Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Czesc sloneczka kochane !!! Ale sie za wami stesknilam ! Wlasnie wrocilam i troche poczytalam :) Ale tu sie staraniowo i powaznie zrobilo , jak mnie nie bylo :) Moze to ja wprowadzam te dzika atmosfere ? Poszalalam w Berlinie - 4 dni zwiedzania wszystkiego co sie dalo i schudlam , bo Berlin to miasto schodow i nalatalam sie jak osiol , ale fajnie bylo ( tani urlop , bo brat mojego tu pracuje - tylko do konca miesiaca- i spanie bylo darmo :) :) :) Maja - no pozytywow jeszcze nie ma - taka specyfika - ale za to nadzieje ( naiwne ????) Paulo witaj - ja po 8 iui i nic , wiec moze przynajmniej Tobie sie uda !!! U mnie powinna @ miedzy sobota i poniedzialkiem przyjsc i dobrze , ze mnie nie bylo - nie mialam ani chwili czasu , zeby schizowac , albo wymyslac objawy - to te dobre strony - a zle - lecac schodami na kopule katedry zastanawialam sie czy dobrze robie - a noz jestem w ciazy i strace - oj glupia stara baba !!! 200 sie zbliza , to ktora w koncu rozpocznie dobra passe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Już piątek, zaraz znowu weekend. Gorzej, że to piątek 13-tego... Ale nie trzeba być przesądną ;) Wczoraj byłam sama, bo M pojechał w krótką delegację, tylko jedna noc poza domem. Ostatnio pracował bliżej i dojeżdżał, przyzwyczaiłam się, że jest... A pewnie lada chwila znowu gdzieś daleko go wyślą :( Ivanko, jak ja lubię newsy o dojrzałych kobietach w ciąży.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalczynie topiku "ciąża po 40.." znają pewnie Basię. Więc muszę Wam napisać, że wczoraj o 20:40 przyszedł na świat Grześ, 3550 kg i 57 cm :) Basia miałą cesarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć WAM :) ! Rachela a Basia ile ma lat??? i ile dzieci??? Mon Cheri, brakowało tu Ciebie :) !!!!!!!!! Blue? jak tam? wczoraj nad moim domem krążyły 4 bociany, zrobiły kilka kółek i...poleciały do WAS ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Rachelo super wiadomość, o jak bardzo życzyłabym nam wszystkim takich wieści:D Dziewczyny do pracy!!! Mon Cheri ma rację 200 - setka blisko:) Ja też wczoraj trochę się zaczytałam o tych dojrzałych ciążach , ciekawe te artykuły w Twoim Stylu. Chociaż samej gazety nie kupuję a wiecie czemu bo.. może to głupie.... ale nabawiam się kompleksów jak ją czytam. Tam wszystkie laski używają cudnych drogich kosmetyków, noszą ubrania na które mnie nie stać, mają ogromne domy, ekstra zawody zwiazane ze swoją pasją i wszystko od grządki na warzywa po radosny sex im się udaje.:o całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko sledze topik ciąża po 40tce :) ciesze się,że Basia ma to maleństwo już przy sobie:) ja nie narzekam, bo mam dwoch wspaniałych synów, więc jak nie uda się urodzic kolejnego dziecka to nie bedzie koniec świata:) chyba... Pędze do pracy, miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te artykuły o dojrzałych matkach, nastrajają optymistycznie. Czasem mam ochotę poczytać na ten temat i trafiam wyłącznie na teksty typu: kobiety po 40 muszą liczyć się z tym, że płodność spada po 35 roku życia, że isnieje większe ryzyko komplikacji w tym wieku, wad, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki kochane, gdzie jesteście? Ja jeszcze pół godzinki i mam weekend :) Może pogoda się poprawi, bo grządki w ogródku wzywają. Mężuś wieczorem wraca. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :-) Ja dzisiaj tylko na chwilkę - u nas weekend. Poczytałam to, co napisałyście wczoraj i mam nadzieję, że swoimi ponurymi wyznaniami nie zepsułam atmosfery i Waszego pozytywnego nastawienia... Stefanio - zabraniam Ci myśleć o sobie w tych kategoriach! Rozumiem, jak Cię martwi ten nieregularny cykl, ta "niewydarzona" @... Ale nie jest powiedziane, że masz mniejsze szanse, niż osoby, u których wszystko chodzi jak w zegarku a mimo tego coś niewyjasnionego uniemozliwia im zajście w ciążę. Co do @ - u mnie wygląda ona podobnie - nie może się rozkręcić, już drugi dzień nie ma krwi tylko takie dziwne coś (oszczędzę Wam opisu) Nie wiem, czy mi się coś nie pomerdało jeszcze bardziej... :-( Stefi, uszy do góry, przytulam Cię mocno! Kazda z nas ma taki sam problem, niezależnie od tego, jakiej długości ma cykle i która wiosna jej stuknęła. Trzymaj się kochana i ani mi się waż przenosić na inny topik! 🌼 Co do mnie, jakoś się uspokoiłam. Moje dzisiejsze nastawienie można określić jako mieszankę sceptycyzmu i ostroznego optymizmu. Tessa miała rację, hormony sie uspokoiły to i w mózgu trochę się poukładało. No i groźby Ivanki o laniu w dupsko zrobiły swoje ;-) ;-) ;) Jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję za wczoraj!!! ❤️ Rachelko, życzę miłego relaksu w ogródku i z mężem :-) Tesso, jak tam Twoja temperatura, skoczyła coś? :-) SM, Ivanka, Stefi, Karmi, Alanja, Mon Cheri, Biest, Coni, Gosia, Eu Lala, Nina, Maja, Paula - miłego weekendu! Ściskam Was wszystkie i pozdrawiam 🌼 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue_lady droga koleżanko ja zdycham flaki mnie bolą głowa brzuch wszytko :( typowa grypa żołądkowa ale najbardziej mi dokucza ten ból głowy szok i skurcze okropne żołądka nawet nospa nie pomaga właśnie gotuję ryż na wodzie z jabłkiem bo coś muszę zjeść masakra jakaś żeby jeszcze mi to na zrzucenie wagi poszło to jedyny by był pożytek hehehe mego cierpienia hehhe ale jak znam siebie pewnie waga nic się nie ruszy w dół dziękuje za troskę ;) Pozdrowionka dla wszystkich i miłego weekendu owocnego i wypoczywajcie sobie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar dzisiaj posprzątać przynajmniej częściowo, żeby jutro popracować w ogródku. Ale póki co "paruję" skarpetki moich mężczyzn i zerkam na tv. W serialu "Galeria" jakby szykuje się ciąża po 40-tce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem tu pierwszy raz, mam 37 lat i pierwszy raz robiłam IUI 2.04. dziwnie się czuję, od wczoraj boli mnie podbrzusze, takie dziwne parcie mam, co jakiś czas jajniki palą żywym ogniem, czuję jakbym miała balon w podbrzuszu....hmm, nawet nie wiem , czy to na @, czy nie, budzę się od 3 dni w nocy, wstaję siku(nie pijąc wieczorem jakiś wielkich ilości), sama nie wiem, czy wmawiam sobie to wszystko, czy nie...zero doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki ale sie rozpisalyscie gioia29 to trzymam kciuki ja moja pierwsza IUI bede miec za miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! jeszcze dwa dni i z powrotem do domku... troche nudno (nie liczac tesciowki ;) ) Witaj Paula 🌻 Witaj Gioia29 🌻 mam nadziej, ze sie uda ! trzymam kciuki! Blue - ciesze sie, ze u Ciebie lepiej z humorkiem, nich tak juz zostanie! tempka sie podnosi, jednak jakos powolutku - wczoraj bylo 36,55 a dzis 36,65 dalej nie wiem od kiedy moge zaczac liczyc... Sm - trzymaj sie 🌻 bedzie o.k. Mon Cheri - jak dobrze, ze sie odezwalas! Pozdrawiam Wszystkie bardzo serdecznie ❤️ Milego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to moze brzmiec ciazowo. A Kiedy bedziesz testowac? Ja jutro o 7 Jade do domu i nastepny tydzien mam wolne-chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. na reszcie wolne. Stęskniłam się za wami, ale nadrabiam wszystko co napisałyście. Wiecie, że ja wiosną jestem rezydentką na wsi, od razu po pracy szybki obiad i na działkę. bardzo sie tam relaksuje, uwielbiam prace ogrodowe, gdyby nie ta działka to chyba zanudziłabym się. Póki co chate ogarnę, zrobię napoleonkę, zakupy i znowu zmykam. O ciąży nawet nie marzę w tym miesiącu, comiesięczny pms stawia mnie do pionu, małpiszon za tydzień, a ja już cierpię, dla mnie tydzień przed @ zawsze wyjęty z życiorysu. Moncheri czy wiesz coś w sprawie inv? Pozdrawiam nową koleżanke, też miałam takie objawy po iui, niestety u mnie to nie była ciąża, ale u ciebie może akurat, życzę Ci tego. No to na razie lecę.pa. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, czy to dziś są Twoje urodziny??? jeśli tak, życzę potrójnej ciąży, jeśli nie, życzę czworaczków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla wszystkich :) Biest droga koleżanko wszystkiego najlepszego w Dniu Twego święta, byś zawsze była uśmiechnięta i by spełniły się wszystkie Twoje marzenia a szczególnie to jedno 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak to jest ze kolejny rok na karku choc ja wam powiem ,ze czuje sie na 24 :P. Dziekuje za Zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak to jest ze kolejny rok na karku choc ja wam powiem ,ze czuje sie na 24 :P. Dziekuje za Zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak to jest ze kolejny rok na karku choc ja wam powiem ,ze czuje sie na 24 :P. Dziekuje za Zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×