Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

ja tez siedze przed tv i ogladam "I, robot" i tez go juz kiedys widzialam... i moze sobie tez piwko otworze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mala zmiana - piwko sie skonczylo, w zamian miod pitny haha, jakis prezent z zeszlego roku... kto sie jeszcze przylaczy? zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi sie jeszcze przypomnialo, ja caly czas biore ta mace, 2 razy dziennie i zauwazylam jako duzy plus, ze bardzo poprawil sie stan moich paznokci, zrobily sie twardsze i zupelnie sie przestaly rozdwajac... jakos sobie wczesniej nie moglam z nimi zupelnie dac rady, nic mi nie pomagalo, zadne specjalne witaminy ze skrzypem itd a teraz taka zmiana... nie wiem jak u Was, ale ja mialam slabe i cale zycie z tym walczylam, wiec sie tarz ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poważnie, to zawsze miałam problem z rozdwajającymi się paznokciami, łykałam skrzyp, ale średnio pomagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, starosc nie radosc - trzeba sie wspomagac ;) ale maca dobra rzecz, wszedzie gdzie nie czytam, to wychodzi, ze maca jest bardzo pomocna dla "starajacych sie" zarowno mezczyzn jak i kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja już nie jestem pewna, czy istnieje specyfik, który oszuka naturę :( Jakby nie patrzeć, jestem najstarszym rocznikiem na naszym forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak bym Mon cheri z przed paru dni slyszala... ;) daj spokoj, nawet jesli, to co? wszystkie jedziemy na tym samym wozku, gdyby tak nie bylo, to mialabym dawno trojeczke w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama już nie wiem, czy 10 cykl to długo czy krótko..? Zbliżam się do magicznych 12 miesięcy, które oznaczają niepłodność. Chyba, że brać pod uwagę statystyki mon cheri, wg których statystyczna długość starań po 40-tce to 22 cykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, co prawda po 40 stce jeszcze nie jestem, ale juz dawno przekroczylam 22 cykle... i probuje dalej, staram sie nie poddawac, podtrzymywac na duchu siebie i innych, ale gdzies tam w srodku mam takie wrazenie, jakby juz jakas czesc mnie troche zrezygnowala... juz sie tak nie napalam, nie przezywam - juz to przeszlam i kosztowalo mnie to bardzo duzo energii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Jak ja Wam zazdroszcze piwka:( tez bym sie napila ale nie mam w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie jestem jeszcze o 40 i tez juz dawno minely 22 cykle,w lipcu bedzie 3 lata i dalej lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka macie mace? tez bym sobie moze kupila i jesli nawet nie na starania to slyszalam,ze ma sie po niej wiecej wigoru a ja ostatnio po tej zimie jakas zmeczona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Coni! Ja moja kupowalam w necie, ma 820 mg w kapsulce i rzeczywiscie mam troche wiecej energii, no, moze nie w kazdy dzien ;) podobno dziala tez fajnie jako afrodyzjak, ale ja tego na razie nie zauwazylam, ani na sobie, ani po mezu... a szkoda haha, przydalo by sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie szukałam noclegów nad Bałtykiem na długi majowy weekend.... dawno nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie przeczytalam, ze picie ponad 5 filizanek kawy dziennie ( ok. 500 mg kofeiny) obniza plodnosc o 45 % ! cholewcia a ja pije tak ze 3-4 kubki dziennie, z mlekiem co prawda, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije rozpuszczalna z mlekiem, tez tak 2 lyzeczki... a nad Baltyk tez bym chetnie pojechala... choc za zimne jak na mnie to nasze morze, ale piekne i sie stesknilam - tylko maz kreci nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z mlekiem :) chociaż lubię też małą czarną - najbardziej włoskie espresso Też wolę ciepłe morza, ale i za Bałtykiem się stęskniłam... Mąż dostaje z pracy bony rekreacyjno-kulturalne, można je wykorzystać na noclegi. Własnie widzę, że trochę hoteli i pensjonatow nad morzem honoruje te bony. Można by było skorzystać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kładę się spać, późna pora jak na mnie. Dobranoc, aniołki na noc! Karaluchy pod poduchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i dobranoc nocne sobotnie marki ! Ja tez dzis po 2 piwkach, ale filmy niezle , bo z wypozyczalni :) Jej ciezko z tymi naszymi staraniami :( Ja wykonczona , ale podzialalam i mam 3 dni zwolnienia :) na torbiel ,ha,ha jak nic nie bralam to cos wyroslo ! Ale jedno - odpoczne troche ! Na mnie ziola super dzialaja :) :) :) Ot starosc nie radosc ! A po swietach tydzien urlopu i u nas piatek wolny , czyli tylko 1 dzien do pracy :) :) :) Bawimy sie wlasnie z naszym chomikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eu lala 74
wreszcie się wyspałam, tego było mi trzeba, czeka mnie niedługo daleka podróż (urlop) i to trzyma mnie w pionie. Chyba muszę sobie wyznaczać takie etapy, będzie mi łatwiej. Chata posprzątana, mam nawet stroik na stole. Wszystkiego dobrego dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×