Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barbiedoll

Ciąża w Anglii... czy sa jakies kobiety mieszkające w UK?

Polecane posty

Tak tylko jeszcze dodam co do tematu prezerwatyw :-P my kupujemy na ebayu 500 sztuk durexow za 50 funtów, tak sie do nich przyzwyczailam ze sex bez mi sie wydaje dziwny i taki nieestetyczny ;-D przelewajace sie nasienie we mnie itd.. Sorki za szczegóły ;-) koleżanki tak chwala sex bez.. Wogole ich nie rozumiem ;-) chyba będziemy je tylko zdejmować przy planowaniu dzidzi ;-) Mam jeszcze jedno pytankoooo: Czego używacie na rozstepy? Ja kupiłam sobie bio-oil na ebayu i sie smaruje po kąpieli ale niewiem czy to działa.. Któraś z was to używała? Jest jeszcze cos innego co mogłabym tu dostać co działa??? wole juz zacząć zapobiegać, nr chce rozstepow :-( Pozdrawiam was gorąco i miłego dnia życzę :-**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpindlerowy mlyn
Hej dziewczyny, Oj Ania, jeśli chodzi o te sprawy to ja z prezerwatywą nic nie czuje, tabletki mi nie służą , ponieważ chcieliśmy mieć drugie dziecko niedługo po córce więc nigdy nie musiałam się o to martwić, ale ponieważ po tym dziecku zamierzam zaprzestać produkcji więc będę musiała o tym pomyśleć, Ja nie używam nic na rozstępy, nie lubię się kremować i nie jestem w tym konsekwentna , więc sobie daruję, co będzie to będzie Ja dziś w domku, odpoczywam, większość dnia przespałam, ale w weekend moja towarzystwo nie spało po nocach więc przez te dni złapałam tylko kilka godzin snu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko ! Chcialam tylko powiedziec fanka gumek,ze ja wpadlam teraz z prezerwatywa firmy durex ,bo takie stosowalismy i zadna nie zjechala i nie pekla..:) Greys-Mnie po prostu po witaminach i foliku mdli,juz pare razy zauwazylam to szczegolnie w poczatkach ciazy i czuje takie jakby chemiczne odbijanie po nich,nie wiem jak to nazwac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania No ja wlasnie stosowalam na poczatku bio oil a pozniej jakos tak sie przerzucilam na cocoa butter z palmersa i chwale sobie oba bo rozstepow zadnych nie mam na brzuchu:) ale nie wiem czy to ich zasluga. Majoweczka wez nie stresuj hehe my jedziemy na niebieskich durexach lol no ale jakbym zaszla to trudno mialabym dwojke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niewiem jak to mozliwe.. Ja przez 6 lat z gumka nigdy nie wpadlam a jak zdjelismy to od razu ciaza.. Kazdy jest inny, moze twoj facet mala dziurke igielka zrobil w tej gumce? ;-) No wlasnie cocoa butter chyba tez bede kupowa bo tanszy, bio-oil mi sie w miare tanio na ebayu trafil to kupilam.. Nie chce miec rozstepow :( nigdy nie mialam a dzisiaj z mama rozmawialam i powiedziala ze jej sie zrobily.. Ile razy dziennie sie smarowalas becia? ja narzie tylko wieczorem po kapieli bo rano to bym musiala wstac wczesniej na takie zabiegi.. Moze w ostatnich miesiacach ciazy jak bede miala wicj czasu w czasie egzaminow to czesciej bede smarowac ale niewiem jak czesto trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpindlerowy mlyn
Hej Becia, różnica będzie 4 i pół roku, czyli taka sporawa, ale córa jak na razie uwielbia dzidziusie i ciągle mówi, że jej największe marzenie to żeby mieć dzidziusia w domu, oby jej tak zostało i odbyło się bez większych wybuchów zazdrości, ja jeszcze nie powiedziałam nikomu w "domu", nigdy nie potrafiłam nic utrzymać w tajemnicy przed mamą, bratem itp, brat kilka miesięcy temu wziął ślub, bratowa jest mi bardzo bliska, oni starają się o dziecko, bratowa ostatnio mi się zwierzyła, że popada w obsesję, nie potrafi o tym normalnie myśleć, chciałabym, żeby nie było jej przykro, żeby potrafiła się z naszej ciąży cieszyć, miałam nadzieje, że uda im się do naszego przyjazdu, ale już wiadomo, że nie, a mi się chyba nie uda dłużej tego w tajemnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesli to wystarczylo to super :-) a twoja mama miala rozstepy?? Ja w domu tylko powiedzialam mamie i kuzynce, przysiegaly ze nie odbiora mi tej przyjemnosci i sie nie wygadaja dalej a w anglii wiedza tylko 2 kolezanki i chlopak.. Tez chcialabym juz wszystkim oznajmic ale poczekam do pierwszego skanu chyba.. Dzisiaj sie nareczcie umowilam na wizyte z polozna i bedzie na 1/12 :-) to bedzie rowniotenko 8 tydzien ciazy, nie moge sie doczekac, moze jakos szybciej mi zrobia ten skan ;-))) Fajnie byloby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpindlerowy mlyn Eee roznica nie taka znow duza, fajnie ze corcia sie cieszy i czeka, ciekawe jak zareaguje jak juz dzidzia bedzie na swiecie, tak jak piszesz oby nie byla zazdrosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie chciej szybciej bo nie bedzie nic widac a tak kolo 12 tyg juz fajnie raczki i nozki beda fikac fikolki. Ja nie wiem dziewczyny jak Wy dajecie rade tak dlugo trzymac to w tajemnicy, podziwiam normalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam roznice z 3 dzieckiem 8 lat i 2,5 roku-troszke malo z ta druga,ale zycie :) Ja zawsze jechalam na przerywanym i obie cory planowane a jak zaczelam stosowac gumy,3 miechy i wpadka..Widocznie tak musialo byc.. Ja nigdy nie mialam rozstepow.Choc przybieralam duzo,przy mojej masie wyjsciowej 47 kg pierwsza ciaza 19 a druga ok 13 kg..wszystko szlo w bebzonik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpindlerowy mlyn
Ja dziś byłam się zapisać w końcu, mam na przyszły poniedziałek, wg internetowego kalendarza to teraz zaczęłam 11tydzień, choć wg mnie ciąża jest młodsza, bo zawsze miałam długie i raczej nieregularne cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpindlerowy mlyn
Ja dziś byłam się zapisać w końcu, mam na przyszły poniedziałek, wg internetowego kalendarza to teraz zaczęłam 11tydzień, choć wg mnie ciąża jest młodsza, bo zawsze miałam długie i raczej nieregularne cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpindlerowy mlyn
ups, drugi raz mi sie wysłało, termin mam na dwunastego czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmy ja mam 10 tydzien a termin na 23-25 ale ja mam bardzo krotkie cykle,wiec pewno dlatego...No to obie bedziemy mialy olimpijczykow moze malych ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli znasz termin ostatniej miesiaczki i dlugosc cyklu tak, ale moim zdaniem lepiej wpisac w google kalkulator ciazy i sobie obliczyc samej ,bo one tutaj sie myla strasznie mnie termin obliczyla o tydzien za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kalkulatory w telefonie mi mowiea ze 5 tyg i 5-6 dni ale nie mowia kiedy doszlo dokladnie do zaplodnienia.. jak mozna to okreslic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu -ciaze liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki (bo lekarze licza ja jako 2 tyg starsza,niz doszlo do faktycznego zaplodnienia) ale jesli chcesz obliczyc kiedy faktycznie doszlo do zaplodnienia,to wpisujesz w google -kalkulator zaplodnienia i tam wpisujesz dane z okresu ostatniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlo mi ze w urodziny mojego chlopaka doszlo do poczecia :-) czyli jest to moj 4 tydzien od poczecia.. czyli teoretycznie 6 tydz leci.. No w sumie te kalendarzyki sie zgadzaja mniej wiecej.. padam teraz juz serio :P Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nospa nie jest przeciwbolowa a rozkurczająca i wlasnie ma pomoc by nic sie nie działo, bo jesli będzie działo się cos z dzieckiem i tak nie jestes w stanie tego czuc, ale likwidując dolegliwosci takie jak twardnienia, ciagnięcia czy bóle brzucha masz wpływ by własnie dziecku nic sie nie stało, to jedy deyny lek, obok progesteronu działajacy szybko. Jest jeszcze buscopan, ale biorac pod uwage, że nospę stisujemy juz wiele lat i została przebadana równiez na ciężarnych, to jednak buscopan jest nowym lekiem, dlatego nalezy do grupy c, czyli o niewiadomym działaniu na płód Może tak być, że po jakoichkolwiek tabletkach ci sie odbija, ale Kochana, wazniejsze jest dostarczenie kw filiowego niz wzdecia czy odbicia bo nie jestes w stanie wyciagnąć tego z pokarmu:) Ale juz jestech chyba czytałam w 8 tyg? wiec juz nie masz wpływu tak naprawde na to co w brzuszku. Pierwsze usg to bedzie w 12 tyg i 3 dniu, musza do 13 tyg zrobic pierwsze z przeziernoscia karkowa. Tak naprawde my mamy wpływ na to co do 11 tyg, jesli chodzi o witaminy, dlatego ich nadmiar czy niedobór ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniejszy scan niz 13 tydzień zrobią tylko wtedy gdy bedziecie nalegać jak jest krwawienie a tak to niestety, po wizycie z położną trzeba czekac na list z terminem scanu Teraz doczytałam , że już 10 tydzień jesteś majoweczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×