Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ewa - witaj, chyba nie miałyśmy przyjemności bezpośrednio się poznać - Ty zawitałas na topik, kiedy ja akurat się nie udzielałam:-) Mam 35 lat :-) Rachelko, to chyba juz niedługo - wczoraj był pierwszy od dwóch miesięcy dzień, kiedy nic mnie nie bolało i nie mdliło - co za rozkosz :-) Pod koniec tygodnia czeka mnie wizyta u lekarza i mam stres... pewnie potem, jak będę już wiedziała, co z maluszkiem, uaktywnię się na nowo:-) Dziękuję Ci za pamięć, też o Tobie często myślę, zresztą o wszystkich naszych topikowych koleżankach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy a gdzie ty dokladnie mieszkasz? To zaczniemy invitro pewnie razem bo tez tak chcemy. Nie jade sluzbow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue lady, to się cieszę :) Masz szczęście Biest, że służbowo jeździsz w takie ładne miejsca. Czy to zawsze to samo miejsce, z którego wysyłałaś zdjecia? Gerwazy, życzę Ci wytrwałości! Ja wzięłam się za odchudzanie: dieta + sport odpowiednio szybko przed urlopem, żeby osiągnąć założony efekt.... Ale niestety, brak mi silnej woli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jak fajnie,że tyle kobietek sie odchudz!!! Ale za miesiąc to tu same LASIKI będą. Mnie przez tydzień 2,5 cm w pasie ubyło. Ale ćwiczę ,biegam i jeżdże na rowerku. Powiem jeszcze coś o tym NP .Odkąd biorę witaminy brak u mnie jakichkolwiek objawów zbliżającej się miesiączki,może poza lekką ociężałością.A biorę już regularnie 2 lata ,więc to się chyba sprawdz. Magnez dodatkowo pomaga na skurcze ,co bardzo sie przydaje w początkowej fazie ciaży.Zapobiega poronieniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ,co ja mam z tymi literówkami dzisiaj.sorry.Jestem w pracy i tak się trochę rozdwajam. Mam konto na FB,ale mało zdjeć .Lepiej na NK , ale mam profil zastrzeżony.Podaj jakiegoś maila to się odezwę i się pozapraszamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Biest, Do jakiegos fajnego miejsca jedziesz? Mieszkamy we Frakfurcie. A Wy? Frankfurt jest super bo polozony jest centralnie, duzo lotnisko skad wszedzie mozna doleciec, dobre polaczenia kolejowe. O wiele cieplejszy niz takie Monachium, snieg zdarza sie raz na rok, a do tego jest tutaj duzo emigrantow wiec atmosfera tez jest bardzo tolerancyjna, co w Niemczech nie zawsze jest regula. Lubie to miasto i czuje sie tu jak w domu :) Czasami az za bardzo - kiedy na przyklad smigaja Polskie chlopaki na rowerach na budowe z rana a kurwuja po drodze tak, ze uszy wiedna :( Jakbym nie musiala pracowac to bym sie pewnie gdzies nad morze wyprowadzila albo do Freiburga, bo maja tam najwiecej godzin slonca w roku :) Rachel, (z jakiegos dziwnego powodu jakos sobie Twojego nicka zawsze po Angielsku wymawiam jako Reiczel, pisane Rachel :) ) Jakby byla jakas witamina na wytrwalos to bym z checia wziela ;) bo starcza mi zapalu na tydzien :O A potem znowu frytki, grill, kielbaska, wino :O Makabra. Sama jestem sobie winna, wiem to...ale brak mi sily woli. Tym razem robie sobie piers kurczaka na parze do kanapki na lunch a wieczorem salate z kromka ciemnego chleba. Lyso mi przy moim chudym facecie z faldami tluszczu chodzic :O Na dodatek nie jestem wysoka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
gerwazy...... myslelismy pewnie tylko moj M ma prace w Gorzowie i nie zna kompletnie jezyka wiec ciezko mu by bylo cos znalesc a tym bardziej zostawic i jechac w ciemno ja bym nie miala problemu ale dom nie skonczony,remont nie zrobiony jeszcze a czeka nas jeszcze mnostwo pracy tam, wlasnie sie dowiedzialam bo moj M napisal ze dzwonili i dostalismy dopiero pozwolenie na ogrzewanie gazowe wiec nie sadze zebysmy wszystko zostawili nie ma jak porostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy - może być Rachel :) M dostał teraz torbę słodyczy, różnych, różniastych, głównie z Milki... i weź tu się odchudzaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane:) Niestety rzadko ostatnio jestem w domu, a na kompie ze 3 dni nie byłam. Oczywiście nadal jestem z Wami...... U nas upały tropikalne, obecnie 35 stopni w cieniu. W tematyce starań nic nowego, objawy PMS już kwitnace, muszę wypróbowac castagnus, może mi pomoże bo ma dosyć tydzień przed @ tak cieprpieć. Przepraszam, że nie napiszę do każdej, ale za to pozdrawiam was bardzo bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej dziewczyny jak tam popoludnie ja wlasnie zarezerwowalam pokoj od 23 lipc na 4 noce w Dziwnowie jedziemy z mezusiem odpoczac troszke a i po laparo zero stresu morze, plaza, piwko, sami ahhhhh ........ale rozmarzylam moze i nam sie uda rozmnorzyc :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
A to faktycznie za rogiem ;) Zurich tez fajne miasto. Bylam tam pare razy ale nigdy nie na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
w Zurichu pracowalam za mlodu:P:P:P:P jako au pair ponad 1,5 roku suuuuuuper miasta wlasnie w Szwajcarii chialabym zyc......piekne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty już duże doświadczenie masz w pracy granicą :) Ja w Zurichu nie byłam, ale w Genewie - i tez mi się Szwajcaria podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
Na razie dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi na moje pytanie. Nie mam za dużego wyjścia i teraz próbuję z witaminą b6 + Mg w większych niż normalnie dawkach. Duphaston nic a nic mi tej fazy lutealnej wydłużyć nie chce i do tego mam jeszcze brązowe plamienia, które świadczą o niedoborach progesteronu. Kiedyś czytałam artykuł o wydłużaniu II fazy cyklu za pomocą preparatu Optivite, który nadal jest niedostępny w Polsce a najważniejszym składnikiem jest witamina B6. Tak przy okazji widzę, że bardzo miłe tu towarzystwo więc jeśli będę miała możliwość to chętnie się od czasu do czasu przyłączę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) O rany...ten lipiec, upał a człowiek musi do pracy, nie ma sprawiedliwości na świecie... więc.. tylko dziś na chwileczkę... przywitam się:):):) Stefanio❤️ Blue jak dobrze, że jesteś z nami. Też czekam aż będziesz w lepszej formie i wrócisz do nas. Daj znać po wizycie u lekarza, całuski. Tesso? hej, hej co u ciebie? Rachelo jak zawsze na stanowisku:) fajnie, że tak nas wszystkie wyciągasz do rozmowy. Co do syna to bardzo mi przykro ale podzielam zdanie dziewczyn młody jest - da radę, a jak ty jeszcze piszesz ,że operatywny......kobieto, świat należy do niego.:D SM??? a ty gdzie? Karmi pozdrawiam:) Mon cheri wyłaź z dziury.... Magdalenko aby do piątku, co? Biest ty też zapracowana ale może po urlopie to lepiej to przyjmujesz? Coni:) Gosia:) Ewa powodzenia w odchudzaniu, ja już nie raz to pisałam podziwiam wszystkie osoby, które są do tego zdolne i mają silną wolę. Wczesną wiosną byłyśmy na tym etapie dziewczyny solidnie dietkę trzymały aja ze smalcem wyskakiwałam, he,he. Powodzenia. ja po prostu kupię sobie strój kąpielowy o nr. większy. he,he, a co tam!.... i wszystkie wszystkie pozdrawiam.... Denis - witam:) strona 275 tam z Tesską opisujemy doznania związane ze stosowaniem B6 :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio oby do piatku:P:P:P:P no my na Teneryfe nie jedziemy ale i tak juz sie nie moge doczekac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Teraz jakos na mnie trafilo - nie mam jakos weny do pisania :( pewnie tez troche z tego powodu, ze odlozylam staranka na blizej nieokreslony czas... u nas taka pokrecona pogoda, od 5 dni stale mamy burze, raz wieksze raz mniejsze, czasem tak trzaska, ze az strach :) i ciagle jest tak duszno, wilgotno ehhh... jakos ciezko mi sie pracuje przy takiej pogodzie, ale za to jest jeden plus - nie trzeba podlewac ogrodka :) Pozdrawiam wszystkie kolezanki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Rachela, czy mogę Cię prosić o pośredniczenie w kontakcie z Ewą przez Nk lub fb??? Nie chcę wiecznie pisać mojego adresu mailowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Chyba jade do hiszpani w piatek , juz sie ciesze :) Tylko internetu nie ma :( Czekam na :( @ , jutro ,pojutrze :( Denis6 witaj :) Pa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri zabierz mnie ze soba eheheh. Ja tez czuje , ze sie @@@ naschodzi wiec jestem kolejnym dowodem na to ze urlopowe wyluzowanie nie wystarcza do zajscia. Po powrocie z wyjqzdu jade do kliniki po antyki wiec to byly nasze ostanie naturallne starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mon cheri, na długo jedziecie? Szkoda tylko, że nie będzie z Tobą kontaktu, ale mam nadzieję, że nadrobisz po powrocie "po wielokroć" :D Ewa, miło Cię było poznać. Naoglądałam się Twoich zdjęć, super :) Tesso, u nas pogoda taka sama... Już od kilku dni są bardziej lub mniej intensywne burze. Ja w ostatnim czasie na topikowy temat też nie mam za wiele do pisania :( Pisz o czymkolwiek, ja zaraz tu jakiś temat znowu wymyślę, może podejdzie :D Chociaż od wczoraj mam nerwy na żonę męża kuzyna i jedyne co mi przychodzi dzisiaj do głowy to obsmarować ją publicznie :P SM - co u Ciebie?! Gdzie się podziewasz? Blue lady - mam nadzieję, że dolegliwosci ciążowe już nie powrócą a Ty wrocisz do nas na "pełny etat" :) Młoda - a jak u Ciebie? Ivanko 🌻 Biest 🌻 Magdalenko - 1 dzień! Tylko zaglądaj tu czasem, jak się już nacieszysz mężem! Karmi - a Ty kliknij częściej niż co 3 dni ;) U Ciebie to chyba nadal upały, co..? Stefi - a Ty...? Coni ? 🌻 Gerwazy 🌻 Kasiu - wysłałam Ci maila Gosiu 🌻 Denis 🌻 Jeżeli kogoś pominęłam - przepraszam Pozdrawiam Was wszystkie koleżanki! Miłego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej!!!!! no juz jutro jade do domciu hurrra:P:P:P tak sie ciesze i na ten naz urlop tez co prawda nie jakies tam zagraniczne wojaze ale narazie nas nie stac po prostu i ciesze sie kazdym nawet malym wypadem na pare dni....moze kiedys..... Ewa..... jestem u Racheli na nk i fb jesli masz ochote i Wy dziewczyny rowniez oczywiscie serdecznie zapraszam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
biest .... Al Loe????? nie chce pisac calego anie mam niemieckiej klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ale napisalam hahahah nie chce komus innemu zaproszenia wyslac hahah:P:P:P jak cos to ja M K-J hehehehe ale skroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×