Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Melduje sie! po miesiacu chyba nieobecnoci ;p Tak sie rozpedzilyscie ze nie jetem w stanie tego wszystkiego nadgonic. Nie bede teraz duzo pisac bo czasu chwilowo brak. Kupilam kolczyki :D jak nie zapomne jutro wkleje fotke. no i mam juz prawie wybrane buty, szukam intensywnie fryzury i utworu na pierwszy taniec. ogolnie duuuzo jeszcze przed nami. ale ciesze sie ze w koncu znalazlam czas zeby tu wrocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) jakie plany na weekend majowy? :) chciałam Wam napisać, że przyszły moje zamówione rzeczy :) naszyjnik i podwiązka. Są super. Naszyjnik jest tak śliczny, że oczu nie mogę oderwać od niego :) podwiązka też ;) W piątek kupiłam też sobie pończochy, białe. Na początku nie chciałam białych, ale wcale nie są złe, takie bardziej przezroczyście wyglądają. Ale kupię i tak sobie jeszcze takie ecru. No i sprawa bukietów załatwiona :) u takiej znajomej kwiaciarki. Goździki, biało-różowe, ogonki obwiązane białą atłasową wstążką. Pani powiedziała, ze będzie ślicznie :) powiedziała też, ze goździki są trwałe i ogólnie cudownie wyglądają. Tydzień przed ślubem mamy iść się jeszcze przypomnieć. Cena za mój bukiet - 70 do góra 100 zł. Świadkowej, wiadomo, mniej. Myślę, że to bardzo atrakcyjna cena. WIELKIE CAŁUSY dla Was kobitki, które poddały pomysł goździkowego bukietu :*:*:*:* :) A! I jeszcze transport mamy zaklepany tak na 80%. Z kolegą wczoraj gadaliśmy i powiedział, że jak coś to nie ma problemu. A o transport dla gości musimy się pytać trochę później. No to wszystko chyba już :D Miłych gorących dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/kolczyki-swarovski-crystal-wieczorowe-dlugie-764-i2289760426.html takie kolczyki kupilam. no i teraz znowu buszuje po allegro w poszukiwaniu sukieneczki dla mojej Amelci. W koncu ona tez musi sie jakos pokazac na naszym slubie. Jeszcze zamawiac nie bede bo dokladnie przeciez nie wiem jak bardzo wyrosnie w ciagu tych 4 miesiecy ale mam juz kilka znalezionych typow: http://allegro.pl/george-sliczna-sukienka-9-12-i2303778591.html http://allegro.pl/w-sukienka-sukienki-na-9-12-m-80-cm-earlydays-i2294610907.html http://allegro.pl/sukienka-firmy-mayoral-jak-nowa-i2302814108.html http://allegro.pl/sukienka-z-kokarda-9-12-m-i2313344653.html wogole to takie cudenka teraz dla maluszkow produkuja ze nie wiem czy nie bede szukac dluzej sukienki dla Amelki niz dla mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ... ;) Malwinka ja też szyję suknię. Widziałaś suknie tej krawcowej, którą zamówiłaś? Bo ja oglądałam i nie mogłam wyjść z podziwu, ze są tak idealne... Po tym się nie martwię wcale, ze coś wyjdzie nie tak. I ja w salonie też nic nie znalazłam, co mogłoby mi się spodobać ... Nic już nie mogło się równać z tą, którą chcę mieć :) tak wygląda efekt zakochania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu kolczyki są super, ja też je miałam na tapecie, ale zrezygnowałam, bo mam naszyjnik, więc nie chcę już przesadzać :) sukienka ostatnia jest cudna, no i pierwsza taka balowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofi sukienka piekna ta wymarzona tylko ja bym sie bala ze jak krawcowa zacznie szyc to cos tam jej nie wyjdzie ........ Zakochana Ania masz te ponczchy samonosne czy na pasie do ponczoch bo ja tez juz sie zdecydowalam ze bede miala ponczochy tylko nie wiem ktore wybrac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- widziałam suknie tej krawcowej są naprawde piękne i bardzo różnorodne więc myśle że ta pani stanie na wysokości zadania , chociaż tak się zastanawiam czy nie wybrać czegoś prościejszego do uczycia ale żadna inna sukienka tak bardzo mi sie nie podoba jak ta... Ania fajnie że masz juz zaklepany bukiet i wcale nie jest drogi:) Asia- kolczyki bardzo ładne:) mi sie podobają takie długi ale na kimś nie na sobie;) Amelka bedzie wyglądała w tych sukienkach jak mała księzniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja właśnie wróciłam do domku. wczoraj byłam na chrzcinach tzn byliśmy, a pozniej u mojego Ł. ja zwykle wróciłam obkarmiona przez jego mame ze ledwo mogę oddychac. Ania- bukiet bardzo tani naprawdę. ja za swoj będę płaciłam ok 120zł Malwina- sukienka prezentuje się ładniutko ciekawe jaki będzie efekt. a przymierzałaś coś podobnego żeby zobaczyc czy ci pasuje? Kasia- sukienka z madonny tak krótka jest prześliczna, tez bardzo mi się podoba, tylko cena wiadomo. ogólnie mam teraz manie na kiecki z wycieciem na plecach chcałabym coś takiego na poprawiny Asia koniecznie musisz wkleic fotki zakupionych rzeczy Ania- podpowiedz co z tymi ponczochami bo ja tez zamierzam kupic nie wiem jaki kolor i jakie chyba zdecyduje ise na białe samonośne ty masz samonośne czy z pasem? Mi przyszły lampiony, tuby z płatkami i tablice na auto. zawieszki jeszcze nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati przymierzałam podobną i pasowała mi jesli chodzi o fason. Ale teraz naszły mnie wątpliwości czy krawcowa zdoła uszyc taką... szperam po interneci czy znajde taka przy której "drgnie mi serce" ale takowej nie ma więc chyba to ta jedyna.. Mam jeszcze do Was pytanie czy wiecie jakie to kwiaty,( że róze to wiem ) tylko te drugie bo ja kompletnie nie znam się na kwiatach: http://www.voila.pl/384/3wx4q/?1 i czy te we włosach to są te same: http://www.voila.pl/385/pghkv/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pomoge bo zupełnie nie znam się na kwiatach krzewach i tym podobne. wyglądem przypominają storczyki ale pewnie to nie one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane to są storczyki jak dla mnie, też śliczne są. Ja mam pończochy samonośne, białe. Zakupię jeszcze samonośne kremowe, w razie draki ;) Nie chciałam z pasem. Rajstop nie znoszę, więc od razu odpadły ;) Zawsze nosiłam samonośne, nawet w ciepłe dni i nie narzekałam nigdy. Ja jestem od wczoraj u mojego D, do mnie wracamy dopiero w środę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaM.
Witajcie Dziewczynki :) Widzę, że temat bardzo ładnie się rozwija :) nie udzielam się na forum, ponieważ u mnie to jeszcze daleka droga do ślubu ale wątek cały czas śledzę ;) Malwinka, Twoja sukienka jest przepiękna... nawet mam ją od dłuższego czasu w swoim folderze ze sukienkami :) jest mega efektowna ale przy tym skromna ;) ja pewnie zdecyduje się właśnie na taki krój (oczywiście w swoim czasie ;) ) co do kwiatków to we włosach są storczyki (orchidea), a w bukiecie to myślę, że też mogą być storczyki ale po prostu inna odmiana ;) ale na 100 % to też Ci nie powiem z tym bukietem ;) Co do goździków... kiedyś uparcie chciałam, żeby w moim bukiecie były róże, ale że moja mama miała goździki to pewnie bym się zdecydowała na bukiet z tych kwiatów ;) myślę, że należy podziękować nowej forumowiczce za inspirację goździkową ;) Ja małą Amelkę widziałabym w tej ostatniej sukieneczce ;) jak masz możliwość i fundusze to zajrzyj do ZARY dziecięcej, śliczniutkie mają sukienki ;) A na końcu moja mała sprawa ... :) czy któraś z WAS brała ślub cywilny za granicą ? jeśli tak to, czy można poprosić o parę słów na ten temat? (m. in. chodzi mi o kwestie załatwiania z urzędem stanu cywilnego tutaj w Pl i za granicą i mniej więcej jaki jest koszt; wiem, że zależy to pewnie od kraju,ale chciałabym znać mniej więcej pułap cenowy. Do tego inne kwestie, które nawet mi nie przyszły do głowy ;) ) Z góry dziękuję za odpowiedzi ;) Pozdrawiam :) p.s a któraś myślała o bukiecie z samej gipsówki ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaM.
Jeszcze do Sofi... zobacz sobie na eustomy... myślę, że będą pasować do Twojej sukienki ;) p.s wiesz może ile ona kosztuje w salonie Madonny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mozna sie jeszcze dołączyć? :) jak to mowią lepiej pozno niz wcale;) My pobieramy się 8 wrzesnia 2012:) mamy problem z wódką:( moi rodzice chcieli zubrowkę biala a ojego Łukasza Wyborową, wiec postanowilismy z nie bedzzie ani tej ani tej, i teraz nie wiemy co wybrać, a szukamy tak do 20 zl max. pomocyyy. aha mam na imie Marta- miło Was poznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie-- jaka wodka bedzie najbardziej odpowiednia na wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zastanawialiśmy się pomiędzy żołądkową delux, żubrówką białą i krupnikiem w gre wchodził również absolwent. wybraliśmy białą żubrówkę bo była po okazyjnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz to napisz jaka była ta okazyjna cena, u nas żubrowka jest po okolo 17 zl. Tylko problem z tym ze my ubrowki raczj miec nie bedziemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest po 19zł sztuka. a płaciliśmy 17.20zł delux taka sama cena jak żubrówka krupnik i absolwent 17.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u nas bedzie krupnik, tak sie ostatnio slynny stal i prawie na kazdej imprezie serwowany. U nas jest 21 zl za butelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina- kiedyś szukałam ile ona kosztuje i chyba coś ok.4-5 tys. Byłam dzisiaj u krawcowej i jestem już spokojna co do sukienki myśle że bedzie dobrze:) co do wódki to mój M wymyślił sobie że ma być żołądkowa gorzka przeniczna. a mi wódka to obojętna jaka będzie to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wybór alkoholu pozostawiłam narzeczonemu i on zdecydował, że wybierze się po nią do Polmosu Wrocław. A będzie to wódka Wratislavia, ponieważ jest podobno dobra i ładnie się prezentuje, i ma dość przystępną cenę - 20,30 za pół litra :) dziewczyny, dziś znów ogarnęła mnie panika, że nie zdążę ze wszystkim do września :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cywilnapanna
Nina, na tej samej stronie cywilny.com sa informacje co do slubu za granica. poczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Ja mam sale, zespol, kamrzyste, fotografa, samochod, suknia się szyje( tzn kupilam w salonie ale zmniejszaja) zaproszenia ida. We wtorek zaczynam nauki w kosciele i o narazie tyle, aha pierwsza piosenka to Dżem - chce ci powiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaM.
Dziękuję za podanie stronki, niestety mam jeszcze parę pytań na które nie znalazłam odpowiedzi:( tzn chodzi mi jak zorganizować wszystko na własną rękę :( są biura zajmujące się wszystkim ale to koszt 1700 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaM.
1700 oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaM.
1700 euro... nie wiem dlaczego skrótu mi nie zastosowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy tak: -sala zamówiona -menu wybrane - kolor przewodni wybrany, mamy ustalic dekoracje -zespół jest -fotograf jest -kamerzysta jest - kościoł jest -wódka kupiona -wina szampany kupione -samochód do ślubu jest -bryczka do ślubu jest -kwiaciarka która bedzie stroic kosciół, samochód robic bukiety zamówiona - sukienka zamówiona -woalka na włosy zamówiona -bolerko wybrane, bizuteria wybrana ale nie kupiona - lampiony szczescia kupione, tuby kupione - tablice na auto są -zawieszki na wódke mają dojsc na dniach - zaproszenia wypisane czekają na rozdanie - świadkowie są - zaswiadczenie o naukach Ł ma, ja jeszcze nie - fryzjerka zamówiona - kosmetyczka zamówiona - manikiurzystka zamówiona - obrączki są - transport dla gości wstępnie zamówiony - tort i ciasta zamówione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my załatwione mamy troche mniej, ale mamy już: -sale weselna - liste gosci -menu do małych poprawek -zespół -fotografa -kamerzyste - kościoł i ksiedza, ktory udzieli slubu :) -samochód wstepnie jest - sukienka sie szyje :) - buty chyba juzp owinny byc w salonie - musze je odebrac -bolerko wybrane ale nie uszyte :/ - tablice rejestracyjne - banki mydlane -kokardkki na wódke - bukiet - gozdziki :) - zaproszenia mam nadzieje dojda na dniach :) - wkladki do zaproszen juz czekaja :) - świadkowie...nie do konca :( - obrączki - figurke na tort - tort i ciasta w cenie menu wiec teoretycznie sa :) niby duzo, a jeszcze tyle do zrobienia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×