Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gerwazy.Malinowski
Biest, a jak chcesz problem z mieszkaniem dla mamy rozwiazac? x Zawsze troche znajomosci jezyka by sie przydalo ale pewnie najlepiej na miejscu sie uczyc... Znajoma akurat ma mame Polke wiec po Polsku mowi, taka gadamy razem dla cwiczen. Ale ona nie ma warunkow na kogos z zamieszkaniem bo tak jak my mieszkaja w bloku i chca jedynie osobe dochodzaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce znalezc jej rodzine zeby tam mieszkala. Moja mama musialaby sie w Pl najpier na podstawowy kurs niemieckiego zapisac. Ja nie moge do nich na miesiac pojechac i jej lekcji udzielac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dzien dobry! x Biest, bez jezyka troche trudno :( Zeby chociaz angielski mama znala to juz by bylo latwiej. x U mnie jeszcze tydzien do @ ale juz powoli zaczynaja sie pojawiac symptomy jak zwykle :( Skonczyla mi sie tez witamina B6 i widze ze od razu zaczynaja mnie piersi po bokach pobolewac :( Musze dzisiaj koniecznie do apteki pojsc i nowe opakowanie zamowic. x Wogole mam dzisiaj mala chandre wiec nie bede tu smucic. Ostatnio wszytko mi jakos do doopy idzie i potrzebuje jakiejs zmiany... x Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ale u nas ponuro :) tzn mam na mysli pogode... jesien w pelni choc mowili w tv, ze od polowy tyg zawitaja do nas prawdziwe "upaly" ;) ma byc do 20 stopni! moze naciesze sie jeszcze troche sloneczkiem :) x Stefi, ja naprawde z tym stolem nic takiego nie zrobilam :) tylko zdarlimy stara farbe szlifierka z papierem sciernym i pomalowalam nowa warstwe farba w odpowiednim kolorze. A stol jest z naturalnego drzewa i to taki "kawowy"? stol ( nie wiem jak sie takie w Pl nazywaja :) ) w kazdym razie obiad ciezko przy nim zjesc ;) Farba dlugo schnie, od niedzieli a jeszcze mam obawy czy jest juz ok. x Gerwazy, co tam Cie smuci? pisz, bedzie Ci lzej :) Ja mam standartowo "smutki" i chandre juz na tydzien przed @, a moze to to? to na to rady nie znam, trzeba po prostu przetrzymac ;) x Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... jeszcze pytalas Stefi jaki kolor... sorki, przeoczylam - na taki ciemno brazowy, chyba sie Pl "wenge" nazywa, jesli sie nie myle... mialam spory problem ze znalezieniem farby, nawet jak dalam wymieszac w sklepie, to wyszla nie taka jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso wenge to mój ulubiony kolor, w moim domu króluje brąz, a o stole czy Ławie z litego drewna marzę od zawsze, może kiedyś mi się uda kupić :) a Tobie gratuluje zrobiłaś kawał dobrej roboty ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! hej! Towarzyszki niedoli;) U mnie dzis też marazm, pogoda do dupy, mżawka cały dzien, jesień...tak myślę albo do łóżka albo do butelki wina się przyłożę, he,he 🌼 Pozdrawiam i uściski dla wszystkich kobietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVANKA ! to całkiem niezły pomysł, chociaż do jutra znowu jestem sama mój pan wieczoru wygląda tak : serial w tvn - ogień w kominku - kot - grzane piwo i ja :( ewentualnie z planu może wypaść kot, jeśli łajza nie przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmaazlam stronke z nowymi odcinkami True Blood I Pamietnikami Vampirow...oj juz nie moge sie doczekadc nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie miłe koleżanki.............. Wiem, że tu jesteście....a ja ciągle nie mam czasu by coś napisać. Mąż wyjechał mi za granicę, by zarobić na in vitro...ale praca była na czarno i zamiast miesiąca przepracował tydzień. nawet na bieżące długi nie starczy :( witamina b6 w dawce 100mg chyba już na mnie nie działa, faza lutealna nadal 10 dni i ani godziny dłużej. może tylko brązowe plamienia jakby ustają... poza tym zapisałam się na jogę i cieszę się, że muszę się "pomęczyć" 2 razy w tygodniu w grupie. Jak nic lepszego mi nie wychodzi to chociaż tyle. pozdrawiam was wszystkie po kolei i ściskam mocno...:) Karmi, Rachela, Ivanko, Mon cheri, Biest, Stefanio, Gerwazy, Tesso, SM_40, Zuzka, blue lady, Młoda i wszystkie nie wymienione :) Już chyba nie dam rady nadrobić zaległości w czytaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Denis ja tez znam ten bol... Moze zadzwon do Invictry gdzie jest ten program invitro? Co ci szkodzi? Ja bym wyslala zgloszenie gdybym mieszkala w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest no właśnie nigdy nie mogę się z Tobą dogadać na temat serialu: True Blood , ja też namiętnie go oglądam, obejrzałam każdy odcinek od początku serii. teraz mamy 5 sezon, M ściągnął wszystkie 12 odcinków, oglądamy go w niedzielne popołudnia leżąc w łóżeczku i zajadając słodycze. Ja jestem oczarowana tym filmem, jak skończę ten sezon to chyba zacznę od nowa wszystkie oglądać:)Ty chyba też lubisz bo już kilka razy pisałaś o tym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Denis, niezmiernie mi przykro :( Jacy to musza byc ludzie, ze tak meza oszukali :( Az sie noz w kieszeni otwiera :( Sama tez nieraz nie mialam latwo i wiem, ze najbardziej co boli to zawiedziona nadzieja, ze bedzie lepiej. A musze z przykroscia powiedziec, ze nieraz wlasnie rodacy robili mnie w konia :( xx Przed momentem spotkalam sasiada z pietra bo wracal z parku po wieczornym bieganiu a ja z piwnicy po wino ;) M dzisiaj sie gdzies wloczy po knajpach wiec ma przyjsc kolezanka tylko sie cos juz 45 minut spoznia :( A raz mnie juz cholernica wystawila do wiatru z powodu jakiegos chlopa :( Kilka miesiecy temu rozmawialysmy jeszcze z zona sasiada o zalozeniu rodziny i zyciu na obczyznie - bo pochodza obydwoje z Meksyku. Dowiaduje sie teraz, ze zona jest juz w ciazy, co wiecej to bedzie coreczka o imieniu Kamila i zona juz wrocila do Meksyku i szykuje dla nich dom. On tez wraca w styczniu do Meksyku tam bo wlasnie dostal z firmy oferte na cala Ameryke Lacinska. Ledwie pomysleli juz plan wykonany :( A u nas mija juz chyba zilionowy cykl staran...:O Zilion sto tysiecy jeden :O I ciagle w punkcie wyjscia :O :( xx Bedzie wiec u nas w bloku kolejne mieszkanie do wynajecia albo do kupna :-D Ostatnie sie jeszcze nie sprzedalo ale widzialam juz parke interesentow w garazu z maklerem. Dzieczyna byla w ciazy... Mieszkanie ma wszytkie okna na wchod, dwie lazienki ale slepe bez okna a wlasciciel sobie niezla sumke zyczy. Ciekawa jestem kto to kupi. xx Poza tym wszystko mam jakos ostatnio pod gorke i ogolnie do doopy. Bardziej nawet jak doopa do kwadratu :-D Ktory moja przypomina tak czy siak od calodniowego siedzenia przy komputerze :-D Musze sie zapisac na kurs biegania i boksu do Biest :) xx No nic, otwieram to wino i na kolezanke juz nie czekam. Jak M z wypadu wroci to bedzie mi sie juz apetycznie Rioja bekalo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Biest, to gdzie mozna ta True Blood kupic albo sciagnac? Czuje, ze by mi do wina i humoru dzisiaj pasowalo ;) Przeczytalam wszytkie ksiazki Anne Rice o wampirach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teska to fajny macie stół, a jaką farbą malowałaś? Stefi i co kot przylazł czy gdzie tam? Ivanka pewnie do wina się dosadziła. Zuzanka brak słów na wyjazd, no to może niech próbuje coś innego znaleźć za granicą, bo u nas to raczej na invitro trudno zarobić. Gerwazy ból piersi z boku hmm.....czytałam kiedyś o takim objawie ciążowym. dziewczyny a ja cały cykl łykam wit b6 nieraz 100 a nieraz 50 mg, ale powiem Wam, że MPS zdecydowanie łagodniejszy, piersi nie bolą w ogóle, mniej pryszczy, mniejszy apetyt i mniej nerwów, brzuch pobolewa jak co miesiąc, ale ból jest zdecydowanie łagodniejszy. Przewidywany termin znienawidzonej @ to niedziela wieczór lub poniedziałek. Sm co u ciebie koleżanko? Moncheri albo ma doła albo wręcz przeciwnie z M szaleje;) dziewczyny doszłam do następującego wniosku. Powinniśmy zacząć testować przed @. wtedy byłoby trochę adrenalinki na topiku, ja tam nigdy nie testuje bo mam zawsze silne objawy przed @ to nawet szkoda kasy na testy, ale może jak będę w Rossmanie to zakupię kilka sztuk i co miesiąc będę testy robić tak dla bicia serca i dla sportu:) Co Wy na to? Tak się troszkę pooszukujemy, że niby może się udać w każdym miesiącu bez względu na bolące brzuchy i mega MPSy przed @;) No to ja tyle idę z pieskiem na siku a potem spać. Dobrej nocki kochane koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy na pewno spodobałby cię serial bo każdemu się podoba i jest bardzo popularny. Mój M ściąga je z jakiejś stronki z filmami, a w tv na HBO leci, ale nie wiem czy już się nie skończył. Wejdź na jakąś stronę do ściągania filmów na pewno jest ale najlepiej zacznij od pierwszego sezonu bo one łączą się ze sobą, miałabyś zajęcie na całą zimę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Karmi_, no to cykle mamy w leb w leb. Kiedy w takim razie zachodzimy w ciaze symultanicznie? :) Bo chcialbym ustalic z Toba od kiedy nakrecamy sie testami :) Ech, u mnie juz typowe objawy przed @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Karmi_, mozesz meza zapytac z jakiej strony? Bo na maxdome nie maja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy u mnie też objawy, ale jak pojadę do województwa to na pewno zakupię 5 sztuk co najmniej. U siebie w mieście nie chce kupować bo wszyscy mnie znają i zaraz by plotkowali, że w ciąży jestem, a ja przecież nie jestem, chyba wkurzyłabym się gdybym taką plotkę usłyszała, to gorsze chyba niż wiadomość, że koleżanka w ciąży;) A w ciążę proponuje zajść do końca roku, nawet Sylwestra się wyrzeknę na to konto :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy on nie pamięta może Biest Ci pomoże? A jak nie to do jutra ustalę, bo on dzisiaj leży padnięty i nie chce ze mną gadać nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dobra, sztama stoi ;) To zostal nam listopad :-D a sywestra swietujemy soczkiem :) Ja postanowilam zapas testow zamowic online bo w okolicznych aptekach juz mnie po imieniu witaja :O i klada testy owulacyjne od razu na lade :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może i owulacyjne kupię to będziemy miały podwójną radochę:) No to lece z pieskiem , będę za 10 minut pożegnać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorową porą babeczki drogie :)🌼 U mnie nic nowego w czwartek mam wizytę z córką muszę tylko przedzwonić czy nie odwołali ........oby nie xx córce wyszła coś słaba krzepliwość nie wiem co na to powiedzą mam nadzieje ze nic poważnego nie będzie ......... xx Ja akurat jestem przed @piszoną i zaś cykl krótki standard.....jestem nerwowa i w ogóle zresztą same wiecie jak to jest ....... xx muszę się też wam pochwalić mam na minusie 12kg ;) ciesze się ale jeszcze długa droga przede mną no powoli bez pospiechu do lata o będzie super ........bynajmniej tak myślę ;) xx Gerwazy wiesz nie chcę żebyś mnie źle zrozumiała ale powiem Ci szczerze ze gdyby mnie było stać na in-vitro nie zastanawiała bym się tym bardziej że wiesz czas nie jest naszym sprzymierzeńcem....... Tyle ze mnie nie będzie nigdy stać :( xx Denis przykro mi że was tak wyrolowali a raczej męża :( przytulam xx Pozdrawiam was wszystkie 🌼 xx xx xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Zaglądałam w ciągu dnia, ale nie było czasu pisać... Z resztą, czy ktoś za mną tęskni? :( Wróciło przeziębienie, dzisiaj w pracy kichałam i smarkałam. Przyjechałam zmarznięta, po drodze kupiłam tabletki na katar z pseudoefydryną i może po niej dostałam jakiegoś pałera, że napliłam w kominku (aż musiałam wieczorem wietrzyć, bo za gorąco było), poprałam, poodkurzałam. A jeszcze obiad na jutro chłopakom gotowałam, bo umówiłam się z koleżanką i później wrócę. Muszę się starać, bo konkurencja mi rośnie :P Młodszy syn je ostatnio dość często obiady u dziewczyny i ciągle opowiada, co smacznego było. A starszemu dziewczyna też w niedzielę gotowała. Jakoś trudno pogodzić się z tym, że być może nie jestem już najważniejszą kobietą w ich życiu, z drugiej strony wiem, ze to normalna kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM 🖐️ Dziewczyny, ja razem z testami owu dostałam 3 testy ciążowe i co miesiąc zużywałam jeden. Ostatni dzisiaj rano ostatni trzeci :) Ale chwalić się nie ma czym. Denis, współczuję, pewnie jesteście mocno zawiedzeni... Tym bardziej, że celem było zarobienie na in vitro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi, podobnie spędzam czas a mój M do czwartku w delegacji... Pewnie też oglądasz właśnie "Prawo Agaty" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Rachelka, alez ja tesknie za Toba pasjami :-D Serio mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×