Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mefi2010

Zielona kawa w tabletkach

Polecane posty

Gość gość
Na pewno takie tabletki są bardziej skuteczne od samej zielonej kawy :D Ale szczerzę to na cuda raczej bym nie liczyła :D Tylko wyrzuci się pieniądze w błoto :( Polecam artykuł http://kawowy.guru/zielona-kawa-na-odchudzanie-hit-czy-kit/ Myślę, że po jego przeczytaniu, ktoś się nawróci na właściwą drogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa to ratunek mojego życia, ktoś tu pisał, że woli ją pić - dla mnie jest niepijalna, ale wielkość mojego tyłka uratowało IQgreen, ekstrakt z ziaren świetnie działa na metabolizm, szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagaGG

Jasne, że do wakacji się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renia

Generalnie wcale nie dziwię się, że opinie na temat zielonej kawy są podzielone ponieważ to kwestia tego, w jakiej formie ten produkt stosujecie. Odkąd sama dowiedziałam się o właściwościach zielonej kawy stosowałam ją w formie naturalnej - ziarnistej. Napar z tej kawy nie należy do najlepszych i moja opinia zmieniła się ze względu na jej smak. Dopiero koleżanka uświadomiła mnie, że można kupić tabletki z zieloną kawą. Dlaczego zdecydowałam się na jej stosowanie? Przede wszystkim dlatego, że zielona kawa usprawnia pracę układu pokarmowego oraz przyśpiesza trawienie i metabolizm. Dla mnie było to bardzo ważne, gdyż nie zawsze mogłam sobie pozwolić na wszystkie dania na jakie miałam ochotę. Kolejny powód to fakt, że zielona kawa oczyszcza organizm z toksyn co w zasadzie przekonało jeszcze bardziej gdyż często katowałam się zielonymi oczyszczającymi koktajlami.  Podsumowując, polecam wszystkie produkty lecznicze, które w składzie zawierają ową zieloną kawę. O zielonej kawie więcej możecie poczytać na popularnym blogu "Być Zdrowym" https://byc-zdrowym.pl/green-coffee-5k-tabletki-z-zielona-kawa-opinie-cena-efekty/ . Przy okazji mowy o ziarnach zielonej kawy, ponoć warto dodać parę ziaren (nie za wiele) do koktajlu gdyż delikatnie zanika jej smak ale pozostają wciąż jej niesamowite właściwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Większość znajomych nie wspominając już rodziny odradzała mi zakup Slimunox.Ja jednak postanowiłam zaryzykować i teraz nie żałuję podjętej decyzji.Kilogramy spadają a Ci którzy mi odradzali sami kupują i się odchudzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela Ulosz

Dobra kawa zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×