Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Tessa dzieki - zdjec nie umialam poslac! Blu poslalam 3 proby , ale zdjec nie dalam rady ! Kurka zaczynam niecierpiec swojego kompa :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Blue, nie mysl tak intensywnie o tych wynikach, az takie zle nie sa... bedzie dobrze, teraz sobie wypocznij przez weekend, ciesz sie ciaza, z mezulkiem :) Karmi, kazdy czasem lapie dola, wszystkie to wiemy, ale bedzie lepiej, zobaczysz, grunt to sie nie poddawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Ale się zdjęciowo zrobiło! :-) Nooo, piękne jesteście i oczywiście mądre :-) :-) :-) Blu, wyniki nie są najgorsze. Zdrowo i rozsądnie się odżywiaj + witaminy dla mamusiek + żelazo. Jak tak panikowałaś, to się przestraszyłam że hemoglobiny masz 9,00 albo mniej. Chipsy też zjedz jak masz ochotę ale nie zapomnij o marchewce, buraczkach i ponoć w natce pietruszki jest sporo żelaza. A co do wątróbki... to jak zjesz raz na jakiś czas to maleństwu się nic nie stanie- jeżeli tylko lubisz! Dobranoc, pozdrawiam ranną zmianę i czekam na zdjęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela , Blue:) dzięki, nie wiem co pisać.......osiągnęłam stadium mega doła - Karmi:)tezaz mnie trafiło.... A przybliżając moje uczucia na dziś , to mam ochtę znaleźć się na tym balkoniku w Wielkim Kanionie i skoczyć.... http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a1/Grand-canyon-west-skywalk.jpg Druga myśl to taka, że może faktycznie nażarłabym się super powideł z rabarbaru, napiła i popływała nago w jeziorze;) a co tam, może mi przejdzie... AAA i super pomysł z tymi fotkami... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ivanka :) rany! nie wpadaj w dola :) bedzie oki! zjedz powidla, poplywaj nago I nie skacz do kanionu, prosze ;) Ivanka wyslij do mnie fotki, jak zdaze to sie odwdziecze... Biest, to ja Ci jeszcze raz podam swoj, a Ty wyslij do mnie a po tem ja do Ciebie bo cos mi ten mail nie wyszedl :) tessapola@googlemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Blue, hemoglobina faktycznie nie taka tragiczna, ja normalnie też mam coś koło tego (11). Przy pierwszym porodzie straciłam dużo krwi i miałam poniżej 9, mama przynosiła mi do szpitala sok marchwiowo-burakowy (okropieństwo) - nie wiem, czy dzięki temu, ale wyniki szybko mi się poprawiły. Widzę, że wymiana zdjeć trwa na całego :) Ivanko, jak będziesz planować wyjazd (Wielki Kanion) weź mnie ze sobą... Możemy jak Thelma i Louise - oglądałaś film? U mnie nawet nie dół, tym razem mega stres :) dla urozmaicenia. W pracy mam tak podniesioną adrenalinę, że po 15 i powrocie do domu czuję się jak balonik, z którego ktoś spuścił powietrze i nie mam siły na nic. Dobrze, że jeszcze tylko 4 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA CHCE DO WIELKIEGO KANIONU!!! jak tam pięknie.. Rachela uwielbiam ten film , wiem o czym piszesz , trzymajmy się razem ale nie kończyny jak one !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki, ja sie powoli odmeldowywuje na nastepne 2 tygodnie :) wszystko mam juz w miare przygotowane, jeszcze tylko pare drobiazgow no i popoludniu do pracy... jak wroce to zdaje mi sie bede miala "lekture" na co najmniej 2 dni ;) piszcie, dojdzcie szybciutko do 300-tnej stronki, niech sie znowu cos "zasieje", czego oczywiscie zycze wszystkim :) Zycze Wam wszystkim przyjemnych nastepnych 2 tygodni, zadnych stresow, ZADNYCH DOLOW ;) sloneczka i odpoczynku, przynajmniej na weekend jeli juz inaczej sie nie da! Aaa Rachela, jesli bym sie nie zdazyla odezwac do Twojego wyjazdu, to cudownego urlopu, pelnego wypoczynku i totalnego wakacyjnego luzu, wykorzystaj ten czas, moze wrocicie juz w trojke? :) oby tak bylo... Trzymajcie sie dziewczynki cieplo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ....ja tu załamana... a tu wszyscy o zwiedzaniu;) Stefanio:) Rachelo film oglądałam....super! Jesteśmy umówione;) Tesso wyślę zdjęca, ale z domu....napisz czy jeszcze zdążę, o której wyruszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TESSO życzę SŁOŃCA, SŁOŃCA, SŁOŃCA !!!!!!!! DOŁADUJ BATERYJKI I WRÓĆ DO NAS :) !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVANKO , nigdzie się nie rzucaj, no jak masz ochotę skoczyć, to sobie poskacz na przykład wokół domu. a zły nastrój minie..w końcu. 🌼 no to jak , kiedy się umawiamy na wspólne picie i nagie nie tylko nocne kąpiele ???? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso - życzę Ci przyjemnego lenistwa, wesołego szaleństwa i mile spędzonego czasu wspólnie z rodzinką! I Tobie dziekuję! Weekend lada chwila, spadam zaraz do domku i postaram się nie myśleć przez ten czas o pracy. Co tam ma za wysoki poziom przy stresie..? Prolatyna..? To w tym miesiącu mam to zagwarantowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Do kanionu też się piszę! Zabierzecie mnie??? Proszę! Dostałam @ :-( , wiedziałam że tak będzie... ale wiecie jak to jest do końca wierzyłam... Ja mam nawet wizę, więc jadę natychmiast :-) Dzisiaj niestety mam gości, więc idę szykować papu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia.. :( Ivanka, już chociaż troszkę lepiej??? jakoś przedtem tak głupio napisałam, przepraszam u mnie perspektywa @ a potem ten cholerny oddział. i z czego tu się cieszyć??? ależ nam się nastroje porobiły na weekend :( ja jutro układać będę drewno, to mi ulży :( bo się wielce zgrywam ale nastrój też mam do dupy :( :( :( trzymajcie się stokrotki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy 11 leciec ale nadal nie jest nic zalatwione. Ja wracam dopiero 5tego czerwca a wycieczka nie wykupiona. No nic zabuchujemy last minute na ostatnia chwile. Ja mam 26 dc i wiem ze sie znow nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×