Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gerwazy.Malinowski
Dzien dobry! Ja odwolalam dzisiejsza wizyte u gina na monitorowanie bo to sensu nie ma :O X X Biest, Bedziesz caly tydzien biegac? ;) X X Milego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Gerwazy zawsze ma sens wizyta bo masz potwierdzenie czy na 100 % owulacja była. I nie bądź zła , przecież miałaś "małe co nie co" przed owulacją więc może to wystarczy??? Pozdrawiam wszystkie:) Blue jak tam u Ciebie? Młoda??? Dajcie znak jak tam wasze chłopaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie bylam na zakupach-bede gotowac Kohlsuppe hehe :-) I sprzatac i sprzatac----potem sie zobaczy na co mam jeszcze sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pisze coby na 400 stronkę się załapać,wczoraj odczuwałam jakieś takie kłucia w okolicy pachwiny to niby 13 dc i by się zgadzało z owó.ale to dość długo trwało jeszcze w nocy mnie bolało,ale tem. niska i nic już z tego nie rozumie.Poniedziałek minął w pracy a jest u nas strasznie zimno ,służba zdrowia oszczędza.Połowa koleżanek jest chora tylko czekam jak mnie złapie.Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
No to ja tez troche podbije :) Biest mnie zainspirowala i ide dzisiaj wieczorem pobiegac. Albo na rower. x Starania byly u nas za wczesnie a dzis M musial z rana wyjechac wiec tez juz za pozno :O Wysmarowalam mu wiec maila, ze idziemy w przyszlym miesiacu na inseminacje ale jeszcze mi nie odpisal. Wiem, ze szans to nie zwieksza ale przynajmniej bede wiedziec, ze chlopaki beda we wlasciwym miejscu o wlasciwym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem przeziębiona i jutro zamiast do pracy wybieram się do lekarza. Takie trochę wagary... :P M wyjechał do końca tygodnia, a ja postanowiłam sobie napalić w kominku... Jak rozpaliłam akurat zadzwonił, okazało się, że malował latem w środku specjalną farbą i pierwsza przepałka miała być brykietem nie drzewem; pompy co były wyłączone, a kominek jest z płaszczem wodnym 😭 ojoj, dobrze, że M cierpliwy.... już od dawna prosiłam go żeby przepalić, to nie, sama musiałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Kominek? Rozmarzylam sie. Tego mi wlasnie brakuje :( W bloku mieszkamy wiec na razie szans nie ma. Na szczescie blok ma dopiero pare lat wiec jest super wyciszony, sasiadow jeszcze nigdy nie slyszalam a mieszka pare rodzin z dziecmi. x Rachelka, Widze, ze u Ciebie podobnie jak u mnie wieczory bez M sa regula...Moze w ten samej branzy pracuja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy 🖐️ chyba nie... bo mój nie ma kierowcy, ani samolotami nie lata :) - prowadzi szkolenia dla pracowników swojej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym kominkiem.... nie wiem, co mnie wzięło; prościej byłoby ogrzewanie włączyć, a tak - będę musiała jutro go czyścić. Ale tak przyjemnie popatrzyć na ogień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę nikt się nie pcha na 400 stronę..? Jejku, dziewczyny, ale źle się czuję.... Wieczorne mdłości w 23 dc to chyba nie ciąża, nie..? :( Obawiam się, czy nie grypa żołądkowa.... ale bez gorączki? chyba po prostu niestrawność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 dc to raczej nie ciaza , chyba ze urojona :-P Wielu znajomych walczylo ostanio w wirusm grypy. Kuruj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zjadlam 2 miseczki zupy warzywnej i pod wieczor zjadlam pieczen i mam zle sumienie bo biegac dzis nie bylam. Za to moge jutro bedzie i rower i bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to i ja sprobuje :) Rachelka, wspolczuje zlego samopocucia... nie wim czy to ciaza, ale wiem, ze grypa zoladkowa czesto wystepuje bez goraczki, niestety :( Trzymaj sie jakos... A ja dzisiaj bylam z cora jednak u ortopedy bo sie skarzyla na bol tej reki, ale na szczescie wszystko o.k., ma tylko opaske uciskowa zalozona, zeby troszke ta reke unieruchomic. I nawet nam sie udalo oprawki u optyka uratowac po tym upadku z drzewa bo juz myslalam, ze nowe trzeba bedzie zalatwiac... takze, nie jest zle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam pare lat temu duze problemy z prawym nadgarstkiem i tez nosilam opaske. Odpukac od dobrych 5 lat nie mam z reka problemow. Przywalilam kolesiowi piescia w nos i wybilam nadgarstek i maialam straszne problemy a bol- nie pytaj nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez przechodzilam pare razy ta zoladkowa i za kazdym razem bez goraczki, zreszta corka ostatnio tez miala... wstretna sprawa... Ivanka, kupilas juz to ptasie mleczko? haha, nie - pszczele chcialam napisac haha :) bo ja zamierzam zamowic naturalne, czyste w sloiczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyobrazam sobie ten bol ;) po takim uderzeniu... nie, moja ma bole blizej lokcia, ale zrobili jej dzisiaj zdjecie i nic podejrzanego nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory musze uwazac np nie krecic za mocno nadgarstkiem itd. Ja kiedys zapomnialam ze mam reke w tej uciskowej czerepie i zamknelam okno-z bolu prawie sie posikalam. Nie masuje ta reka itd. Ale nos kolesiowi zlamalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska wrozka
cudnych senkow wam wszystkim....u kazdej w brzuszku zamieszka predzej czy pozniej dzidzius....spac i zbierac sily :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, to Ty rzeczywiscie Biest jestes ;) niebieska wrozko, Tobie tez dobrej nocy! a "pelne brzuszki" by sie przydaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×