Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

ej, to fajnie... a gdzie jedziecie? chyba do Hiszpani? jesli dobrze pamietam... i na jak dlugo ? bo ja na 2 tyg. o rany, jeszcze zesmy tego noclegu po drodze nie zalatwili... musze M. pogonic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Portugalii - 11 noclegów. Urlop biorę wcześniej, wolnego troszkę więcej będzie niż 2 tygodnie, bo akurat wypada długi weekend, będzie Boże Ciało. A wylatujemy 12.06 wiec za równo 7 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki Drogie :) Mn cheri odezwij się jak się jak tam trzymasz się jakoś 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakro sory ale ja piszę jak połamana Oczywiście miało być jak się trzymasz kochana Mon cheri 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Moncheri jak się czujesz napisz coś. dziewczyny ja od piątku zaczynam dłłuuuuugi weekend biorę wolne i 9 dni w domu będę. Żadnych wyjazdów tylko działeczka.Zaczynamy otwarcie sezony ogniskiem w niedzielę, potem w srodę gril, a w międzyczasie intensywna praca. O staraniach zapomniałam, o ziołach zapomniałam, o wiesiołku zapomniałam. Kurcze chyba za późno już?????dzisiaj mam 5 dc co o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pomacham do Was - jestem, czytam ale tez mnie dopadły jakies szare nastroje i nie mam siły pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! ja juz po pracy teraz odpoczywam... Rachela - do Portugali, ale fajnie - zawsze chcialam zobczyc... moze sie kiedys wybierzemy, ale juz chyba nie autem ;) Karmi - kurcze, ja tez zapomnialam o wiesiolku! a u mnie dzis 4 dzien...za to ziolka twardo pijemy dalej - to juz 3 cykl picia, jak widac na razie bez zadnych rezultatow :( i lykam caly czas wit. b6 i ten magnez, moze to mi ten sluz poprawi... ale bedziesz miala wypoczynek :) super, ja sie wlasnnie zastanawiam czy w sobote jakiegos grilla u siebie nie wymyslic, podobno ma byc u nas ladnie... Blue - gdzie jestes? Mon cheri ❤️ Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ! U mnie juz dosc dobrze , moze dlatego ,ze to wszystko trwalo tak krotko ,bo ledwie ponad tydzien , @ sie skonczyloa , probuje sobie wmowic , ze mi sie tylko snilo! Wlasciwie- to ja tak zgodnie ze statystykami w tym wieku- niestety :( Biorac pod uwage , ze udaje mi sie co 12 lat , to nastepna szansa krotko po 50-tce . Sorry , ale pozostaje mi tylko zartowac ! Naturalnie , ze wzgledu na przebieg spraw , to ivf przeszlo mi pod nosem, w koncu myslalam , ze nie jest jednak potrzebne- i wiem , ze glupoty opowiadam , ale moze jakas sila , tak sie mna zabawia , zeby nic mi z planow nie wyszlo !!!! Jestem strasznie slaba , ledwie daje rade w pracy , ale co robic - wlasnie mialam urlop :( Kurka co jest , ze takie wybitne osiagniecia tu mamy , no ale bylo nie bylo - ciaza przed 200 , cholera niech ktoras moj wynik poprawi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Ja chyba zaraz kładę się spać. Dostałam skierowanie na zabiegi i masaże z komentarzem, że to dla leniwych, a wystarczyłoby się pogimnastykować: np w czasie oglądania tv głową w prawo, lewo i już, jakie to proste (mój lekarz pierwszego kontaktu) a poza tym limit na masaże wykorzystany do końca roku, ale jak mam taki kaprys, to skierowanie może wypisać. No faktycznie, mogę 7 maja zarejestrować się na grudzień... Jak ja lubię się leczyć... Dobranoc, kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, mon cheri, cześć! Wisielczy humor króluje na naszym topiku... Udziela się wszystkim, czy co? :( Tylko 15 stron jeszcze, która tam jest na właściwym etapie cyklu i ma szansę zdążyć? Na pewno nie ja - 8 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko i dlatego malo co piszemy , zeby dolozyc troche czasu :( , a zreszta ciaza byla przed 200 , a ze z tego nici ,to inna historia :( A jesli chdzi o gimnastyke , to zapraszam na prywatne zabiegi jako specjalista rehabilitant :) , bo tak czytam i widze , ze jednak maly leniuch z Ciebie- ale powiem , to co mowie moim pacjentom : masaze sa dobre na chwile , bo wkrotce znow ponapinasz miesnie i wszystko wroci :( , tylko zmiana nawykow moze pomoc na dluzej , a my jestesmy jeszcze zbyt mlode , by nastepne 40 lat sie meczyc i wysiadywac u lekarzy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Cześć, pierwszy raz piszę na forum... Mam 42 i ostatnie szanse na ciążę... przykre to jest, że za chwilę powiem już więcej nie próbuję... Jutro mam wizytę w Provicie i jadę tam pełna obaw! Trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Deszczowo zaczęła się u nas środa, od jutra za to ma być coraz ładniej... Szkoda mon cheri, że tak daleko, na pewno skorzystałabym z usług koleżanki ;) Prawda, leniuch ze mnie, ciężko się zmobilizować ;) Chociaż samemu ćwiczyć też nie takie proste, żeby sobie nie zaszkodzić. Bo w różnych okresach zdarzało mi się gimnastykować (teraz też od czasu do czasu) i bywało, że musiałam przerwać, bo bolał mnie po ćwiczeniach kręgosłup :( Kasia powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu - ja tez sie leczyłam w Provicie. Życze Ci powodzenia!! Dziewczynki, miłego dzionka! mam nadzieje ze powoli wydrapiemy sie z tej jesiennej zadumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! a u mnie dzis sloneczko! jak cudnie.... Mon cheri, jak dobrze, ze juz Ci lepiej i,ze sie odezwalas :) Kasiu - powodzenia! odezwij sie jeszcze. Rachela, mam nadzieje, ze te masaze Ci pomoga, a lekarza domowego masz fajnego ;) ( taki kaprys hehe, dobre!) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Piszę z mocnym postanowieniem pozytywnego myslenia. U mnie własciwie nastrój bez zmian, ale siłą woli staram się z tego otrząsnąć. Wczoraj byłam znów w pracy, dzieciaki fajne, kilka wydaje się bardzo zdolnych, szybko łapią nowe rzeczy a mnie to dodaje motywacji. Jutro mamy mieć luźniejsze zajęcia bo jest Dzień Niepodległości i dzień teoretycznie wolny. Kierownictwo schroniska organizuje grilla dla pracowników i podopiecznych, więc będzie bardziej towarzysko. I dobrze, tego mi trzeba po tygodniach spędzonych w domu :-) Z nastawieniem prociążowym jakoś sobie w tym cyklu odpuściłam, miałam zacząć testu owu przedwczoraj ale jakoś nie umiałam się zebrać i tak mi zeszło. Dzisiaj po południu może zrobię, bo to już 14 dc. M też jakiś nieszczególnie aktywny w wiadomym względzie, wraca z roboty wykończony to i nie dziwota, że mu nie w głowie amory. Na szczęście teraz ma długi weekend, więc w strategicznym momencie powinien już być zwarty i gotowy (że tak się wyrażę) ;-) Rachelko, piszesz o zwyrodnieniu kręgów szyjnych (o ile dobrze zapamiętałam), czy możesz mi napisać, jak się to objawia i jak diagnozuje. Pytam, bo od jakichś dwóch miesięcy może budzi mnie w nocy całkowicie zdrętwiała ręka. Gdy nią poruszam powoli przechodzi, ale rano znów to samo - cała ścierpnięta i bezwładna a gdy czucie mi wraca to bardzo boli. Do tego boli mnie szyja z jednej strony i tak sobie pomyślałam, czy to przypadkiem nie jest wuna kręgosłupa... Uff, ale się upisałam, nadrobiłam zaległości z ostatnich dni :-) Pozdrawiam Was wszystkie baaardzo gorąco i witam w naszym gronie Kasię :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć blue lady! W jakim wieku są te dzieci? I dziewczynka, o której pisałaś? Mnie początkowo bolał kark i bark (mam wszystkie kręgosłupowe przypadłości lewostronne), takie uczucie sztywności i ból. A w ub. roku, jak za bardzo się nadwyrężyłam, przede wszystkim dźwiganiem, bolała mnie lewa ręka, najpierw myślałam nawet, że reumatyzm, bo w stawach mnie bolało; a później ręka zaczęła mi w nocy drętwieć aż z bólu się budziłam, a jeszcze kilka godzin po wstaniu z łóżka nie miałam czucia w palcach. No i do tego ograniczony ruch głową w lewo i problem z podniesieniem ręki, żeby np. się uczesać. Pozycja do spania: na brzuchu z ręką zwisającą z łóżka ;) i to przestało pomagać. Teraz nie aż tak, ale wolałam wcześniej coś zrobić, żeby nie doprowadzic się do takiego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko, dzieki za odpowiedź 🌼 Kurczę, wygląda na to, ze mogę mieć początki tego samego. Też mi ręka drętwieje i boli i do tego szyja, hmmm... Na razie nie utrudnia mi to życia az tak bardzo, bo w ciągu dnia, kiedy się rozruszam, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Ale muszę poczytac o tym, może powinnam profilaktyczne jakieś ćwiczenia rozpocząć... Mon Cheri, Ty jestes specjalistką w tych sprawach - co byś radziła na takie bóle? :-) Czy da się to zwalczyć metodami domowymi? Co do "moich" dzieci - rozpiętośc wiekowa od 7 do 14. W ośrodku sa też takie całkiem małe, ale one nie chodza na lekcje. Najwiecej jest takich pośrodku a ta bidulka, o której pisałam, ma 7 lat. U nas piękna pogoda, własnie sobie mierzyłam kostium, który kupiłam w zeszłym roku i wyglądam jak wielki baleron!!! Weszłam na wagę i szok, osiągnęłam punkt krytyczny, jeszcze nigdy nie byłam taka gruba :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) Blue uwielbiam ciebie czytać:) Jaki baleron, kobieto??? na pewno nie jest tak źle, a pro po..przypomniałaś mi...też musze w tym roku kupić kostium kompielowy, no to będzie się działo... U mnie właśnie teraz wyjrzało słońce, może i nie przesadzali z tą dobrą pogodą? hm.. Rachelo zdrówka życzę :) i tobie Blue oczywiscie też:) Tesso optymistko ❤️ Mon cheri co 200 - tki ja mam właśnie 26 dc, ale... nic z tego już @ powoli nadchodzi. Karmi ja pracuję 30.04 i tylko w poniedziałek :) już się cieszę na te wolne dni we własnym ogródku, ach... Alanja zapracowana, Biest w podróży, Stefania w ogrodzie:D, SM? a ty gdzie? Reszta dziewczyn Do tablicy! Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpielowy - oczywiście:D, ale dla mnie to może już i k o m p i e l o w y bo jestem taka pulchniutka, hi,hi. Tesso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny, że tak bez ładu i składu dzisiejsze moje pisanie... Tesso ja chciałam się Ciebie zapytac jak tam po B6? Ja przyjmując te mega duże dawki witaminy B zauważyłam lepszy śluz no i tyle... a ciąży brak.. i PMS też ostry w tym cyklu. Chyba dołączę ziółka, a co tam, po ostatnich zakupach zostało jeszcze trochę.... to tak do wyczerpania zapasów pociągnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doby. Czytam Was codziennie ale jakos pisac nie mam o czym.Nic ciekawego sie nie dzieje w kazdej dziedzinie. Mon cheri tule Cie badzo sedecznie. u mnie pochmurno i zimno i nic sie nie chce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko Też strasznie lubię Ciebie czytać, zawsze mi się humor poprawia :-) Zresztą, co tu dużo mówić, każda z Was mi poprawia humor :-) Co do wit B6 to własnie zastanawiałam się ostatnio, czy zaobserwowałyście z Tessą już jakieś efekty. Z tym śluzem to racja, u mnie się poprawił, tylko dopiero w drugim cyklu B6+magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do baleronu to wcale nie przesadzam, przymiarka kostiumu otworzyła mi oczy. Jak tak dalej pójdzie to zamiast góry bede musiała nosić dwa berety połączone gumką... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×