Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Eu lala Ty znow tak pozno tu ? I nastroj troche lepszy ? A dokad na ten urlop sie wybierasz ? Mam nadzieje , ze wspaniale wypoczniesz i nabierzesz optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze śpią po wczorajszych imprezkach. Ja wróciłam z tych dzieci o 12 w nocy, byłam zła jak osa więc napiłam się wina, a potem wyszła niezła zabawa:) dzisiaj mam delikatnego kacyka i zakwasy. Ale w kosciele byłam wprawdzie bez palmy ale byłam. Ide obiadek gotować.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ;) U ans dziś pogoda w kratkę raz słonko ale zimno raz momentalnie ciemno i wiatr porywisty śnieg hehehe Co niektóre faktycznie imprezowały wczoraj Karmi wiec odsypiają lub się leczą :P hehehe pozdrowionka :) dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki! Ja tylko półtora piwka wczoraj wypiłam, więc kaca nie mam ;) Chociaż nie za bardzo się wyspałam. Pozdrawiam Was w zimną, ale jakby nie było - wiosenną Palmową Niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam przepisy za swojego starego, pożółkniętego zeszytu i zastanawiam się co upiec. I chyba zdecyduję się na metrowca... Mam też ochotę na małe babeczki, nie piekłam nigdy, musiałabym foremki kupić. Są chyba też takie jednorazowe, papierowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY:) Rachela jak jak uwielbiam metrowca..ale piec nie lubie:) u mnie dzis okres planowo ale na szczescie brzuch jeszcze nie boli.Raz boli pierwszego dnia a inym razem drugiego wiec na jutro sie zapowiada. U mnie slonko swieci,wiatru mocnego nie ma ,chociaz to dobre.Pozdrawiam wszyskie bardzoe serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Rachelo dziękuję za przepis zastanawiam się tylko: jak obtoczę kawałki w polewie to potem szybko w wiórkach i co zastygnie? nie zostanie masa na talerzu? I kakao ciemne? Ja tak jak ty, wczoraj myłam lodówkę i kuchnię : kafeleczki, półeczki w spiżarce... i babeczki też za mną chodzą tym bardziej ,że bardzo dużo ich w necie:) Foremki papierowe widziałam i takie płaty chyba silikonowe z wgłębieniami, ale co lepsze to nie wiem... Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - używałam ostatnio ciemne kakao Gellwe Królewskie z biedronki. Masa powinna być ciepła, więc rzadka, jak zgęstnieje trzeba podgrzać. Pokrojone kawałki zanurzać w polewie, później obtoczyć w wiórkach i układać aż zastygnie polewa - na papierze do pieczenia albo na tacy. Są grubo oblepione wiórkami więc polewa nie spływa. Ciekawy ten przepis na muffiny marchewkowe... Ja znalazłam takie babeczki wielkanocne: http://www.slodkiefantazje.pl/2012/03/babeczki-wielkanocne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Te babeczki to najlepiej w papierkach i jeszcze w formie dodatkowo piec, ja tak robilam, w samych papierkach to chyba nie da rady... nie wiem. Ivanka - prosze bardzo, niech Ci sie udadza i smakuja :) Rachela - a co to jest metrowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piecze się dwa ciasta w foremkach keksowych - jedno jasne, drugie ciemne - z kakao, kroi wzdłóż na "kromki" i przekłada masą budyniową układając na przemian: jasne-ciemne. Wierzch lekko posmarowany masą posypuje się wiórkami kokosowymi lub polewą czekoladową. Bardzo dawno nie piekłam... niedawno ktoś mi przypomniał :) Lubię wszelkie ciasta z masami budyniowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napewno bede piec sernik z przepisu mojej mamci. Nie wiem za bardzo co ma byc na wielkanocnym stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo mniam...te babeczki, cudnie wyglądają i w miarę proste, babeczki to fajny pomysł można wcześniej zrobić np. w piątek, metrowiec ...pycha. Pamiętam jak robiłam kiedyś to jak tak przekładałam te kromki to strasznie długi mi wyszedł, że nie miałam na czym go rozkładać, hi ,hi ale pycha i fajny pomysł bo też poleży i wcześniej można przygotować:) A mi się zachciało cannelloni, właśnie robię z sosem beszamelowym. To tak a propo silnej woli i dbania o linię, hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAAH tesciowa wlasnie dzwonila---wracala wlasnie z cmentarza przez miasto i gdzies w centrum sa nasze slubne zdjecia wystawione w miescier. I na strinie naszego fotografa tez jest.. Ale sie usmailismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest no nie wiem czemu teściowa się dziwi, mając tak przebojową synową :)moim zdaniem mogła się tego spodziewać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tak troche z doskoku bo latam troche bo musze jechac dzis a pranie nie zrobione. Meza wyprawilam o 3 do pracy i standardowo do 5.30 nie moglam spac a o 7 pobudka-super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :-) Nie było mnie przez weekend, nadrobiłam właśnie zaległości i widzę, że na tapecie są tematy kulinarne i okołoświąteczne. Ja w tym roku trochę nie mam motywacji do wymyślania wykwintnych potraw i wyszukiwania fajnych przepisów, tak jak zawsze to robiłam. Zaraz muszę na zakupy, żeby nie czekać z tym na ostatni moment. Tym bardziej, że zgodnie z miejscowym zwyczajem, od 6 do 15 kwietnia nie będzie w sprzedaży mąki ani innych produktów pochodzenia zbożowego (również alkoholu). Trzeba się więc porządnie zaopatrzyć ;-) U mnie 21 dc i 3 dzień wyższej temperatury. W tym miesiącu skok miałam wcześnie jak nigdy. Mam nadzieję, że pogoda u Was już troszkę lepsza? Pozdrawiam Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas byla wczoraj piekna pogoda. Ja tez nie bede wydziwiac-sniadanie u tesciowej a potem obiad idziemy gdzies na miasto. Upieke sernik- kazdy go lubi. Ja tez nie mam motywacji do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, ja też planuję sernik i może coś jeszcze. Na początku miałam większe plany, ale im bliżej świąt tym bardziej ulatuje ze mnie zapał. My spędzimy święta sami i to chyba dlatego jakoś nie chce mi się cudować z potrawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku nie mam się w co ubrać, w piątek połaziłam po sklepach, ale wszystko albo za małe, albo za duże, albo nie w moim stylu. Przy okazji okazało sie, że nie mieszczę się już w dotychczasowy rozmiar. W koncu się wkurzyłam i nie kupiłam sobie nic. Podczas świąt będę więc wyglądała jak dziad :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Blue jaki dziad? Dziewczyno przestań, przesań...Aura w Polsce nie ciekawa:pada śnieg i temperatura ok. 0 stopni, fajnie, no nie? To jest dopiero dziadowo, he,he. I nie ma szans na poprawę... podobno Świeta właśnie takie. Kobieto jak będziesz sama z mężem to po co ci ubranie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po zakupach. W kolejce po mięso stałam półtorej godziny. Myślałam, że dostanę szału... Ivanka, w sumie masz rację z tym ubraniem :-P Zaraz sobie trochę podbuduję samopoczucie, będę farbowac włosy. Przykro mi, że u Was taka zimnica. Wczoraj rozmawiałam z mamą i mówiła, że u nich śnieg i zawieja. Trzymam kciuki, żeby prognozy świąteczne się nie sprawdziły i żebyście miały piękną wiosnę :-) U nas 26 stopni się zrobiło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! U mnie pogoda fatalna zimno i deszczowo. Wcześniejsze optymistyczne prognozy pogody na Święta uległy zmianie, i wygląda na to, że nie pospacerujemy :( Wybrałam sobie ośrodek w Dziwnowie (na majowy wypad) i dzwonię, żeby upewnić się co do płacenia bonami, które posiadam. i nikt nie wie o co chodzi... Odsyłali mnie od pracownika do pracownika, w końcu mam zadzwonić jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko, to mam nadzieję, że się uda z tym pensjonatem. Ciekawa jestem, jak tam badania Twojego M., jak długo czeka się na wyniki? (nie chcę być wścibska...) Mnie udało się wymusić na moim obietnicę, że jeśli w tym miesiącu nic, to on w przyszłym pójdzie się przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) U nas też nie ciekawie zimno ale nie pada na szczęście słonka brak :( wczoraj był śnieg..... Ja dziś z młodą do lekarza zaś chora :( naszej lekarki nie ma też na chorobowym idziemy do innej jakaś nowa pani doktor nie znam ........ Ja na święta mam mieć kuzyna a ciocia będzie u mojej mamy on młody wiec u mnie bo tam by się nudził a z młoda i jej chłopakiem będzie miał wesoło i neta ;) pozdrawiam was wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue_lady - mój jutro jedzie, dzisiaj już kupił pojemniczek ;) Robi badania podstawowe, chyba w ten sam dzień jest wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA !!! widzę że imprezka sobotnia mnie ominęła, cóż..a ja w sobotę układałam drewno :( a przedtem poprawiałam nastrój zakupami :)!!! wpadliśmy w dużym mieście ;) do centrum handlowego i trafiłam na wyprzedaż w curry, za 250zl wyniosłam dwie duże torby zakupów :classic_cool: a poza tym 34 :0 dc a @ brak..nawet test zrobiłam, OOOO NAIWNOŚCI!!!😭 znowu mi się coś popierdzieliło, beznadzieja . wszystkie Was serdecznie pozdrawiam, myślę o Was ciepło w ten zimowy czas ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×