Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Gość Paula_K.
hey dziewczyny, nie zaglądałam tu chyba z 1,5 tygodnia. od razu musze sie pochwalić ze z 86 spadłam do 82 kg:) nie specjalnie stosowałam dietę. Za to duuuużo ruchu :) Juz będę częściej zaglądać:) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam umiera spokojnie... chyba nie pozwolimy na to... wercia wroci z wypoczynku .....u mnie dietetycznie poki co ech wolno idzie waga jakby sie zatrzymala zobaczymy co dalej bedzie ,pozdrawiam cieplusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co u was?? ja jestem strasznie zabiegana, choc bardzo chciałabym tu zagladac to nie mam kiedy ;( trzymam jakos z dietka..;) raz lepiejraz gorzej.. chyba pobiera mnie przeziebienie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
ja też jestem , jakaś taka pogoda dziś nie za bardzo myślalam, że uda mi się wyjść dziś o 17.00 ale gdzie tam muszę siedzieć do 18.00 - 18.30 :( dziś już za mną 2 kawy bez cukru, dość duże jabłko, i teraz piję herbatę czerwoną. a później nie wiem co zjem, mam kanapkę z chleba ciemnego z serkiem twarogowym, gorące kubki i budyń śmietankowy..... więc coś z tego będe musiała wybrac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadlam serka odrobinke i hcyba reszte dnia bedzie na wodzie.... mam leki po ktorych mnie strasznie mdli i jakos brak apetytu na cokolwiek ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_K.
ja dzisiaj "mleczny start" na sniadanie, na obiad warzywa na patelnie potem jabłko i pomarańcza. I mnóstwo zielonej herbaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko ale trzymasz caly czas diete czy oszukiwalas troche ze ci stalela waga bo tak sie zastanawiam czy organizm po pewnym czasie diety nie zaczyna sie bronic i zamiast spalac to proboje oszczedzac i moze cie pobierac choroba i zmeczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shastraa czasem jest tak ze organizm sie broni i waga na jakis czas potrafi stanac w miejscu ..tak samo przy miesiaczce biore leki tez ktore moga miec wplyw na wage ale mam nadz ze jakos mi to pujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) gdzi sie podziałyscie? dzisiaj z uwagi ze niedziela ,to na sniadanie zjadłam 2jaja,pomidorek,sałata i kawka wczoraj ni emiałam poweru zeby jezdzic na rowerku ale dzis juz wsiade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej ja jestem byłam od soboty rana z kolegą w Ustroniu :) więc diety nie było za bardzo, zjadłam rano w sobotę kromkę chleba pełnoziarnistego z serkiem twarogowym, 2 łyżeczki miodu i pomidor... później długo długo nic, chyba z 5 piw, do tego jakieś paluszki :O i takie krakersy ale mało przetworzone i w zasadzie to na tyle... dziś rano zjadłam reszte tych krakersów i teraz po powrocie do domu 3 kromki chleba pełnoziarnistego z serkiem twarogowym i mandarynkę i w zasadzie tyle, nie jem już więcej dziś.. nie za dobrze się czuje... jutro z rana się zważę to zobaczę jak tam waga czy przytyłam czy nie a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_K.
Witajcie, godzine temu wróciłam z uczelni dopiero i tam jadło się nie za bardzo "zdrowo" albo coś szybkiego albo cos zimnego i tak nie do końca było tak jak chciałam. No ale od jutra znowu:) Faktycznie, coś tu cicho:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbbaefbaervbae35
cicho chichutko no więc i ty wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)dziendobry,no niby mi zleciało poł kilo,ale za pare dni dostane okres wiec znowu sie zwieksze...ehh Dzis mam bardzo zajesty dzien,zaraz lece do lekarza a popoludniu do kosmetyczki MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNYl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja jutro ide do szpitala, miałam dziś, ale jeszcze musze coś pozałatwiać. Kurcze mam dostać @ i tak spuchłam,że ledwo się w gaciach mieszczę. Dietę trzymam, a puchnę. Kuźwa juz brak mi sił. Ćwicze po godzinie i moja waga ma mnie w wielkiej, czarnej ( i ). Niech mnie ktoś przytuli😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PCO nie martw sie mi tez potrafi stanac waga na 2 dni a za to potem od razu kilo w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Ja super chudnę. :D Waga, którą niedawno zamówiłam jeszcze nie doszła, ale widzę po ciuchach i nawet mi ludzie mówią, że schudłam. :p Od paru dni rano biorę sobie takie witaminki na ogólne spustoszenie organizmu, Pan w aptece mi polecił, bo po ciąży nie najlepsze wyniki miałam. No i te tabletki bierze się podczas jedzenia i rano jem sobie połowę jabłuszka, tabletkę popijam wodą i cały dzień nie czuję głodu i nic nie jem, na noc tylko grejpfruta. Chudnę w oczach i nie czuję głodu. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_K.
Mariolka spod czwórki. Powiedź nam, co to są za tabletki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka teraz nie jesz i się
cieszysz,ale jak zaczniesz jeść, to będziesz miała mega jojo! zastanów się sama nad sobą, synetetyczne tabletki cię nie odchudzą, bardziej spustoszysz organizm:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej ja byłam na weendzie, wypiłam trochę piwa, jakieś paluszki i krakersy zjadłam.. na wadze dziś 1 kg więcej no ale to nic trudno, dziś wracam na dietę póki co zjadłam 2 kromki chleba pełnoziarnistego z serkiem kanapkowym (śmietankowym) hochland, 2 kawy bez cukru i herbatę czerwoną. popołudniu mam w planach jajko i pomidor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_K.
Ja jutro cały dzień piję mieszankę ziół. Tak na oczyszczenie, zobaczymy jak się będę czuć bo ten mój brzuch jest twardy jak skała:/ Już tak 3 tygodnie się męczę.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
dzisiejszy dzień o 12.00 2 kromki chleba pełnoziarnistego z serkiem kanapkowym z hochlandu około 19.00 - 1 jajko ugotowane, średni pomidor, ketchup. do tego kawa, herbata pu erh 3 szklanki, witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na diecie- jedno piwo, krakersów pare i paluszków i kg do przodu. ... to jest przerąbane ... a faceci zjedzą pól lodówki nic.. mój luby potrafi zjeść na śniadanie 4 bułki zagryść jogurtem zjeść duży obiad na kolację wciągnie cały talerz np. spaghetti albo czasami i kebaba lub dużą pizzę i po 30 minutach pogłaszcze się po brzusiu i powie ... zjadłbym coś kochana :) a jego waga ani drgnie .. w dól czy w górę zawsze to samo ... zawsze świetnie wygląda i ma same mięśnie ... ;/ ... gdzie tu sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_K.
Ja dzisiaj tylko: zielona herbata x3 i do tego serek wiejski z pomidorem. Brzuch nadal boli, myślałam dzisiaj, że ducha wyzionę:/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×