Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

Wiem, wiem..dlatego sobie przycupnęłam w kąciku i obserwuję..obawiam się, że pomarańczki przez skórę wyczuwają zagrożenie i raczej nie zdecydują się na pogawędkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, one się nie boją. One się wycwaniły. W mądrych książkach wyczytały, że dla narcyza brak zainteresowania jest największą karą, więc się zmówiły i udają, ze mnie nie widzą. Czasami ktoś się wyrwie, jak kapelusz słomkowy, ale reszta go ucisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgjhbknm,
.obawiam się, że pomarańczki przez skórę wyczuwają zagrożenie i raczej nie zdecydują się na pogawędkę durna pizda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy jest pomarańczowy szowinizm: rzucają mięsem w kobiety na tym wątku, mnie oszczędzając. Chyba, że to taki sposób na zwrócenie waszej uwagi, coś jak rzucanie kamieniami w koleżanki z podstawówki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać ta miernota gustuje w mężczyznach. Miej się na baczności Wkurzony, bo taki sympatyk to nic miłego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja wam powiem, ze nie rozumiem wogole ludzi, ktorzy wchodza na forum po to, by sobie pouzywac..rzucac wulgaryzmami w inne osoby, kazdy ma prawo przedstawic swoje poglady,myslenie i sposob na zycie, ale nie trzeba od razu kogos obrzucac blotem, bo jest inny niz my..nasze spoleczenstwo jesli chodzi o tolerancje jest naprawde ponizej krytyki, zenujace to dla mnie i do krajow cywilizowanych (przynajmniej tam gdzie ja przebywalam przez pewien czas) nam baaardzo daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- a ja wam powiem, ze nie rozumiem wogole ludzi, ktorzy wchodza na forum po to, by sobie pouzywac.. Widzisz Aga, każdy sobie używa na swój sposób. Może gdyby używali życia w nocy, to by nie czuli potrzeby wyżywać sie na innych ludziach w dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hussbnm
to jak się nazywa ta kraina? Szmaciejewo Tolerancyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hussbnm
i w tej krainie zdradzonej żonie by się chciało żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalki na szczęście z mamą wszystko ok..tylko nie bardzo na forum mogę powiedzieć ło co biega :( Aguś widziałam parodię..no brodacza to spartolili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aha, i jeszcze jedno... Xixi-cośtam, przepraszam za ten słaby dowcip, po którym się poczułaś obrażona." W porządku. Przeprosiny przyjęte. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna napisalam na maila :)i skreca mnie z ciekawosci odezwala sie do mnie ostatnio bardzo daaawno nie widziana kolezanka, zaprosila na spotkanie przy winku czy piwie, do wyboru do koloru, a najlepsze to, ze rozstala sie z mezem i po licznych romansach znalazla faceta , ktory mieszka o krok od mojego ...miedzy mna i nim jest pewna roznica wieku i poznalismy sie juz baardzo dawno temu przez internet, a ona mi opowiadac zaczyna swoje historie i doslownia ta historia taka sama, usmialam sie..no a na spotkanie sie wybiore jak zima zelzeje, bo bardzo bym nie chciala zeby mnie z rowu wyciagali.. wkurzony co tam u ciebie, czyzby robisz podchody do tej w swetro-sukience bo forum zaniedbujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×