Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Mam na końcówkę sierpnia zarezerwowany apartman w Czarnogórze, ale może się zdarzyć, że M nie dostanie dłuższego urlopu od lipca do września (zmienił stanowisko od nowego roku), więc być może będę musiała przełożyć urlop na czerwiec (jak ub. 2 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mam wrażenie, że w Czarnogórze jednak ładniejsze widoki... Tam mam zarezerwowane dwuosobowe studio (pokój + aneks kuchenny + łazienka) z balkonem z widokiem na morze i góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M ma taką pomiganą pracę, że nie mogę robić konkretnych planów urlopowych. Wkurza mnie to, bo też chciałbym poplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My placilismy na 3 osoby z rezerwacja miejsc dla facetow na dlugie nogi plus po bagazu 310 euro w obie stony wiec ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam właśnie z M, jutro da mi znać, czy pasuje początek czerwca - i zmienię termin rezerwacji w Czarnogórze, w drugiej połowie czerwca już mają zajęte terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożegnałam wczoraj wszystkie, a dziś witam:)Kawa już pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskii
Kooorwa. Mam cyste przy jednym jajniku z czym w srodku. Teraz mam czekac do trzeciego dnia okresu czy sie wchlonie. Jezeli nie - to musze czekac kolejny MIESIAC czy sie wchlonie :( A jezeli nie to trzeba bedzie zrobic bauchspiegelung czy cos tam podobnego i zobaczyc czy to przypadkiem nie jest jakis podejrzany wzrost :( Super. Plakac mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, gra toczy się dalej. Sama wiesz, że to może trochę potrwać. Najgorsze jest to czekanie, wszystkie to dobrze znamy i rozumiemy. Nie martw się, a jak będzie trzeba, to i popłacz, będzie Ci lżej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy badaniu przy poronieniu miałam taką 3 cm i bez problemu wchłonęła się. A Twoja jaka duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly a ty na urlopie i tak wcześnie wstajesz? o Gerwazy ja rozumiem co czujesz , wszystko zaplanowane..a tu bach znowu czekanie, odkładanie i nerwy. Ale moze tak jak Liilly pisze to tylko kwestia czasu i będzie ok. o Rachela ta Czarnogóra fajny pomysł. A lecicie samolotem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam mały wyjazd, ale właściwie to normalnie podczas wolnego też tak wstaję. Najlepiej tak o 8-9-tej. No ale wieczorwm też nie siedzę za długo:D Jej, pokazywali akurat w tv śniadaniowej migawki z obrad sejmu. Normalnie wstyd mi, że żyję w kraju z takimi prostackimi politykami:OSprawa dotyczy zwiążków partnerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Bylismy dzisiaj na wizycie w klinice o 8 rano. Jest cieplo ale za to leje jak z cebra wiec wyruszylismy troche jak w taka gotycka noc: ciemno, deszcz wali w samochod, malo co widac na drodze...Do tego spac nie moglam juz od 4.30 rano...Na szczescie M pojechal ze mna bo pewnie gdzies bym do rowu zjechala. Na autostradzie byly w kazdym kierunku masakryczne korki :( x Rano okresu jezszcze nie mialam, ale lekarka powiedziala, ze zrobimy USG i jezeli wszytko bedzie ok to nie bede musiala znowu przyjezdzac tylko odczekac az dostane @ i zaczac zastrzyki. Noi jak zrobila USG to powiedziala, ze jest juz "schmierblutung" znaczy lekkie plamienie i jezeli jest czerwonego koloru to liczy sie jako 1dc. Tak, ze @ juz mi sie zaczyna. x Niestety na USG zobaczyla ta cyste :( Nie wiem jakiej wielkosci bo nie zapytalam :O Ale na ekranie wygladala mi na wielka - mysle, ze jakies 4-5 cm miala :O Co najgorsze to lekarka w srodku tej cysty tak na brzegu widziala cos - powiedziala, ze to moze byc zwyczajnie troche krwi po tym jak pecherzyk pekl i sie to wchlonie ale nie ma wyjscia trzeba to poobserwowac wiec nie ominie mnie wizyta w czwartek czyli w 3 dc. ok, pal diabli sama wizyte choc mi ciezko w pracy kombinowac juz nie mowiac o roznych termianch M, ktory w drodze powrotnej tylko na telefonie wisial, ale jestem przerazona o ile to opozni Projekt Kruszynka! A wiem, ze czasu nie mam :O x Moze sie niestety okazac, ze rosnie mi kolo jajnika cos podejrzanego :O I wtedy nie obedzie sie bez 2 miesiecy opoznienia (o ile nie wiecej) :O i prawdopodobnie jakiegos zabiegu :O :( Zalamalam sie w pierwszej chwili...Ale teraz, co mi zostalo? Musze odczekac do czwartku wieczora na nastepna wizyte i bedziemy wiecej wiedziec. Rzeczami na ktore sie nie ma wplywu nie warto sie zawczasu zamartwiac. Moze zniknie do czwartku :-D x Lekarka jest bardzo mila, wymeczylam ja pytaniami na kazdy temat, o rozne leki jak rowniez o to jak zwiekszyc szanse, co sadzi o orzechach, czerwonym winie, DHEA itd. Powiedziala mi, ze ja DHEA nie potrzebuje bo mam wykazany testosteron we krwi. Do testow na skrzepliwosc krwi oraz immunologicznych nie widac u mnie zadnych wskazan, tarczyce tez mam w porzadku. Sprawdzili mi wszytkie hormony, znak zodiaku ;) i diabli wiedza co jeszcze i wszytko wyglada w porzadku, choc wiadomo, nie mam 21 lat. A co do diet plodnosci...jezeli sie ma do tego przekonanie to prosze bardzo :) Nie ma na ich efektywnosc zadnych dowodow naukowych. A wlasnie dokupilam pol kilo orzechow brazlijskich...:O Wedlug niej to w trakcie leczenia powinno sie normalnie zyc i nie trzeba sobie nawet odmawiac lampki wina z kolacja. Naturalnie tylko do transferu :) Najwiecej zalezy od embrionka - jezeli bedzie dobrej jakosci i jezeli komorki beda sie ladnie dzielic i wzrastac to bedzie ciaza. A jezeli nie...ale o tym nie chce narazie myslec :) x Spermiogram M pokazala mi, wiec zwiekszyla sie mobilnosc plemnikow szybkich do przodu oraz ogolna ilosc, natomiast morfologia spadla z 11% prawidlowych do tylko 6% :( Ale ona powiedziala, ze tam w Wiesbaden sa bardzo surowi w ocenie prawidlowosci. W kazdym razie jezeli jajeczka sie nie zaplodnia przez IVF to beda robic emergency ICSI. Ogolnie powiedziala, ze te witaminy, ktore M bral nie zaszkodza ale zmiany w jego spermiogramie sa w ramach normalnych fluktuacji, nie widac jakiejs znacznej poprawy. x Ok, to chyba zdalam Wam pelny raport. Normalnie nie jestem bardzo nerwowa czy sentymentalna ale dzisiaj to chyba przeszlam sama siebie :) Spac nie moglam, trzeslam sie jak z zimna, bylam kompletnie rozkojarzona, przerywalam lekarce ze 100 razy zeby nastepne pytanie jej zadac zanim skonczyla mi odpowiadac na pierwsze, no makabryczna bylam. Az sie mnie M zapytal czym ja sie tak denerwuje? I tak mowiac szczerze, to sama nie wiem co mi tak odbija :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relacja imponująca; ja wprost odwrotnie proporcjonalnie - nie mam siły pisać, bo mam coraz większe boleści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka, pisze szybko na komputerze wiec dla mnie to pare minut wysmarowac esej :-) x Po tej mojej cyscie to Ci powiem, ze Twoj bol niestety moze wskazywac na obecnosc cysty! Zwalszcza, ze na clo jestes ! Moze powinnas zadzwonic do gina i pojechac na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy :) jak to się mówi brzydko na taką sytuację po polsku "jak nie urok to sraczka" , ale ty się nie denerwuj i nie poddawaj zawsze jesteś o krok bliżej! Czekamy do czwartku... i niech Ci tylko nie przyjdzie do głowy wyszukiwanie czarnych scenariuszy w necie. o Rachela z tego co czytam to ból nie minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×