Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alexis ;)

ZACZYNAM - KTO ZE MNĄ?

Polecane posty

najgorsze jest to ze u mojego w rodzinie wystepowaly problemy z zajsciem...moja tesciowa starala sie 2 lata, mojego m kuzynka byla zaplodniona in-vitro, no i w mojej rodzinie tez wystepowaly probblemy moja kuzynka starala sie ponad rok, moj kuzyn od 4 lat sie stara.... ja tez tak mam ze jak patrze na dziecko badz na kobiete z brzuszkiem mysle sobie czy wogole kiedys ja bede mogla miec takie szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Witaj Frycia :) Moim zdaniem problemy w rodzinie mogą być w jakimś stopniu dziedziczne, ale na to chyba nie ma reguły. Jedno co mogę Ci powiedzieć, po długim okresie oczekiwań - idzcie na badania. Naprawdę warto, chociażby dlatego, żeby wiedzieć... No i z tą ciążą trochę dziwne, po takim czasie test by wykrył raczej....Ja nie mogę Ci radzic, ale na Twoim miejscu zmieniłabym gina i zaczęła robić badania - a może akurat jakaś błahostka, co się bardzo często zdarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...garnierka...
Hej dziewczyny dołącze i ja:)) Własnie w niedziele odstawiłam plastry po 10 latach, poczekam na jakies dwa "normalne " okresy i zaczynamy staranka:) Od miesiaca zazywam femibion (kwas foliowy) no a w przyszlym tygodniu planuje porobic badania typu: toxo, posiew, mykoplazma, ureoplazma, chlamydia, rozyczka. A wy robilyscie jakies badania przed podjeciem staran? A wasi mezowie/partnerzy jakie witaminki zazywaja, moze mojemu tez cos podsune:)) To moje pierwsze kroki w tym kierunku troszke mnie przerazaja bo tyle sie wokol slyszy o problemach z zajsciem, ale mam nadzieje ze bedzie dobrze:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Witaj Garnierka :) Mój M. bierze tylko kompleks witamin. Ja przed staraniami żadnych badań nie robiłam. Wiesz, po tak długim okresie antykoncepcji może być różnie, ale najważniejsze - żebyś się nie stresowała, nie martwiła na zapas, a na pewno będzie dobrze :) Powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
A reszta Was kochane co porabia? Mam nadzieję, że właśnie czeka na wynik testu ;) :) Ehhh, niech któraś napisze, że coś się ruszyło, że jest nadzieja.... Ja czekam na @, ale dni jakoś wolno płyną, jeszcze trochę do niej. Później nie wiem, czy szybciej się potoczy coś, pewnie nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Hallo kobietki :0 Czekam na wieści, co tam u Was? Jakie plany na długi weekend? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. wlasnie jestem w trakcie szukania innego gin i szukam tez poza miejscem mojego zamieszkania , ale jeszcze nie znalazlam takiego albo jeden jest dobry w tam a juz w czyms innym to negatywne opinie i tak ciagle... co do mojego gin to troche jestem nim zawiedziona, przy kazdej wizycie jest mily i niby wysluchuje mnie ale stoimy ciagle w miejscu i ciagle cos...czy nie jest to dziwne ze bylam na kontroli w danym miesiacu a za 2,5 miesiaca znalazl u mnie torbiela na jajniku 4 cm..chyba dosc spory byl aby tak szybko rosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Wiatj Frycia :) Ja z tego samego powodu co Ty zmieniłam ginekologa, jakby zaczęłam leczenie "od początku".... Też było jakieś takie dziwne zwlekanie, ciągły monitoring, wszystko niby na spokojnie, że na wszystko przyjdzie czas. A ja miałam wrażenie, że stoję w miejscu.... Nie wiem czy powinnaś aż tak dosłownie brać sobie opinie innych, bo każdy jest inny, a opinie niestety bardzo łatwo wyrobic. Może idz do gina, ktorego ktos Ci polecil. Moj gin obecny ma sporo dobrych opinii, ale zdarzają się i głosy krytyki. Znów tamta gin też niby była wspaniała, a mi jakoś średnio podpasowała,....Także spróbuj zmienić, nic Ci nie szkodzi i najlepiej sama się przekonaj :) Co do torbiela, to nie mam pojęcia, jedyne co słyszałam, że do pewnego momentu usuwa się je kuracją antybiotykową, ale nie wiem do jakiś rozmiarów. Trzymam kciuki frycia, że będzie dobrze :) A reszta Was kochane? Doris, Mania, Panterka i inne - gdzie się podziewacie? Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Cisza :( Nikt się nie odzywa.... Mam nadzieję, że u Was dobrze, tylko miło spędzacie długi weekend :) Mnie jajniki pobolewają, oby @ przyszła w terminie.... Dziewczyny, odezwijcie się :) Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocdpodkcofjv
nasz-bocian.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Crystqal.
Dolaczam:) Mikroskop wykazal mi dni plodne kochalam sie z mezem i teraz czekam z niecierpiwoscia czy zafaskolkowalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Crystqal - ja tam wierze, że się udało ;) Pozdrawiam A reszta już nie zagląda na forum....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Dostałam @, niebawem na badanie.... Nie wiem, czy ktoś to jeszcze czyta.... Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania3333
Witam. Czytam ale czasu mało na napisanie. Do gina oczywiście się nie dostałam muszę czekać do 16 grudnia. Mam dziwne bule w dole brzucha a jajnik po owulacji jak ręką odjął. Dziwny ma ten cykl jakiś i do tego mega się przeziębiłam i dopiero teraz trochę lepiej mi a bałam cokolwiek brać od przeziębienia bo gdyby się udało w tym cyklu to lepiej nie ryzykować( choć po tych po nad 2 latach nie mam już nadziei). I zawsze przed okresem a ma być już niebawem miałam miałam śluz taki biały lepki a w tym cyklu po samej owulacji albo leci taka woda albo nic sucho i zero zapachu, miała tak któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Witaj Maniu :) miło Cię słyszeć :) Ja niestety tak nie miałam, więc nie bardzo mogę Ci pomóc.... Trochę długo do tej Twojej wizyty, kurczę. Ale nie martw się, może to właśnie ma związek z przeziębieniem... Pozdrawiam Cię gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Crystqal.
Owulacja trwa dalej mizianie bylo 2 dni temu dzis poklocialam sie z mezem i do zblizenia nie dojdzie.Wiem ze pleminiki przezywaja d 6dni i sa zdolne do zaplodnienia moze wystarczy :Da jak nie to bede miec potworne wyrzuty sumienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Crystqal - a może akurat przytulanko na zgodę? Ja nawet jak sobie obiecuję po kłótni z moim M. że nic nie będzie, to zgoda na ogół i tak jest pieczętowana przytulankami :) A nawet jeśli nie, to mam nadzieję, że wystarczy siły "chłopaczkom" na dotarcie do jajeczka w odpowiednim czasie, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris23451
Hej :) Nie pisałam bo wyjechał na wieś na dlugi weekend niestety do mnie 10 przylazła @ także zaczynamy od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Hej Doris :) No kurde i musiała ta wstrętna @ do Ciebie przyjść....ehhhhh. Ale grunt się nie załamywać, tylko starać się dalej. :) Ja cały czas wierzę, że nam się uda. Czekam, jak któraś napisze, że jest już w "dwupaku" :) hehe Wtedy tym bardziej zmotywuje nas i tchnie nadzieję.... Gorące pozdrowienia, bo u nas zimno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Crystqal.
Heh dzisiaj jeszcze mam dni plodne mikroskop pokazuje nadal paprotki z mezem pogodzeni wiec dzis nadal dzialamy czuje ze dzis bedzie celny strzal czuje bol w podbrzuszu wiec to moze jakis znak sie okaze:DPozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Crystqal - oby, oby Ci się udało. Życzę Ci tego z całego seruszka :) Ja mam wizytę umówioną na 22. Teraz jeszcze przede mną hormonki, zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Witajcie moje kcohane, czy to czytacie, czy nie.... Ja dziś większość czasu spędzam na leżeniu, mam takie bóle, że dawno nie pamiętam takich.... Nie pomaga nic, ale staram sie być twarda....:) Miłego dnia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania3333
Alexis ;) ale od czego te bóle? Miesiączkowe trzeciego dnia tak boli Cię? U mnie cisza na razie @ nie ma, ale samopoczucie mam okropne, jeszcze tak nie miałam. Zawsze przed @ jadłam jak wygłodniała a teraz nie mogę na jedzenie patrzeć najlepiej to cały dzień tylko wodzie, na dole sucho albo leci woda takie plamy ze trzeba bieliznę zmieniać 2/3 razy dziennie. Mam dziwnego klucha w gardle i ciągle jestem zmęczona do tego boli mnie dół brzucha trochę jak na @ ale inaczej czasem mocniej czasem tylko ciągnięcie. Jakąś rewolucje mam w organizmie może to po przeziębieniu. A co u was kobietki? Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Hej Mania :) Tak, trzeciego dnia @ tak mnie boli - teraz o dziwo nie, ale od rana większość dnia spędziłam w wannie, bo tylko ciepła kąpiel mi przynosiła ulgę - więc dziś się wymoczyłam za wszystkie czasy :) Normalnie brałam leki przeciwbólowe, ale jutro rano jadę badać poziom hormonów, a nie wiem czy to ma jakiś wpływ - więc się przemęczę..... Maniu, faktycznie masz rewoluję w organizmie :) Ale....na przykład moja siostra tak miała na początku ciąży, że jeść nie mogła... Wiem, że lepiej się nie nastawiać i nie wkręcać sobie, ale życzę Ci, żeby ta rewolucja nie miała nic wspólnego z przeziębieniem :) Pozdarwiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania3333
Alexis ;) no powoli zaczynam się zastanawiać czy czasem jednak nie coś więcej niż przeziębienie bo przypominam sobie że podobne uczucie towarzyszyło mi przy pierwszej ciąży choć to tak dawno temu. Brzuch mnie rozbolał na dobre boli jak przy okresie i ciągnie ale dalej go nie ma no i dopadły mnie mdłości(okropne uczucie) ale równie dobrze może to być silniejszy niż zwykle PMS wiec staram się nie nakręcać. Życzę Ci aby jutrzejsze badanka wyszły dobrze ewentualnie jakaś drobnostka i po lekach była upragniona II na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
To ja tez dołącze :) ja planuje w ciaze zajsc w styczniu wiec juz sie przygotowywac zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Crystqal.
Moje dni plodne dobiegly konca za tydzien bede testowac:*Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Hej Vivii :) Jakie badania zamierzasz zrobić? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×