Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość gość
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, normalnie robie phi na to kafe nic nie widać i nic wyslac nie można:OA ja akurat dzisiaj jestem wyjątkowo spragniona dobrago towarzystwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, cholery mozna dostac z ta kafe! nic nie widac! o Coco, 10 kilo, to super wynik :) chetnie bym od Ciebie sciagnela ten Twoj plan dietetyczny ;) napisz prosze, jak wyglada Twoj dzien z dieta, co jesz i ile? ja sie tak spaslam ostatnio, ze az strach! jeszcze nigdy w zyciu nie jechalam na urlop taka tlusta jak teraz, zawsze udawalo mi sie jakos troche zrzucic.... az wstyd, brzucho mi sie doslownie trzesie... o SM, trzymaj dalej! jakos bedzie spadac, tylko konsekwentnie do celu :) o dziewczynki, poniewaz nie widze co napisalyscie wieczorkiem, zegnam wszystkie na tydzien i pozdrawiam serdecznie 🌻 jak bede miala mozliwosc, to cos skrobne i wysle do Was slonko, o ile samo do mnie zajrzy ;) o papa i milego weekendu wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze w to ,ze żadna z Was nic dzisiaj nie napisala od godziny 14:(To wina głupiego kafe.No i oczywiście wina Tuska:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma mnie, ale pewnie potem post się pojawi. Mila no to się zabawiłaś. Gerwazy gratuluje pomysłu, no i nareszcie do Pl zawitasz zobaczysz jak tu fajnie;) Hotel super wypasiony :):):) No i limuzyna...ach jak ja kocham czytać o twoich luksusach...powaznie. Biest bidulo przytulam...no i chyba powoli do kliniki czas..... Coco ale schudłaś.....szacuneczek kolezanko. A resztę zaponiałam kto co napisał:( I wiecie co chyba złapałam półpaśca...tak to się pisze? Jutro pójdę do lekarza bo dr Google już postawił diagnozę. Tak z obrazka by się zgadzało:( !0 lat temu chorowałam na ospę, a ten wirus zostaje i się uaktywnia po jakimś czasie jako półpasiec. Na razie mam krostki na powierzchni 4 na 5 cm i ma nadzieję na tym poprzestane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco weź nam napisz tak jak Teska prosiła co i jak po kolei każdego dnia, bo ja na diecie, ale a to pierożki zajadam, a to kaszę z sosikiem, a to piwko, a to lodzika ...i to mnie chyba gubi, ja powinnam schudną około 4 kg to niby niedużo a nie mogę za diabła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskii
Hejka, Dzisiaj tutaj jest Wolkenkratzerfestival (festival drapaczy chmur) wiec juz niektore ulice pozamykane. Biest, moze sie wybierzesz? Jest duzo koncertow itd. Party in the city! :-D x Karmi, M ma taka zasade, ze podrozuje w tak luksusowy sposob jak tylko to mozliwe. Twierdzi, ze tego go nauczylo wieloletnie doswiadczenie w podrozach. Wiec "nie mam wyjscia" i podrozuje z nim w ten sam sposob :-D x Jezeli o diety chodzi to dawno dalam sobie z tym spokoj. Nie ma cudow. Obojetnie co jesz, wystarczy liczyc kalorie. Jezeli "wydajesz" wiecej niz "przyjmujesz" to schudnirsz. Prosta zasada. X Coconut, Jestem tu najstarsza. 69 rok. X Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dajcie spokój skąd ja taką stopkę wytrzasnęłam. Tak się zawzięcie logowałam po raz drugi, że tak mi wyszło;) A tak w ogóle to miłego dnia. U nas zimno wczoraj spadła ogromna ilość deszczu dzisiaj poszedł do stolicy a potem do racheli. Teraz jest 10 stopni i lodowy wiatr. Gerwazy na kiedy masz wizytę w Warszawie, do jakiej kliniki się zapisałaś bo zapomniałam. Ja tez mam takie zdanie jak Ty odnośnie diet, tylko problem jest taki, że jak coś jest smaczne to trudno sobie to ograniczyć, a jakieś dietetyczne badziewie nie smakuje to i mniej sie zjada. Biest @ daje popalić? Zaraz idę do lekarza z tym durnym półpaścem i ile to on;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri dzisiaj soboto i na pewno jesteś, napisz co u Ciebie pliiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa, jeszcze raz życzę udanego wypoczynku:) U mnie jesień....wszędzie....:O Dziewczyny, pozdrawiam wszystki bardzo serdecznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie zimno nie pada ale jest nie przyjemny wiatr, co do diet to ja właśnie upiekłam ciasto z rabarbarem i mam wszystkie diety gdzieś - właśnie stygnie i cudownie pachnie - wychodzę z założenia że trzeba jeść sezonowe warzywa i owoce a rabarbar też sezonowy nie ważne w jakiej postaci ale mi zawsze smakuję, dzisiaj mam dużo roboty, muszę zrobić prezentację i przygotować coś uczniom bo w poniedziałek dyrekcja przychodzi na lekcję tzw. hospitacja, pozdrawiam wszystkie staraczki i nie tylko, @ się skończyła czas zacząć walczyć dalej, ech psychika wysiada acha dziś finał ligi mistrzów - wieczór zapowiada się fajnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Masakra jakas,snilo mi się,ze jestem zona Marcina Dorocinskiego i mieszkamy w takim starym ,paskudnym ,zaniedbanym domu z zapuszczonym ogrodem.Nie wiem co by na to powiedział Freud ale uważam,ze potrzebuje chyba isc do psychiatry skoro snia mi się takie koszmary:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili ja też Cię pozdrawiam. Jola no to musisz popracować dzisiaj co by nie podpaść dyrekcji;) jakie ciasto pieczesz z rabarbarem, podaj link lub przepis bo ja mam rabarbar i też jestem za sezonowymi owocami. Idziesz w tym cyklu na monitoring? Coco powiem Ci, że ja tego Fruda tak do końca nie obczajam chyba za mało się przyłożyłąm na studiach, albo on jest taki pokręcony, pamiętam tylko, że sny są odzwierciedleniem naszych podświadomych pragnień, no ale twój sen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny byłam u lekarza z moim pólpaścem, lekarz nie wiem czy to on bo mnie nic nie boli, ale wygląd się zgadza, tylko w miniaturowej wersji, w każdym razie jest niegroźny i mam smarowac tylko pudrem w płynie...takim z dzieciństwa. Po moich ostatnich wizytach w aptece gdzie płaciłam zawsze od 100 zł do 300 zł dzisiejszy rachunek 4 zł za ten puder wprowadził mnie w osłupienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja nie piekę wykwintnych ciast, bo mi się nie chce i nie za bardzo umiem, moi chłopcy lubią zwykłe kruche z owocami, upiekłam kruche z rabarbarem i jabłkami - nic nadzwyczajnego ale pyszne, ze mnie to ani kucharka ani cukiernik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kruche z owocami.... mmmmm..... pycha! Ja niczego nie piekę, bo jestem na diecie MŻ od kilku tygodni, ale efektów zero :( Być może dieta zbyt mało restrykcyjna i pozwalam sobie na małe (!) grzeszki, ale uważam, że malutka nagroda w postaci chociażby -3 kg mi się należy :O Dzisiaj złamię zasady, bo jedziemy do mojej babuni na urodziny i będzie tort :D Do mnie deszcz jeszcze nie doszedł i, mimo, że marzę o pięknej pogodzie, chciałabym, żeby popadało, bo jest strasznie sucho w ogrodzie, u nas dawno nie było deszczu. Tesso - szczęśliwej podróży i miłego wypoczynku! (Liczę na fotki po powrocie :) ) Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyslalam ten sen i Karmi ma racje:PW sumie to i tak lepiej,ze przysnil mia się Dorocinski a nie na przykład Justin Bieber:PWtedy to już nie tylko psychiatra ale i kaftan bezpieczeństwa bylby konieczny. Tesso zycze Tobie wspanialego,upojnego urlopu:DUzywaj wszystkiego ile się da wlacznie z wlasnyym M,pokosztuj lokalnych przysmaków i trunkow za tych co się odchudzają.I przywieź nam trochę słoneczka :) Dziewczyny później Wam spisze mój jadłospis bo teraz musze dokonczyc obiad i wykonać kilka telefonow. Jolka nie bądź taka skromna,ciasto kruche z owocami jest przepyszne, w moim rankingu na dugim miejscu po serniku na rowni z migdałowym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj i jak daje popalic....zjadlam 4 nospy juz i sprzatam mieszkanie. U nas na wiosce jest kirmes i wczoraj o 4 rano tak walila muzyka glosno ze spac nie moglam. Moze pojdziemy do namiotu ogladac mecz wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest dorwałam nowy serial:P ELEMENTARY Taka trochę naciagana wspolczesna wersja Sherlocka Holmesa.Ale nawet mnie wciagnelo bo jest smieszny,wykanczam wlasnie 7 odcinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest dorwałam nowy serial:P ELEMENTARY Taka trochę naciagana wspolczesna wersja Sherlocka Holmesa.Ale nawet mnie wciagnelo bo jest smieszny,wykanczam wlasnie 7 odcinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri gdzie się podziewasz, napisz jak się czujesz, u mnie leje dzień w domu wieczór przed telewizorem, clo ostatnia tabletka, miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też leje. Do @ dziewięć dni a mnie brzuch boli jak diabli.A nerwowa jestem że bez kija nie podchodź.Mon cheri Ty jednak na poważnie nie będziesz tu pisać ?miłego oglądania meczu dla tych co kibicują. Pozdrawiam Karmi chyba lecimy łeb w łeb z cyklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde niech ges kopnie te kafeterie ! Przez kilka dni wcale nie moglam wejsc na topik :( !!!!!!! Najpierw mi wszystko zmazalo , a potem wcale nie dzialalo wyszukiwanie !!!!! Juz myslalam , ze nam po prostu stare topiki pokasowali ! ! ! A potem nie szlo nic napisac bo caly czas wracalo jako spam ! Probowala ktoras z komorki wchodzic , bo moj tablet dziala na androidzie - tez mialyscie takie problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×