Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Biest ja też padłam jak Twój mąż. Wróciłam z pracy o 16.30 i już się nie podniosłam, niby ta robota dobrze płatna, ale wyeksplatowałam się, a jutro znowu.........a może mnie choroba jaka rozbiera? Rachela ja też jak brałam tabletki na pęcherzyki nie miałam bólu piersi, może to wzrost estrogenów jest tego przyczyną? Bo teraz jak biorę wit b6 to też prawie wcale nie odczuwam, za to brzuch ćmi jak co miesiąc. Kurcze nie chce mi sie jechać do tej klinki, wiedziałam, że tak będzie jak przyjdzie co do czego:( Tylko jęczeć i narzekać potrafię a dupska ruszyć to się nie chce, bo niby ślisko i daleko......(30 km)...a po ciuchy to się jedzie tam na pstryknięcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Magda następna ma problem:) Kurcze też chciałabym napisać: mam 42 lata zobaczyłam dwie kreski na teście i boję się...i to moje największe marzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, zmobilizuj się, najgorszy pierwszy raz. A ja ile czasu się zbierałam... :O Mam podobną odległość - 35 km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę poranną. Ech jeszcze śpią wszystkie.Rachela ja to jeszcze jestem zmobilizowana ale mój M nadal nic nie wie.Może dzisiaj go poinformuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też zapraszam na kawkę:) W nocy dopadało śniegu, jest ładnie, ale dla mnie tak zimowo mogłoby byc dopiero na święta. Śliskie drogi odstraszają mnie, dlatego lubię zimę, jak nie muszę za dużo jeździć. Rachela, tak, ja z domu nad rozlewiskiem:D Też mam co roku choinkę w doniczce:) 🌼 Dziewczyny, jeżeli nie ma się dolegliwości piersiowych przed @ to jest dobrze, czy to właściwie nie ma znaczenia? Chodzi mi oczywiście o stan organizmu, a nie o nasze samopoczucie, bo wiadomo, że każdego rodzaju bólu jest mało komfortowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U nas śniegu nie ma jakoś strasznie dużo, ale jest biało. Za to jest kilkustopniowy mróz. Właśnie, gdybym nie musiała jeździć do pracy miałoby to swój urok. A u mnie w pracy po takim mroźnym weekendzie będzie bardzo zimno... brrr Nie wiem, jak to jest z bólem piersi przed @, ale kiedyś tego aż tak nie odczuwałam, dopiero od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to tak jak u mnie śniegu dużo i ciągle pada....cudownie jest, ale to może dlatego, że mam pracę 300 m od domu;) Dziewczyny ja tam myślę, że taki ból piersi przed @ to jednak świadczy o jakimś zachwianiu hormonalnym, stawiam na estrogeny, ale tylko zgaduje, bo tak naprawdę nie wiem. Lili a ty daleko do pracy jeździsz? Mój M dojeżdżał do pracy 10 lat i pamiętam jak martwiłam się jak były zawieje, ale teraz na szczęście ma do firmy jeszcze bliżej niż ja do pracy, nie wspomnę o córce, która podstawówkę a teraz gimnazjum ma za ogrodzeniem bloku:) A ja odpoczywam po weekendowej pracy, zajadam mrożone truskawki i już mnie gardło boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas spadlo naprawde duzo sniegu i pada nadal. Meza bierze przeziebienie co mnie martwi... Ja mam prezenty juz porobione. Musze tylk zamowic prezent dla taty i tesciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na szczęście z czasem ustaliliśmy, że prezenty pod choinkę otrzymują tylko dzieci, czyli trzech młodzieńców i moja córka, także jakieś fajne kosmetyki najczęściej każdy kupuje i po kłopocie. Może mało nastrojowe to ale za to praktyczne, bo co ja mogłabym kupić swojej siostrze milionerce i mówię tu poważnie???? Wszyscy od dawna ustalili, że prezenty tylko dla dzieciaków, a reszta w domu sobie rozdaje jak ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie prezenty tylko rodzicom w Pl i tesciowej. Z mezem nie robimy sobie nawzajem bo wypad na urlop do Pl kosztuje nas i tak duzo...1500 euro z pretentami... Chyba tesciowa dostanie ode mnie kominek na sciane na etanol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Czesc Sloneczka :-D 🌼 x Jak tam drugi Advent? Dwie szwieczki zapalone? x Bylismy u znajomych zobaczyc ich coreczke, ktora wlasnie ma 5 dni :-D Boze, jaki slodka kruszynka! Miala tak cudny malutki nosek, ze az mnie skrecilo...Caly czas spi, budzi sie zeby zjesc i idzie znowu spac :) Co za slodkie dziecko! Normalnie, malutki aniolek :) Jej mama to chyba Superwoman, bo urodzila w srode rano, w czwartek miala w domu party Mikolajowe (maja tez 4-letniego synka) z goscmi, w piatek byli na swiatecznym party w firmie jej meza, a w sobote poszli na zakupy - razem z mala! :) Bylo -5 stopni na zewnatrz ale tatus chcial nowy krawat sobie kupic. Mama wyglada super, porod naturalny poszedl swietnie i ona zamierze nadal z domu pracowac bo firma jej bardzo na reke idzie, ze godziny moze sobie dowolnie dobierac wiec ona nie chce tego za zadne skarby stracic. Wow! Saczylam szampana...i myslalam sobie...O ja...@$%"/!!!!!...:O :( Co moge poradzic? Jestem tylko czlowiekiem i zadrosc gryzie mnie w duupe :O :( choc zycze im wszytkiego najlepszego bo fajna rodzinka tylko, ze sama tez bym chciala... x Wszyscy znajomi w moim wieku (badz tak 38-41) albo wlasnie maja takie prze-slodkie kruszynki albo w ciazy...Mialam rzucic czerwone wino ale widze, ze musze zwiekszyc dawke :O :O ...bo czuje sie, jakby to powiedziec? -- Hmmm...? Mega ch...jowo??? ;) :O :O :( x M twierdzi, ze teraz kolej na nas w 2013. Normalnie walnelabym pacana :O w ta proznie miedzy uszami bo przeciez wie dobrze, ze sobie darowalam to wszystko!!!!!! Do jasnej Anieli!!! Myslalam, ze na luzie moge isc na ta wizyte bo ostatnio naprawde udalo mi o czym innym myslec...ALE, chyba jednak nie moge :( Ech, marzenia, marzenia...:O x Magdo, sorry kochana, ale Ty na niewlasciwym forum wyladowalas :O Zycze Ci zdrowej ciazy i cudowenej kruszynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy jakoś mnie to nie dziwi, że się zdołowałaś, normalny objaw w naszym przypadku, raczej źle byłoby jak byś nic nie poczuła. No to migiem do gina tonica i do konkretnego działania zabierajcie się już czas wziąć sprawy w swoje ręce.Niestety nawet jak pomyślisz sobie, że już odpuściłaś to i tak w jakimś momencie znowu Cię złapie to nieprzeparta chęć bycia mamą, kiedyś już sobie odpuszczałam, ale potem zawsze te myśli w jakiś okolicznościach wracały także nie licz raczej na swoją obojętność w tym temacie i raczej bądź czujna bo to wraca jak bumerang co jakiś czas. ja tam już nie daje sobie żadnych terminów bo i tak wiem, że do manopauzy nie odpuszczę choćbym chciała nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima, zima, zima.... Do pracy mam ok. km. Jednak najgorzej mam koło domu. Mieszkam na górce, widoki wspaniałe, niestety w zimie miewam problemy. Stresuję się wtedy strasznie. A że często jestem w domu sama, to muszę sobie jakoś radzić. Uwielbiam za to obserwować zimę z okna domu:D 🌼 Ja też myślę, że z tym odpuszczaniem to nie taka pojedyncza sprawa...Jednego dnia ok, a le już następnego parcie wraca. Taka chyba nasza natura... Uwierzmy po prostu, że nadchodzący 2013 rok będzie naszym szczęśliwym rokiem. Nie na próżno powtarza się cały czas, że wiara czyni cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego Co wiem nie , powinien byc Max . Jezu jak sie wystraszylaw...z dachu zlatuje snieg a,ze Salon mam pod dachem byl taki krach ze dostalam prawie zawalu serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ewa TSH ok 1 tak książkowo ale zachodzą kobietki i 2:) 0 Przepraszam za nieobecność ale stałam się na chwilę "innym" człowiekiem , zaangażowałam się w szlachetną paczkę, trochę późno bo w ubiegłą środę....przeżyłam niesamowite chwile... nie wiem od czego zacząć może od tego, że odkryłam ponownie jakimi wspaniałymi ludźmi jestem otoczona? w jeden dzień udało nam się z M zebrać prawie 1700 zł:) dodatkowo dwie rodziny naszych przyjaciół zobowiązały się do kupienia żywności, no i zaczęło się... wow! mówię Wam jaka jazda w ciągu dwóch dni musiałam dla całej 4 osobowej rodziny kupić wszytko od butów, dresów, spodni, po kurtki, bluzy, szaliki wystarczyło nawet na skarpetki:) i bieliznę:) gry planszowe - to marzenie mamy chłopców z rodziny wspomaganej naszymi darami też kupiłam :) wszystkie przybory do szkoły, farbki, kredki, flamastry, piórniki (odkryłam cholerka jakie to wszystko drogie!) Spotkałam na swojej drodze wielu wspaniałych ludzi, którzy przychylali się do moich próśb o rabat - szczególny, o nie naliczenie marży, o promocję! Sama nie wiedziałam ile siły we mnie drzemie i dobra w innych, którzy wcale mogli mi nie pomóc tylko po prostu zbyć .Od wczoraj łącznie 9 godzin spędziłam na pakowaniu tych darów . Kilka tych dni to naprawdę niesamowite przeżycie i jakie emocje, nie do opisania...dziś pojechaliśmy z M zawieść nasze prezenty, wolontariusze uśmiechali się tylko jak powiedzieliśmy ile tego jest- 23 paczki!! W punkcie naszego zbioru paczek najwięcej było 10 :D W zawiązku z tym ,że samochód był obładowany na maxa pojechaliśmy do rodziny z wolontariuszami aby wręczyć im prezenty. Ach kobiety! trudno opisać radość ludzi, którzy zaskoczeni patrzyli i nie wierzyli co się dzieje:) Dwóch chłopców w z tej rodziny wyściskało mnie ,obcą im kobietę jak matkę. Mama chłopców bardzo wzruszona popłakała się przytulając się do mnie i M . Radość ,łzy, wzruszenie...........mówię Wszystkim WARTO POMAGAĆ :):):) o Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale nas zasypalo! :) Zaczelo padac dzis popoludniu i jest naprawde duuuzo sniegu, dzieci sie beda jutro cieszyc :) o A my bylismy wczoraj w tym Innsbrucku, bylo bardzo fajnie - tylko daleko trzeba jechac, za duzo czasu sie w aucie spedza. Na szczescie wczoraj jeszcze tak snieg nie sypal bo moglibysmy jeszcze gdzies na autostradzie utknac... o Odebralam swoje wyniki badan od gina i jestem bardzo zadowolona :) powiedziala, ze wszystko w najlepszym porzadku, z wynikow wywnioskowala, ze owu sie regularnie pojawia, wiec odradzila mi branie tych tabl. anty - przynajmniej na razie, a ja sie nie upieralam... jedynie co, to progesteron - jest niby w normie, ale na granicy, wiec mam z tym Agnusem castusem sprobowac, zeby go troche podciagnac. Wiec nie jest zle ;) o a przy okazji, znalazlam cos ciekawego, moze sobie poczytacie jak bedziecie mialy ochote : http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/2029020,100961,9510099.html o dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam Wasze posty:) świetne - Biest szczególnie te o wibratorach:D wyzwolona kobieto!! zgorszyłaś nie jedną czytającą:) Komentarz Liilly bezcenny: "pierogowo - wibratorowy " he,he Topik :p;) Rachela gratuluję:) Mon cheri ależ po nocach szalejesz;) ale rozumiem ...jak chata wolna...... Gerwazy, Karmi ma rację to niestety nie jest takie proste odciąć się, niby się udaje jest świetnie..... nagle: BACH! i wszystko wraca, trzymaj się! Karmi u mnie 15 dc, starania były także może i w tym miesiącu wkręcioła zaliczymy, he,he Pa! wszystkie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - dobra robota! ❤️ mysle, ze nie ma nic wspanialszego od sprawienia komus potrzebujacemu takiej niespodzianki, radosci, pomocy - jestescie swietni! spisaliscie sie na medal 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso wielkie dzięki za miłe słowa:) muszę przyznać,że ja przez takie zaangażowanie na prawdę czuję się lepiej i trochę... a może więcej niż trochę otworzyło mi to doświadczenie oczy na świat. Ale do tematu: artykuł fajny, ja mam figurę klepsydry, mam długie nogi i zawsze wiedziałam, że mój niewielki biust jest przeszkodą!!:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pojadę do tego Beskidu Wysokiego...... zaciągnę się do roboty w polu.... i może... a nóż się uda:p Bo jak widać na mnie już żadne specyfiki nie działają to może zmiana klimatu i praca na roli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso a ginka powiedziała Ci że agnus constans na podniesienie progesteronu działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już brałam castagnus i on bardzo skrócił mi cykle, a może tylko ja mam takie wrażenie i po prostu mam wczesną menopauzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×