Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

uuu u mnie na bank zaraz bedzie kawka :) heja 87:) a ja dzisiaj mam super humor pojechalam do sklepu przed robota i trafilam na takie przeceny ze mi oczy z orbit wyszly kupilam sobie 3 kiecki i bluzke normalnie zaplacilabym 100 funtow a udalo mi sie za wszystko zaplacic - uwaga 14!!!!! a ciuszki sa boskie!!! mam tylko nadzieje ze beda pasowac w domu :P a sprzedawczyni z usmiechem powiedziala ze za taka cene to musze zrobic wszystko zeby pasowaly hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam... - zazdroszcze:))) w polsce sama wiesz jak wygladaja przeceny... hahaha do -70% i np to -70 to w calym sklepie ma jakis jeden łach :(((( jezuuuu jak ja bym wpadla w te promocje to chyba bym szafe dokupowac musiala:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym sie kawusi napila a tu lipa ze nie wiem az glowa peka ale mi nie wolno buuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na south beach nie wolno nic co ma kofeine w 1 fazie i to taka robota a mi za kawa malo jezyk w dupe nie wpadnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo ja bez kawy dnia bym nie przezyla! pierwsza juz o 6 rano na otwarcie oczu pozniej ok 11 zeby ruszyc z robota w pracy ;) werka - czemu SB? ja sobie na drugie sniadanie szamie salatke z : truskawek, jagod, ananasa, kiwi, melona i arbuza wszystko swieze, bez cukru i mniam pyszne :D a na lunch dzisiaj mam krokiety i kapuste kiszona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i barszczyk, ach jak za mna chodzi ostatnio barszcz czerwony codziennie musze wypic choc kubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewoje, ja juz po dwóch kawach, dostałam zaproszenie na rozmowe w sprawie pracy, na jakies biura. I pewnie nie pójde bo nie bede miała co z dzieckiem zrobic. :-/ Bo w takich godzinach wypada. To juz druga rozmowa na która nie pojde KURWA MAĆ! A dzisiaj robie gołąbki:-) Tez zazdroszcze tych UKowskich wyprz, ;) Werka podziwiam Cie, ja bym z kawy nie zrezygnowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdenerwowana jestem :( Chyba przetrace cos słodkiego. 87 na slaskiu jest duzo pracy, tzn tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 co to za akcja na fb? Trzeba sie rozbierac ? Bo jesli nie, to moze sie skuszę hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka akcja? piszcie! kujonka - ja tez tak mialam dwojka dzieci i rozmowy o prace wiec najpierw znalazlam opiekunke, przyzwyczailam dzieciaki potem zabralam sie do intensywnego szukania roboty i wrazie gdybym znalazla mialam juz gotowa opiekunke a i jak rozmowy mialam o hyc i do opiekunki i dobrze zrobilam bo po jednej z takich rozmow, nastepnego dnia juz zaczynalam prace i jestem w niej az do teraz ;) nie moglam sobie pozwolic na cos takiego ze znajde robote i potem zaczne szukac opieki nad dziecmi bo praca nie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziam u nas jest tak, że mąż od lutego bedzie pracował od 18 do 2 w nocy, wiec opiekunki raczej nie bedziemy potrzebowac, mam nadzieje. Coś wykombinuje jeszcze. 87 hahaha daj znac jak sie uda, chetnie obejrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wiecie co? od paru dni pije ten sok z burakow, w sensie barszczyk ale nie z torebki tylko z butelki, do rozcienczania i zauwazylam niesamowita roznice w wygladzie.. moja cera jest lepsza i usta sa mega czerwone ukrwione szok :) fajnie to wyglada a nie musze zadnych blyszczykow uzywac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki mowicie mniej zrec jak to na mnie nie dziala powaznie poprostu za gruba jestem potrzebuje konkretnych diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam.. mowisz sok z burakow ciekawa sprawa teraz burakow nie moge ale potem sprobuje to tak jak na mnie ocet jablkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka podziwiam ja bym nigdy na zadnej diecie nie wytrzymala od razu mialabym ochote na wszystko co w tej diecie niedozwolone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trenuje swoja wole wkoncu BOG dal ja wolna tak? dochodze do lodowki pelnej zarcia i mowie sobie i do jedzenia to moge tego nie moge ciebie dzis zjem albo dzis ciebie nie zjem albo tez ze bede potwor ja cie ro reki wezme i stoje i mysle o i wkoncu odchodze i ide w strone owocow lub warzyw to samo w sklepie pytam starego co chcesz jesc i jemu to i to a sobie nic albo cos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu nie mowie ze jest nie dobre! ja mu mowie ze tak pieknie wygladasz ze szkoda cie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×