Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hejka, widzę, że dyskusja wczoraj się rozwinęła ;) Tak szczerze: są osoby wolące czytać o tym, jak innym jest źle, żeby się pocieszyć, że z nimi samymi nie jest tak najgorzej. Mnie nie przeszkadza czytanie o tych, którym się powiodło, bo całe życie też dążę do tego, aby było mi lepiej - w każdej kwestii. A już Ciebie Gerwazy uwielbiam czytać, bo nawet kiedy piszesz na nie najweselsze tematy, z Twoich postów bije optymizm. Pisz proszę jak najczęściej. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Oj działo się tu działo................a ja wciąż w pracy, umrę tu chyba buuuuu - cały weekend do 20.00 od rana........................ Ja chciałam tylko zakomunikować i oświadczyć: A ja i Tak Was Kocham Kobiety - za tą naszą różnorodność, moc pomysłów, za wspólne rozmowy, za wspólne nieudacznictwo w temacie - może być;) Co do Gerwazy - myslę, że właśnie tak każda kobieta powinna żyć - na poziomie jakiego przy dobrym wykształceniu, zawodzie nam tu w Polsce brakuje. Musimy pogrążać się w kredytach aby "jakoś" funkcjonować, ciągle gdzieś gnać, coś ciągnąć aby móc wyjechać, zrobić remont w domu, ubrać sie w fajne ciuchy.............. A co do linków: Gerwazy - moim marzeniem jest posiadanie takiego żyrandola, które pokazywałaś , w którymś tam z linków.:D Co do wypowiedzi o topiku z fluidami sukcesu - no, bez kometarza. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Czesc dziewczyny, Wstalam wyczerpana bo jakis wariat :P wysylal mi przez cala noc sms-y :P Skubaniec nauczyl sie przy mnie paru Polskich piosenek, ja tu patrze ledwo przytomna o 4 nad ranem a tam pisze: nie zamieniaj serce w twardy glaz :-D Dzis natomiast zmienil taktyke i straszy mnie z lotniska, ze jacys dziwni ludzie stoja w kolejce do samolotu, nerwowy sasiad z kolejki czyta Karachi Evening Standard i M pyta czy to dobra gazeta? :) Od samego poczatku trudno mi sie oprzec jego poczuciu humoru :) Jak wroci to pogadamy...Dzis dopiero 5 dc wiec do owulacji jest jeszcze troche czasu ;) Pewnie troche przereagowalam, ale jestem bardzo przewrazliwiona na niegrzeczne zachowania mezow wobec swoich zon. Mezczyzni nieraz chyba mysla, ze sie juz nie musza starac :O wiec trzeba im od czasu do czasu przypomniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, Twój M to fajny facet :) A każdemu czasem zdarza się strzelić gafę. Widać dobraliście się dobrze, choćby tym poczuciem humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Mon Cheri, jakby to wszytko na wlasnej zaradnosci polegalo to bym pewnie mieszkala pod mostem :O Pare razy w zyciu, doslownie jak slepej kurze, zwyczajnie dopisalo mi szczescie. Mam nadzieje tylko, ze nie wyczerpalam przydzialu i starczy rowniez na poczecie dziecka :) O ile bedzie sie z kim starac :O ;) Podrawiam wszytkie bez wyjatku! 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj będzie, będzie....jak go przetrzymasz to sukces murowany:D I na pewno zapomni o presji,hi,hi. Powodzenia , Gerwazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, HEJ, HELOOOŁ :) no czasem trzeba pomarańczy żeby parę stron nadgonić :) Gerwazy dobrze jest czasem się naprawdę obrazić, by się potem szalenie godzić ;) i dzieciaka zrobić :) ! pozdrawiam poniedziałkowo, i byle do piątku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
M przelozyl lot powrotny na wczesniejszy i zastosowal bron biologiczna: neci wlasnorecznie zrobiona kolacja...:-D Hmm, sprzedac dume za kotleta? Brzuch mi burczy po Niemiecku: ja, ja, ja!!! wiec chyba sie poddam...;) Bedziemy rozmawiac i zobaczymy co sie na uda ustalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pozostaje Ci nic innego, no i w żadnym razie nie będzie to kapitulacja ;) A mojemu M odwołali jutrzejszy wyjazd, ma być pod telefonem i czekać na wytyczne :D Więc będzie jeszcze w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🖐️ JA dzisiaj zaś u lekarza byłam młoda jest bardzo osłabiona gardło dalej brzydkie mamy skierowanie na badania i wymaz z gardła jutro robimy wiec zobaczymy co jest grane ............ Tak po za tym nic nowego Mon cheri co było a nie jest nie pisze się w rejestr :P było minęło wyjaśniłyśmy sobie i spoko :) :P Gerwazy ja uwielbiam również jak piszesz i tak trzymaj ;) Pozdrawiam was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna1214161820
Gerwazy, dobrze robisz!!! Zaobserwowalam, ze duzo kobiet lekcewazy sobie zle zachowanie meza gdy sie zdarzy pierwszy raz. A potem facet gra 12 godzin na komputerze. Mon Cheri, nie obraz sie ale moze wlasnie trza bylo wyprowadzic sie w pierwszym momecie gdy zaczal takie odloty zanim sie mu to w nawyk przerodzilo? Tera to juz po ptokach bo go przyzwyczailas, ze moze! Oni reaguja na system binarny, czyli proste polecenia sa najlepsze. Nie wiem co tam facet Gerwazy zbroil dokladnie ale napisala, ze zrobil jej przy kims focha o byle co. Dala mu za to popalic i prosze, facet zwinal zagle, lata za nia, przeprasza i nastepnym razem predzej ugryzie sie w jezyk zanim sie tak zachowa. A Matki Polki beda sie zastanawiac czemu ich mezowie nie szanuja i w domu nie pomagaja. Mezczyzni lubia zolzy moje kochane, taki jest ten swiat. Jestes za dobra to ci ludzie na leb wejdza :O Taka rzeczywistosc moje drogie panie. Czytam was od czasu do czasu bo mam podobny problem :( Mieszkam w Anglii i niestety nic nie zapowiada na to, zeby sluzba zdrowia staniala wiec zbieram poki co na invitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dzien dobry! Wszytkie chrapia juz zimowym snem? :) Dzis rano w windzie po drodze do garazu, M zapytal sie mnie konspiracyjnie czy dzisiaj to dobry dzien? ;) Wiec jak widac wczorajsza konwersacja przebiegla pozytywnie :P M mnie przeprosil tak naprawde od serca i wogole troche madrych rzeczy nagadal. Wedlug niego nie da sie uniknac takich sytuacji bo obydwoje mamy silne charaktery, ktore nieraz jeszcze pewnie sie zderza. Ale jak podkreslil on sobie to wlasnie ceni bo nie moglby byc z kobieta, ktora jest jak maslo maslane. Ceni sobie osoby, ktore maja wlasne zdanie i nie dadza sobie w kasze nadmuchac. Niezle mnie tymi komplenetami podszedl, co? :P :-D I jak sie tu oprzec? ;) Dzisiaj bedzie mial okazje napatrzec sie na Polskie "charakterki" bo wspomnialam mu kiedys "Ogniem i Mieczem" i bach, wypozyczyl z Lovefilm.de :) Film nazywa sie po Niemiecku Ritter des Reiches, z Olbryskim, Lomnickim i Braunek z 1974 roku :) No chyba padne jak uslysze Olbryskiego po Niemiecku ;) Rachelka, To super, ze wyjazd meza odwolany! Idealnie pod owulacje, no nie? ;) Karmi_, Rozmawialas z corka na temat tych spraw? ;) Bo wiesz, czytalam, ze po prostu teraz dzieci szybciej dojrzewaja. W 1860 roku dziewczynki przecietnie dostawaly @ w wieku 16.5 roku, w 2010 w wieku 10.5 roku :O Na szkole nie ma co liczyc. Co prawda wyrastalam w innych czasach ale bylam zupelnie zielona w wieku 15 lat :O Wcale nie zartuje, nie mialam pojecia skad sie dzieci biora :O Jak widac do zisiaj niewiele lepiej :P :-D Jutro wolne w Niemczech wiec dzisiaj mam zamiar troche poszalec :) Stefania, SM_40, Mon Cheri, Karmi_, Rachelka, Denis, Biest i wogole wszytkie dziewczyny, usciski i milego dnia! 🌼 Lucyna, Czesc! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ ! Gerwazy to teraz masz gwarancje że choćby się waliło i paliło Twój M stanie w drzwiach jak usłyszy że to jest TEN DZIEŃ :) Olbrychski po niemiecku jeszcze sobie wyobrażam , ale Braunek ??? :D POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH tych podczytujących nas również, pamiętacie " podczytującą" ( ? ) była z nami taka kobitka kiedyś..:) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, jak brzmi po polsku Ritter des Reiches? Rycerze Imperium, czy coś takiego? :) Bo to polski Potop, jak ta obsada i z 1974 r. Cieszę się, że M w domu, chociaż tak za bardzo na razie się nie staraliśmy... Trza by dzisiaj ;) Nie wiem co się dzieje..., wszystkie koleżanki gdzieś zniknęły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Rachelko, Nie wiem. Musze popatrzec na CD w domu. Myslalam, ze to Ogniem i Mieczem, ale Potop tez ok :) Zycze udanych staran! :) Dziewczyny, zachodzimy w ciaze w tym miesiacu zeby uniknac standartowego odchodzania sie do sywestrowej sukienki :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
*odchudzania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sukience mi nie zależy, ale inną, tego typu motywację mam ;) zima w moim biurze jest trudna do zniesienia, dobrze byłoby uciec na zwolnienie przed mrozami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, myślę o tym weekendzie, będziecie w moich stronach, chciałam Was namówić na kawę np. w drodze powrotnej ale wszystko się komplikuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachela_71 na sukience mi nie zależy, ale inną, tego typu motywację mam HAHAH JA TEZ :-) Ja jestem juz od 7 na nogach , bylam biegac wczoraj po 20 tej i dzis o 10tej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, mojego M od września prawie w domu nie ma, w tym tyg. wróci w piątek, a już bąkał że najprawdopodobniej będzie musiał w niedziele wyjechać :( ale sprawa ma się wyjaśnić w tygodniu. a napisz proszę czy bylibyście chętni na spotkanko np. gdzieś w P. lub po drodze do domu w niedzielę po południu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi, my będziemy chyba wracać z P. już przed południem, a najpóźniej koło południa, bo po południu musimy być w domu... Wiec jeżeli, to tylko rano, ale nie wiem, czy w niedzielny poranek będzie Wam się chciało jechać na kawę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, jaką Ty masz motywację do biegania to już wiem :-P :-P :-P Moja motywqcja dziala mi na nerwy bo wczoraj nie przyjechala, moze dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Rachelo już po woli kończę i wracam na normalny tor..... Tessko a ty gdzie? Lucyna a to pojechałaś , kobieto. Ale pewnie coś w tym jest. Sm zdrówka życzę. Gerwazy no,no,no najlepsze zawsze to te przeprosiny;) Biest twarda sztuka z Ciebie nadal biegasz.... Stefanio, Mon cheri, Karmi Blue i Młoda już czas sprawozdanie zdać: jak tam wasze brzuszki, chłopcy mocno rozrabiają? Denis pozdrawiam I całusy dla wsiech u mnie dziś piękny jesienny dzień............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Tesso, gdzie Ty? Rozumiem, że weny nie miałaś, ale nadal..? Żeby ani kwiatuszka, ani buźki, ani chociaż kropeczki nie postawić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×