Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

hej! no i rozlozylo mi nastepnego... szanowny malzonek sie rozchorowal, wiec teraz jest prawie komplet, no poza mna, choc szanse mam duze bo to angina - jesli sie nie zaraze, to bedzie prawdziwy cud! Jak juz przy podrozach jestesmy, to my wiele razy bylismy w Chorwacji wlasnie, tylko w roznych czesciach np. w Dubrowniku rowniez... cudne miasto, zawsze samochodem. A teraz bardzo polubilam Wlochy i stad ta Sycylia tegoroczna :) Poza tym wlasciwie za daleko zesmy sie nie oddalali haha, zawsze m sie wydawalo, ze 2000 km to zbyt duza odleglosc na jazde samochodem. Jesli w tym roku z ta podroz wypali i bedzie o.k., to mysle, ze czesciej bedziemy sie tak "oddalac" ;) Blue - podziwiam Cie za ta prace... ja na Twoim miejscu pewnie tez bym chciala to robic, ale wlasnie wydaje mi sie , ze nie dalabym rady poradzic sobie z emocjami... serce by mi sie krajalo... ale Ty jestes dzielna i dasz sobie rade :) Rachela - moze jak sie troche po sklepac przejdziesz, to sie troche humorek poprawi? tak jak napisalas - moze sie rozkrecisz i z pelnymi siatami wrocisz ;) a wrocilas do tego blondu? Pozdrawiam Was wszystkie i biegne sprawdzic co tam u moich biednych chorych... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Byłam w sklepie kupiłam rzeźbę - rybę, bo zawsze mi sie podobała. Własnie ta, żadna inna ale cena mnie odstraszała, więc sobie ona stała w sklepie, a ja sobie na nią patrzyłam - przy okazji zakupów. I dziś przecena: a niech to , myślę korzystam. Kupiłam. Ale to nie wszystko : myślę "poczytam co to za symbol, co ta rzeźba oznacza, jaki to znak bo dziwna nazwa i takie tam".... i co znalazłam pod jej wizerunkiem?, zobaczcie same... http://www.meblehotelowe.vox.pl/public/images/zdjecia/yu_ryba.jpg Normalnie złośliwość rzeczy martwych mnie dopadła, jak nic. Abo douczyc sie muszę o symbolach i symbolice, albo zwariowałam i wszyscy już o tym wiedzą ..nawet przedmioty:) Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz robię się coraz bardziej wyczulona na dzieci. A gdy już widzę takie, które są chore, biedne czy dzieje im się jakaś krzywda, to nerwy mi puszczają. Co niestety nie czyni mnie idealną kandydatką do pracy, której się podjęłam :-( Co do zakupów ubraniowych, muszę tez niedługo zrobic rundkę po sklepach, jakieś klapki by się przydały i gacie krótkie no i może sukienka czy spódnica. Tylko, że pewnie znowu zaliczę doła, jak się okaże, że nie mogę się wbić w dawny rozmiar... Tak poczytałam posty z wczoraj i dzisiaj i nie widzę tu niektórych, zwykle aktywnych dziewczyn. Tessa, SM, co z Wami? Ivanko, jak remont w domu? Odezwijcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz , bo pokazuje tylko obrazek: Opis produktu: Rzeźba „Yu przedstawia rybę. Znak ryby ma bardzo bogata symbolikę. Związany z pogańską Boginią Matką, bóstwem płodności. W Indiach jeden z oficjalnych tytułów bogini Kali to "rybiooka". W starożytnym Egipcie bogini Izyda nazywana była Wielką Rybą. W Chinach oznacza wielką matkę Guanyin, boginię litości i łaski, najważniejszą żeńską postać z chińskiego panteonu. Ryba symbolizuje tam obfitość, nadmiar. Rzeźba „Yu wykonana została ręcznie z kamienia w ciemnym grafitowym kolorze z charakterystycznymi piaskowymi przecierkami dającymi efekt starzenia. Umocowana jest na dwóch podpórkach i specjalnej podstawce, która ułatwia ekspozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co wy na to? ja już jestem na takim zakręcie, że symbole płodnosci kupuję, He,he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, Ivanko, pojechałaś z ta rybą :-D To znak, ja Ci mówię! Była Ci przeznaczona a teraz tylko czekać, jak zacznie działać :-) Tesso, to pielęgnuj swoich chorych i uważaj na siebie, coby i Ciebie nie zmogło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko - zrobiłaś to nie znając symboliki, zadziałała podświadomość - może to dobry znak? Blue lady - mnie też nie zawsze humor na zakupach się poprawia, jak pooglądam sie ze wszystkich stron w dużych lustrach w przymierzalniach. Albo - tak jak piszesz - nie mierzę się w swój, wydawałoby się, rozmiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam raz w Chorwacji, to były nasze pierwsze zagraniczne wakacje - i też bardzo mi się podobało. Byliśmy koło Zadaru, a chętnie wybrałabym się w okolice Dubrownika, bo tam podobno jest najpiękniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue : masakra ze mną jak nic, ale będę się trzymała tego co mówisz;) Też Cię podziwiam, ja generalnie ryczaca jestem, nawet jak się denerwuję to z nosa i oczu mi kapie :D ale pewnie kwestia oswojenia z tragedią ludzka też będzie miała znaczenie przy takiej pracy, prawda? Tylko czy można się z tym oswoić? Trudna praca przed tobą to pewne. Co do remontu - w toku, sufit u syna zerwany, kurzy się i pyli w całej chacie, nie mogę zdecydować się na wybór kolorów, więc poszłam na zakupy no i kupiłam co kupiłam, he,he.. Mówicie o podróżach przy tym moim sajgonie,który sama sobie zafundowałam marzę o podróży ....piasek, plaża, słońce, wiatr...i o tym o czym marzą kobiety... i była wczoraj rozmowa.... tak zdecydowanie... sex na plaży by mi się przydał:D ... Ale przyziemnie, bardziej realistycznie może wybiorę drewutnie, co Stefanio? hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo:) wiem o czym piszesz takie samo uczucie dopada mnie w każdej przymierzalni, niby super: ciuch ale na manekinie na wieszaku. Kiedy ja do mierzenia, nagle....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety... Tesso - póki co mam mocno sprany ciemny blond na głowie ;) Właśnie dzisiaj mam zamiar kupić farbę i zrobić przed chrzcinami, na które jedziemy w niedzielę. Kupię tym razem naturalny blond, nie ciemny, chociaż, podejrzewam, nie wyjdzie mi zbyt jasny... Żałuję, że nie zafarbowałam u fryzjera... Ale może wybiorę sie za jakiś czas, kilka jasnych pasemek koło twarzy zrobić, żeby trochę rozjaśnic - ostatnio podobno modne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od świąt próbuje się psychicznie nastawić na odchudzanie, żeby tak ze 3 kilo zrzucić, to byłoby fajnie. Tylko jakoś motywacji brak. I samozaparcia. Ale jak dzisiaj szłam ulicą i popatrzyłam na te opalone laski a potem spojrzałam ma siebie, bladą i grubawą, to poczułam, że muszę szybko cos ze sobą zrobić :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - to Twoja intuicja zadzialala, to dobry znak z cala pewnoscia :) ale super... Rachela, ja pytalam bo wlasnie pisalas, ze sie wybierasz do fryzjera, wiec myslalam, ze w sprawie blondu haha, ale jak sama zafarbujesz to tez bedzie na pewno dobrze :) ale faktem jest, ze z tymi farbami sklepowymi mozna sie czasem pomylic, z reguly wychodza za ciemne odcienie.... Blue - nie martw sie, ja tez "walcze" ze zbednymi kilogramami, tylko cholerka poradzic sobie nie moge, a co najgorsze, to za miesiac mam Komunie w rodzinie a potem zaraz urlop, wiec troche glupio... ale sie nie stresuje az tak tym razem, nie bede sobie robila stresu przed urlopem jak co roku - nie moge sobie dac z tym rady, to trudno, najwidoczniej to nie moj czas na to, musze tyklo pilnowac, zeby jeszcze dodatkowo nie przytyc haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w sumie zjebali troche wlosy bo miejscami sa ciemne-bede musiala za 3 , 4 tyg jeszcze raz zrobic pasemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) U mnie nic nowego nie odzywałam się bo musiałam posprzątać poprać bo pogoda się zrobiła więc wykorzystać szkoda zakupy potem obiadek itd Dziś jeszcze muszę parę rzeczy porobić teraz ciasto i herbatkę potem jakoś k0lacyjke i chyba dziś winka się napije ;) :P a co tam lampka mi nie zaszkodzi hehehe w końcu mam święto więc mogę troszkę :P Mam dziś rocznice ślubu :) ;) Pozdrowionka kochane koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakies dobre sposoby na pozbycie się opryszczki z ust???? ratunku!!! Ale wakacyjnie się zrobiło:):) ja w tym roku na pewno Solina jak co roku na kilka dni:0 i oczywiście jak co roku jakieś last minute, a gdzie to zależy od okazji:) i tylko samolotem,bo z jazdy autkiem wyleczylam się po paru kursach Polska - Holandia. Paryż mi sie marzy od lat:( szczeliłabym rundkę śladami Kodu Leonarda, uwielbiam tę książkę!!! SM wszystkiego naj z okazji rocznicy!!!!🌻 🌻 Ivanka, dobbra ryba, nie jest zła ha ha .... prześladuje Cię ta płodność, więc może teraz, jak już ryba w domu to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sm wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i pewnie napij się winka przecież nic Ci się nie stanie, powodzenia:) Aha a moja córcia ma dzisiaj urodziny, 14 lat kończy, dostała nowy telefon i ma radochę, ale po wczorajszej wywiadówce to raczej nie nalezy jej się ten prezent. Ivanka ale numer z tą rybą, super teraz trzymamy kciuki za efekty, ja byłam kiedyś w Licheniu i tam poszłam do spowiedzi i spowiednik dał mi obrazek z jakimś świętm, wsadziłam go do portfela i nosiłam ze 3 lata, potem czytałam coś o niepłodności i problemach w ciąży i pisało, żeby się modlić do ojca Papczyńskiego i dopiero wtedy mnie olśniło, że ja go noszę w portfelu. No ale chyba za słabo się modliłam do niego :( Aha @ przylazła przed terminem 2 dni i wiem, że to głupio brzmi ale ciesze się, że już przyszła bo strasznie się czułam do soboty chyba bym nie wyrobiła. No i w tym cyklu też pije ziółka bo w zeszłym nie piłam i też miałam mego PMSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ,Alanja dziękuję za życzonka :) Karmi dużo zdrówka i słodyczy dla córki :)🌼 Mon cherii kochana u mnie 6 rocznica ślubu ;) :P a w tym roku ogólnie 20lat jak jesteśmy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM wszystkiego Dobrego zatem🌼🌼🌼 Karmi wszystkiego dobrego dla Ciebie i córki z okazji jej święta. Ale te dzieciaki rosną, co? I dopiero patrząc na dzieci widać upływający czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zyczenia dziewczynki:) SM no to mnie zaskoczyłaś tą 6 rocznicą????Biest chce Ci sie okna myć? ja mam lenia giganta ale zaraz idę zasiać cukinie do doniczek i przesadzić wiszące pelargonię które zakupiłam w OBI. Na dworze nadal zimno, może jutro coś się ruszy, mam nadzieję, że w majowy weekend bedzie cudna pogoda bo boirę sobie urlop i będę 9 dni w domu....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla obchodzących rocznice: 🌻 SM i Mon cheri spóźnione: długich, wspólnych szczęśliwych lat! Karmi - dla córeczki - STO LAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciec to mi sie nie zabardzo chce ale musze bo nyte rok temu wiec czas najwyzszy. Musze popracy firany , pomyc podlogi-jutro bedzie ciezki dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi koleżanko - mamy prawie zgrany cykl i znowu razem pijemy ziółka. A nawet mamy podobne zajęcia - dzisiaj sadziłam sałatę i astry, bo dostałam sadzonki :) Nie kupiłam spódnicy, bo nie było nic ciekawego. Były za to inne fajne rzeczy i musiałam walczyć ze sobą, żeby nie kupić czegoś, co nie jest mi teraz niezbędne. Kpiłam jedynie letni ciuszek z myślą o urlopie ;) kolorowy top w paseczki. Nałożyłam farbę na łepetynę i czekam jeszcze 15 minut. Niedługo się przekonam, jaki będzie efekt. Tessa - chodziłam farbować do fryzjera, póki balejaż robiłam. Jak zapragnęłam zmiany i kazałam zrobić się na naturalny blond, nie byłam zbyt zadowolona, bo fryzjerka zrobiła mi na głowie konopny blond zamiast naturalnego. Kolejny raz efekt też nie był zadowalający i postanowiłam sama się farbować. Jak mam być niezadowolona, to chociaż za 15 zł a nie za 80 ;) Jutro w dalszym ciągu będę łazić po sklepach, bo muszę prezenty dzieciom kupić, rolety mam odebrać i może jeszcze za spódnicą popatrzę. Z ciocią się umówiłam, bo się wygadałam i przykolegowała się do mnie, więc może nie pójść tak sprawnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM - Wasze zdrowie! :-) Wszystkiego najlepszego na dalsze wspólne lata! 🌼 Karmi - najlepsze życzenia dla córci :-) Miłego wieczoru dla wszystkich dziewczyn :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje jeszcze raz wszystkim :) Mon cheri kochana Tobie tez wszystkiego naj w tą Twoją rocznice spóźnione lecz szczere ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżę już sobie: zafarbowana, wykąpana, nasmarowana ;) i piję ziółka, niestety samotnie Poszukam czegoś do oglądania w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×