Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gość
ja tez z Włochami hahahah huuuuuuuuuuuuuura goooooooooooooool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
meza mam na skype on patrzy hahahah zeby nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa witaj! W moim ogrodzie mało warzyw, mamy takie małe podwyższenie jak piaskownicę, w której rośnie marchewka,pietruszka, sałata. Rzodkiewka nigdy nam nie wyrosła.Pomidory dwie sztuki mam w donicy na tarasie i właśnie mi jeden zachorował. Mszyc w tym roku zatrzęsienie u mnie też, no i mam maga chwasty, dziś trochę posiedziałam w rabatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka :) u mnie tez cos pomidory lipne w tym roku, jakos tak dziwnie, co roku byly takie piekne i duze (taki gatunek) a teraz jakies niedorobione, a chwastow to ja tez mam co niemiara, wlasciwie jak tam ide to tylko chwasty wyrywac - jakos czasu brakuje, zeby sie wylegiwac na lezaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi to tak jak ja! Jeszcze w tym roku nie zaległam ani razu tylko nie wiem gdzie ręce włożyć. Co do pomidorów to może aura: za wilgotno? Bo u mnie też zawsze super i żaden ze mnie hodowca pomidorów co roku takie cudne a teraz, hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jeju 2:0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie ogladam Mąż na skype ze mna siedzi hahaha:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ale zeszlam na dol do mojego dziadka i tak smutny chusteczka oczy wycieral :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,no,no piękny goool:) muszę wam napisać co mi się przydarzyło , nigdy bym nie pomyślała, że to możliwe.... w ubiegłym tygodniu z czwartku na piątek w nocy ukradli mi benzynę z zaparkowanego pod domem samochodu. I pewnie bym się nie zorientowała tak szybko tylko w czwartek akurat zatankowałam i miałam strzałkę w połowie,w piątek wsiadam rano do samochodu a mi się włączyła kontrolka. Zdziwiłam się, miałam dużo pracy, wieczorem dopiero zajechałam na stacje benzynową i tam przyjazny człowiek leje mi paliwo i wszystko wylatuje pod samochodem. Chłopaki zaglądają a tam pięknie przecięta gumowa rurka wlewu do paliwa. No i dupa, wściekłam się bo bez samochodu kiedy dojeżdżam do pracy 10 km masakra! Okazuje się ,ze tak właśnie robią złodzieje przecinają tą rurkę ( teraz nawet wiem gdzie ona jest) wkładają drugą i wyciągają paliwo. Biest trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to ladnie kurcze....... zarbiaja niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany Julek, co za zlodziejstwo, nie do wiary, zeby benzyne z auta krasc? a Ty nie dosc, ze zostalas bez paliwa, to jeszcze masz dodatkowe koszty zwiazane z wymiana rurki... :( co za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja to generalnie naiwna jestem, nigdy mi nic nie zginęło więc w szoku byłam i to paliwo?? ale widocznie to tak jak Biest pisze to popularna kradzież. Oczywiście znajomi się nabijają, że nasz pies nieźle śpi, ano śpi w domku to prawda. A samochód przed bramą stoi. Ach......mówię wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę na wszystkie laski na ekranie...i szukam naszej Gerwazy, ale nie widzę kobiety z flagą Niemiec i Polski na policzkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, a nie mozesz za brama parkowac? tzn na posesji? byloby bezpieczniej... ja tez szukam Gerwazego na widowni, ale nikogo jeszcze nie znalazlam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mo mo szukaj ale na tyle ludzisk nie za bardzo szansa ze znajdziesz mezulek poszedl spac bo rano o 4 wstaje do oboty:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka... niezły numer z tym paliwem, współczuję. Po tych wszystkich podwyżkach widocznie jest teraz łakomym kąskiem dla złodziei. Ja też za Italią, ale zrobiło mi się żal Magdalenki dziadka :( U mnie pomidory pierwszy raz, na razie ładnie rosną. Rzodkiewkę zawsze miałam ładną i myślałam, że to najprostsze do uprawy warzywko. Przed urlopem posiałam dynię i cukinię. Dynia duża (tzn. liście) a cukinii nie ma nawet śladu. Chwasty ją chyba zjadły. Nikt nie wie jak wygląda Gerwazy... Jedyny znak szczególny to te dwunarodowe barwy ;) Wyłączam już kompa, M przyjechał, kąpie się. Dobranoc, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa! Rachelo! Tesso teraz tak robię, parkuję na posesji ale kto by wcześniej pomyślał? Dobranoc kochane ja też już lecę, do jutra! aaaa jeszcze apel: Stefciu!!! odezwij się! Blue ty też...... iiiii Młoda.......... jak tam nasze ciężarówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piątek! Stefi, dobrze, że jesteś, ale mogłaś się bardziej rozpisać :P Miałam w planach przytulić męża po powrocie, ale byłam taka śpiąca, że jak dotarł do łóżka, to zaraz zasnęłam... :( Żadne castagnusy i witaminy nie pomogą, jak seksu brak. Dzisiaj 16 dc, więc przy mojej późnej owu może jest w sam raz..? Testów owu nie robię 2 miesiąc. Nie, żebym nie chciała, zapominam kupić ;) Miłego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę:) I jaki był wczoraj wynik, bo ja jak zwykle nie oglądałam, do 22 pracowalismy z M w nowej firmie, dzisiaj rąk nie czuje, a zaraz znowu idziemy. SM to super, że pomogłaś kuzynce, dobrze mają z Tobą, pisz co tam u niej i jak córcia? Rachela bo cukinie najlepiej wysiać do doniczek pod koniec kwietnia, ona błyskawicznie kiełkuje i rośnie, a po połowie maja wysadzić do gruntu jest już wtedy bardzo duża i za 2 tygodnie zakwita, ja tak robię i już mamy ogromniaste cukinie do jedzenia, w zeszłą niedzielę piekły się już na grilu, mam 5 krzaków także nie zabraknie raczej:) Pozdrawiam was dziewczynki, a czy nikt nie zbliża się do terminu@. Moncheri a jak u Ciebie, @ nie ma jak się domyślam, bo jeszcze czas chyba. magdalenko moja teściowa też pracuje za granicą, jest we Włoszech, ale ona przyjeżdża raz do roku na 2-3 miesiące, ale Ty młoda mężatka to wracaj szybko do swojego M. A tak na marginesie to jutro właśnie wraca teściowa :) Ona to jest dopiero miłosniczka działki, nie odpuści ani jednego wyjazdu, codziennie z nami jest, już kazała za jej kaskę zrobić zakupy na niedzielnego grila dla najbliższej rodzinki i pisała smsa, że już jej grill pachnie. No to będę mieć panią mamusię na stanie codziennie. Ale ona jest fajna kobieta, bo chyba te panie co jeżdżą za granicę są bardziej wyluzowane i nie jedzie od nich dulszczyzną:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
CZESC !!!!! u mnie kolejny tropikalny dzien sie zapowiada a ja mam dzisiaj wolne do 18 po 11 jedziemy z kolezanka do Aquazoo do Dusseldorfu troszke sie zrelaksowac,polazic .....a co najwazniejsze od dzisiaj juz tydzien tylko huuuuuuuura!!!!!!! pozdrwiam Was dziewczyny do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włochy-Niemcy: 2:1 :) Karmi, chyba masz rację z tym wyluzowaniem. Moja mama też taka jest, nauczyła się perfekt języka (w mowie i piśmie), chodziła nawet 1,5 roku za granicą do szkoły dla imigrantów, jeździ sama po świecie, lata samolotem, ma kontakt z różymi ludźmi i nie ma zaściankowych zachowań i poglądów. Magdalenko - miłego dnia! Karmi, to już koniec przeprowadzki, wszystko zrobione? trzymaj się i wypocznij trochę :) Mon cheri, czemu Ty tak rzadko ostatnio? :( a może jakąś niespodziankę na 300 stronkę szykujesz?! :D Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! no i przerypali Niemcy...pojechali do domu... ale Wlosi naprawde dobrze grali :) U mnie slonko od rana az przyjemnie, ma byc dzisiaj podobno bardzo cieplo. Weekend sie zbliza duzymi krokami, ale dla mnie niestety pracujacy :( w niedziele mam zastepstwo za kolezanke i juz mnie to wkurza... Rachela, rzeczywiscie cukinie lepiej jest sadzic wczesnie w doniczkach, ja tak zrobilam, posadzilam chyba ze 3 a potem rosla jak oszalala, mialam po dziurki w nosie tej cukini tak mi owocowala, znajomym rozdawalam bo nie bylam w stanie tego zjesc :) Karmi, no to jeszcze dzisiaj sie napracujesz, naprzenosisz mebli a potem to juz tylko wypoczynek, grill ale fajnie - u mnie nic sie na razie nie zapowiada na grilla... a gdzie reszta? dziewczynki zglaszac sie! :) zafasolkowane, gdzie jestescie? :) a ja biegne na zakupy bo lodowka pustkami swieci, moze jeszcze sobie cos dokupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×