mi sie spodobały http://www.missesdressy.com/6726-taffeta-dress-voyage-mori-p-16266.html http://www.missesdressy.com/6508-tulle-dress-voyage-mori-p-12866.html http://www.missesdressy.com/1657-dress-bridal-mori-p-13227.html http://www.missesdressy.com/2415-tulle-venice-lace-dress-bridal-mori-p-13244.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati dolar jest teraz po jakieś 3,4 zł. a ona kosztuje 378$, więc na nasze 1300zł prawie ... Ale piękna jest. Zdjęcie i do krawcowej ;) Malwina te sukienki co wkleiłaś bardzo ładne. szczególnie 2 i 3. Super ta strona jest. A mnie zastanawia jeszcze jedna kwestia. Winietki. Bo ja bym je chciała miec tak przynajmniej miesiąc wcześniej, zeby później się nie stresować, czy dotrą czy nie. Bo pokuszę się na te z allegro, co za sztukę 0,30zł wychodzi http://moda.allegro.pl/winietki-wizytowki-weselne-na-stol-slub-6-sztuk-i2034067271.html http://moda.allegro.pl/winietki-wizytowki-na-stol-slub-elegance-30gr-szt-i2030239755.html Samej szkoda czasu, jak mozna za takie pieniądze kupić. Tylko skoro chcę je mieć miesiąc przed weselem, to półtora przed trzeba je zamówić. A wtedy jeszcze nie będę miała ostatecznej liczby gości. Bo może komuś się jednak zachce przyjść ... I nie wiem, czy po prostu zamówić winietki nawet dla tych, których nie jestem pewna (w sumie to takie "wielkie" pieniądze ... :D ) i żeby było jeszcze parę czystych w razie czego. Tak by było dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie podpowiem ci bo sama nie wiem i wiesz też o tym myślałam. Skoro te zaproszenia są po 30gr to moze pomiń tylko te osoby co jestem pewna ze ich nie bedzie a reszte wydrukuj skoro mówisz ze chcesz wczesniej. Na dobrą sprawę jesli zrobisz ich 20 sztuk więcej to będziesz stratna 6zł;) to nie duży pieniądze. A u nas jest tak ze my w sumie wesele liczymy na 100 osób a do zaproszenia mamy 130 bo cholera wie kogo pominąc. ale ja jestem pewna ze z mojej strony odpadnie z 20 osób i od Ł też pewnie z 15-20. Dlatego liczymy na 100. Ale tak do końca to nie wiadomo. No i też mamy taki problem ze jak rozdamy zaproszenia do będziemy chcieli zeby do 1 sierpnia nam potwierdzili a wtedy zostaje tylko miesiąc na te wszystkie sprawy i boje się ze nie dogramy szczegółów. Np te winietki też nie wiem kiedy zamówic, rozsadzanie gosci, no i ogólnie ze wszystkim tak. Boje się też zegoście zrobią nam niespodziankę i będzie ich więcej niż 100 np 120 a my będziemy mieli wszystko pokupowane na 100 np owoce ciasta napoje. Ale na ludzki rozum sobie tlumacze ze nigdy wszyscy nie przychodzą, tym bardziej z mojej rodziny bo jest taka niezgrana. Pola- to ładna cena za tą sukienkę. No ale fakt jest prześliczna, musze ja pokazam mojej mamie. Wczoraj rozmawiałysmy o kreacji dla niej i własnie opisywała ze chcialaby coś w tym stylu. Tylko bawic się w szycie? pewnie prościej by było kupic. Trzeba się przeleciec po sklepach. Powiedzcie mi jeszcze ile czasu przed ślubem będziecie prosic o potwierdzenie przybycia. bo ja myślałam zeby wlasnie napisac ze prosimy o potwierdzenie do 1 sierpnia, bo ślub 8 wrzesnia to akurat miesiąc i tydzien. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze pomiń tylko te osoby co jesteś pewna ze ich nie bedzie* literowka I pomyliłam się bo to ania mi odpowiadała na pytanie o cene sukienki, myslaalm ze pola. A z Malwiny sukienek mi się podobają wszystkie, mój gust;) tylko w 3 zakończenie dołu mi się nie podoba a tak to super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie wypadnie tak do 20 sierpnia potwierdzenie bo ślub 22 września a z reguły jest tak,że nie wszyscy dzwonią to też do nie których będe pewnie musiała sama zadzownić. A zamawiałyście już kosmetyczke i fryzjera? bo jak czytałam na innych wątkach to dziewczyny nawet te z pażdziernika juz zamawiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mi tez sie wydaje ze za 30 gr warto kupic kilka extra I miec ten stres z glowy. Lepiej byc przygotowanym niz pozniej o tym myslec. Malwina musze ci powiedziec ze te suknie ktore wkleilas sa naprawde bardzo ladne. Masz taki sam gust jak ja. Jak tylko otwieralam kazda kolejna bylam zachwycona. Moglabym sie w nie przez dlugi czas patrzec :) Kosmetyczke I fryzjera to dopiero w marcu bede mogla zamowic. Wiecie moze ile sie placi za probna fryzure? Czy to jest tyle samo co normalnie czy moze mniej? Ta sukienka dla mamy tez cudo. Chcialabym cos takiego mojej mamie kupic. Ja mam umowione trzy wizyty w salonach z sukniami dzisiaj wiec ja juz zaczynam mierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to prawda sukienki tej stronki są boskie.. sofi może i ta na zdjęciu jest za krótka, ja natomiast szyć sobie bede sukienkę na taki wzór także jeśli chodzi o długość to bedzie jak ja to mowie bezpieczna:) Aniu dokładnie tak wygląda jak na tym zdjęciu co podesłałaś. Jeśli chodzi o kolorystykę to bardziej delikatna i nie z takimi dzetami wiec nie będzie miała takiego look'u przesadzonej księżniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofi.. ja to jeszcze nie myślałam o bukowaniu terminu u kosmetyczki i fryzjera..ale może trzeba byłoby nad tym pomyśleć.. mi babeczka zaproponowała żebyśmy zobaczyli sale udekorowana w lutym bo będzie tam wesele, chciałabym zobaczyć jakie bedfzie ustawienie stolikow i wogole jak sobie udekorują sale, moze sie zainspiruje czymś :) bardzo podoba mi sie opcja okrągłych stołów, tylko niestety nie ma tu takiej możliwości ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie, nie wiem czy to w waszych rejonach występuje ale czy bedziecie miały kokardki dla gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardki... hm.. ja nie zauważyłam żeby u nas coś takiego funkcjonowało.. a jak to wygląda, ze daje sie przed weselem czy slubem? wtedy sobie goście przyczepiają do stroju? Ja wybieram sie w niedziele na targi ślubne, zobaczymy może coś ciekawego wychaczę, jakieś ciekawe rzeczy wpadną do głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguły jest tak że świadkowie chodzą i wpinają w stroje jak goście tylko usiądą za stoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa.. to nie, tutaj na pomorzu nie bawimy się w coś takiego, ale uważam ze to indywidualna sprawa :) a jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie jest ale mi nie zabardzo to sie podoba więc chyba zrezygnuje z kokardek chociaż moja druhna mnie do tego namawia. a Ty wybrałaś już świadkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokażcie jakie podobają Wam się makijaże. Ja myślę o takim delikatnym.. http://www.makijazoczu.eu/e-dodawaczka/galeria/1/makijazoczu14.jpg + rzęski i uwydatnione kości policzkowe :) :) a macie jakieś pomysły na tort? jak jestem na weselach to zawsze wjeżdża prosiak, ale ja chce odejść od tego.. nie chce żadnego prosiaka, co o ty myślicie, jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo bardzo ładny makijaż, podoba mi się:) a co to dzika, to ja ani kroić ani jeść bym nie chciała hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne te pantofelki, tylko czy wygodne:) prezentują sie super te pierwse sa słodkie, ostatnie takie klasyczne-proste tez bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i uzbrojenie hehe czyli bielizna, zastanawiałyście się już nad nią :) wchodzimy w istotne szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie jestem zachwycona dzikami i prosiakami ;) Mam nadzieję, że nikt nie będzie napierał :P Mój N. chce dzika, ale jego jakoś przekonam, gorzej z mamusiami :P A moim świadkiem będzie pewnie mój brat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie jestem zachwycona dzikami i prosiakami ;) Mam nadzieję, że nikt nie będzie napierał :P Mój N. chce dzika, ale jego jakoś przekonam, gorzej z mamusiami :P A moim świadkiem będzie pewnie mój brat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie wiem czy któras z was jeszcze tu jest ale ja sobie wlazłam bo własnie mój Ł pojechał i jeszcze nie chce mi się spac. Odpowiem na tematy o których pisałyście:) Makijaż- pewnie coś w odcieniach szarości bo w takim czuje się najbezpieczniej. Lubię mocno pomalowane oczy, więc pewnie pocieniuje mi powieki szarym cieniem i moze delikatnie maznie fioletem zeby nie było tak szaro. nie moge takiego makijazu znalezc zeby wam pokazac Ust nie maluje mocno tylko błyszczyk i kości policzkowe mocno podkreślone bo to mój obowiazek;) Wiem ze będę chciała sztuczne rzęsy bo moje są marne i krótkie więc na ślubie chce miec długie, moze kępki a moze caly wachlarz. zalezy jak zdecyduje kosmetyczka zdam sie na nią. Kokardki- u nas już rzadko są, chyba się od tego odchodzi. my nie będziemy mieli. niektórzy goście nie chca nosic tylko odpinają i pozniej one ise wszędzie walają. nie ma sensu Prosiak- niet. jak dla mnie to on nie wygląda fajnie szczególnie taki w calości. jakoś szkoda mi go. ja nigdy nie jem bo nie wiem czy trafi mi się chudy kawałek czy tłusty a tłustego nie jadam więc wole wcale nie brac. Tort- bita śmietana z brzoskwiniami. mój najulubienszy:D tylko jeszcze nie wiem jaki kształt i jak ma wyglądac z wierzchu Sofi- jak dla mnie to 2 butki najładniejsze:) choc 1 tez ładne Obrączki- proste, płaskie, żółte zloto bez ozdób. takie nam się najbardziej podobają http://www.czarnydiament.pl/product/3/384/Obr%C4%85czki-%C5%9Blubne.html Bielizna- jeszcze nie wiem i jeszcze o tym nie myślałam. na ślub to myśle ze przede wszystkim wygodna. stanik to zalezy od sukienki jaki będzie miała dekolt, a majtki na pewno figi, nie stringi. do tego ponczochy tylko nie wiem kolor jakie teraz się zakłada do ślubu? białe, beżowe? Na noc poślubną mozna zaszalec ale tez jeszcze nie wiem;) tylko w sumie nie wiadomo czy ona będzie jak wrócimy padnięci nad ranem Harucio- a jest u was taki zwyczaj ze świadkowa pomaga się ubrac młodej, a świadek młodemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocne marki z nas Pati ;p ja tez na chwile tu zajrzałam :) wiesz co co do tych rajstop to w zależności jaki odcień będzie miała suknia, ja mam przełamana biel wiec białe typowo pasować nie będą.. Ja tez lubię takie proste obrączki:) podobaja mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie sypiam o tej godzinie ;) Teoretycznie mamy taki zwyczaj, że świadkowa pomaga się ubrać pannie młodej, ale ja tam jakoś się tym nie przejmuje, dlatego ubiorę się sama albo pomoże mi mama, a mój brat będzie świadkiem. Jeśli chodzi o obrączki, to my będziemy mieli bardziej fikuśne, bo połączenie białego i żółtego złota, plus w mojej jakiś diamencik. A co do bielizny, to na ślubie stringi i beżowe pończochy. A na noc poślubną, to na pewno będzie kilka nocy później... :) O 5 nad ranem na pewno nie będziemy myśleli o seksownych fatałaszkach i seksie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą Harucio... chociaż kto wie co będzie się po baletach dziać;p chciałam się Was podpytać, macie już ustalone godziny ślubu..ja mam 16 i zastanawiam się na która umówić fryzjera a na która makijażystkę? Myślicie ze jak fryzjer będzie na 12 a makijaż na 13 nie będzie za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka-kaa.1
Pola- dla mnie by bylo za pozno. ja bym wzięła o 11 fryzjera. a jestes pewna ze fryzura zajmie do godziny? jakie chcesz uczesanie? Myślę ze lepiej wziąc wczesniej i trochę poczekac niż pozniej latac i sie denerwowac spóznieniem. My godzinę w kosciele mamy zapisaną na 17 ale chcemy zmienic na 16 bo uznaliśmy ze tak będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje. Tak zrobię- fryzjer na 11:00 a potem makijaż. Wiem, że nie chce loków ani babcinych koków:) coś takiego eleganckiego może coś przeplatanego- kłos.. no zobaczę, mam parę zdjęć, muszę wybrać się na próbne czesanie, a Ty masz już upstrzoną fryzurę? a co z kiecka, wybrana? :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×