Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość anjiaafe
anioł odleciałaś??? moja MIŁOŚĆ kiedyś napisała mi: "Ostatniej nocy poprosiłem mojego anioła, aby Cię ochraniał... On jednak wrócił... I spytałem się, dlaczego? Uśmiechnął się i powiedział: anioł aniołka nie potrzebuje." banalne wiem...na każdej stronie z got.sms to jest,ale od NIEGO to najpiękniejsze słowa w moim życiu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Przepraszam Ewa , ale miałam parę rzeczy do zrobienia w domu :( Witaj anjiaafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Współczuję Ci anjiaafe Nie wiem jak ja bym zaaregowała na taki SMS :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczujesz???
czego? przeciez to piekny sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Powiem Ci anjiaafe , jest raz dobrze a raz takie chwile przychodzą jak wczoraj i znów smutna jestem :( Chcę o tym zapomnieć a niekiedy same takie mysli przychodzą... Dziękuję ci za piosenki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Ja to inaczej rozumuję poprostu, potrzeba innego Anioła to tak jakby mnie nie było w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Przepraszam źle odczytałam wypowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
JUz chyba nikogo nie będzie dzisiaj . Pożegnam się z wami co odwiedzili topik . Dziekuję wam że odwiedzacie go i mnie wspieracie:) Życzę Wam miłej i spokojnej nocy :) Dla Kazdego po 👄 na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---jutro zawołaj informatyka:-) anjafee---witaj na topicu🌼 i odwiedzaj częściej:-) Mnie dziś real wchłonął, teraz przyszłam powiedzieć DOBRANOC 😴))) anioł😘 xxman😘 ewa😘 anjafee inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanitas---proponuję przeczytać od początku:-)....może nie będzie Cię skręcać:-D Miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Sanitas może i jestem smieszna ale nikogo ni obrażam jak ty to robisz teraz . Myślę że nie masz czego tutaj szukać ... Ja na twoim miejscu najpierw sie zastanowiła czy kogos moimi słowami nie urażę , a później się mozna na jakis temat wypowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Upsssss dobranoc :) i wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Ja nie biorę sobie do serca nic . Powiem ci szczerze jak czytam takie słowa jak ty napisałas tutaj i na wielu innych topikach innych osób w ten sposób odzywajacych sie do innej nieznanej osoby która jest niczemu nie winna tylko dlatego że pisze jak chce i o czym chce nie ubliżając nikomu. To mi się to strasznie nie podoba . Tu nie chodzi o wiek ci tylko o cos innego. Idź na inny topik i poczytaj sobie coś innego . Jak tutaj nie rozumiesz nic . Z takimi osobami jak Ty wielokrotnie się spotkałam w zyciu osobistym i unikam ich jak ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Upsssss dziękuję za odwiedzenie i jeszcze raz miłej i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Sanitas dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez taka nadzieje mam ze
ta Sanitas juz tu nie zajrzy, a jak zajrzy to nic durnego nie napisze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam wszystkich widzę że coraz więcej osób odwiedza topik . A ja wczoraj późno do domu wróciłem . Zadam wam pewne pytanie bo ciekawi mnie jak to odbieraćie mianowicie czy wierzycie że dobro okazane innym wraca do nas , jak i zło wyrządzone komuś wróci do nas ze zdwojoną siłą , może za wiele lat ale wróci tak jak rzucony kamień na wodę wywołuje fale które wracają za jakiś czas a może jest to tylko usprawiedliwienie dla życiowych oferm i nieudaczników . Ciekawi mnie jak się wypowiecie . Pozdrawiam na nowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam rankiem :) XXXmen ciekawe pytanie zadałeś :) Wiesz co ja uważam że dobro zawsze zawsze wróci do nas z powrotem , tylko takich ludzi w ten sposób myslących jest coraz mniej. Lepiej komuś krzywdę wyrządzić niz pomóc. Nawet babci na ulicy która przewróci się nie pomoże prawie nikt jej sie podnieść, tylko przejdzie obok niej obojetnie jakby jej nie było. Podałam teraz tylko przykład z tej złej strony ludzkiej . Są i również też dobrzy ludzie którzy podzililiby się ostatnią kromką chleba z głodnym. Najczęściej takie osoby sa lubiane przez społeczeństwo i sąsiadów. Ja sama miałam w dzieciństwie takie osoby które mi pomogły w najgorszym okresie życia. Dziekuję im za to z całego serca że mi pomogli jak umieli i wiedzieli co zrobić ... Dobroć zawsze wróci jeszcze bardziej niz się wydaje . Bo człowiek dobry na to zasługuje jak jemu jest potrzebna pomoc czy coś innego. Przepraszam że znów wróciłamn trochę do mojego dzieciństwa , ale te pytanie mi to nasuneło jakich ja miałam sąsiadów , którzy bezinteresownie mi pomogli, a nie musieli tego robić :) Tylko nie rozumiem ludzi bez krzty zrozumienia i nawet najmniejszej pomocy dla drugiego człowieka. Myslę że takim ludziom nigdy nie będzie dobrze ... Zyczę wam miłego dnia Lecę dalej pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjiaafe
dzięki za 3 buziaki :)ale nie jestem anjafee :) ojojojjjjjjjjj dziś ktoś sprawił,że serce mi podskoczyło!!!!!!:) dziękuj za sms mój maluszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
anjiaafe witaj :) To się ciesz że masz takie SMS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×