Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Coś pusto dziś kobiety zapracowane ,no nie dziwne tydzień się zaczął jak zwykle dużo spracy. U mnie dziś też sporo ale jeszcze tylko jutro porządki w szafach itp zrobię potem będzie z głowy tylko ogarnąć . Ogarnąć tym teleno to trza mieć talent naprawdę uwierzcie jak facet jutro wróci z pracy to niech daje swój jego przystosowany a tym to nawet emotke trzeba ręcznie litości haha no mam nadzieję że pod koniec tyg będzie już normalny net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może poprostu już mnie opuściły. No trudno dopóki ja jestem na diecie i ja trenuje swoją wolę nie tylko na teraz ale i na przyszłość to topik będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 30.11 do 10.12 glodowka klamka zapadla no a potem dietka pięćset jak na początku trzeba ruszyć z tym do przodu koniec wahania się i braku decyzyji głodówka na początek ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Wszystkich
katowanie się czy to głodówką czy ćwiczeniami nie ma sensu, macie tu holistyczne podejście do zagadnienia: Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie,ładną sylwetkę, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ http://www.youtube.com/watch?v=sNcF_f5sdoo 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl & WWW.lechrk.republika.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz linki do filmów http://www.gerson.yoyo.pl/film.html http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&fe ature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina dziś sąsiadka do mnie czy nadal stosuje jakieś diety, że jej siostrzenica w Kanadzie stosuje dietę pięciu świec i pytam a o co w tym chodzi ona że nie wie no i huj mnie strzela bo szukam i nigdzie nic takiego nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba już kiedyś słyszałam o tym ale to była głodówka coś w tym stylu więc nie dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic poszukam jeszcze w inter jak nic nie znajdę napisze do niej maila i już bo ciekawość mnie zezre zaraz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś szczęśliwa bo na teście kreski brak ale i tak muszę pójść do lekarza po jakieś rozwiązanie bo tak być nie może przecież nie będę w gumie tego robić proste może coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobiety robota skończona w domku błysk z podłóg można jeść haha. No i już wiem co to za dieta tych pięciu świec he to nic innego jak chińska dieta pięciu smaków tylko trochę zmodyfikowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta ta trwa osiem tygodni i każdego dnia pali się świece w pięciu kolorach do pięciu smaków ale znajoma powiedziała że u nich to do słodkiego brązową się pali ostrego czerwony łagodne zielony kwasów czyli cytrusy pomarańcz lub żółty i biała do mdlych lub niebieską do gorzkich to zależy jakie smaki w danym dniu będą mieć te pięć potraw czysta głupota jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak głodówka Kalina. Muszę bo czuje się jakoś ciężko a po głodowce potem jakoś tak lekko no i dieta potem lepiej mi idzie. Każdy ma inny organizm czuje czy jest w stanie czy nie to zrobić. Ja też nie zawsze mogę bo wiem że nie dam rady ale dziś jest ok jak Narazie litr wody ze dwa zielonej i jedna multivitamina z magnezem i żelazem 18mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba wypadałoby obietnice spełnić :-P i brać się do biegu ojejej haha już czuje jutro moje łydki he no ale obietnica to obietnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dałam rady 20....:-( niestety tylko 11km brzuch trochę boli ale to nic jakoś tak dziwnie mi się biegło i ciężko hm.... może to przez @ nadchodzącą a może od tak sama nie wiem. Jutro nadrobie a to ciężko właśnie trzeba najpierw głodówka wyeliminować a potem odp dietka może dopisze się do topiku 500kal heheh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dałam rady 20....:-( niestety tylko 11km brzuch trochę boli ale to nic jakoś tak dziwnie mi się biegło i ciężko hm.... może to przez @ nadchodzącą a może od tak sama nie wiem. Jutro nadrobie a to ciężko właśnie trzeba najpierw głodówka wyeliminować a potem odp dietka może dopisze się do topiku 500kal heheh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godz. 7.00-8.00 bieg.25min bieg 5 min szyb.marsz i znow25min bieg i 5 min szb.marsz. Czyli godzinka ćwiczeń załatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJ WERKA WERKA
JAKOŚ SOBIE CIEBIE NIE WYOBRAŻAM BIEGAJĄCEJ 25 MINUT, KŁAMCZUSZKA Z CIEBIE, OJ KŁAMCZUSZKA....A 13 KM PRZEBIEGNIĘTYCH TO JUZ WOGÓLE JAJA, JAK TAKI SŁONIK MÓGŁBY BEZ ZADYSZKI PALĄC 3 PAKI DZIENNIE PRZEBIEC, UDUSIŁABYŚ SIĘ....PO CO TE KŁAMSTWA WERKA??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Dlaczego wątpisz? Mogła biec truchtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilian wiem, z taką wagą to mo
żna,ale rozwalić stawy! raczej grubas co jara 3 paki fajek dziennie nie ma wydolności takiej,żeby walnąc 13 km, no sorry, ale coś na ten temat wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliann oczywiście że trucht bo przecież nie szybki bieg na to sobie nie mogę pozwolić poza tym spokojnie nie pale już także niech się pomaranczka nie martwi :-) ja tam wiem i robie swoje i wiem ze dam rade. A tak poza tematem to kiedyś byłam sportowcem i bardzo łatwo to udowodnić. Poza tym na koniec pokaże swoje zdjęcia sprzed i po odchudzaniu żeby co niektórym udowodnić ile można osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Nie wnikam :) Ja wiem, że jak sama ważyłam z 75kg to miałam problem ze stawami jak biegałam. Ale może inni mają inne możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia jak ty dajesz radę tyle ćwiczyć przy głodówce, ja to bym chyba padła już nie mówiąc o zwrotach głowy. Podziwiam cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×