Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

W DE wiem kto mieszka, a przy reszcie troszkę mi się miesza:DBo ktoś chyba jeszcze mieszka za granicą? Mila?.... Karmi, pewnie, że się znam na roślinach, ale tylko na niektórych:DJest też trochę takich, które mają kartki informacyjne:DNo a tak ogólnie jest ich za dużo, żeby wszystki nazwy pamiętać:D M pojechał coś załatwić, a ja odpoczywam:)Wczoraj mnie zaskoczył, bo zapytał jakie mam dni. Od dłuższego czasu nie mówię nic o starniach, płodnych dniach itp. Czyżby go to zdziwiło?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za uwage , :D , nastepne posty bede walila w orginalnej pisowni ;) . Ktos tu kiedys na kafe podawal mozliwosci jak pisac brzydkie slowa omijajac wykropkowanie :) :) :) Musze sprawdzic , czy jak tu przaz ch napisze , to sie mojemu przedluzy ;) X SM zycze Ci wspanialego pobytu - tankuj sily - wypocznij :) :) :) X Mandarynko a zdarzalo Ci sie czesciej , ze dostawalas tak wczesniej . 18 dzien to do niczego nie pasuje . A mocna jak zwykle ? Moze to jakies plamienie ? Szczerze mowiac przy dupastonie to sie raczej cykle wydluzaja . Zdarzaja Ci sie cysty ? X Karmi tez czasem tak czuje , wiem , ze nie mam szans i to mnie calkiem rozwala , widze jak czas mija i co omija mnie :( Ale czasem mysle , ze moze tak mialo byc , moze inaczej mialabym np . dziecko ciezko chore , uposledzone i to dopiero by mi serce lamalo :( X Lilly ano u nas sie uzbieralo , kilka lat walczylismy by miec jeszcze dzieci , teraz wiemy , ze juz po sprawie , dodatkowo mojego m , dopadl kryzys wieku sredniego , a jeszcze ten problem z papierosami , finansowo nam sie bardzo pogorszylo w ciagu ostatnich dwu lat , a w firmie ostatnio tragedia i jeszcze dziecko rebeluje :( , niedobry czas :( , probujemy przeczekac jesli sie uda i przypadkiem nie pozabijamy ;) X Gerwazy z nauczycielka trudna sprawa , dlugo by opowiadac , klasa corki miala 5 nauczycieli laciny w ciagu pieciu lat , pierwszy po operacji przez pol roku chorowal - dzieci nie mialy zajec wcale , albo ktos wpadl cos zadac i ich zostawiali , nastepna nawet nie miala jeszcze zrobionych egzaminow ( podejscia do uczniow tez nie ) sceny dantejskie sie dzialy , 4 dodatkowe zebrania z tego powodu , po 2 latach odeszla , bo nie wytrzymala , przyszla nastepna stwierdzila , ze nikt absolutnie nic nie umie i zaczela nadrabiac w chorym tempie - w tym momencie moja cora odpadla ( z 1 - 3 ) , teraz od polrocza w sumie 5 i od razu sobie z moja nie przypadly do gustu , i ciagle ja uwala , a teraz corka pierwszyraz totalnie zawalila prace ,a to jedyna ocena jaka ma :( X Dziewczyny dzieki za rady , problem , ze tu mamy chory system szkolny - dzieci nie sa pytane - oceniana tylko aktywnosc- a nauczyckelka nie bierze corki , jak ta sie zglasza - ocen z prac pisemnych ( sa tylko 2 prace w semestrze ) nie mozna poprawic , ( nie ma opcji pisania , ani zdawania tego materialu - ocena zostaje ) Wiec ma sie zwiazane rece . Z innych przedmiotow jest nie zle , ale lacina- mobing , mimo , ze corka zawalila tylko jedna klasowke :( , no i jak z tego wybrnac ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilli, Siedzimy w pociagu, przeczytalam Twojego posta i myslalam, ze mi sie w oczach troi :) Rano nas malo szlag nie trafil - siedzimy juz w pociagu a tu oznajmiaja przez glosnik, ze pociag odwolany bo jakis problem na szynach :O Pewnie znowu ktos sie zabil :O Musielismy wysiasc, z glownej stacji pojechac na lotnisko, gdzie przypadkowo stal pociag opozniony o 35 minut w tym samym kierunku. Niemiecki burdel :-D Wsiedlismy, oczywiscie nasza reserwacjacna siedzenua poszla sie...przejsc :) ale na szczescie w 1 klasie nie bylo tym razem tloczno (a czesto jest...), przechodzi kelner, wolamy go, ze chcemy cos do picia zamowic a on do nas, ze konczy wlasnie szychte...Burdel totalny, zly service a jeszcze strajkiwac im sie chce co chwila :O Musze uwazac bo mi M nastepnym razem chyba sie zagotuje :-D x Myslenie o prokreacji wylaczam na kilka nastepnym dni :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy , zostaw pociagi !!! Wysoka temperatura zle wplywa na sperme , jak sie m zagotuje to razem z jajkami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri, To fatalna sprawa z ta lacina :O zostaje Ci tylko przekupstwo :P A na serio, to zmiana szkoly tym bardziej sensu nie ma bo w innej szkole beda jeszcze bardziej zaawansowani. Nie wasz wyjscia. Bite the bullet :) i pogadaj z nauczycielka tak jakbyscie byly po jednej stronie barykady. Ustalcie plan dzialania a corka musi wkuwac. Nie ma wyjscia :O Lacina to nie kwestia talentu tylko pilnosci. Szkoda by bylo zeby to zawalila skoro rok przed matura sa. Musi sie jakos przemeczyc. Wspolczuje sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri dwa razy mi się to darzyło.Pierwszy raz w sierpniu 2011(wtedy jeszcze się nie starałam) byłam jednak u lekarza i powiedziała że nie raz tak bywa.Zrobił mi wtedy cytologię zbadał i potem już cykle regularne.Drugi raz w listopadzie 2012 ale wtedy miałam ogólnie wszystko jeszcze pokręcone.Potem w grudniu włączyłam duphaston i cykle regularne.Teraz mnie zdziwiło to że w poniedziałek było wszystko o.k a w piątek miesięczka.Niby krwawienie nie jest bardzo silne ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i cyst nie miałam.Miałam torbielki.Raz od niepękniętego pęcherzyka a raz torbiel ciałka żółtego.Obie wchłonęły się w czasie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi nie masz mnie za co podziwiać ale wiesz to dla mojego odpoczynku w końcu się należy po tylu latach :P i rożnych stresach życiowych muszę się jak to Mon Cheri napisała podładować ;) dodać energii Moim się też przyda od mamuśki odpoczynek wiesz i niech wiedzą jak to jest bez mamy ;) X Mon cheri nie będę dziękować żeby wiesz nie zapeszać ;) Trzymajcie proszę za mnie kciuki co by wszytko było ok jak możecie oczywiście ........ X Pozdrawiam was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ja dopiero po pracy,glodna jestem i zla.Ludzie sa upierdliwi i marudni a mój limit dobrych manier i wyrozumialaosci na ten miesiąc został całkowicie wyczerpany.A mamy dopiero 4 dzien. Mon cheri kochana ja w kwestii laciny podzielam zdanie Karmi i Gerwazego.Trzeba twardo isc i pogadać z belferka jak facet z facetem i przede wszystkim zorientoowac się czy baba nie jest uprzedzona do Twojego dziecka bo i taka opcja jest możliwa.A jeśli tak to inaczej się z nia pogada:P Mandarynko ja tak miałam w styczniu w 9dc pęcherzyk 18mm i nagle w 19 dc a kuku @.I tez brałam duphaston,lekarz powiedział,ze nie wie o co biega,ze pewnie owulacja przebiegla nieprawidłowo. SM nie boj się nic a nic.Samotne wyjazdy sa super a jak zapragniesz towarzystwa to je sobie znajdziesz:)A czy planujesz jakies fajne zabiegi? Biest:)tesknilam:P Liilly a jak wygladaja migdalki?Bardzo mnie to zaintrygowalo.Jak kedys zmienie nick to wlasnie na ALMOND. Ivanko a gdzie Ty się podziewasz rybenko? MIla jak już tak ladnie zjadlas to bys mogla napisac co to było:PBo niektórzy bardzo zarloczni sa na diecie i skoro nie jedza to chętnie poczytają o dobrych rzeczach:P A Jolka to kiedy wraca?Czas najwyższy.Bedzie miała co czytac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM was kochane ,mocno przytulam wszystkie smutne i w dołku. czytam was co dzień ale milcze,,bo nie wiem jak wam pomóc .Przyszło mi na myśl że może podsunę wam jeden z artykułów który mnie przekonał do brania tych specyfików, ,,KWAŚNA MANDARYNKO- gdzieś kiedyś słyszałam że duphaston może być za mocny dla danego organizmu a jego nie szkodliwym lecz powolnym odpowiednikiem jest CASTANGUS KOCHANE może spróbujcie . ----------------------------cyt: ---Castagnus jest roślinnym preparatem zawierającym w swoim składzie wyciąg z owoców niepokalanka mnisiego. Preparat reguluje pracę przysadki mózgowej, która poprzez centralny układ nerwowy kieruje cyklem miesięcznym i wydzielaniem regulujących go hormonów: estrogenów i progesteronu. Zalecany jest w celu łagodzenia dolegliwości zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz w leczeniu zaburzeń cyklu miesięcznego. DZIAŁANIE Tabletki Castagnus poprzez stymulacje receptorów dopaminergicznych obniżają poziom prolaktyny wydzielanej przez przysadkę, powodują ustępowanie zaburzeń wywołanych przez hiperprolaktynemię: zespołu napięcia przedmiesiączkowego i zaburzeń cyklu miesiączkowego. ZASTOSOWANIE Zaburzenia cyklu miesiączkowego (menstruacji i cyklu miesiączkowego spowodowane przejściową lub trwałą niedoczynnością ciałka żółtego, objawiające się nadmiernym krwawieniem lub zbyt częstym dodatkowym krwawieniem w cyklu). Mastodynia (bolesne obrzmienie sutka). Zespół napięcia przedmiesiączkowego (to znaczy dolegliwości pojawiające się na krótko przed pojawieniem się miesiączki objawiające się: bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi, zaburzeniami równowagi emocjonalnej, migrenowymi bólami głowy, obrzmieniem okolic twarzy, rąk i stóp). wyciagając wnioski z wczesniejszej obecności na forum to pomaga na plamienia przed miesiączką, polecany przy podyzszonej lekk prolaktynie lub przy gornej granicy jej normy nalezy ja przyjmowac przez 90 dni do kupienia w każdej aptece cena ok 13 zł za 30 tabl ps do kupienia bez recepty oczywiscie Olej z wiesiołka tłoczony na zimno (Oeparol) Dla kogo: Polecamy wszystkim kobietom starającym się o dziecko, ale mającym problemy z występowaniem i ilością śluzu szyjkowego płodnego. Śluz taki jest niezbędny do zapłodnienia i zajścia w ciążę. Połączenie oleju i oliwy poprawia znacząco już po 2 miesiącach śluz. Niezbędny przy leczeniu hiperprolaktynemii, niedoczynności tarczycy. Olej z wiesiołka przedłuża fazę poowulacyjną, poprawia ukrwienie śluzówki macicy. NIEZBĘDNY PRZY STYMULACJI CLO. Jest też najstarszą metodą przyspieszania porodu ponieważ wywołuje skurcze dlatego osoby starające powinny przerwać kurację po owulacji. Na jakie schorzenia: brak śluzu,niedoczynność tarczycy, przyjmowanie clo, hiperprolaktynemia, problemy z owulacją, za niski progesteron Działanie( cos od strony medycznej) Olej z wiesiołka to cud medycyny naturalnej od wieków. Jest też jednym z najstarszych znanych leków na niepłodność kobiecą. Od strony naukowych wyjaśnień olej zawiera cenny kwas gamma-linolenowy (GLA), będący zbawiennym lekiem na deficyt enzymu Delta 6-desaturaza, odpowiedzialnego za tworzenie się tak zwanych metabolitów wysokonienasyconych kwasów tłuszczowych, bardzo potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jeżeli tego enzymu będzie u człowieka za mało, albo w ogóle go zabraknie, zaczną nękać nas różne choroby, w tym dolegliwości skórne, jak egzema, łuszczyca oraz wykwity na paznokciach. Kwas GLA, zawarty w nasionach wiesiołka, a ostatnio - o czym coraz głośniej - również w ogóreczniku lekarskim, pozwala uzupełniać niedobór enzymu Delta 6-desaturaza. Zastosowanie: Na poprawę śluzu - od 5 dnia cyklu do dnia owulacji (około 14 dnia cyklu) 3 razy dziennie po 2 kapsułki Przy braniu clo i słabym wzroście endometrium - od 5 dnia cyklu do dnia owulacji 3 razy dziennie po 2 kapsułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZE!!! no przecież jak u mnie pomogło to niech że i u was cud się zdarzy !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście te nie smutne i nie zdołowane koleżanki też przytulam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesiolek - dzieki za troske :) Problem tylko w tym ,ze Twoja liste + sto innych wspomagaczy niektore z nas bez przelecialy juz dawno temu bez efektu , zeby to bylo takie proste :( A jak Ty sie czujesz , co slychac , moze bys tak czesciej popisywala :) X Coco a na dworze np. jestesmy - u nas o dziwo dzis piekna pogoda !!! A nauczycielka corki naprawde nie lubi , nic tu nie poradze , jak ona ma poprawic ustna ocene , jak jej reka w gorze jest zawsze ignorowana :( Jutro tez musisz pracowac? X Mandarynko widocznie tak to od czasu do czasu w organizmie sie przestawia , mnie zdarzylo sie cos takiego teraz niedawno - pierwszy raz w zyciu i bylam przekonana , ze to zwiazane z wiekiem -podczytalam w internecie , ze czesto sie tak zdarza , ale w tym miesiacu wszystko normalnie ! Juz 25 dzien i nic jeszcze sie nie zapowiada .... Moze u Ciebie tez nastepny cykl bedzie juz normalny ! X Swoja droga te wszystkie drogocenne specyfiki , ktorymi sie faszerujemy moga niezle cykl rozkopac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonCheri nic więcej z córką Ci nie pomogę, mam nadzieję, że dacie radę jakoś. Wiesiołku dzięki za troskę o nas kochana, ale większość z nas jest już po leczeniu lub w trakcie a specyfiki o których piszesz ja osobiście przerabiałam po około roku starań jak pewnie każda kiedy zaczęła się niepokoić, że coś jest nie tak. To już nie ten etap, że Wiesiołek może pomóc, ale ja piszę oczywiście w swoim imieniu. Jutro ma być lepsza pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja już wróciłam z imprezy. He mamy iśc z dziewczynami na tańce pod koniec maja tak w ramach terapii:) Wiesiołku ja chyba spróbuję z castagnusem-dzięki. Dziś ogólnie mam nie najlepszy dzień.Równy roku temu test pokazał mi dwie kreseczki byłam wtedy pewna że za osiem miesięcy pojawi się w naszym życiu drugi skarbuś.Widać za bardzo się cieszyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiolek dzięki za troske ale takie specyfiki to lykam od miesięcy na drugie sniadanie i chyba nie naduzyje stwierdzenia,ze inne koleżanki również.Wystarczy siegnac do poprzednich wpisow dziewczyn. Ja teraz jestem fanka Q10,mleczka pszczelego i evecare. Mon cheri:):):) jutro się bycze jak truten do pracy dopiero we wtorek.A w czwartek ide do mojej starej gin tak rutynowo zbadac podwozie.Bedzie 12dc to może i pęcherzyk się objawi.Szkoda,ze Twoja corcia ma taka wstretna lajze lacinistke:(Mysle,ze trochę należy babusa naprostować,co będzie dziewczyne dyskryminować.A ta lacina to tylko na zaliczenie czy mloda potrzebuje jej w przyszłości pod katem studiow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco co to evecare , nie znam ? Bo obecnie podobnie jak Ty jade na Q10 i mleczku i jeszcze pylek pszczeli zuchlam , ale bardziej w kierunku - " bede piekna , mloda i zdrowa " Nauczycielka - niekoniecznie zolza , po prostu sie nie cierpia , kazdy kogos nie lubi i szczescie , jak takich ludzi sie da unikac - niestety w tym przypadku doopa ! Doloz do kompletu wspomagaczy ziolka ojca grzegoza , a na pewno bedziesz podziwiac pikny pecherzyk , a przy odrobinie pecha , Takze piekna torbielke za 2 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko - bardzo to przykre , ja po zobaczeniu 2 kresek rok temu , nawet nie zdarzylam zaczac sie cieszyc , bo zaraz dostalam @ !!! No kurcze , czemu tak nam trudno zajsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Mon cheri też mnie to zastanawia.Czasem mam głupie myśli że jak będę chlać,palić i przestanę dbać o siebie to z miejsca pojawi się ciąża.Jakoś właśnie w patologicznym środowisku nie zauważyłam problemu niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheri lady to evecare to jakiś wynalazek firmy himalaya z fitoestrogenami,co by menopuze opoznic i jeszcze ponoc plodnosc przywraca.I jeszcze polykam nu bao co by nie siwiec i zmarszczki eliminować bo M dużo młodszy to trzeba się jakos ogarnąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak drogie panie ;pewne daty do końca życia będą nam towarzyszyć. Ja w dniu swoich ur. 25 kwietnia też złapałam doła,było ciężko bo na 25 kwietnia miałam termin porodu,moja kruszynka miała by już 2 latka :( Tak więc ur nie obchodzę. --------------a teraz każdy dzień to strach ,,,nie jest łatwo ,ale czuję że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko - wlasnie , ale ja mialam jeden niezbyt grzeczny rok , po smierci rodzicow , kiedy bylo mi wszystko jedno itp - ale rezultaty byly takie jak zwykle :( Denerwuje mnie latwosc z jaka ludzie czasem zachodza ! Znajoma pozno odkryla instynkty , miala 38 lat i powiedziala - 3 miesiace probuje , potem mam to gleboko - kurka w pierwszym cyklu byla wciazy , ledwie antykoncepcje odstawila - dziecko zdrowe ! Dalekiej kuzynce p podobnym wieku zachcialo sie drugiego , starsze nie spelnialo oczekiwan , i nie minely 3 miesiace ........ Ludzie sie bronia , szaleja z niepokoju , jak im sie zdarzy raz w roku bez zabezpieczenia , wpadaja w kazdym wieku .............oj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w moim środowisku większość par zaskakuje w pierwszym bądź drugim cyklu.W zasadzie nikt nie jest w stanie mnie zrozumieć.Nawet ostatnio znajomą która ma 42 lata zawiodła antykoncepcja.Być może nie jest mi pisane drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje :( Wciaz sie slyszy jak to ktos wpadl , bo menopauzy oczekiwal ;) Halle Berry denerwuje mnie chyba ostatnio najbardziej :( Nie czytam i nie kupuje prasy kobiecej , ale czasem napatoczy mi sie w pracy pod reke cos , jakas Gala w wydaniu niemieckim , jak przezucam kartki , zauwazam , ze ciezarowek 39 + tam na kopy , wiecej niz w jakiejkolwiek grupie wiekowej , nowy partner , nowa ciaza ...... Mysle , ze jedyna szansa , jak nam tu kiedys jakas pomarancza napisala , to nowy m przy boku !!! Chociaz Rachelce to nie pomoglo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko , wsrod moich znajomych , bylo tez stosunkowo duzo par , ktore mialy problemy , procz bylych sasiadow ( bardzo mlodzi jeszcze ludzie ) wszyscy sie w koncu doczekali po roku 3, 6 , ja jak jakas zywa skamienielina :( A wszyscy lekarze zgodnym chorem zapewniali mnie , ze wszystko super i lada chwila zaskocze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to czasami zaczynam się dziwic skad się biora dzieci.Juz od dłuższego czasu nie slyszalam żeby ktoś z mojego otoczenia tak zaszedł normalnie i naturalnie.Wszystko na wspomagaczach.A my nawet po kuracjach ,modlitwach i egzorcyzmach nie możemy.O in vitro nie wspomnę.Wkurza mnie to niesamowicie bo zyczliwi zaczynają traktować mnie jak podgatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco bo my jestesmy jakimis ewenementami ;) , ja jestem niewytlumaczalna dla medycyny ! 1000000 razy slyszalam - no widzimy sie jak pani bedzie w ciazy ;) X Dobra skosilam dzis 3 piwa , pewnie mam w czubie , choc nie czuje , ( cwiczenie czyni mistrza ;) ) Zaraz pojde spac , bo psiak kochany i tak mnie wywali z lozka przed 8 :) Powiem tak : juz mnie to wszystko wp.......... ! Pogodzilam sie z porazka n ale nie potrafie tak zyc i nie m a dnia , zeby mnie to nie meczylo , pewnie wpadne w depresje zaraz po urodzinach , a to juz za niecaly tydzien !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie wrocilismy do domu z urodziny przyjaciela i ide zaraz spac.Dzieki Bogu nie pilismy za duzo wiec jutro wstaniemy bez kaca. Ja Castagnusa lykalam pare miechow potem Mastodynon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×