Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Sąsiadka rolniczka od razu gruntu sieje, mówiła tylko, że musi być już ciepło, i u niej szybko rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama mieszka na wsi- maja duzy warzywniak. Ja mam ogrod na dole ale mysle o chodowli cukini bo ja uwielbiam i dlatego urzadze sobie malego warzywniaka. Ale pod warunkiem ze zmienie typ pracy heeh. Posadze za rok. Kupowalyscie sadzonki czy z pestek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) U mnie dzisiaj upał zaczyna się jutro będzie dopiero patelka i w niedziele jak ja to zniosę ufffffffff makabra będzie ;) chyba na ziałce będe z dup...w basenie siedzieć :P Pozdrowionka :) dal was U mnie nic nowego młoda już po szkole jedzie właśnie do domu a raczej po zakończeniu szkoły spokój na 2 miesiące ;) Kuzynka w domu ściągali jej ropę z obu nóg ale nie będą jednak ingerować operacyjnie bo za duże ma zwyrodnienia stawów ale zadowolona bo strasznie się bała i ja też :) Aha i jeszcze jedno moja młoda ma jednak skoliozę ale 1stopien więc musi dbać o siebie i ma zakaz zajść w ciążę do 24roku życia bo się jej pogłębi skolioza to tyle :) No właśnie gdzie mamuśki nasze zafasolkowane się podziewają co u was meldować się nam tutaj !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela w firmie już wszystko przewiezione ale mamy dużo układania, wycierania szyb itp, to branża elektroniczny a więc pierduł mnóstwo. Jestem na przerwie obiadowej w domu. A cukinia rzeczywiście urosnie i na gruncie ale zawsze później, bo jak sie robi ciepło to wysadzasz juz taką, że zaraz kwitnie. Biest cukinie kupuje sie w nasionach, do małej doniczki wsadzasz 2-3 ziarenka, one za 3 dni kiełkują, jak troszke podrosną zostawiasz tylko jedną w doniczce, żeby ładnie rosła i tak ze 2 tygodnie, a potem po zimnej zośce do gruntu. SM a jak musi córka dbać o siebie w tej chorobie? U nas też cieplutko a jutro jeszcze cieplej. Ja raczej nie odpoczne w weekend bo w sobotę 2 godziny do dodatkowej pracy, potem teściowa, wieczorem kolacja u mamy bo siostra przyjeżdża z daleka, ja cały czas w pędzie, ale przynajmniej brzuch trochę mniejszy, ale do stefani to mi pewnie bardzo daleko jeszcze. Stefania hop..hop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Karmi ma troszkę problem bo powinna na basen chodzić pływać a nie potrafi boi się a jako dziecko była wodnikiem nie chciała wychodzić z wody szalała nawet jak się podtopiła to krzyczała że jecie chce ;) a teraz panikuje nie wiem czemu no i ćwiczyć ale ona ma zwolnienie z w-f ale na coś innego nie z powodu kręgosłupa.Ma w domu robić brzuszki rozciągać się trochę i chodzić na wdechu wtedy ma kręgosłup prosty nie garbi się a tak to wiesz jak chodzi na luzie to łopatki źle odstają itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do-Biest
Moze powinnas zaczac myslec o odwyku a nie o dziecku. Pewnie tego nie widzisz ale ciagle piszesz, ze albo wypilas, pijesz albo planujesz picie kolejnego drinka. Moja uwaga nie jest zlosliwa, tylko patrzac z boku widac, ze mozesz miec problem z alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Czesc dziewczyny, wrazenia niezapomniane! Pieknie bylo tylko ten wynik moglby byc inny :) Zamiast na pizze bedziemy teraz chodzic na schabowego ;) Ale za to teraz mozemy sobie podac rece bo wiemy jak to jest wyleciec z turnieju :) Taksowkarz, ktory nas na lotnisko wiozl zartowal, ze nie ma sie co przejmowac bo my Polacy jestesmy juz przyzwyczajeni do porazek a poza tym "za dwa lata Polska mistrzem swiata" :) A potem dodal, ze w terminalu Lufhansy to pewnie dzisiaj tloczno bedzie :P :) Polski humor jest nie zastapienia :) Bardzo przyjemni taksowkarze w Warszawie, zaraz po przylocie mi powiedzieli co i gdzie, do jakiej knajpy, gdzie po meczu najlepiej pojsc. Obsluga w restauracjach swietna i wogole ludzie mowia jezykami, fajnie bylo! Caly stadion byl odciety juz w promieniu jakis 5km od reszty miasta, ulice pozamykane, mozna bylo tylko na piechote dojsc, policji wszedzie od groma ale wszytko odbywalo sie spokojnie, organizacja byla dobra. Stadion piekny, bardzo nowoczesny, znakomita widocznosc z trybun, naprawde fajnie zrobiony ale maja zasade zero alkoholu wiec nawet piwo mozna tylko bezalkoholowe kupic. Smutno mi bylo strasznie jak te bramki dla Wlochow zaczely padac a jeszcze wszyscy Polacy na stadionie byli za Wlochami i skandowali glosno: Deutschland Auf Wiedersehen ;) Az sie kolega zapytal o co chodzi z krajanami, ktorzy sie za Wlochow uwazaja? :P Niemieccy fani byli bardzo na poziomie bo byli swoja druzyna do samego gorzkiego konca ale nakoniec klaskali tez Wlochom z agre. Bylo dla wszystkich jasne, ze lepsza druzyna wygrala. Ogolnie rzecz biorac warto sie wybrac na cos takiego bo to zupelnie nie to samo co w TV. W TV widac tylko maly fragment gry, co wogole nie oddaje atmosfery na stadionie. A teraz jestem z powrotem w domku i tu mi chyby najlepiej :) Az mi sie nie chce wychodzic ale jutro musze do Dsseldorfu bo zaproszeni jestestemy na taka letnia impreze jednej firmy wiec nie da sie ominac. Czekam wlasnie, zeby mi dostarczyli parasol na balkon, ktory w koncu po miesiacu oczekiwan ma byc gotowy...i zamierzam zaraz zabrac sie za malowanie. Dziewczyny, jak takie z Was ogrodniczki co byscie sugerowaly na balkon? Ma strone gdzie slonce jest rano i strone gdzei slonce jest po poludniu. Balkon jest wielkosci jakies 30m. Ogolnie lubie zielen, pnace sie roze, hortensje, lawende, rozmaryn itd. ale nie wiem jakby to skombinowac i co gdzie posadzic zeby roslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga pomaranczo ja od parunstu tygodni organiczylam diametralniet picie alkoholu. Jesli masz cholera jasna mi cos do powiedzenia to albo miej do cholery odwage pisac ze swego nicku albo napisz na maila a nie kozakuj na pomaranczowo. Ja pije 2max 3 drinki tygodniowo... Ja wczesniej zaprosilam juz dziewczyny do siebie na ewentualnego Grilla i drinka (nie cala kiste wody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja apoplekski dostalaw z zalu. Uwazam ,ze zasluzenie przegrali bo stac ich na wiele wiecej. Ciesze sie ze wyjazd sie udal. Ja planuje wypad do Zakopca we wrzesniu na 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja apoplekski dostalaw z zalu. Uwazam ,ze zasluzenie przegrali bo stac ich na wiele wiecej. Ciesze sie ze wyjazd sie udal. Ja planuje wypad do Zakopca we wrzesniu na 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Od rana mam urwanie głowy. Zakupiłam jeszcze kilka kg różnych owoców , między innymi truskawki.Muszę je jeszcze dzisiaj zrobić. A po pracy byłam przez ten upał tak padnięta ,że musiałam się zdrzemnąć. Chyba zapodam sobie kawkę i do roboty. Dobrze ,że meczu nie ma dzisiaj. Pozdrawiam Koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze przyznac iz moj dzien leci jakos takos w miare bezstresowo. Zjadlam dzis 3 chindskie zupki z polowa ilosci makaronu a od jutra bedzie kolejne podejscie do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no co do diety ja chyba tez bym musiala sie za siebie wziasc bo przybylo ty i uwdzie chociaz moj M twierdzi ze nieprwada......ale wiecie jacy oni sa..... no ja za tym spotkaniem jak najbardziej tylko juz w nastepnym tyg jade do domku wlasnie w piatek i ten dzien mam wolny ale umowiona juz jestem z kolezanko pozostale dni tylko 2 h wolnego popol wiec nie mam za bardzo jak.......:( ale bede z powrotem w sierpniu wiec moze wtedy nam sie uda co????? z tego co slyszalam znacie sie w wiekszosci z nk i fb czy ja bym sie mogla dolaczyc??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ale skonana jestem. Najpierw wykończyłam się umysłowo w pracy, a później fizycznie w domu... Ale zdecydowanie, nie do porównania, wolę to drugie :P Moje chłopaki: M i starszy syn posprzątali dzisiaj dom, M zrobił obiad, pracował mimo upału w ogrodzie, wiec nie pozostawało mi nic innego jak również wziąć się za robotę. Skończyłam pielenie, sprzątanie i w ten sposób będę miała jak nigdy więcej wolnego w sobotę. Chociaż.. pewnie sobie coś wymyślę ;) Uparcie posiałam jeszcze raz cukinię, późno bo późno, zobaczę co z tego będzie. Magdalenko, podaję Ci mojego topikowego maila, podaj mi namiary na swoje konto na fb i/lub nk: rachela_71@onet.pl Gerwazy, zazdroszczę Ci tych footbolowych wrażeń! Idę wziąć prysznic, bo się rozpływam, a jeszcze mam jedną "robotę" do wykonania :D hehe Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza spoko- dzieki za troske. W sumie masz troche racji...byl czas ze pilam za duzo. Ale od 4 tygodni wzielam sie w garsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
rachela....napisalam cie maila z namiarami.... pozdrawiam:):):) co u Was nowego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
rachela....dziekuje piekna kobieto i pozdrawiam serdecznie,Was rowniez wszystkie dobrejnocy do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Ręce mi już odpadają! Kończy się drugi tydzień mojego malowania. Ponoć jutro finito... Padam na twarz! Ja w tym roku hoduję drzewa pomidorowe :-) Pierwszy raz tak mi urosły. Kupiłam 4 gatunki i wszystkie mnie przerosły. Zaraz napiszę więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Biest, ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Co do pomidorów to wyhodowałam gigantyczne krzaki, które mają b. dużo owoców. Ja nie jestem wysoka, ale mnie już miesiąc temu przerosły :-) Gerwazy, ja jestem po in vitro w PL, jeżeli chcesz się czegoś jeszcze dowiedzieć to napisz- chętnie podzielę się własnymi doświadczeniami :-) Życzę wszystkim dobrej nocki, a ja jeszcze godzinkę posprzątam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w locie na sekundę, ale się u mnie dzieje, nie wyrabiam na zakrętach, za to 3 kg na minusie, nareszcie jakies efekty:) Miłego dnia wam życze kochane koleżanki, u Was tez taki upał? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dopiero niedawno wstałam i kawę piję... Magdalenko, miło Cię poznać, sympatyczna z Ciebie dziewczyna. I nawet kawałek Twojej działeczki zobaczyłam :) Karmi - u mnie też gorąco od rana.... Ale pochmurno, jakby miało padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Upal straszny we Frankfurcie ale wstalam rano zeby choc troche pobiegac bo ostatnio sie w przymierzalni soba sama przerazilam :) Troche mi to dluzej zajelo bo musialam momentami isc...:( i potem bylam z czasem do tylu bo pociag do Duesseldorfu mielismy o 10.00 i nie moglam sie na zakretach wyrobic. Na szczescie moj facet potrafi prasowac wiec mi pomogl przygotowac kiecke i jakos zdazylismy. Mam nadzieje, ze wszystko wzielam ze soba :O Jedziemy co prawda tylko na 1 dzien ale zaproszeni jestesmy na taka firmowa impreze u klienta i zabili mi cwieka "dress code: smart business casual". He?? Nie dosc, ze casual to jeszcze smart? Nie wiadomo co na grzbiet zalozyc :O Ewentualnie wlacze Polska spontanicznosc i moze jeszcze w Duesseldorf cos kupie ;) Jestem fanem tych Niemieckich ICE pociagow. Smiga tak, ze mi w uszach huczy, przynosza gazety a potem zamowienia na kawe i herbate. Noi maja teraz tez bezplatny WLAN wiec mozna przyjemnie spedzic czas i poczytac co tam sie u Was kochane dzieje :) Wole 1000 razy pociag od samolotu. Usciski dla Was i zyczenia super dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzien dobry w sobote! U mnie tez upal, juz teraz a tu dzialeczka sie klania bo prace nieskonczone, trzeba bedzie sie pocic :) Gerwazy, zazdroszcze Ci tego meczu na zywo :), tez bym chetnie cos takiego przezyla, szkoda tylko dla Niemcow, ze wynik byl niekorzystny, choc ja tam bardziej za Wlochami jednak bylam... natomiast reakcja Polakow po skonczonym meczu nieciekawa, mozna bylo sobie juz podarowac te okrzyki... niestety swiadczy to o poziomie... a co do tarasu i kwiatow, to ja Ci za duzo nie pomoge, mam co prawda ogrodek, ale jakos nijak nie posiadam umiejetnosci komponowania i dopasowywania roslin do siebie, u mnie to tak wszystko misz masz rosnie, wszystkiego po trochu a wlasciwie to to, co sie przyjmie i zostanie ;) Rachelka jak tam, wieczor udany? bo moj sie wykrecil haha Karmi, ja tez chce zyby mi kilogramy spadaly... ;) a jakos stoja, no moze jeden stracilam... Tez bym musiala pomyslec o malowaniu bo u cory w pokoju to juz strasznie wyglada, problem wlasciwie nie z samym malowaniem co z przenoszeniem tych mebli i gratow, tyle sie tego nazbieralo, a zwlaszcza w jej pokoju, jak o tym pomysle, to juz mi zle haha. Nawet jeszcze kolorow nie wymyslilam.... Pozdrawiam wszystkie i milej soboty! a teraz czas wyruszyc na ogrodek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×