Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Coni, dzięki :-) Ja cały czas mam stracha, czy to nie bedzie za późno na interwencję w sprawie tarczycy, tyle się naczytałam o... aaa, nie chcę nawet tego mówić ani myśleć o tym. W kazdym razie wyrzucam sobie, że zamiast działać od razu ja się rozpływałam jak debilka w zachwytach, jak to teraz będzie fajnie. Trochę mi się na chwilę hierarchia wartości zaburzyła, ale już wraca na swoje miejsce. A objawy sklerozy (demencji starczej ...? ) ja u siebie od dawna obserwuję. Zanim dojdę np do lodówki to zdążę zapomnieć po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, kochana na 2 tygodnie, jedziemy teraz w piatek w nocy... Coni, masz racje z ta lecytyna haha, jak juz tyle bierzemy to i lecytyne dolaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobre Blue, tylko ze ja jak juz ide do lodowki, to nigdy nie zapominam po co ;) bo lakomczuch ze mnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu strach ma wielkie oczy i na zas nie ma co sie martwic.spokoj teraz jest najwazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dla nas powinni produkowac specjalne pozywienie, jak dla kosmonautów ;-) Tylko wino ewentualnie można by pić oddzielnie :-) Jejku, ale mnie smak obleciał na wino... a tu nie wolno :-D Tessko, przez 2 tygodnie zdążysz wypocząć, pomiędzy pakowaniem, samą podróżą i rozpakowywaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TESSA głupio mi było pytać kiedy na wczasy jedziesz, bo pewnie pisałaś o tym nieraz, czyli podsumowując : mam to co Wy.a tak przy okazji możecie mi zdradzić kiedy Rachela wylatuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, będzie dobrze, przeciez szybko zareagowałaś, a to że pierwsze dni żyłas emocjami, to normalne :) Biest, odwiedzałam westerwald czasami, pięknie tam. W swoim czasie tez mieszkałam w hessen, 20 km od F am M. :) No to juz wiem jak mieszkasz :) Z tym zapominaniem nie jestescie jedyne dziewczyny, ale to takie samooczyszczanie, bo trzeba robic 'miejsce' na potrzebniejsze informacje.. he he tak sobie tłumacz, no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, mam taka nadzieje :) Stefi, to kiedy jedziesz i gdzie? a Rachela o ile sie orientuje wylatuje cos okolo 12 czerwca, ale nie jestem pewna, prawda Rachelka?? :) sluchajcie, czy ktoras moze mi tak przy okazji napisac jak to sie robi by stworzyc sobie nowy adres mailowy? ja to nie za bardzo sie na tym znam... az mi glupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie juz tam mam, ale chcialabym jeszcze inny miec, i teraz wlasnie sie przygladam i jakos nie moge sie tej funkcji doszukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pasku u góry jest m.in. "e-mail" (na ósmej pozycji od lewej a jest ich 11 - przynajmniej u mnie)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tessa na kazdej prawie stronie internetowej mozesz soie zalozyc konto np wp.pl albo tlen.pl.Jak wejdziesz na te strony,u gory bedziesz miala ikone poczta,wejdz na to i tam bedzie zaloz nowe konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam wczesniej tezna tlenie, ale byl problem z logowaniem, tzn z hasłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet na stronie kafe na naszym temacie po prawej jest reklama zaloz konto:)bynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Jak napiszę dooooooooooooooooooopa to już wszystko wiecie... Idę coś zjeść, bo ledwo do domu wróciłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane, mysle ze juz dam sobie rade... pomyslalam sobie, ze tez bym chetnie powymieniala sie zdjeciami, mailami z Wami, tylko, ze moj adres mailowy jest taki prywatny i dlatego nie chce go tu podawac, chcialam zalozyc sobie inne konto, jak zdaze, to wieczorkiem napisze, a teraz pedze po core bo ma dzisiaj zajecia z poskiego a potem do pracy, niestety... Pozdrowionka! Stefi, ale pojedziecie gdzies na wakacje w tym roku? tylko jeszcze sie nie zdecydowaliscie gdzie? no czasem to trudny wybor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue mnie się udzielił Twój klimat ciążowy , ale niestety tylko w kwestii jedzenia. od wczoraj bez przerwy coś żuję , memlę, podgryzam, zagryzam, pożeram! ..już w rzędzie przy kompie stoją w szeregu marchewki żeby czymś dziób zapchać, MASAKRA! normalnie mały głodek wciąż za mną chodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Jak napiszę dooooooooooooooooooopa to już wszystko wiecie... Idę coś zjeść, bo ledwo do domu wróciłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, kochana... Nie wiem nawet, co powiedzieć... PRZYTULAM CIĘ MOCNO 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Kurcze, tyle starań, tyle wiary i nic nie wyszło....ale przynajmniej nie płaczę a może i szkoda, bo by mi się trochę żółci ulało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Ale przez dwa tygodnie to się czułam prawie jak w ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, mnie tez przykro :( czy to było badanie z krwi czy domowy test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latka Leca i Leca
Ja we Frankfurcie wiec nie moge narzekac na dostep do lekarzy wszelkiego rodzaju. Ale nie chodze bo nie lubie :P Mysle, ze w tym miesiacu to sie jeszcze totalnie zrelaksuje i dopiero jak nie wyjdzie to zrobimy najpierw badania chlopakow M. a jak one beda ok to dopiero wtedy wybiore sie sama. W Westerwald nigdy nie bylam. Hmm...Z geografia jestem na bakier. A gdzie to jest mniej wiecej? Wujek Google cos niedokladnie mi to pokazuje ;) lato idzie, wiosna w pelni, doskonaly czas zeby zajsc w ciaze wiec trzymam kciuki za wszytkie, ze w tym cyklu sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Młoda, badanie robiłam z krwi... :-( i prowadzący lekarz już mi powiedział, że mam odstawić wszystkie leki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Kasiu ale się trzymaj .U mnie jeszcze 7 dni do @ i cały czas się nakręcam ,coś mnie dzisiaj podkusiło i zmierzyłam tem. pod pachą a tam 37.2 a nie czuję się chora ale ten ból pleców sprowadza mnie na ziemię.Ja także podziwiam Blue że tak nas wszystkie pamięta.Trzymajcie się dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×