Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

A ja nadal walczę,jutro wazenie;)heh zobaczymy ile spadło sadełka. Niestety nie tylko czasu nie było zajrzeć ale i internetu nie miałam:oi tak chodzi jak chce ,chyba znów będzie trzeba ich porządnie zjechać to się wezmą za robotę żeby wiedzieli za co ludzie płacą pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że nie ma co się na siłe katowąć z dietami ja ograniczyłam jedzenie i nie jem tak juz od 18 a 19 bo różnie z pracy wracam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka na telefonie to ja nie bardzo wiem jak ją uzupełniać bo oddalam laptop do naprawy na wymianę klawiatury:oale na chwilę obecna to nie bardzo mam co heheheh jutro albo wieczorem dziś odbiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra zaczynam 10 dni dukana-I fazę tzn będą tylko jaja,ryby,twarogi,piersi kurze i indycze a najfajniejsze jest to że na 1 fazie można jeść także desery jak się chce coś słodkiej w necie jest mnóstwo przepisów nawet bezy i bezy kakaowe i kawowe ,na którymś topiku jest ptasie mleczko ktoś przepis podał i wszystko idealne nic poza pysznoscia się nie różnią od normalnych bo są jeszcze lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała wykapana i przejedzona śpi:puwielbiam ja karmić jak tak zazera ładnie mimo że może źle robię ale lubie tlusciutkie dzieci:)hihi no a ja czas dla siebie bo facet jest więc się zajmie tylko tyle że połowę tego czasu muszę poswiecic prasowaniu i następnemu praniu dobrze że chociaż przy niej pomaga bo gary,dom,mała i ta przeprowadzka gdzie nie wszystko jeszcze poukładane jak trzeba ech...:)ale gorzej mają i żyją i szacunek dla kobiet które mają dwoje,troje i więcej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wchodzę na wagę a tu nic,myslałam ,że się zepsuła a tu się okazało,że mój szkrab majstrował przy wadze jak babcia nie widziała i zmienił baterie... NICK.................WIEK.....WZROST.....BYŁO......JEST.. ......BĘDZIE Malinka.............25.........169..........116,6......10 8,3 ...........90 Sięgnęłam dna.....32.........172...........121.......109.............. Tarantula7602....36.........165...........60..........61:( ..........55 Werka84...........29.........172...........106........106 .......... Niestety waga zamiast w dół idzie do góry:( Ale mam wymówkę będę miała @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziś mi waga nie spadła oj dziś tylko będę jeść serek wiejski chce zobaczyć 107,9 a tu waga pokazała o sto gram więcej i dupcia blada a tu myślałam że mniej a tu szok... . Oj dziś to będę katować żeby schudnąć tylko doradzcie co z tymi rostępami skóra się wciągnie czy nie i jakich kremów używacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki,ja w trakcie gotowania obiadu póki Majka śpi. Dziś przeszła sama siebie zjadła aż setkę mleka na raz,mój tluscioszek hihi zawsze max 60 i nie chciała więcej. Ja pierszym dzień dukana zaczęłam chce spróbować tej diety zjadlam rano dwa jaja na twardo duży jogurt naturalny probiotyczny zerowy z 3 kroplami zapachu waniliowego i 2 slodzikami plus lyzeczka prawdziwego kakao o obniżonej zawartości tłuszczu pyszny wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka jak będziesz ćwiczyć i jeść sporo białka plus codzienny masaż z balsamem do tego przeznaczonym to nie martw się nic nie będzie ale rozstepy choć mało i mniej widczne zostaną niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh tarantula od baterii się zaczyna;)nie pocieszasz mnie hihi oj nie ja jestem ciekawa co takie dziecko potrafi jeszcze wymyślić coś podpatrzy a potem kombinuje może widzi jak się wazysz i kochane chciało z mamy pióro zrobić bo mu się podoba taka jaka jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam takie...
Pytanie, czy pijesz tą swoją miksture co na początku tematu?ja sprobowalam i ciągle do toalety po niej biegam sikam jak opetana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie masz
Po niej sranka? Bo tam senes jest,który przeczyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam takie...
Nie mam,za to częściej się wyprozniam i bez problemów jak dotychczas poprostu nie mam zaparc :)ale sranka broń boże:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łajza grubelli
To ile tego senesu trzeba dodać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam takie...
1 saszetka na 2-3 litry płynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka ktoś mi kiedyś powiedział,:"Małe dzieci-mały kłopot,duże dzieci-duży kłopot"... I wiesz co myślałam,gadanie... Ale to czysta prawda.Jak twoja malutka zacznie chodzić to dopiero zacznie się zabawa...oczy do okoła głowy a i tak zrobi co będzie chciała bo dziecka nie upilnujesz w 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jaka zadowolona jestem moja kochana waga pokazała mniej mi 107,7 oj zadowolona jestem juz 8,9kg mniej sadła już niedługo się pokaże -10kg to będę dumna z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK.....WZROST.....BYŁO......JEST. . ......BĘDZIE Malinka.............25.........169..........116,6......10 7,7...........90 Sięgnęłam dna.....32.........172...........121.......109.............. Tarantula7602....36.........165...........60..........61: ( ..........55 Werka84...........29.........172...........106........106 ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak bym chciała żeby pokazało mi na wadze minus -10kg mam nadzieje że do 6 grudnia tyle schudne ale miło słyszeć jak już mówią chyba schudłaś po buzi wdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przejmuj
Się Malinka napewno się uda i nie długo będzie 9 z przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:)paskudna pogoda dobrze że chociaż nie leje i zimno nie jest. PANI KSIĘGOWO WIELKIE GRATULACJE BRAVO BRAVO:*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantula święta racja,na ten czas to przewznie śpi albo je albo coś tam sama do siebie po cichu kwili heheheh nie marudzi wogóle tylko czasem jak już glodna to krzyczy heheheh eoeoeoe tak hahahaha nie mogę z niej co dwie godziny jak w zegarku daje znaki a jak nie to się raz zmartwilam ale odczekalam i po 3 godz krzyk już był głośny a miny takie robi jakby cytryne jadła czasem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nie w temacie żem się rozpisala;)dziś 3 dzień diety rano była szklanka wody z cytrynka i szklanka zielonej z pokrzywa a na sniadanko zjadlam dwa brzuszki z łososia i syta po nich jestem aż mnie zemdlilo a teraz siedzę i pije kawke bezkofeinowa z mleczkiem 0% póki zarlok śpi obiadek już z rana ugotowalam więc tylko pranie zostało tylko tak sobie myślę jak ja tu sama sobie ze sprzątaniem na święta poradzę cały dom tyle okien i wogóle a gotowanie pieczenie a jak nie będzie chciała spać to z nią na rękach? Wyjde z siebie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Werka powiedz mi a skóra wciągła Ci się czy sflaaczała była. Ja używam kremu z Eweline 4d antyculitowego i do spalania tkanki tłuszczowej efekt chlodzący mam i rozgrzewający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×