Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Stefanio co do wina to śmieję się właśnie do siebie, bo jak zaczynałam tu na topiku z Wami to mówiłyśmy wtedy o piciu czerwonego wina dla zdrowotności właśnie. I któraś z dziewczyn mówiła z obawą, że uzależnienie od wina ją chwyci jak nic . I ja mam chyba już ten syndrom i namawiam innych, hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, wiem z jaką nadzieją czekasz na iui. w Twoim wieku iui często się udaje , statystyki pokazują że warto próbować do 3 razy, lekarze zalecają 6 podejść. będziemy trzymać kciuki żeby Wam się udało za 1 razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio rozumiem, mąż w szpitalu i ty poprostu masz mega doła. Ale jak się czuje badania ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paula! Dziewczynki, ja tak piszę o spontanie, ale to dotyczy póki co tylko wizyt u lekarza. Bo tak poza tym, to spontaniczności u mnie na lekarstwo. Widziałyście czarno na białym, ile we mnie nerwowości: że nic nie było, że nie było wtedy co trzeba, że było za mało, itp. ;) Nie poddam się za szybko i nie pogodzę z brakiem dzidzi. Czasem też doszukuję się przyczyn, czytam, myślę, rozważam, płaczę... A czasem myślę, że nie ma się czym przejmować i trzeba cierpliwie czekać. Mój brat z bratową starali się przez kilka miesięcy i nic z tego nie wyszło. Dopiero po roku, jak bratowa znalazła nową pracę i nie myślała o ciąży - "wpadli" (a bratowa jest przed 30-tką). Męża siostrę też pytałam ile sie starali o drugie dziecko (bo z pierwszym była wpadka). Mówi, że 8 miesięcy - a byli obydwoje przed 30-tką... A wszędzie piszą, że koło 40-tki trzeba więcej czasu... Marcinkowa z topiku "ciąża po 40..." starała się 3 lata, a teraz niedługo będzie rodzić... Tylko czy ja mam tyle czasu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stafanio zrob test jak okres sie nie rozkrecil.a noz moze jest inny powod niz myslisz?czego zycze Ci z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka M ok, wyniki jak do tej pory super. Coni zrobiłam test :( muszę pojechać znów do gin, ale póki co mam dość tej ginekologicznej leżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio przytulam. Jak moj synek był mały oglądaliśmy Teletubisie i tam byl taki motyw jak coś nie tak, jakiś smuteczek to teletubiśki (nawet ten fioletowy z torebką) wołały TULIMY! sorry, to taka dygresja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Rachela dowcip przedni :):) Blue lady dobre winko nie jest złe:) mniem uwielbiam dobre wino... tylko nie fazuj się na smutno kochana... Ivanko ja też dziesiaj po porannym seksiku ha ha - uwielbiam:) Bilet już zabukowany i wylatuje 29 kwietnia huuurraa...pełen relaks!!! tym razem nastawiam się na BUTY!!! jak nie przywiozę kilku par to nie wiem... Paula witaj w grupie!!!! SM zdrówka życzę!!! mój synek starszy też jakiegoś wirusa złapał, leży biedaczek i się męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie topikowe koleżanki o mnie bez zmian ,12 dzień cyklu starania w pełni ale czy z efektem? Ostatnio jakieś zniechęcenie mnie ogarnia.Stefanio nigdzie nam nie uciekaj.Jakoś nie mam weny do pisania ale czytam codziennie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Biest, ale to już końcówka tego super wolnego dnia:) dzisiaj jakis napad glodu mam:( masakra... Właśnie pooglądałam 4 odcinki Przepisu na życie, wlacznie z tym jeszcze nieemitowanym:):) i leje, po prostu rozwalają mnie aktorzy:):) oskara za scenariusz!!! Gosiu widzę,że u większości jakiś spadek formy:( ja też często czytam, a pisac nie mam weny... Na razie spadam, musze do marketu jechać, bo po 19-tej tną ceny na zielenine, a mój legwan zjada teraz okropne ilości:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by mi zrobiło wziąć przykład z Twojego legwana i przerzucić się na zieleninę... Bo jak pofolgowałam sobie na Święta, tak i po Świętach nie mogę opanować apetytu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę niewesoło coś u nas dzisiaj. Blulady nie wiem jak cie pocieszyć, ale wiem co czujesz bo przeżywam to co miesiąc, ja już trochę odpuściłam i nabrałam dystansu, ale ciagle nie daje mi spokoju mysl jak by było cudownie gdyby się udało no i ten żal dlaczego ????? Dziewczyny same widzicie, że trzeba sie postarać trochę, ale może akurat uda się, my o pierwsze dziecko staraliśmy się prawie rok, a teraz głupia myślałam, że zajdę w pierwszym cyklu po odstawieniu tabsów, szkoda, że nie widziałyście wtedy mojej miny jak przyszła @ :) Byłam pewna że jestem w ciązy, raz nawet mdłości miałam................. No i tak jak Blu lady nauczyłam się pokory.............................. A tak w ogóle to u nas pada i jest smutno. Moncheri co u Ciebie napisz choć słówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri - chyba nadal w Berlinie... pozdrowienia! Pogoda smętna i humory nienajlepsze. Dzisiaj starałam się myśleć o urlopie, żeby poprawić sobie humor - równo za 2 m-ce będę w Lizbonie :) Tobie Alanja zazdroszczę tych zakupów w Londynie ;) Stefi - co porabiasz samotna duszyczko? Ja też dzisiaj jestem sama. SM - życzę Ci zdrówka 🌻 Biest - co tak umilkłaś ostatnio? 🌻 Karmi, Ivanka, Blue lady, Tessa, MajaPapaja, Eu lala (gdzie się podziewasz?), Coni, Gosia (piszcie częściej), Nina (gdzieś się zapodziałaś) - pozdrawiam wszystkie koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo mam slaby zasieg tu. Dostalismy kopie pisma ktore zostalo 21 marca zlorzone wiec w sadzie wiec max za 2,3 tyg powinno dotrzec do nas potwierdzenie z sadu icsi. Paula a gdzie bedziecie do icsi podchodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane! Ja dzisiaj tez jakos nie w formie... deszcz u nas leje i zly humor sie pojawil. Do tego mala rodzinna sprzeczka z tesciowa jakos odebrala mi ochote na czestsze odwiedziny w Pl... ale wiecie co? tak na pocieszenie napisze, ze czytalam dzis artykul w "Twoim stylu" o Agnieszce Maciag - tej modelce, ktora jest w ciazy, o czym nie wiedzialam... ma 43 lata i nie planowala tej ciazy, wiec wszystko jest mozliwe, jeszcze wszystko przed nami :) uda sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Rachelo a dlaczego jesteś sama, mąż w pracy? Ja to czasami tak myślę, że my to tak od serca smęcimy ale i chyba niektórych to przeraża albo i straszy... hm bo się pojawiają nowe dziewczyny i zaraz znikają.... Stefanio napisz proszę jak tam się czujesz? I kiedy twój luby będzie już w domu.. Alanjo farciaro:) Buty! a może nam kupisz? ;) nr. stopek Ci podamy?: D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo.. wpadłam na chwilkę - pakuje sie własnie bo jutro ruszam za Warszawkę służbowo na weekend. jak wróce to w zasadzie akuratnie w dni do ewentualnych starań... no właśnie, bo tych 8 latach to jakoś seksik mnie kompletnie nie cieszy :( mój mężulo ma mnie chyba koncertowo dosyć :( kurde, coś od początku wizyt tutaj tylko marudzę..... pozdrawiam Was dziewczynki gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko - nowe pojawiają się i ... trochę czasu potrzebują żeby się "otrzaskać" w towarzystwie "who is who" :) a z czasem kruchutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso ty nasza optymistko :) JESTEś i dobrze:) Mów tak do mnie mów....czyli jeszcze tak z 4 latka mogę się starać...hi,hi a co z tą teściową? szalona? nie widziała was tak długo i jakieś fochy?... hm.. Maja smęć dziewczyno do woli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja :) no tak, może.... i tak ale wiesz u nas naprawdę spoko , jest taki wachlarz rozmów, że wydaje mi się naprawdę łatwo wejść w temat. Pozdrawiam i pisz jak najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tesciowa to troche dluzsza historia... ale nie warto wspominac bo jeszcze jej sie dzisiaj przysnie jak bede o niej zbyt duzo opowiadac... ;) Ide spac, kochane bo jakos z nadmiaru wrazen dzisiejszych ledwo patrze na oczy... Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje ze tu jest bardzo spoko :)) dobra, spadam do dalszego pakowania. nie będzie mnie 3 dni. ale ja tu jeszcze wrócę, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×