Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachelko, to koniec abstynencji już bliski! ;-) Stefi, Ty to wiesz, jak poprawić sobie humor :-) A na tym teście to może jeszcze nie stawiaj tak całkiem kreski... Może to jeszcze było za wcześnie...? Ja się dzisiaj fatalnie czuję, to chyba przez to nagłe ocieplenie. W sklepie zimny pot mnie oblał i musiałam usiaść na podłodze na chwilę, bo bym chyba zemdlała. A łapy do teraz mi się trzęsą. Miałam farbować włosy, ale poczekam z tym chyba do wieczora. Kurka, mam nadzieję, że to nie przedwczesna menopauza albo coś w tym rodzaju... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Stefi - ja też lubię ten sklep :) kupiliście już drzewo na nowy sezon? Wydaje mi się, że kilka miesięcy temu miałyśmy prawie zsynchronizowany cykl..? u mnie się skrócił, u Ciebie wydłużył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z testem to prawda, czasem pokazuje dopiero po dłuższym czasie; przypomniało mi się, jak kiedyś koleżanka z pracy zrobiła jeden test -nic nie pokazał, po kilku dniach kolejny - rano przed pracą, w tym dniu jechałyśmy razem do pracy autobusem i opowiadała mi z żalem, że znowu nic, przyjechała do pracy, wyciagnęła test z torebki - a tu dwie kreski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Rachelka masz rację , cykle miałyśmy podobnie.. u mnie niestety zdarzały się cykle nawet po 40,50 dniach.myślałam jednak, że mam to już za sobą, wręcz chwaliłam się Wam ostatnio że rok po operacji wszystko się stabilizuje...:( ale ta historia z koleżanką- przecudna ! Tak, drewno już na przyszły sezon kupione, ktoś niespodziewanie oddal nam pieniądze, i jak to bywa z zastrzykiem gotówki, kasa natychmiast została wydana na to co i tak kupić będzie trzeba.drewno jest mokre, dlatego też tańsze, od tego roku mamy wiatkę, więc jest gdzie ułożyć do wyschnięcia. carry jak carry ale prawdziwe perełki znalazłam w solarze-bluzeczki letnie-cudne za 15 i 19 zł!!!! byłam w szoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, jak za Solar to rewelacyjna cena! miałam z tej firmy dużo ciuszków, bo brat pracował w ich centrali, miał tanio, dostawałam z każdej okazji... aż nie poznał swojej żony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ub. sezonie kupiliśmy drzewo późno, bo dopiero w listopadzie zrobiliśmy kominek; obiecywaliśmy sobie kupić na przyszły sezon wcześnie, ale nie wiem, jak będzie, bo cały czas kasę na coś innego trzeba, teraz obudowa kominka, zaraz później taras.... sąsiad też już kupił, taniej - całe pnie i tnie piłą spalinową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczna skarbonka taki dom z działka.podczas układania drewna w pewnym momencie spojrzeliśmy na siebie i razem powiedzieliśmy PO CO NAM TO BYŁO, ale nie chciałabym wrócić do bloku..chociaż pewnie tak zrobimy na "stare lata" :( a dom jest naszą mam nadzieję że PEWNĄ polisą emerytalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie koleżanki rzucam hasło do dyskusji : TESTY CIĄŻOWE :) co o nich myślicie, jakie macie doświadczenia , jakie historie słyszeliście, czy mogą się mylić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tylko nie będę zmuszona do bloku już nie wrócę :) Nie mam dużego doświadczenia z testami, jak byłam w ciąży nie było jeszcze takich testów; podczas starań robiłam test tylko 2 lub 3 razy, takim samym testem "Quick Vue"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, test nie zawsze jest od razu pozytywny przy wczesnej ciaży (przykład: moja kumpelka), w drugą stronę raczej się nie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi, moje doświadczenie osobiste z testami ciążowymi jest bardzo ubogie - najczęściej zanim zdążyłam go zrobić dostawałam @, a jeśli już doczekałam do testowania, to niezmiennie wyskakiwała jedna kreska :-( Za to kilka razy wśród moich znajomych zdarzały się przypadki, że wynik był przekłamany, tzn. fałszywie negatywny. Ostatnio koleżanka zaszła w ciążę (tuż po Nowym Roku się to okazało), @ jej się opóźniała, więc powtarzała test 3 razy w odstępach dwudniowych chyba. I nic. Gdy @ nie przychodziła 2 tygodnie, zrobiła test jeszcze raz i dopiero wtedy wynik był dodatni. Lekarz jej powiedział, że czasem się zdarza niski wzrost HcG we wczesnej ciąży. Nie powiem, sama robiłam sobie nadzieję po usłyszeniu tej historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania mylić się nie mylą tylko powinno się je robić z porannego moczu ponieważ wtedy jest najwyższe wykrywalne stężenie HCG:) jak chodziłam do kobiety - ginekologa to ona mówiła, że jak podejrzewamy ciąże najlepiej robić B- hcg ( z krwi) to wg. niej jest najbardziej miarodajny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wynik testu należy odczytać w określonym czasie ( na ulotce jest to zawsze szczegółowo napisane) to na ogół 5 min. Po tym czasie test uważa się za przekłamany, nieważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Stefanio no można się wkurzyć, ale jeszcze nie wszystko stracone, najważniejsze, że @ nie ma. Rachela cudne tulipany, ja mam jakies późne, a w ogóle to wiosennych kwiatów raczej nie mam, bo wiosną jeszcze tam nie siedzimy i jakoś nie ma klimatu, za to latem mam ich mnóstwo. A tak w ogóle to zmarła babcia mojego M, no i wiecie trochę smutno, a do tego piesek nam wczoraj zachorował, dzisiaj bylismy u weta i na szczęście postawił go na nogi. A jesli chodzi o starania to u mnie chyba 9 lub 10dc niedługo godzina ,,W''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze plamienia. K...zamiast zapisac od razu to ja czekalam i teraz juz nie wiem kiedy to ja w ogole dostalam okres. W srode? w czwartek? Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio no póki @ nie ma są nadzieje ;) ja trzymam kciuki :) nie dziękuj :P Karmi przykro mi z powodu babci M :( no i pieska :( Moja córka chora infekcja gardła ma jakby jej żyletkami pocięli szok :( Leki na razie przeciwwirusowe a jak nie pomoże antybiotyk mam już na recepcie bo wiecie święta więc trzeba się zabezpieczyć ......... Dobrej nocki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi- współczucie dla Was. Biest cofnij się kilka stron wstecz, napisałaś -o ile się nie mylę- kiedy przyszła @ Rachelka, moje tulipanki jeszcze mniejsze :) dobrej nocki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×