Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

ten tydzien masakra w odchudzaniu za duzo stresów, nio i podjadałam... dzisiaj byłam u lekarza przeziebiłam sie i dostałam tydzien l4... Werka Łobuziaro wszystkie Dziewczyny sie o Ciebie Martwią, mam nadzieje że wkrótce się odezwiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
ja kupowąłam w DEcatlonie i płacilam 200 zł dziś zaczęłam dzień nie zbyt dobrze pod względem jedzenia .. ale chyba jestem przed okresem, brakowało mi cukru :/ zjadlam rano:\ *jogurt activia do picia 300 gr jagodowy * 1kromka chleba z ziarnami z margaryną i plaster sera żółtego * 3 takie ciastka kruche hmm nie wiem jak tao nazwać bo mama robiła. ale zjadłam to rano i teraz trochę źle się czuję, dziś już chyba będzie do końca dnia woda i herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie waga dziś dobiła bo sie zatrzymała:-( ale koleżanka z pracy zauważyła, że dużo zrzuciłam ;-) na razie bułka i 3 wafle ryżowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja tylko tak pokazać się jutro wszystko wytłumaczę pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja tylko tak pokazać się jutro wszystko wytłumaczę pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja tylko tak pokazać się jutro wszystko wytłumaczę pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja tylko tak pokazać się jutro wszystko wytłumaczę pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
werka - no w końcu , chodź tutaj szybko.. bo mi motywacja spada, dziś sobie poszalałam z jedzeniem trochę :( i do tego nie ćwiczyłam,... ale jutro już wracam do ścisłej diety.... no nic mam nadzieję, że na mojej wadze się to nie odbije.... wrr ale jestem zła na siebie za dziś :( no nic trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki niech nikomu motywacja nie spada poprostu okradli nas z wszystkiego nawet telefonów nie mieliśmy no a wzięłam urlop więc nie było skąd pisać kochane dziewczynki no przez te nerwy to i wagi trochę spadło ale co zrobić pocieszam się ubezpieczeniem i tym że nikomu nic się nie stało gdybyśmy byli w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nie miałam też głowy do pisania bo załamałam się ale już będę na bierzaco teraz obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim bądź razie diety się trzymam i jutro odczytam zaległości miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, że wróciłaś mnie waga zatrzymała się na 65,5 kg i nie chce spadać:-( nie jem dużo, ale bedąc w dołku nie jadlam zbyt zdrowo i trochę alko wypiłam... musze się wziąc za siebie i do wiosny zrzucić jeszcze 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dobrze że Werki nie było w domu.... Te bandyty to są takie.... .Werka bedzie dobrze. A jak tam w kobietki mija weekend... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wagi i nie wiem ile warzę.... . Ciekami mi jaka mam wage teraz..... .Ja sobie wymyslilam diete jem rano bulkie z serkiem topionym lub pasta a pozniej 200gram paczki slonecznika w pestkach... . I wieczorem tylko jakies warzywo lub owoc lub nic.... . Bo nie mam apetytu na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
malinka a może jakieś białko dorzuć do diety, jajka, twaróg półtłusty lub 0%, filet z kurczaka.. no warzywa to ok. ja dziś w sumie mało zjadłam zaledwie grejpfruta zielonego, 1 mandarynkę i 1 kromkę małą chleba z ziarnami z masłem i serem białym i poćwiczyłam 45 min na steperkku , nie wiem czy jeszcze czegoś nie zjeść, kanapki z twarogiem lub jog naturalnego z musli hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×