Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Tak Rachelka oblewamy ( olewamy ) !!! Jak szalec , to szalec herbatnikow za 2,10 :( A co z wolnym w czwartek - przemyslal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z drugiej strony pracownico - w czasie pracy buszujesz na kafe ;) oj ,oj,brzydko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ! no to mamy dwa powody żeby się napić. podwyżka Racheli i wolne od pracy w przypadku pracowniczki-pracoholiczki Mon Cheri ;) TOŻ TO PRAWDZIWE ŚWIĘTO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziad mi humor całkowicie zepsuł; i wiecie co... to nie chodzi o jakąś moją pazerność, raczej o poczucie sprawiedliwości; gdybym wiedziała, że firma bidna, to siedziałabym cicho i nawet nie ośmieliłabym się (z resztą - pierwszy raz się upomniałam) ale ja akurat w finansach firmy jestem zorientowana... na dodatek przyjmuje się pracowników, którzy na dzień dobry dostają dużo większe stawki, to chybo coś nie halo? Z tą podwyżką 120 zł nadal zarabiam najmniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka a może on zaproponował 1200zl??? przepraszam nie chciałam Cię wkurzyć :) nie ma siły na takich tępaków , dopiero jak zmienisz robotę to Cię doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś pracowałam w budżetówce, o podwyżki mowy nie było, ale kiedyś patrzymy z koleżankami na kwity - jest podwyżka!!!!nic z tego, po prostu dopłacili nam do pensji bo spadłyśmy poniżej najniższego wynagrodzenia:( ale chwila euforii była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko uprowadz mu psa , albo tesciowa i zarzadaj lepszej podwyzki pod grozba ze ja znow wypuscisz :) Kurka a ja jestem w pracy szczesliwa , jak dam rade wyjsc sie wysikac , albo szklanke wody wypic , bo usiasc to mi sie tygodniami nie udaje :( , a pieniadze.... Stefanio - wlasnie porzadkowanie pelna para-wolne w pracy szansa na uporzadkowanie domowych zaleglosci :) Jej a u mnie taka piekna pogoda , a mialo byc paskudnie - chyba taki prezent dla mnie , za dobre zachowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri z tą ZBLIŻAJĄCĄ się czterdziestką nie panikuj , uwierz po czterdziestce tez się żyje ;) kurka , doszłam do wniosku że jestem tu najstarsza :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi nie panikuje , ale milowymi krokami sie zbliza ;) Tak- bedziemy patrzec , ktora z ktorego miesiaca :p A na ile sie czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej zart A swoja droga jak czytam o rzezkiej 65 letniej ,czy 66 ciezarnej to mi sie noz w kieszeni .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! ja już z domku piszę :) zaraz wyprodukuję jakąś stopkę. Już kiedyś miałam i usunęłam. M dzisiaj zrobił pyszne spaghetti (to jego specjalność), poszłam do ogródka posadzić cebulkę, poprzesadzałam kwiatki... i nerwy mi puściły. Zawsze po pracy w ogródku mi lepiej na duszy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spontan..jak najbardziej Ja sie wkorwilam i wyjebalam termometr itd... iel mozna sie bawic ? Tylko psyche blokuje...Gdybam ja miala tempke jeszcze mierzyc chyba bym zwariowala zupelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja z moim zrobiłam to samo, chociaż niechcący ;) A testy owu mam chyba jakieś trefne, dalej negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj :) Rachelka , my owszem rówieśniczki, tyle że ja ze stycznia :o oj i również pracowałam w ogródku, plecy bolą, kręgosłup boli, zaraz wskakuję pod prysznic i czekam na nasz ulubiony serial :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko Stefanio ja też rocznik 71 ale z czerwca wiec też rówieśniczka wasza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! Och, ja bym juz chciala, zeby byl piatek... ten tydzien mnie wykonczy... mam nadzieje, ze w swieta wszystie wypoczniemy, wyciszymy sie - mnie przynajmniej sie to bardzo przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela trzymam kciuki za wyniki badań, pochwal się jutro koniecznie. Steafania ja też rocznik 71 czyli jest nas chyba cztery z tego rocznika. Moncheri jak fajnie jak duzo piszesz. Jutro mam wolne bedę z ranka.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku! Wczoraj też oglądałam "Przepis na życie", ale przed i po obejrzałam po odcinku: "Różowych lat 70-tych". Kitty - matka głównego, 17-letniego bohatera, ogłosiła rodzinie, że jest w ciąży... Mąż w szoku, udawał zadowolonego, ona szczęśliwa. Po czym w następnym odcinku okazało się, że brak @ to menopauza... Wiecie co... oglądam ten serial, bo mnie relaksuje i odpręża, a wczoraj się zdenerwowałam - przy "Różowych latach..!" ;) Nawet tv mnie osacza :D M wyniki będzie miał po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka ja mam totalny brak czasu:( i moijego kochanego "Przepisu na zycie" nie oglądalam:( w pracy totalny młyn....dzisiaj wolne wyżebrane, bo coś w chałupie chcę zrobić... Jedyne co mnie pociesza to święta z rodzinką i marnotrawnym synem:):) bo na reszcie przyjeżdża, a nie widziałam go od bożego narodzenia:( Do gina nadala nie dotarłam:( na dodatek zaczełam sie zastanawiać czy ta ciąża jest mi potrzebna i wogóle nie wiem co sie dzieje???? CZY JA JESTEM NORMALNA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×