Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Co do Amh, to mi lekarz w Inwikcie powiedział, że jest niezależne od dnia cyklu.Poczytałam troszkę na ten temat, bo jak robiłam, też się nad tym zastanawiałam, no i potwierdzało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięło mojego posta chyba, wysłałam kwiatuszka, żeby "popchnąć" poprzedni post ;) ale nie poskutkowało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, AMH robi się w dowolnym dniu cyklu i jest najbardziej (podobno) wiarygodną oceną rezerwy. SM, chandra długo Cię trzyma, oby faktycznie w depresję się to nie przerodziło. Musisz wziąć się w garść i przemyśleć, co mogłoby sprawić, żeby poprawiło się Twoje samopoczucie. Byłam dzisiaj z synami u mojej mamy, wróciłam dopiero wieczorem. Dobrze, że już jutro piątek. Będę piekła torta mascarpone i w sobotę pojedziemy na Dzień Babci - do mojej babci. Świętowanie opóźnione, bo babunia była w szpitalu. Miała zabieg na jaskrę, dzisiaj wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, mam wolne i pojechałam na kilka dni do DE, tak rekreacyjnie i wypoczynkowo. A po dzisiejszych zakupach to czuję się raczej jak po ciężkiej pracy:P Jak byłam w drogerii, to oczywicie nie przeszłam obojętnie obok testów owu:DJednak ich nie kupiłam, bo wiecie, że jak miałabym pozytywny test, to m na pewno byłby nieobecny w domu...No a jak jest, to seks tak czy siak uprawiamy:P Czytam Wasze wpisy i myślę, że rzeczywiście nie ma co na statystyki patrzeć. Zuzka jest w końcu w ciąży, a sama pisała, że FSH miała takie sobie. Następne ciąże są jednak jak najszybciej wskazane, żeby umaciać wiarę w cuda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaa Papajaa
Lilly - :D najpierw trzeba "umaciać" żeby potem mieć nadzieję :D x dziewczynki - wypłakać się, wysmucić ale proszę zaraz wyłazić z tej otchłani rozpaczy! x ja mam pms, chodzę i klnę na wszytskich. x trzymka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaa.Papajaa
ofkors ten mandarynek to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawki nie zaproponuje , bo nie pije , ma ktos ochote na ranna herbatka ? Fajnie, ze jutro weekend i nie trzeba wstac przed szosta :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe koleżanki, zapraszam na małą czarną z mlekiem i szarlotkę którą zaczynam właśnie piec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam z kawką:)Wyspałam się i jestem pełna nowych sił:DZamierzam dzisiaj poczynić zakupy urodowe;)No bo gdyby się udało, to trzeba się prezentować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, reflektuję i na herbatkę (kawę już piłam) i na szarlotkę, szczególnie w tak miłym towarzystwie :) Liilly, ale się rozszalałaś :D Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly nie żałuj sobie, zakupy poprawiają humor, ja się dzisiaj będę pocieszać szarlotką - a co nie mogę - dzisiaj nie liczę kalorii bo ileż można liczyć. Rachelka jak tam kanapa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nawet 2 kanapy :) do pokoi synów. A stoją, stoją... w przedpokoju :D Dobrze, że cały tydzień wracam późno do domu. Ale dzisiaj już mają znaleźć się na swoich miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie dziewczyny przesyłam mnóstwo fluidków :) droga SM zwracam się do Ciebie z troską i mam nadzieję że sie nie obrazisz na mnie ,ja na twoim miejscu nie skakała w koło wszystkich tylko wzieła się za siebie znalazłabym jakieś zajęcie ,niewiem czy praca czy wolontariat cokolwiek żebyś nie siedziała w domu i nie rozmyslała tyle ,osoby które sa aktywne są zdrowsze bo nie mają czasu rozczulać się nad sobą mózg bardziej pracuje bo jest zmuszony do aktywności ,jak się nie mylę mieszkasz w mieście na pewno coś byś dla siebie znalazła może opieka nad dziećmi i nie mów mi że nie dasz rady ,albo cos innego ,uważam ze dobrze by na tym wyszedł wasz zwiazek mężczyźni nie lubią takich kur domowych tak zwanych zwanych kwok ,jedyne co w tym lubią to obiadek podany na stół ,pomyśl nad tym bo jak będziesz tak dalej siedzieć w domu to zrobi się z Ciebie 40-letnia kobieta z depresją uprzykrzająca życię innym ,może Ci się nie podobać to co napisałam ale tak mysle ,ja już do swojej pracy nie będe mogła wrócić bo nie mam jak ale już sie zastanawiam co by tu robić dalej ,córkę masz juz w takim wieku że nie potrzebuje twojej ciągłej obecności pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry milego dnia i worek fluidkow przesylam. Jakos ostatnio jestem na etapie ogladania sie w lusterku i niestety zmarchy pod oczami sa pomimo stosowania roznych specyfikow, buuuuu. Po porodzie trza sie wziac za sibie ostrzej chyba. Buziole dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane, jak dobrze, ze juz prawie weekend! :-D x MonCheri, TEST!!! Moze bys tak jednak zobaczyla co tam slychac w toalecie? ;) x U was w Duesseldorfie jest podobno bardzo dobra klinika IVF Unikid, gdzie sie specjalizuja w leczeniu tzw. low responders. Juz sie zastanawialam czy sie tam nie wybrac. Wiesz cos o tym miesjcu? x U mnie wszytkie symptomy PMS-u a M rozwinal sklonnosci samobojcze bo mnie przy moim rozdraznieniu nadal wkurza! Nadal nie wiem czy bedziemy robic IVF czy ICSI. Rezultat spermiogramu mial byc w srode ale M przegapil okienko kiedy mozna zadzwonic po rezultaty (tylko miedzy 13-14). Zostawil im wiadomosc zeby odzwonili. No to zadzwonili w czwartek kiedy on byl w Monachium i mial konferencje z klientami wiec nie mogl odebrac :O Jak skonczyl to juz bylo po 14 :O Moze w koncu dzisiaj sie czegos dowiemy. Poza tym czekam juz na przyszly tydzien i jak tylko przyjdzie @ to chyc do kliniki po zastrzyki i zaczynam powazna hodowle jajek :P ;) Wieczorem idziemy wyprobowac fajna restauracje wiec daje sobie wolne na picie czerwonego wina :) x Biest, Dobrego wypoczyku! A moze @ nie przyjdzie? :-D x Liillii, Dobrej zabawy w Berlinie! Jestes tylko na zakupach czy tez chcesz gdzies na jakis show wyskoczyc albo cos? Ty mowisz po Niemiecku to moze wybralabys sie do Quatsch Comedy Club? A jezeli cos bez jezyka Niemieckiego to moze Blue Men Group na Potsdamer Platz? Warto tez poznym wieczorem wskoczyc do baru VOX w Hotelu Hyatt bo zawsze maja paru muzykow ktorzy sobie cos tam graja i drinki robia bardzo dobre :) A bylas kiedys w knajpie Staendige Vetretung? Polecam tam orginalny Flammkuchen z serem i oczywiscie male piwko Koelsch :-) Skoro jestes na zakupach to bylas pewnie juz tez w KadeWe na tym pietrze z jedzeniem? Fajnie tam na lunch cos zjesc a potem z powrotem na zakupy :) x Karmi_, usciski dla Ciebie za odwage! To byl trening, nastepny krok: dobra klinika IVF :P :-D x SM_40 wydaje mi sie, ze dziewczyny maja troche racji. Wiem po sobie, ze najlepiej czuje sie gdy jestem zajeta. Rowniez sport mi dobrze robi bo jak to sie mowi w zdrowym ciele, zdrowy duch :) Cos w tym jest! Czulam sie ostatnio do doopy ale w pracy nie ma za duzo czasu na rozmyslania a wieczorem poszlam pare razy do silowni, potem do sauny, spotkalam sie na lampke wina z kolezankami z mojego klubu ksiazkowego i juz troche lepiej :) W weekend moze sie na sanki wybiore :) x Usciski dla was wszytkich! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nadal @. Wlasnie wyszlo slonce. Mieszkamy w hostel ale jest ok , mamy przynajmniej wifi. My pn sniadaniu wypikismy pod palmami Po 2 drinki i dzis wieczorem mamy 1 bikerParty. Znalazlam kolo NAS sklep z butami-botki i kozaki Po 10,15e wiec trzeba bedzie choc 3 pary kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, a jak pogoda? Onet pokazuje 14 stopni i zachmurzenie a od jutra 19 stopni, prawda to czy kłamią? :) Fajnie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerwazy to akurat sie nie nadaje do botoxu bo zmarszczki pod oczami skora lekko zwiotczala i pani powiedziala ze szkoda kasy. Bede musiala cos innego pomyslec jak bedziemy w Polsce. Nie wiem jak inne zabiegi wygladaja cenowo. Biest milego wypoczynku i oby nie przyszla wysylam fluidki staraniowe. Dla reszty kobitek buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ;) nie marudz :) :) :) , tutaj -2 i cos tam pada .... X Weekend !!!!!!!!! Nareszcie ! X Rachelka - biedni Ci Twoi synowie - spac w przedpokoju ;) , 2 dzieci nawet nie ma pokoju , a Ty o 3- cim myslisz , oj wejda pomarancze i glowe Ci zmyja !! ;) ;) ;) X Jolka szarlotka - fajnie - ale kurka musze schudnac ;) X Basiu ja juz o tym SM bebnilam chyba z 300 stron temu , kochana dziewczyna , ale uparta , niestety . X SM kochana moze jednak sie czyms zajmiesz , bo nam do glowy dostaniesz , trzeba sie bronic przed depresja , mnie czesto ratuje tylko to , ze przez kilka godzin dziennie nie mam czasu myslec ! X Izalus :D a od czego ludzie klamerki wymyslili - u mnie sprawdzaja sie swietnie!!! Sprawnie tez przywoluja usmiech na buzie , mimo marnego humoru :) X Gerwazy - no niestety znam siebie zbyt dobrze , dokladnie 28 dzien i @ normalnie nadeszla ... po co bylo test niszczyc ? Wiesz mnie sie wydaje , ze czesciej chce sie u mnie cos zaczac , ale rady nie daje ! Progesteron zawsze byl dobry , nie mam na to pomyslu , lekarze tez nie ! Unikid znam jak wlasna kieszen - 3 lata tam spedzilam ! Moze dla placacych sa dokladniejsi , ja na kase bylam traktowana troche po najmniejszej lini oporu - po co badania- in vitro od razu ! O co nie spytalam ( imunologia , hsg itp ) wszystko podobno bylo obojetne - udalo mi sie tylko z rezerwa , jako kandydatce do ivf ! Reszte robilam na boku , z proszeniem i z wlasnej kieszeni :( , also gemischte Gefhle !!! Wyszlam , jak weszlam ohne Diagnose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri bo to nie takie proste po tylu latach siedzenia w domu się ruszyć pewnie wydaje się jej że bez niej się dom zawali a tak nie będzie ,a między ludźmi by odżyła nabrała pewności siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonCheri, to tak jak u mnie @ Od lat bylo regularnie co 28 dni teraz sie skrocilo i mam co 26 dni :( Oprocz tej 9 miesiecznej pauzy, ktora sie mi zacznie w lutym :-D x M dodzwonil die do labolatorium i wyniki spermiogramu sa dobre. Tyle sie dowiedzial :) Mam nadzieje, ze dostane kopie w swoje rece i sie sama przekonam co to "dobre" oznacza bo nikomu tu nie wierze. x Wszystkie te kiniki pewnie takie same :O U mnie tez trzeba sie o wszytko dopytywac samemu, dociekac, pilnowac itd. Byle do lutego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy Bij sie o kopie wynikow , bo nikt Ci nic do reki nie da - tu nie Polska ! Musialam kombinowac , bo mowili dobre , ale nic dokladniej , zeby dowiedziec sie czegos dok pozniej - doslownie kradlam wyniki wlasnych badan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mam ochotę przenieść ich do garażu (jak widzę "porządki" w ich pokojach) :O Więc przedpokój to i tak dobrze :P Śpią oczywiście na starych tapczanach.... Biorę się za tort, a tak mi się nie chce.... Chociaż - sprzątać nie chce mi się jeszcze bardziej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×