Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Piłam 2 całe cykle i trzeci do owu. Więc w kolejnym już mogę znowu. Zostało mi ich jeszcze trochę, więc będę znowu piła. U mnie cały czas jakieś roboty i zmiany, ciągle wykańczamy, więc jestem już tym zmęczona. Ale bardzo lubię końcowy efekt :) Teraz będziemy robić gres na tarasie. Chciałabym jak najszybciej, tylko oby pogoda się ustabilizowała. Piękne te zdjęcia Ivanka.... Duży masz domek? U mnie taki bardziej styl wiejskiego dworku ;): cegła, drewno, kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś głupio napisałam... Piłam 2 całe cykle i trzeci do owu a później zrobiłam cały cykl przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze sobie tak sama do siebie, a co tam... :D Mon cheri - idziesz już jutro do pracy? Jeżeli tak, to współczuję, po przerwie tym bardziej trudno... Przynajmniej ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo to spokojnie możesz powrócić do ziółek. Mój dom a raczej to domek 150 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz wiecie , rozumiecie drogie moje: jak się człowiek napatrzy na to piękno, które mają inni ludzie to też tak chce:) choć odrobinkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nareszcie w domu... choc podroz bez przygod i wyjatkowo szybka tym razem, to jednak meczaca i tak jak napisala zadaje sie Ivanka - nie ma jak w domku :) Blue - dziekuje Ci serdecznie za ten wykres 🌻 bede liczyc od 18 dnia tak jak napisalas... na razie tempka caly czas rosnie z tym, ze powolutku - wczoraj byla 36.67 a dzisiaj 36.73, wiec powolutku... aaa... i jeszcze cos Blue, nie pisz w stopce o braku nadzieji :) nie mysl negatywnie, szkoda na to czasu :) ok.? Ivanka - piekne te wnetrza... ja tez lubie takie jasne choc domu nie posiadam, ale tez bym tak pomalowala, natomiast jasne sofy raczej by sie u mnie nie sprawdzily haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo wróciłam z warszawki. padam na pysk.... a jutro pobudka o 6:15, wrrr. ide pod prysznic i siadam czytać zaległości - hm, patrząc na ta stronę to jakiś wątek budowlany czy tez ogrodniczy się zrobił? :) pozdrówka, do jutra! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ziolek, to mija juz drugi cykl jak pijemy z M, teraz tylko bedac w Pl troche sie "poobijalam", nie chcialam, zeby tesciowka sie dopytywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela - no juz z zachwytu padam , ze wreszcie szefa zobacze , a marudzacych ludziach nie wspominajac , jeszcze do tego @ powoli sie zaczyna wiec cala radosc !!! Ivanka dla mnie 150 to gigant , my kiedys tu ogladalismy to mialy miedzy 105 - 120 i juz byly duze , nasze mieszkanie niecale 80 metrow i juz sie ciesze ,ze wielkie :) A ivf- jednak auto kupic trzeba - finansowo nie podskocze , a szanse za male by ryzykowac :( Oj tez mi sie marzy zmiana tapet , sama urzadzalam , wiec zle nie jest , ale to bylo ponad 5 lat temu i niektore kolory lekko mi sie opatrzyly , no i cory pokoj mial sie zrobic mlodzierzowo - romantyczny , ale obecnie zakup farby wydaje mi sie zbyt duzym wydatkiem :( Stefi , ale pelna werwy z Ciebie kobita : w toalecie , na parkingu - sorry ale mojego bys w zyciu na cos takiego nie namowila :) , mieszkanie - w ostatecznosci piwnica a w aucie to raz ,ale mielismy raptem po 20 kilka lat ;) Blu mnie tam caly bliski wschod przeraza , to narody ktorych cala wiedza , wychowanie i swiatopoglad zbudowany jest na klamstwie , rasistowskich i fanatycznych przeslankach . Mialam okazje widziec nagrania z palestynskich programow dla malych dzieci i wlosy mi deba stawaly . Tu tak prywatnie zglebiam sobie wiedze na temat krajow muzelmanskich , od dobrych kilku lat ( mam tu kontakt z wieloma muzelmanami i bardzo roznorodne doswiadczenia ) i im glebsza wiedza , tym bardziej mnie przeraza to co ostatnio dzieje sie na swiacie! Aniaw bardzo mi przykro :( , ale jak widzisz u nas tak najczesciej sie konczy , jednak staramy sie nie tracic nadziei tak do konca ! Jola no coz wydaje mi sie , ze po prostu ma sie rozny temperament , od poczatku ,dla jednego dzien bez sexu dniem straconym , dla innego moze wcale nie istniec , ja sama nie rozumiem ludz ktorzy mysla wciaz i......, tez jestem typem ozieblym , dla mnie to bardziej wyraz wspolnoty , milosci niz co innego . Nic dziwnego , ze po tylu latach juz nie chce Ci sie starac tylko po pierwsze : sex sluzy rozmnazaniu - po to zostal wymyslony ;) - to my ludzie nadajemy mu wieksze znaczenie . Jak dlugo w Twojej glowie bedzie to polaczenie sex- robienie dziecka , ( czyli jednak forma pracy , czy zadanie do wykonania ) - to brak efektu bedzie dzialal zniechecajaco !!! Pozwolisz ,ze spytam , jakie sa Twoje stosunki z mezem - procz wspolnego dzialania na rzecz poczecia - wychodzicie razem , sprawia wam przyjemnosc wspolne spedzanie czasu , macie czas i ochote na czulosci , chodzicie za reke , calujecie na powitanie ??? Jesli nie to nic dziwnego , ze nie macie ochoty ! Nie znajac Cie trudno mi cos doradzic , ale problemy sa na pewno glebsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso witaj w domu :) Maja u nas to normalne - wszystkie tematy odwracajace uwage od niepowodzen sa odpowiednie . Ile mozna o kolejnym straconym cyklu , bez zwariowania - my tu mamy taki przyjacielski topic , klachowy , ale cel ten sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zauwazylam , ze sie mlodzierzowa , miast mlodziezowa zrobilam , jak se pomysle ilu bledow nie zauwazam , to ciary leca , a przed laty z polskiego to orlem bylam i matura na 5 ha,ha,ha czyzby na starosc czlowiek kapcanial , drogie staruszki tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mon cheri, no ja tez mam taka wlasnie ochote na nowy tydzien pracy... haha, u mnie @ jeszcze nie daje o sobie znac, no moze oprocz bolu piersi, ale pewnie niedlugo inne objawy dolacza... a do pracy i tak mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri;) a ja się bałam ,że mnie zrugasz za tą budowlankę:D eee wiadomo takie błędy to efekt raczej szybkiego pisania, niż demencji starczej:) Maja noo u nas tak jak MON Cheri pisze, piszemy o wszystkim, taki nasz urok:D ale sorry już nie będę przynudzać o remontach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesska ;) :) to moze testuj i jak ujzysz cien cienia cienia kreski drugiej - to nie idz :) My sobie z moim od lat obiecujemy , ze dzien w ktorym zobacze 2 kreski ,bedzie ostatnim w ktorym moj szef mnie zobaczy :) Naturalnie moje zlosliwe plany nie daja sie wprowadzic w zycie :( Pozdrowilas tesciowne ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso teraz urlop by się przydał na odpoczynek od teściowej, co? rehabilitacja;) lub odnowa duchowa, hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko uwazam , ze jak dlugo znajdziesz kogos chetnego do dyskusji i dzielenia sie , mozesz temat walkowac :) , przypomniej sobie kominek Rachelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz, mi się to właśnie u nas podoba,że umiemy porozmawiać lub pomilczeć o wszystkim:D tym bardziej, że jesteśmy na podobnych zakrętach życiowych...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - mnie kochana wystarczy, ze ja u siebie juz jestem haha odleglosc 700 km jak najbardziej wskazana ;) Mon cheri - cien cienia z cienia??? cholewcia!!! nie mam testow w domu!! ;) a juz by mnie nie zobaczyli hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×