Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Denis6
Ooooooo dzisiaj ja witam pierwsza.......Zapraszam na poranną kawę lub herbatę......... Coni 38 Tsh oczywiście bardzo ładne, a dawno temu robiłaś? U nas w laboratorium 1 przeciwciała kosztują 30,00 zł, ale mieszkam w małym miasteczku i nie mają żadnej konkurencji. Tylko tak się zastanawiam czy jeśli się zdecydujesz to nie powinnaś jednak zrobić kompletu badań, bo u mnie samej tsh w przeciągu roku zmieniło się od 0,61 do 1,99 więc myślę, że całkiem sporo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Dzied dobry, ja juz po kawce i herbacie. Nie moglam spac, duze stresy w pracy a poza tym kierowca przyjechal po mojego faceta juz o 6 rano bo mial wczesny lot. Jest jak zwykle na wyjezdzie sluzbowym :O ale wraca wieczorem. Wczoraj w radio mowili, ze policja szuka rodzicow dziecka, ktorzy zabili zdrowego noworodka, chlopczyka i zostawili go w nocy na jakims parkingu kolo Bonn pod ciezarowka :O :( Plakac sie chce...Sa przeciez wszedzie w Niemczech tez miejsca gdzie niemowlaka mozna do okienka wstawic do adopcji...Boze, czemu nie zostawili nam tego chlopczyka pod drzwiami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie !!!u mnie oki czekam na wypis bo znajoma mi odbierala bo w sobote oczywiscie nie daja wypisow i musze isc sciagnac szwy z pepka tamte juz wyciagneli,pozatyw wszystko oki staranka rozpoczete juz...nawet zdziwilam sie ze tak szybko kazal sie starac ahahha...milego dnia pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
Gerwazy, Biest...jak widać ludzie potrafią robić potworne rzeczy. W mediach ciągle widzę okropności, czasami można zwątpić w dobro człowieka....A już zabijanie dzieci...aż trudni w to uwierzyć, że ci co powinni dbać, opiekować się mogą odebrać życie... W Polsce nie jest lepiej... Pracowałam kiedyś w centrum pomocy rodzinie to się naoglądałam dziecięcych tragedii.... magdalenka...widzę, że szybko zdrowiejesz, to super...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
te na dole co mialam 2 dziurki juz na miejscu wyciagneli tych nie bo lekarz sie skaleczyl skalpelem i gdyby nie to ze maz juz po mnie byl to bym poczekala i by mi wyciagneli ale wiecie nie chcialo mi sie wolalam juz do domku szybko.......no zdrowieje sama jestem w szoku ze tak szybko sobote i pol niedzieli jeszcze lezalam troszke a od poniedzialku funkcjonuje normalnie juz...troche pepek ciagnie pozatym jakbym nic nie miala robione...wczorajk juz troszke na dzialeczce porobilam oczywiscie troszke tylke bo maz zaraz krzyczal hahaha.ale czuje sie super:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY :) czytam Was może nie z taaakim zaangażowaniem jak kiedyś ale tylko dlatego że temat mnie już nie dotyczy. Laseczki drogie!, mam cały czas nadzieje na wrześniowe spotkanie z Wami, jakoś ten temat ucichł ale ja wciąż jestem na TAK! Ivanko kochana , Ty masz daleko ale może skorzystasz z tanich połączeń lotniczych??? odbierzemy Was z lotniska ( np. z Poznania ) i dowieziemy dalej :) Rachelka mamy do siebie tak blisko, że Tobie nie odpuszczę ;) bardzo chciałabym się spotkać, co Ty na to ??? pozdrawiam stare i nowe znajome, i życzę powodzenia ! tęsknie za ciepłym morzem, bo u nas po fali upałów za oknem jakby jesień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stefi, zmobilizowałaś mnie do napisania, bo nie mam o czym... I jakoś nic sklecić nie mogę :( A może, zanim nadejdzie termin wrześniowy, odwiedziłabyś mnie? Ja w tygodniu siedzę sama (synów nie liczę, bo oni ujawniają się tylko w porach posiłków, albo i to nie). Jak chcesz, to możemy umówić się gdzieś w połowie drogi jak kiedyś proponowałam :) Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ RACHELKA!!!! miło że się zgadzasz, musimy się umówić!!!! niestety nie mam swojego auta :( jedynie służbowy samochód M , którym nie powinnam jeździć :( chociaż jeżdżę ;) ale na tak daleką trasę się nie zdecyduje, bo gdyby co , to byłby gnój 😠 oczywiście ja jeżdżę baaardzo dobrze :classic_cool: , ale dupków na drogach nie brakuje ;) dodam też że mój M równie mocno jak ja chciałby Was poznać ;) proponuje spotkanie we czwórkę, gdzieś w fajnym miejscu , może z jednym noclegiem ??? WINA BYM SIĘ Z WAMI NAPIŁA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.., to już takie spotkanie - imprezka :D Ja sama to prędziej, z M. umawianie się dłużej potrwa.... On taki mało towarzyski, może nie "nietowarzyski" - tylko mało rozmowny, szczególnie przy pierwszym spotkaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy sie stęsknili za Tobą :) Jestem jak najbardziej za, trzeba tylko coś wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie :) Ja bym się tez chętnie z wami spotkała tak w realu ale jak nie mam auta i nie wiem gdzie bo wszędzie mam daleko :( Ale było by fajnie ..............mogę pomarzyć :( Psiaczek już fajnie dzisiaj śmiechu było co nie miara wszyscy chcieli "kapsla" zobaczyć jak się czuje :P chyba go przechrzcili hehehe Pan weterynarz chirurg aż wyszedł i pytał jak się czuje sensacja na cała poradnie ;) Dostał jeszcze antybiotyk do niedzieli a w poniedziałek ściągnięcie szwów nie ma żadnych specyfików do smarowania czy przemywania rany fajnie się zasusza goi.Pytali czy kapsel już w antyramie hehehe bo najdroższy chyba kapsel się stał ;) Czyli jesteśmy już na dobrej drodze załatwiał się i może już sam chodzić po schodach ale nie gonić powoli ;) Pozdrowionka dla wszystkich koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na naprawdę poranną kawkę:) Stefnia czemu tak dlugo milczałaś? Pewnie Cię dół ogarnął jakiś.......Stefi napisałaś, że Ciebie temat już nie dotyczy, nie chcę być pesymistką, ale pewnie połowie dziewczyn nie uda się zajść i ja osobiście jestem tego świadoma, ale i tak tu jestem, bo bardzo Was lubię dziewczyny i zresztą topik się nazywa długie bezowocne starania.......a więc wszystko pasuje..... Denis super, że z nami zostałaś, jesteś tu mile widziana i pisz z nami. Gerwazy a Ty jak w tym cyklu, kiedy masz owulkę? a w ogóle to byłaś u jakiegoś specjalisty, tylko nie pamiętam jak długo się staracie, może warto zrobić badania? SM no to psiak już na najlepszej drodze do pełnej sprawności, ale swoje przeszłaś........ Biest a co u Ciebie, myślisz już o wielkiej chwili? A gdzie Kasia jakoś zamilkła nam....... Moncheri fajnie, że dałaś znak życia i pamiętałaś na wczasach o towarzyszkach niedoli swej:) Odpoczywaj kochana i zbieraj siły. W każdym razie jak czytasz to Cię mocno mocno pozdrawiam:):):) Ewa zazdroszczę urlopu, ja zawsze naplanuje sobie kupę zajęć na urlopie a potem mi się nie chce, ale i mój czas powoli się zbliża, ja szaleję i w tym roku na 3 tygodnie idę. I wiecie co chciałam się zapisać do ginki, ona przyjmuje u nas w przychodni, ale wiem, że pracuje też w klinice niepłodności i chciałam do niej pójść, wprawdzie z jajnikem co mnie kłuje wiecznie, ale przy okazji delikatnie nawiązałabym do tematu i wyczułabym ją. Nie bardzo mam ochotę tutaj na miejscu zajmować się niepłodnością, bo panie położne pracujące tam znają mnie, a nie mam ochoty z nikim znajomym dzielić się swoim problemem. Może jakoś dogadamy się, bo jestem zainteresowana tym HSG, bo nigdy nie miałam, a i owulkę mam tylko i wyłącznie z lewego jajnika co miesiąc, kurcze szkoda, że taka stara już jestem:( A u nas pogoda lipna, pada i zimno, w taką pluchę jeść tylko mi się chce i brzucha znowu dostałam. No to miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mylse? Ciezko to nazwac mysleniem...podchodze po tego jakos tak bez specjalnycj emocji. One sie u mnie juz dawno wypalily. Kiedys bym czekala denerwowala sie , ze sie odwleka itd. Dzis dzwonie do klinikii po termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie!!!! u mnie deszczowo i pochmurnie a w poniedzialek mamy z mezem nad morze jechac a tu taka pogoda,barowa:):):) dzisiaj sie do miasta wybieramy i do przychodni na sciagniecie szwow bo wczoraj mi kolezanka wypis przyslala....starania byly ale niestety nie wyczulam z ktorej strony owulka bo jeszcze to takie naprezone po tym zabiegu a tylko prawa strona drozna....wiec nie wiem....:):) milego dnia pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie!!!! u mnie deszczowo i pochmurnie a w poniedzialek mamy z mezem nad morze jechac a tu taka pogoda,barowa:):):) dzisiaj sie do miasta wybieramy i do przychodni na sciagniecie szwow bo wczoraj mi kolezanka wypis przyslala....starania byly ale niestety nie wyczulam z ktorej strony owulka bo jeszcze to takie naprezone po tym zabiegu a tylko prawa strona drozna....wiec nie wiem....:):) milego dnia pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My czekalismy 1 cykl bo ja mialam dosc silne bole i o sexie nie bylo mowy. U nas od poniedzilaku ma byc ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Denis tsh badalam rok temu albo juz i ponad. kiedy wreszcie bedzie koniec teo zimna i deszczy?Nic dziwnego,ze nikogo nie ma.Kazda pod kocykiem sie wygrzewa. Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
Pobudka leniuchy..........piękny dzień dzisiaj nam się szykuje....... To taki mały żarcik :D. U mnie zimno, pochmurno do lata strasznie daleko... :( A ja od poniedziałku na urlop.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×