Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Test pozytywny oznacza, tak, jak piszesz, że owu w ciągu 24-36 godzin. To teraz faktycznie tylko czekać i być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po pierwszym cyklu starań miałam @ opóźnioną o kilka dni... Zrobiłam test i doopa, zaraz dostałam :( I w listopadzie miałam opóźnienie - kolejny test i zawód. Teraz już nie sprawdzam, z resztą mam punktualnie. Który Ty jesteś rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty 71? :) nawet w lutym specjalnie byłam u gin. aby sie upewnic czy wszystko ok... nawet podczas usg powiedział mi, że jest dość jajeczek :) ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Rachela zdajesz sie całkowicie na naturę czy bedziesz cos działać w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wpływem koleżanek w styczniu/lutym poszłam do lekarza, zrobiłam USG dopochwowe, zrobiłam badanie hormonów (z własnej inicjatywy), ogólna badania, mąż zrobił badanie nasienia. Wszystko jest ok, i chyba na tym poprzestanę. Chociaż trochę niepokoi mnie późna owu, co za tym idzie krótka faza lutealna (taka jestem dokształcona przez mądrzejsze koleżanki :D ), więc może z tym problemem się udam do gina. Może coś przypisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chciaz wiesz na czym stoisz... ja wątpię aby mój kochany dał się namówić, bo zdaje sie całkiem na opatrzność boską, tzn co ma byc to będzie... zreszta jeszcze nie panikuje :) Ja dostaje po 14-15 dniach od owulki, to chyba norma? Nie wiem juz sama czy to te wszystkie wypatrywane objawy, ale tak jekby mnie brzuch pobolewał, tzn, to może za duzo powiedziane, czuje, że go mam :) może to w końcu TO? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :-) Witam nową koleżankę, Młoda, fajnie, że do nas przyszłaś , chociaz oczywiście życzę Ci (z wiadomych względów), żebyś nie musiała za długo być na topiku pt "Długie i bezowocne starania... itd " :-) Co do testów ciążowych przed terminem @ - to zależy od czułości testu. Są takie, które porafią pokazać pozytywny wynik na parę dni przed. Ale w Twoim przypadku, jeśli jestes bardzo niecierpliwa, chyba najlepszym wyjściem będzie beta. Skocz do laboratorium i jutro już wszystko będziesz wiedziała :-) Trzymam kciuki! Rachelko - ja juz nie wiem, co z tym jajnikiem moim. Wczoraj zakłuło parę razy a dzisiaj znowu cisz aprzed burzą. Brzucha w ogóle nie czuję, nic zupełnie. Eeee, do bani z tym wszystkim. A Ciebie bolą oba jajniki? Bo mnie w zeszłym cyklu tylko z prawej strony kłuło a teraz z lewej. Ivanko kochana, dzięki za dobre słowo :-) 🌼 U mnie jest tak samo - byle co wystarczy, żeby mieć powód do nadziei. Nawet jak w jednym miesiący mieliśmy przerwę, bo M brał antybiotyki i był "niedyspozycyjny" przez wysoką gorączkę to ja i tak miałam objawy :-P Ja byłam trochę na spacerze, pogoda piękna, słonko i lekki wiaterek. Teraz marzę o lodach, chyba sięgnę do zamrażarki :-) Stefanio, hej hej, jak dzisiaj samopoczucie ? :-) 🌼 Mon Cheri, Tessa, Karmi, Biest, Maja - pewnie w pracy, uściski :-) SM - wrociłyście już od okulisty? Mam nadzieję, że wszystko w porządku? 🌼 Anusia, mam nadzieję, że się odezwiesz dzisiaj, czekamy :-) Kasiu - trzymam mocno kciuki za środę 🌼 A gdzie jest Alanja? Halo, pochwal się, ile par butów przywiozłaś :-) Pozdrawiam wszystkie kolezanki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też nie od razu zrobił :) Wg definicji (wiekszosci, bo różnie piszą) rok intensywnych starań bez efektów można zakwalifikować jako niepłodność. Zbliżam się wiec niebezpieczenie do tej granicy. Chociaż mon cheri pisała, że statystycznej parze koło 40-tki zajmuje to ok. 30 m-cy. Dobrze pamiętam mon cheri?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue lady - mnie dół brzucha pobolewuje. Czasem tak mam jak za długo stoję, ale się przeziębię... Ani jedno ani drugie w tym wypadku, może długa obecność męża w domu..? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być "albo sie przeziębię" nie "ale" z obu stron - dołem mnie boli spieszę sie, bo zaraz do domku spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie 3 lata wczesniej trzeba myslec o dziecku? Ja dopiero po ospie młodej sie zdecydowałam, bo szczerze mówiąc obawiałabym sie powiklań z niemowlakiem... (znajoma miała takowe) a co ja zrobię, że dopiero w starszakach ją złapała :( poza tym remont domu, itd... 3 lata to kopa czasu! Poza tym przez ostatnie 3 lata pochłaniała mnie praca i dzięki Bogu, że się ocknęłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) Witaj Młoda:) ależ ty nie cierpliwa jesteś...Kobietko, dopiero 2 cykl starań, spokojnie....do 3 razy sztuka :D Blue zazdroszczę Ci tej pogody, a w szczególności temperatury : jak ciepło to ciepło i deszcz nie powoduje takich zmian jak u nas. Dziś u mnie rano było tylko 2 stopnie....no i bądź tu człowieku normalny, kiedy nawet nie wiadomo czy lato czy zima a może już wiosna za oknem? Także ....tydzień temu strój kompielowy dziś futro :) Stefanio hop, hop...????? Wyłaź kochana z tej sex drewutni :D..... Alanjo no właśnie jak tam zakupy? Rachelo , a który dziń cyklu u Ciebie ?,a może jednak coś się wykluje do tej 200 setki? Karmi:) Sm:) Mon cheri:) Biest:) Tessa :) Maja:) Kasia:)Anusia:) Coni:) Gosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ivanka, to malo szans mi dajesz :) A Ty juz długo próbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już z domku piszę :) Ivanka, a u nas już się rozpogodziło, jutro ma być nawet 20 stopni, kilka następnych dni też ładnych, ale na weekend ma się ochłodzić :( taką dzisiaj widziałam prognozę. U mnie dzisiaj 21 dc i niepohamowany apetyt, jak zwykle w tej fazie :) Dzisiaj biegam, więc może spalę przynajmniej trochę kalorii. Stefanio..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka - szacunek :-) Konsekwentna jesteś z tym bieganiem. Ja cierpię na słomiany zapał niestety. A ostatnio to nawet słomianego nie mam... U mnie 26 dc i tez wściekły apetyt. Po powrocie z przechadzki zjadłam miseczkę lodów, grapefruita (dla zdowotności), drożdżówkę z marmoladą a teraz otworzyłam ciastka... Bez komentarza. M znów miał przesunięte godziny pracy, wróci później, więc obżeram się sama. Ivanko - 2 stopnie, toż to zgroza... taki przeskok z 30 do 2 - szok. Może rozgrzej się czymś wieczorkiem :-) A gdzież to reszta dziewcząt? Halo! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabym częściej biegać, ale mi nie wychodzi... Z dietą nie jestem konsekwentna niestety :( Dostałam od brata tydzień temu ferrero, jakoś się opierałam, a wczoraj jak otworzyłam, to jadłam jedno za drugim i nie mogłam przestać, aż mąż mi zabrał i schował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferrero, mmmm..... :-) Byłabym w stanie całe wciągnąć za jednym podejściem. Na szczęście mój M też z tych bardziej powściągliwych i często mnie stopuje w chwilach orgii słodyczowej. Ja własnie szukam sobie połączenia do Polski, bo chciałabym polecieć latem. Ale ceny są dobijające :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie... :-( Na jesień własciwie ceny są przystępne, ale na lipiec - sierpień to po prostu koszmar. Może coś się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue_lady moja droga wróciłam niedawni byłyśmy w domu przed 20.00 No nie jest źle ale też nie całkiem zdrowa ma niestety wadę wzroku 0,5(-) na prawe i na lewe oko myślałam ze to z przemęczenia oczu ale nie jednak jest to częsta wada u wcześniaków Ma okulary ale tylko do szkoły i musi odpoczywać od komputera itd za rok kontrola czy się nie pogłębia oby nie bo bo wtedy będzie gorzej, ale to będę się martwic później teraz nie jest najgorzej ;) Poszłam od razu kupiłyśmy okulary i jest git ;) Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny :) Witaj Młoda :) Ivanka, Stefania, Alanja, Rachela, Karmi, Moncheri, Biest,Tessa ,Maja, Kasia, Anusia, Coni, Gosia, 🌼 chyba nikogo nie pominęłam jak coś to sorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJ :) Dziewczynki! witam nowe Koleżanki :) !!! dziękuje za pamięć, kochane jesteście. mam umówioną wizytę u giny w przyszłym tygodniu, muszę zrobić cytologie - jak co roku. nie pojechałabym ale cytologia - ważna sprawa, no i ginie muszę się pokazać, jak zrobiłam sobie przerwę w zeszłym roku od niej to kiedy zadzwoniłam głośno westchnęła mówiąc : A MYŚLAŁAM O PANI! kobieta się stara a ja straciłam nadzieje :( realizuje moje pomysły biżuteryjne, żeby czymś zająć głowę. myślę o Was ciepło i czekam na wieści ciążowe ! BUZIOLE DLA WSZYSTKICH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol! nie ma jak po pracowitym poniedzialku sobie usiasc i poczytac co tam napisalyscie... :) Witaj mloda :) zostan z nami jesli Ci sie spodoba... starasz sie dopiero 2 cykl? dobrze zrozumialam? kurcze, to naprawde krotko... choc ja Ci zycze jak nalepiej, bys jak najszybciej zaszla, jednak czasem trzeba sie uzbroic w cierpliwosc... wiem to po sobie. Tak, i takim sposobem dieta ryzowa padla... ;) wlasnie siedze przy jakis krakersach i pisze haha, zjadlabym lody ale ich nie mam w domu ( wczoraj trzymalam sie twrdo i nie pobieglam na stacje benzynowa ;) ) ,ciezka sprawa... apetyt tez mi dopisuje, niestety nie na ryz haha... I wiecie co? mnie tez nic nie kluje, nie boli po tej owu, moze jej nie bylo? a moze to dlatego, ze postanowilam sie tak nad tym wszystkim nie rozczulac wiecej...pewnie bedzie mi to przychodzic z trudem, ale musze sprobowac inaczej ktoregos dnia chyba oszaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanie: chcę zbadać tarczycę - poziom TSH , czy mam przed tym wziąć tabletkę czy nie, bo w necie sprzeczne info czytam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja z topiku obok przyszlam pochuchac dobrymi fluidami 🌼 Moncheri cos mi w oko wpadlo ze bylas blisko mnie ,ale niedalas zadnego znaku ,dlaczego ? mloda ja juz myslalam ze u Ciebie test pozytywny . pozdrawiam wszystkie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi, ja Ci nie pomoge bo niestety nie wiem... marcinkowa - fajnie, ze do nas wpadlas :) rozsiewaj pozytywne fluidy, niech sie chociaz jedna zalapie :) w sam raz na 200-tke bedzie haha, no moze 300-tke bo slyszalam, ze przesuniecie nastapi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny TAAAK ZA WAMI TĘSKNIŁAM, niestety w pracy nie mam jak odezwać się do Was bo pomimo, że pracuje w administracji to niestety nie mam często czasu nawet na kawkę, potem sprawy domowe, lekcje z córcią, kąpiel i mam chwile dla siebie i dla Was kochane. dzień jak co dzień, remont mieszkania idzie całą parą niedługo będziemy mieszkac u siebie. paradoks taki, że mieszkanie w którym będziemy chwilowo mieszkać kuliśmy dla córki i NIGDY PRZENIGDY nie pomyslała bym ze tam się znajdę, raczej stawiałam na to, że córcia na studiach powie nam pa pa. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - bo robimy jej remont ekstra gratisss. Pomieszkamy tam zanim coś sobie nie znajdziemy. Musze psychicznie odpocząc od ostatnich wydarzeń i pozbierać się po wspólnym zamieszkiwaniu z ojczymem i matka pod jedyn dachem..... długa historia... ale nie jestem tu po to by mędzić i zrzedzić.... nowy cykl i nowa nadzieja, 14 wizyta u mojego lekarza, pewnie monitoring i pomimo, że nie jestem proszona ale wysle męża na badanie prolaktyny zobaczymy czy leki coś wskórały. Biest - lekarz nie sugerowała tomografi - nawet nie wiedziałam że może być taka przyczyna, ale porozmawiam z nim przy okazji wizyty. A tój M miał te badanie> Nie wiem kiedy będziemy powtarzać badania narazie zbadamy prolaktynę - maż rozpoczął trzeci miesiąc z tym lekiem a prawdopodobnie po trzech możliwa jest poprawa. Tessa Tessa - jak fajna dieta to ja poprosze o przepis z 10 kg by mi się przydało oddać. Odnośnie zgody na badania przez mojego szanownego M, to kochana przeszłam droge przez mekę - był płacz proszenie błaganie rozmowy i szantaż emocjonalny - nic nie pomagało - rok czasu muliłam temat. Aż któregoś dnia, usiadłam i zaczęłam wyć jak bubrrrrrrr buuuuuuu, aż krzyczałam. I wtedy powiedziałam mu bardzo bardzo brzydko cyt."gdybym wiedziała, że tak będzie to nie wyszła bym za Ciebie za mąż!!!!!!" tak tak powiedziałam. Sama pojechałam na HSG, sama zmagałam się wiele miesięcy czując że coś jest nie tak... zdziwił się mój M, że to przyczyna jest jednak po jego stronie. Kasia 42 - Witaj kochana - trzymam kciuki choć nie wiem co za punkcja, ale trzymam trzymam z całych sił... 200 strona tuz tuż młoda-1 - witaj, ja kupuje testy na allegro i zawsze zawsze obieduje, że nie będe ich robić przezd terminem @ alemało tego niedojż że nie dotrzymuje słowa to jeszcze wydaje mi się że widze cień cienia drugiej kreski i gapię się w ten test godzinami żeby kreskę zobaczyć. jak zaszłam w pierwszą ciąże to przezd @ miałam gruba krechę jak nie wiem co. A teraz od 26 cykli tylko moja wyobrażnia działa. blu lady - jestem kochana, ztymi jajnikami to też różnie - trzymam kciuki żeby te kłócie zwiastowało najlepsza na świecie nowinę. Przesyłam gorące buziole na dobranoc dla każdej z was osobno cmok cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Anusiu, podchodzę do In vitro i w środę pobierają moje jajeczka- ważny dzień... Dzisiaj miały już 20mm. Cześć Młoda! Trzymam kciuki, żeby Beta HCG było wysokie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu , a ile takich sporych udalo sie uchodowac ? Ja trzymam az mi kostki bieleja :) Anusia :) Mloda witaj mam nadzieje , ze zbyt dlugo nie pobedziesz ;) w tym dobrym znaczeniu :) Kobitki zlapal mnie dol , jak row marianski , wiec nie bede wam marudzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×