Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

;-) a zwątpienie zostawmy tym co całe życie wątpią nie tylko w innych ale zwłaszcza w siebie. I nie będę złośliwa bo złośliwość nie popłaca i źle się na wadze odbija hehe. Także zawsze wszystkim życzę powodzenia i nigdy ale to nigdy w nikogo nie wątpię. A jeżeli ktoś ma problem z bieganiem to niech zacznie i po dwóch miesiącach będzie już dużo lepiej. Ją początkowo bieglam 10min potem 5 szłam no a z czasem można dużo już zdziałać jak się chce, no i ma silną wolę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Werka, ja jak zaczynałam biegać to były to dwa okrążenia naokoło osiedla, czyli z 1km i padałam :) Potem rozkręciłam się i robiłam po 15km codziennie :) Także można. Tylko nic mi to bieganie nie dało oprócz bólu stawów i cellulitu jak ten tłuszcz mi latał o obijał się ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka ja tylko pierwsze trzy dni biegam na głodzie żeby przyspieszyc wydalanie toksyn potem już tylko w domku pół godz dziennie i to wszystko. Jak jestem na normalnej diecie to i basen i siłownia jak jest okazja. I to taka nie zupełna głodówka bo rano tylko pije koktajl białkowy potem cały dzień nic nie jem tylko pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERKA ja ci wierze bo kiedys tez biegalam po 10 km dziennie i glodowke zrobilam na samym poczatku, przy glodowce organizm zaczyna spalanie wewnetrzne i po 24 h czuje sie jakby nic nie bylo warunkiem jest 0 kalorii! a wtedy schudlam ok 15kg w 2 mies i zeby nie ciaza to dalej by to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłam i jeszcze dużo schudne choćbym miała słuchać złośliwości i zębami ziemię rwać i nie poddam się wezmę ślub w normalnym rozmiarze sukni i urodze zdrowe dziecko i koniec i nikt nie jest w stanie mnie załamać bo ja wierzę i nie wątpię że dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wiarę. Ale biegać wystarczy zacząć tak jak pisałam na początku było to po kilkanaście minut bo mi cycki i brzuch nie pozwalały dobrze że zęby mam teraz jest dużo lżej po pierwsze po drugie stawy to nie problem problem jest przy złym rozciąganiu potem z lydkami o czym często zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rodzinie też już każdy się czepia bo schudłas więcej nie dasz rady daruj sobie a ja wiem że dam i widzę w ich oczach że boją się że już za dobrze wyglądam to co to później będzie okrutna jest jego rodzina i moje koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shastra tak mogło być że chudlas. Ludzie chyba mylą pojęcie głodówki tu nie chodzi o to żeby schudnąć na niej tylko wydalić toksyny bez których potem dieta i odchudzanie jest dużo łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shastra tak mogło być że chudlas. Ludzie chyba mylą pojęcie głodówki tu nie chodzi o to żeby schudnąć na niej tylko wydalić toksyny bez których potem dieta i odchudzanie jest dużo łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka jakim sportowcem byłaś?
i skąd te 118 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka jakim sportowcem byłaś?
113 sorry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :-) . Jako młode dziecko w wielu 14 lat biegalam na dystans 5000m i dwa lata pod rzad drugie miejsce potem w chemiku pan od w-fu namówił na wioślarstwo ale wybrałam ciężary i dziwiganie co skończyło się boksem do 21 r życia a że tak wyszło jak wyszło i na własne życzenie to zmarnowałam to trudno. A co do wagi to najpierw po nieudanej ciąży gdzie przytylam38kg lekarze leczyli mnie tak na neurologi w płocku że doszłam do stu kg no jak trochę przeszło i kg spadło potem znów ciąża tym razem 45 kg i znów leczenie . Potem się poddalam i dalej zarlam jak świnia i tak doszło do 120 kg wkońcu chciałam się dołączyć do topiku ale nie mogłam ze wstydu więc postanowiłam trochę schudnąć. I zaczęłam z waga 114 dokladnie. Także jak ktoś ma wątpliwosci to proszę bardzo. Wiem że jestem sobie winna ale nie zawsze byłam grubasem i dlatego teraz też nie chce i zrobię wszystko żeby tylko nim nie być i wiem że mi się uda a RESZTA NIECH MYSLI CO CHCE JA SWOJE ZROBIE. Rozumiem każdego kto przeszedł przez to co ja ale winić leków ani innych nie można bo wiem po sobie że na co się zasłuży to się ma. Na szczęście znalazł się ktoś kto wbił mi do łba że może być inaczej i nawet lepiej. Nie poddam się nikt nie jest w stanie rozłożyć mnie na łopatki a już napewno nie tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to dzień na głodzie minął całkiem nie źle wody cztery litry zielonej herb litr no i teraz pije kawę bez kofeiny bez mleka i bez cukru jak zawsze. Trochę głowa bolała ale to raczej od pogody a co będzie jutro zobaczymy. A Wam kobiety jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zmykam potem dla ciekawych oczywiście zajrze,ale najpierw muszę z facetem jechać po zakupy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, do lata będziesz super laska. Tak się zastanawiam czy nie zrobić sobie jednego dnia głodówki, żeby oczyścić organizm z toksyn. jak na razie nie jadlam od g.15 i jakoś wytrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kalinka ja Tobie też życzę osiągnięcia celu i wiemy że się uda. Poza tym w temacie napisane trenować silną wolę to właśnie moje życiowe porażki ją trenują kiedy o nich myślę jeść i nic już się nie chce i to jest dobre pomyslcie zanim siegniecie po fast food albo słodkie że jak mogły byście być takie jak ja kiedyś już bo 120kg to już potęga lepiej się zastanowić zjeść jogurt jabłko kiwi czy wypić zielona herbatkę niż zjeść paczkę ciastek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No znikam do faceta he tam będę się trenować . Miłej nocy wszystkim i więcej wiary , nadziei w innych i siebie bo nadzieja to wcale nie matka głupich jak mówią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTO NIE MA ODWAGI DO MARZEŃ,TEN NIE BEDZIE MIAŁ SIŁY DO WALKI !!!......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;-) i kolejny dzien, nie myslalam ze tak mi dobrze bedzie szlo, juz miesiac i jakos nie czuje potrzeby jedzenia wiecej, moze cos z tego bedzie. ha i juz prawie 9 kg w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,dzień dobry :-). Ja dziś chyba trochę zaspałam hehe,jeszcze w łóżku ale woda na kawiurke wstawiona. Shastra no TO WIELKIE GRATULACJE I OWACJE W TAKIM RAZIE I OBY TAK DALEJ NIE MA TAKIEJ OPCJI ZE SIE NIE UDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na śniadanie dziś duży pół litrowy kubek zielonej z cytryna. Haha. Niestety ale i bardzo dobrze trzeba się do świat jeszcze dobrze na męczyć żeby wejść w kiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_K.
hej dziewczny:) Nie było mnie tu kilka dni, bo dość dużo zmienilo się w moim życiu. Jestem w ciąży !!!:) I teraz mogę wam dopingować w wyczerpujących treningach i diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula no to super wspaniale kochana wielkie gratki,ale zaglądaj zaglądaj do nas:-). Mnie też się okres spóźnia ale ja już test zrobiłam i wyszła jedna kreska więc to pewnie zasługi dietowania. Teraz się pilnuje i bezpieczny seks hehe. No ale planuje planuje tylko jak dotre do drugiego celu czyli może na następne święta ja będę się chwalić ciążą a Ty już Bobaskiem :-). Zobaczymy co Bóg zaplanował i da zresztą Narazie trzeba zwalić balast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie szalony dzień pełen roboty i spraw do załatwiania od rana dopiero usiadłam. Zaliczyłam ośrodek zdrowia potem zakupy potem sklep elektryczny i znów ośrodek zdrowia potem zamówić ryby na święta i zamówić u sąsiadów mięsa . Potem jeszcze byłam po karme dla psa i dla kotów i wkońcu siedzę. Dobrze że zajęcie nie myślę o jedzeniu drugi dzień na głodzie ale muszę wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna, tylko i wylacznie woda i herbaty, glodowka to 0 kcal, przy nawet minimum KCAL organizm sie nie oczyszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka ale z Ciebie wszechstronna kobitka była. Nie myślałaś,żeby wrócić do sportu? Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego samozaparcia. Ja codziennie chodzę z kijkami do NW, wstaje o 5.00 i zaiwaniam, mimo,że ciemno jak w czarnej dupie. Myślę,że możesz pić soki warzywne, ale takie domowe, bo te ze sklepu to nie wiadomo co tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Shastra czyli lipke odjebalam.... Wypiłam dziś dwie szklanki jedną na obiad druga na kolację . Super wspaniale ech złość złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Shastra czyli lipke odjebalam.... Wypiłam dziś dwie szklanki jedną na obiad druga na kolację . Super wspaniale ech złość złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×