Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

To zacznij od tego , ze wiesz , ze najmlodsza nie jestes i chcialabys odpuscic , ale serce nie daje , a nadzieja umiera ostatnia, a maz przeciez mlody - nim Ci zdazy cos zaserwowac ....... Jej dobrze , ze Twoj m. tak zareagowal , pozdrawiam go , choc on nie musi o tym wiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka i Baska - a ile to juz starszych facetow kolo 70 nawet dzieci se splodzilo :) , to my niestety mamy krotki termin waznosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi aha i powiedz , ze statystyki to znasz niestety , ale liczysz na troche szczescia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri ja mu powiem, że proszę o konsultacje w mojej sprawie i jakie jest jego zdanie. Bo jak ostatnio u taj ginki wyjechałam na pewniaka, że chce być w ciąży to wiadomo jak to się skończyło:( A tak szczerze to bardzo żałuje, że mnie tak wtedy potraktowała, bo ona ma naprawdę same super opinie, ludzie są nią zachwyceni i jest skuteczna rzeczywiście....bardzo chętnie byłabym jej pacjentką. Szukałam w necie ile lat ma żona Wajsa ale nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie idę odśnieżać garaż, muszę się mojemu M podlizywać;) A tak poważnie to uwielbiam tą robotę, pewnie całą drogę odśnieżę i koledze garaż bo ma obok. Ach jak ja uwielbiam śnieżną zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie też nie mogę znaleśc tylko że to druga żona bo pprzednia się utopiła w jeziorze to sa jego pierwsze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, zaciekawiłaś mnie Weissem, też szukałam i znalazłam tylko to samo co Ty. Żadnych wiadomości o rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu termin przydatnosci do spozycia ;) i powielalniosci mialam na mysli , bo trwalosc u nas lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cofnęłam się o rok i poczytałam nasze posty... Kurka, na prawdę nie spodziewałam się wtedy, że za rok dalej będę tak smęcić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wieczornie się odzywam po pracy,podczytałam wcześniejsze Wasze wpisy,no i pomału próbuję spamiętać kto, co i jak.Również jestem ciekawa,jak jutro Karmi wizyta przebiegnie.U mnie niby owu akurat jest,ale jakoś niespecjalnie już wierzę w powodzenie...śmieję się czasami, że dla nas to faktycznie IVF , bo te dni nie napawają mnie optymizmem, i nieraz się zdarza, że idę spać.Ale pewnie każda z Was to przechodziła?Ogólnie huśtawka nastroju jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podrzuce jeszcze wiesci o aktorce ktora gra stefani forester w modzie na sukces ona urodzila swoja corke jak miala 48 lat w 1987 a jest z 1939 roku, czyli mozna no to dziewczyny do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z DE:DTaki mały wypadzik relaksacyjny:DDobrze mi ten wyjazd robi, bo jeszcze trochę to oszlałabym z powodu starń:O Jolka, to Ty też masz 2 tygodnie wolnego?:) Rachela, ja też juz przerabiałam @ na urodziny. Boli jeszcze bardziej niż w inny dzień:(Może nie przyjdzie i będziesz miała prezent najwspanialszy pod słońcem:) Karmi, gratuluję rozmowy i pozytywnej reakcji❤️Tak trzymaj i bądź dla nas nadzieją:)Będę o Tobie jutro myśleć intensywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej teściowej koleżanka rok temu urodziła córeczkę, a miała wtedy 47 lat!mała śliczna i zdrowa, a jej mama żyje od 4 lat w nieformalnym związku, i z tego, co wiem, to nie planowali dzidzi.Także można wpaść w każdym wieku, albo tak póżno urodzić pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam @@ w Wigilie na urlopie i teraz lece i tez jutro pewnie dostane @@@.Niech to szlak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilli dobrze że jesteś , jak twój releks? wiwanna napisz coś więcej osobie ile masz za sobą starań,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich prawdziwych starań, czyli wizyt u lekarzy, badań hormonów i hsg,dwóch iui -to dopiero półtorej roku.Tabletki antykoncepcyjne odstawiłam już prawie 2,5 roku temu, ale pół roku po odstawieniu uważaliśmy.Wszystkie możliwe hormony mam zrobione, ciągle mi się wydawało, że coś będzie nie tak- i wszystkie o dziwo w normie.Tylko nasienie kiepskie.Teraz około 23 mln/ml,ruch A i B różnie,ale około 30, 40%.No i brak upłynniania niestety.Chociaż chyba dwa badania wykazały upłynnianie prawidłowe.To tyle w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiwianna jesteś jeszcze młoda, dasz radę , będzie dobrze, u mnie też niby ok , gin powiedział że u mnie to chyba problem siedzi w głowie i żeby nie myśleć, ale ja tak nie potrafię do końca wrzucić na luz, zobaczymy co w tym cyklu, zakupiłam test owulacyjny może coś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z tym luzem to problem, można gadać, że się nie myśli a i tak siedzi w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×