Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ja co prawda nie bylam na zakupach ale dotarl moj fumel z otto. www.otto.de/Damen/Waesche/Bodies/shop-de_bc_sh1462522/;sid=uOq3R8cC6ahkRoiS3xj3LqsINttmj2ybbvPBASEX_ezIu7Xhb2gxTE8o_ezIu33uXmG1_kXT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam pytanko przed nocką - znacie jakiś sposób zeby zmiękczyć buty - kupiłam balerinki ale okazało sie jak je ubrałam pierwszy raz ze przody mają tak wściekle twarde, ze az mi sie cos z paznokciem stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaryzykuje z tym ziemniakiem bo w zasadzie w innym razie buty do wywalenia/oddania... miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, w takim razie mie jest dobrze. Nie wiem co Ci doradzic, ja troche tez sie zmuszakam zwlasxcza na poczatku ale im bardziej sie otwieram idzie mi coraz lepie. Twoj M to ten dam rocznik co ja - dobry rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! I znowu szaro... humor mi sie tez juz zepsul bo chyba dostaje @, juz sama teraz nie wiem. Wczoraj mialam takie niewielkie krwawienie i od tego czasu caly czas cos sie tam "brudzi", a dzisiaj dopiero 25 dzien i sie wkurzam.... Jesli to okres, to za wczesnie na niego, wiec niedobrze a jesli nie, to znaczy, ze to plamienia przed @, wiec tez zle - to moze ta niedomoga progesteronowa... juz sama nie wiem :( Cholewcia, lykam te witaminy, pije ziolka a tu takie cos , zamiast lepiej, to jest gorzej, wszystko sie rozregulowuje... ale nie chce Was "zarazic" moim zlym humorem, mam nadzieje, ze u Was ladna pogoda i wszystko o.k. :) milego piatku dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zrob progesternon i popros o leuteine dopochwowa w 2 fazie cyklu. A ja szaleje w kuchni z moja niowa zupka ognista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Biest! ale u mnie to jakos dziwne jest, czasem sie to pojawia, czasem nie... poza tym mialam robiony progesteron ostatnio i niby o.k. a ile tu w De kosztuje taki syntetyczny progesteron? orientujesz sie? i jeszcze jedno, mi sie zdaje, ze jak sie bierze ten progesteron, to sie przedluzaja cykle... nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiuetam ile kosztuje utrogestan ale moge w necie sprawdztic. Mi kasa zwracsa 80 procent za leki wiec nie wiem. Ja przy staraniach wiele miesiecy bralam od 16 do 25 dc utrogestan po 2 tabletki na noc dowcipnie(podtzrymuje od 1 dni ewentualna ciaze jak i powoduje lepsza jakos jajeczka w nastepnym cyklu) plus biofen czyli castagnus a i moja ginka dawala mi tabletki na sluz z estogenem bodajze przed owulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, zapomnialam jak to sie nazywalo - Utrogestan, juz wiem ile kosztuje, 30 euro za 90 kapsulek, niestety ja musze placic 100%. Moja poprzednia ginka kazala mi go brac praktycznie od owu do terminu @ i robic test, jak byl negatywny to odtawic i czekac na @ i dlatego mowie, ze to moze przedluzac cykle, a tego to ja nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten duhpaston, czy on jest do kupienia w DE? poza tym moja gin mi kiedys mowila, ze doustnie nie dziala tak dobrze jak dowcipnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dostaniesz...Zapytaj ginke najleopiej bo plamienia przed okresem to moga byc problemy z progesteronem. Ja nawet nie wiem ktory ma dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ale nie chce mi sie liczyc heheh. Jem niwa zupke...nawe nawet. Ja pamietam duphaston bralam w 1 i 3 ciazy i w 4 bralam dowcipnie plus zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, odczekam teraz jeszcze, poobserwuje i przy nastepnej wizycie u gin zapytam o ten utrogestan. A teraz uciekam bo obiadem trzeba sie zajac, Ty juz chyba swoj zrobilas ? zupke? jak dobra, to podaj przepis, moze sprobujemy... A gdzie reszta Kolezanek?? wszystkie zapracowane pewnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :) witajcie w piątkowe popołudnie! właśnie popijam herbatke i czytam forum zanim rzuce się w wir obowiązków domowych (a tych masa bo co drugi tydzien mnie nie ma wiec zaległości sie zrobiły). z obiadkiem sie dzisiaj wycwaniłam i zakupiłam na szkolnej stołówce więc mam luz :) pogoda u nas cud-miód - słonko i ciepło. WRESZCIE!!!! i powoli się robi zielono :) jola - tak, to dobry rocznik :) a ja... cóż... taka karma... moze kiedys wylezę z tego doła. kurcze, nie będę się zadręczać - przynajmniej dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem ale za dużo tu nie na piszę bo szykuję imprezkę .Mój syn ma 10 urodziny i trochę gości się zejdzie.U mnie 20 dzień cyklu ale nie mam złudzeń bo brzuch i plecy mnie bolą @.Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia wszystkiego najlepszego dla synka. Jola i Maja super, że zostałyście z nami, a jesli chodzi o seks to ja też czasem nie mam ochoty, ale potem zwykle jest fajnie, a czasem wcale nie jest fajnie i też tak może być. W pierwszej fazie mam ochotę a po owulce seks może dla mnie nie istnieć. Tessa ja też w tym cyklu tak miałam, @ rozkręcała się od 25 dc dzisiaj jest 27 dc i dopiero mnie zalało, 2 dni z podpaskami chodziłam bo coś tam się zaczynało, dziś jestem mega szczęśliwa, że nareszcie jest normalnie bo przynajmniej za kilka dni znowu odżyję, bo wiecie jak ja się czuję przed @:( U mnie chyba jednak za niski progesteron bo objawy się zgadzają. Od jutra ziółka zaczynam. A jutro i w niedzielę znowu idę na dodatkową robotę, tą za 600 zł :) jak zwykle mi sie nie chce, ale pazerka silniejsza niż leń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest jak będziesz w naszym wieku to będziesz pewnie miała więcej dzieci niż my, życzę Ci tego kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tibet
hej kochane! ale dzisiaj cisza... ja jestem po pracy totalnie wykonczona, jednak piatki maja to do siebie, ze czlowiek jest calkiem wypompowany... Karmi - no wlasnie, katastrofa - ja to samo, niby cos sie zaczelo, ale wlasciwie nic sie niedzieje, troche sie brudzi i tyle, brzuch nie boli, tylko jajnik mi sie czasem odzywa... ja tez podejrzewam u siebie ta niedomoge, wiec postanowilam, ze przy nastepnej wizycie u gina poprosze o ten progesteron, i bede spokojniejsza jak bede miala ten problem z glowy. Bo niby nie zawsze mam jakies plamienia przed @, ale ciagle predzej czy pozniej sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×