Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

Gość żadna_wiedza
pewna38 dobrze, że chociaż targają Tobą sprzeczne uczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
hipokrytów nawracacie? Nie wiem dlaczego tak żywo reaguję na to słowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to powiedzieć choc niemi
Twoja ostatnia wypowiedz potwierdziła moje przypuszczenia na Twój temat...skąd sie bierze taka zaraza jak TY? kolacyjkę żonie przygotujesz a topik o kochance zakładasz...idę do łazienki zwymiotowac...b;lee prostaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka_
'wkurzony? zolza? można kochać i szanować zdradzając? t/n?' Dlaczego chcesz dostać jednoznaczną odpowiedź skoro z definicji nie możesz jej dostać? Chcesz odpowiedzi subiektywnej ale i tak najpierw trzeba zdefiniować co znaczy kochać i szanować. Ale przecież tego się nie da! Tak samo jak nie zdefiniujesz kiedy jest się jeszcze egoistką, wyrozumiałą, wybaczającą a kiedy już nie. Granica jest zawsze ulotna, zmienna i nienamacalna. Tak samo z kochaniem. Wiele uczuć i odczuć można podciągnąć pod tę definicję, jest cholernie pojemna. Skoro kochasz i zdradzasz to znaczy, że można! Pod hasło "kocham ją/jego" można podciągnąć ze 100 punktów, które świadczą o tej miłości, zaczynając od słynnych motyli w brzuchu (cokolwiek to jest!) . Pod hasło "kocham męża/żonę" już często całkiem mniej, czy to znaczy, że to już nie jest miłość?? Nie ma jednej definicji miłości dlatego nie może być jednej odpowiedzi na to pytanie. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- skąd sie bierze taka zaraza jak TY? Urodziłem się w Małkinii...w lipcu...w drugiej połowie lipca...:-) - kolacyjkę żonie przygotujesz a topik o kochance zakładasz... Topic założyłem już kilka tygodni temu, wiesz ile kolacyjek od tamtej chwili zrobiłem żonce? - idę do łazienki zwymiotowac...b;lee prostaku Życzę zatem miłego pobytu. Może to ciąża? Piersi nie bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy dobrze Żadna. Jestem egoistką skoro robić potrafię takie świństwa osobie, która mnie kocha i na dodatek jeszcze silę się na jakieś dziwaczne wywody.Dla człowieka o prostym kręgosłupie moralnym pytania, które postawiłaś są jednoznaczne i odpowiedź na nie oczywista. A ja co? Drugiego dna się doszukuję? Zgniłek moralny ze mnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to powiedzieć choc niemi
wątpię byś w realu miał branie...Ci co mają wzięcie nie piszą takich bzdet na forum. ładnie musisz się starać by jakąkolwiek przy sobie utrzymać...kochanka Cie w dupę kopnęła to żonce kolacyjką mydlisz oczy :D:D nie mówiłam że żałosny jesteś? Sam to potwierdziłeś, za co dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wątpię byś w realu miał branie...Ci co mają wzięcie nie piszą takich bzdet na forum. Hmmm, czyli spotkaliśmy się tu oboje nieprzypadkowo :-) - ładnie musisz się starać by jakąkolwiek przy sobie utrzymać... Tu się z Tobą w 100% zgadzam! - kochanka Cie w d**ę kopnęła to żonce kolacyjką mydlisz oczy nie mówiłam że żałosny jesteś? Czyli jednak mam nie robić tej kolacji? - Sam to potwierdziłeś, za co dziękuję Nie ma za co. Polecam się na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
czkawka_ ale ja czuje całą sobą, że nie szanuję męża spotykając się z tamtym tak więc nie można Dlaczego o to pytam? Bo mnie to bardzo ciekawi. Nie mam styczności ze zdrajcami jak wkurzony w realu. Nie mam możliwości porównania opinii zdradzających. Mogę o to zapytać wyłącznie tu. Anonimowo, tak łatwiej, a i odpowiedzi mogą być bardziej szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz zołza, tylko nikt cholera tego pojąć nie potrafi..a ponoć najważniejsze przykazanie, to przykazanie miłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna wiedza Nie mam styczności ze zdrajcami jak wkurzony w realu. znow zaczynasz ?? a zonaty calusnik przyjaciel??..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
zolza dziś jesteś wyjątkowo niemożliwa. Jak mam wierzyć mężczyźnie, który czuje do mnie słabość? Przecież on powie wszystko, żeby mi dobrze zrobić. To już wam bardziej wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna_wiedza Przecież on powie wszystko, żeby mi dobrze zrobić. Jak mu na więcej pozwolisz, to nie tylko gadać będzie by Ci dobrze zrobić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Przecież on powie wszystko, żeby mi dobrze zrobić. To już wam bardziej wierzę. Wiesz co, żadna, nie uwierzysz mi, ale trudno... Pierwszą rzeczą, którą pomyślałem, kiedy zobaczyłem Twój pierwszy wpis w tym watku była myśl: ocho, ktoś chyba nie jest pewien, czy facet chce tylko seksu, czy nie tylko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna wiedza to maz tez ci chyba to powiedzial, bo poczul slabosc i zostal mezem i przyjacielem, to gdzie tu konsekwencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×