Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Biest wiesz jacy oni specjaliści od niepłodności, przepisują clo a potem duphaston , takim specjalistą to i ja mogłabym być. lepiej trzymaj się kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wróciłam, wróciłam.... Tylko czasu mam za mało na wszystko. Jak zwykle przed urlopem "wzięłam się za siebie" bo już nie mogę na siebie patrzeć. Więc na obiad warzywka z kurczaczkiem na parze i jogging ;) Ale to dopiero od paru dni i oby zapału starczyło mi jeszcze chociaż na kilka kolejnych. Dzisiaj po Lidlem zobaczyłam parę znaną z widzenia - zanim się wyprowadziłam, mieszkaliśmy długo na tej samej ulicy. Małżeństwo chyba w moim wieku, mieli dwoje dzieci - starsza córka około dwudziestoletnia. A więc patrzę: siedzą sobie na ławeczce pod sklepem i palą papierosy, a później widzę ich na zakupach, a ona w zaawansowanej ciąży :O Pozdrawiam Was serdecznie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ;) o Biest rozumiem twoją wściekłość , zawsze liczymy, że nowy gin to nas podkręci optymizmem do działania, w jakikolwiek sposób zachęci i wskaże pozytywną drogę albo choć obejrzy badania dokładnie... ale może tak jak Karmi pisze, że klinika to najlepsze rozwiązanie. Koniecznie tam dzwoń i się umawiaj...idź za ciosem jak to się mówi:) o Karmi ale ja już doszłam do wniosku, że nie chcę walczyć, biegać , spalać się ja tu z wami jestem naprawdę towarzysko i kibicuje:) Co do nowych domów u mnie się to nie sprawdziło:( moim sąsiadkom niestety tak - wszystkie mają już po 2,3 dzieci a wszyscy jak się wprowadzaliśmy mieliśmy tylko jedno dziecko...jedna rodzina w ogóle nie miała dzieci i nawet wszyscy myśleli, że nie mogą ... a tu nagle w ciągu ostatnich 6 lat - trzykrotnie zostali rodzicami w odstępach 2 lat.... o Jolu trzymaj się na tych maturach! ach! zazdroszczę Ci tych 2 - ch miesięcy wolnego mimo wszystko...nawet mogłabym kamienie codziennie nosić bo w pracy ostatnio u mnie niezłe napięcie jest...br...br... o Stefanio całusy fajnie , że piszesz 👄 o Rachelo i tak laska z Ciebie a po takiej mobilizacji to dopiero będzie się działo! o Mila...Karaiby! bosko! Coraz bardziej dochodzę do wniosku,że u nas w kraju mieszkać to naprawdę bryndza...nawet przy dobrym wykształceniu i niezłej pracy taki wyjazd to mega wydatek ...dobry hotel to wydatek ok 10 000 zł na osobę, a to dla mnie dużo bo za tyle to w naszych realiach mam Turcję, Grecję czy Hiszpanię na 3 osoby... ach! ale może kiedyś pojadę... o Liilly marzycielko :) uściski zza miedzy:) o Pozdrawiam wszystkie, miłego dnia u mnie dziś cudna pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 🌼 Ciagle jeszcze z Amsterdamu. x Dzisiaj zrobilam test owulacyjny z rana i wyszedl pozytywny. Zazwyczaj odczuwam zblizajaca sie owulacje przez napiecie i lekki bol w podbrzuszu i tym razem tez tak bylo. Tyle, ze w 16dc zamaist jak zwykle w 10-11. x Niestety z seksu prokreacyjnego znowu wielka doopa :O bo o 9 odebral M kierowca i juz sa w drodze na jakies tam biznesowe spotkania a to sie u niego potrafi nieraz do pozna wieczor przeciagnac :( Siedzimy wiec tu sobie same razem z moja owulacja i liczymy rowery za oknem...1001 1002...:O ;) x Karmi_, po co sobie sztuczne granice stawiac? A czemu starania akurat do 42 lat? A nie do 42 i trzech czwartych? ;) Wszytko zalezy od tego jak sie bedziemy czuly i na co bedziemy mialy ochote. Ja tam nie mowie, ze podejde do IVF 5 razy czy 50 tylko zobacze...Moze mi sie wogole odechce. Moze naturalnie w ciaze zajde :-D Oh sorry, puscilam na moment wodze wyobrazni :-D :-D Zabezpieczac sie nie zamierzam, podejrzewam, ze u mnie to tak czy siak ostatnie podrygi Madam Ovary ;) Ale dopoki mam owulke to bedziemy strzelac :) Moze w koncu Bog doniesie ta kule do celu ;) Tylko musialby miec niezly zasieg skoro M jak zwykle nie ma we wlasciwym czasie :O x Amsterdam jest fajnym miastem ale tesknie juz do domu. Poza tym mecza mnie te tlumy studentow i pseudo-hippisow, ktorzy sie tu przewalaja przez ulice. To jest fajne przez jeden dzien a potem potrzebuje troche wiecej ciszy i spokoju. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, czas leci nieubłagalnie, dzisiaj od maturzystów usłyszałam miły komplement - jak Pani ślicznie wygląda ( nie wspomnę że odstawiłam się na bóstwo - no bo przecież członek komisji jestem ) , a tak poważnie to wydaje mi się że późne macierzyństwo jest super, każda z nas jest zadbana nie wygląda na swoje lata - ostatnio rodzic mnie na korytarzu zaczepił i pyta mi się - z kim wy macie lekcje ja mówię że ze mną , no to zaczął mnie przepraszać że pomylił mnie z uczennicą, - miłe to u mnie pogoda cudna, pozdrawiam miłego dnia, acha matma ponoć trudna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskii
Jola, Musi byc z Ciebie niezla laska! Pewnie meska polowa klasy siedzi w pierwszym lawkach :P ;) Zdali wszyscy Twoi uczniowie, czy musialas kogos oblac? Zazdroszcze 2 miesiecy wakacji! x M dalej w pracy :O Wlasnie wypelnilam kwestionarisz do konsultacji telefonicznej w Colorado: 13 stron! Zaraz ide gdzies na frytki! Robia je wyjatkowo dobre tutaj. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O frytkach Amsterdamskich nawet w Polsce słyszałam, ponoć rewelacyjne, Gerwazy podejrzyj i po pytaj jak oni je robią i napisz przepis,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskii
Jola, cala tajemnica chyba w tym, ze sa troche grubsze. Smakuja bardzo dobrze. Choc ja moze powinnam sie ograniczyc do zlizywania z nich soli :-D x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mielismy jechac w zeszlym roku Do Amsterdamu i Zandov czy jakos tak ale ze byly wyscig wszystko bylo pozajmowane bo ja sie uparlam na przytulny pensjonat z tarasem na morze. I pojechalismy Do Zeeland. Chce zaprosic we wrzesniu rodzicow Do siebie i zabiore ich tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskii
Biest, to oprocz biegania wlacz do programu rowery. Przyda Cie sie forma rowerowa w Holandii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy dałam sobie taką granice bo wiek 42 lata to już dośc zaawansowany na ciąże moge starać się 42 lata i 2 miesiące co mi tam, ale nie sądze, żeby ktos jeszcze chciał mnie leczyć po tym czasie.....oczywiście wiem, że cuda się zdarzają, ale nie chciałabym dalszych lat zycia spędzić na łudzeniu się, że to może mi się przytrafi cud. Jolka mimo wszystko bardziej współczuje maturzystom niż Tobie ;) No to niezła laska jesteś, pewnie małolaty podkochują się w Tobie. Ivanka Pozdrawiam. Biest zadzwoniłaś do kliniki? No to miłego popołudnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś słyszała może o diecie z jajek, przyznam się, że ze wsi przywiozłam od ciotki 70 jajek, moi chłopcy za bardzo nie chcą ich jeść, pomyślałam że może jest jakaś dieta cud z jajek, no bo co ja z nimi zrobię, trzeba zjeść no bo nie wyrzucę, słyszałam że jakieś aktorki nie pamiętam nazwisk odchudzały się jedząc 4 jajka na twardo co dziennie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi te małolaty mogły by być moimi dziećmi a ja ich matką a nie długo babcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie zabezpieczam , bo to wyrzucony pieniadz i nadszarpniete zdrowiew moim przypadku , ale powiem szczerze , ze dla mnie osobiscie 40 - to byla ta gorna granica :( Bo jedna rzecz to zajsc , druga urodzic , a to 9 miesiecy pozniej , wiec w wielu przypadkach jeszcze rocznikowo o jeden rok dalej ! Zdalam sobie sprawe , ze mam np. tylko 3 miesiace by zajsc i zostac mama przed 42urodzinami i powiem , ze zupelnie mi sie odechcialo!!! Tak sobie pomyslalam , ze gdyby tak za miesiac sie okazalo ze jestem w ciazy , chyba nawet nie mialabym sie sily ni ochoty cieszyc , teraz to bylaby tylko sterta problemow :( A kolezanka z pracy przyniosla wlasnie beschaftigungsverbot , czyli do konca ciazy ma L4 , moze i lepiej , nie bede musiala na to patrzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri to w sumie dobrze, że koleżanka poszła na zwolnienie bo niestety, ale nasze uczucia swoje robią, co innego gdyby nam się udało wtedy cieszyłabym się do szaleństwa każdą ciążą w rodzinie w sąsiedztwie pracy i w ogóle wszystkimi ciążami świata. Z antykoncepcją mam tak jak Ty.... Jolka ja wiem, że to dzieci, ale takim chłopcom podobają zadbane dojrzałe kobiety;) ale oczywiście bez żadnych insynuacji. Gerwazy kiedy wracasz. Mila a Wy kiedy do tego raju lecicie? Ja opracowałąm się jak wyrobnica wiejska ale za to spanie mam super teraz, zaraz ziółka piję i spać. Dobranoc jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka u nas jajka schodzą bardzo szybko, wszyscy lubimy, co 2 tygodnie kupuje 40 wiejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce takie jajka prawdziwe od kury a nie ze sklepu:) Bylam u gin mam w 12dc pęcherzyk 22mm.Jutro biegne zrobić estradiol i lh.Poczulam się znakomicie chociaż mam problemy z poruszaniem się,ledwo się wgramolilam na fotel.Mam stłuczone kolano i kosc ogonowa bo się wypieprzylam na treningu.Mowie Wam tak mnie wszystko boli,ze nawet nie mam sily pisać.Lokiec tez mam tak zdarty jak male dzieci kolana.Nawet się nie mogę znieczulic czyms dobrym z procentami bo jade caly czas na nurofenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi 40 jaj to kupa :) , ale ja tez fajne jaja konsumuje namietnie :) Pamietam , ze jeszcze kilka lat temu przestrzegano nas przed cholesterolem i kazano ograniczyc jaja do 3 tygodniowo ;) . Pomyslalam wtedy , ze niedlugo wszyscy anglicywy wymra ;) X Coco mimo licznych uszkodzen zycze sexsu radosnego i owocnego !!! :) Pamietam , ze czesto mialam najlepszy sex jak bylam chora , albo uszkodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco racja z jajami - kazde dziecko ( ze startymi kolanami ) wie , ze te sklepowe znosi sprzedawczyni ! X Mnie sie podobal napis na skupie : " Rolnicy ! NIE MYJCIE JAJ "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka jaka babcia to bys mogla byc ??? I tak Ci zazdroszcze : lepiej byc wzietym za wlasna uczennice , niz za matke wlasnego meza ;) , no ale ze mnie taaaaka baba , choc dziob gladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejnego dnia dziś ostatni dzień matur - język obcy, siedzę na angielskim może się czegoś nauczę, Coconut w 12 dc pęcherzyki 22 mm no to super ja miałam 10 mmm, wczoraj zjadłam 4 jaja na twardo, co do ciąży to też nie lubię przebywać w okolicy, ale niestety będę musiała jechać z prezentem do maluszka na dzień dziecka a jego mam jest w 7 miesiącu ciąży, co zrobić takie życie nie można się izolować i żyć jak pustelnik, chociaż ja na starość lubię swoje towarzystwo, działania nieustannie trwają - zobaczymy co będzie miłego dnia pozdrawiam, Coconut mój syn też kontuzjowany podczas gry w piłkę, szybkiego powrotu do zdrowia ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka a czemu Ty nie spisz ? Toz to chora godzina! X Ja sie obudzilam o wpol do 5 , i kurcze po spaniu :( Zawsze jak jest wolne i mozna sie wyspac - takie numery mi sie zdazaja !!! E , ide z psem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie uwierzycie, znowu chora jestem, gardlo zawalone, nos zapchany, kaszel meczacy, przeciez toz to raptem 2 czy 3 tygodnie od ostatniego chorobska! Plakac mi sie chce, chyba wezme antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie uwierzycie, znowu chora jestem, gardlo zawalone, nos zapchany, kaszel meczacy, przeciez toz to raptem 2 czy 3 tygodnie od ostatniego chorobska! Plakac mi sie chce, chyba wezme antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ja instynktownie wstaję o 5,30 no bo dzisiaj zdawałam maturę z język angielski, a ty jak masz wolne to baraszkuj z m a nie stresuj się, pies nie zając nie ucieknie, Mila to dziwne że choroba znowu cię zmogła, może dokładnie się nie wyleczyłaś, u mnie po opryszkach nie ma śladu, Mon cheri zastanawiałam się gdzie ty mieszkasz czy PL czy w świecie, bo już się pogubiłam, wrzucasz jakieś obce słowa no to nie wiem myślałam że w PL, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wczorajszym odcinku na dobre i na złe, kobieta urodziła pierwsze dziecko w wieku 46 lat, można, więc dziewczyny głowa do góry i walczymy dalej, ja dzisiaj do 18 jestem sama syn na wycieczce m w pracy, lubię przebywać w swoim towarzystwie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktorka ma 56 lat :) Ta para rodziców nawet dla mnie wyglądała co najmniej dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×