Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

- Skończymy w Ciechocinku mi sie ta perspektywa podoba, widze oczyma wyobrazni jak mieszkam w pokoju z pewna38 latka, a 76- letni wkurzony wchodzi do nas po piorunochronie, bo sanatoria zamykaja po 22... Za komplement uznaję Twoje wyobrażenie, że w wieku 76lat będę po piorunochronie właził do was OBU ! :-) Jak zwykle Aga, dobrze mi życzysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaaa :) w wyobrazni zawsze wszystko jest lepsze niz w rzeczywistosci, bo faktycznie to moze by trzeba jeszcze respirator wciagac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony jak cholera Ale za to jaka satysfakcja z własnego, dorodnego pomidora! My to raczej po cudze pomidory sięgamy :) zolza aga Gdyby mu zależało, to by się do roboty przyłożył! jest w tym duza racja, moze to zadna wiedza cos zle przeczytala miedzy wierszami , ze jemu tak strasznie zalezy ... No właśnie to na myśli miałam pisząc kilka postów wyżej :) mi sie ta perspektywa podoba, widze oczyma wyobrazni jak mieszkam w pokoju z pewna38 latka, a 76- letni wkurzony wchodzi do nas po piorunochronie, bo sanatoria zamykaja po 22... Aga mi też się bardzo podoba. Będziemy szaleć aż wióry polecą, albo protezy powypadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi też się bardzo podoba. Będziemy szaleć aż wióry polecą, albo protezy powypadają ..i ZUS nas znienawidzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i ZUS nas znienawidzi.. Tia..Grunt, że my się będziemy świetnie bawić. Coś mi się tylko wydaje, że będziemy musiały jeszcze jednego wiekowego pozyskać, bo Wkurzony samiuśki może nie dać rady.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- ..i ZUS nas znienawidzi.. ZUS was kocha. ZUS kocha wszystkie kochanki. Przez wkurzające kochanki każdy porządny facet (taki jak ja) zejdzie przed osiągnięciem wieku emerytalnego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUS kocha wszystkie kochanki. Przez wkurzające kochanki każdy porządny facet (taki jak ja) zejdzie przed osiągnięciem wieku emerytalnego. wkurzony nie dramatyzuj, z wiekiem nabierzesz wprawy, wszystko po tobie splynie jak po kaczce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wkurzony nie dramatyzuj, z wiekiem nabierzesz wprawy, wszystko po tobie splynie jak po kaczce.. No tak. Już wy (wy kobiety ogólnie, nie Ty i pewna38) zadbacie, żebym nabrał wprawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Już wy (wy kobiety ogólnie, nie Ty i pewna38) zadbacie, żebym nabrał wprawy ..to bedzie survival..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony jak cholera No tak. Już wy (wy kobiety ogólnie, nie Ty i pewna38) zadbacie, żebym nabrał wprawy No masz..a już przez chwilę poczułam się wyróżniona..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wkurzony nie dramatyzuj, z wiekiem nabierzesz wprawy, wszystko po tobie splynie jak po kaczce.. albo do kaczki... ;) pewna, to nawet niezłe zobrazowanie zdradzania z tymi pomidorami. Ja mam swojego własnego w ogródku, ale jakiś zmierzły się zrobił pomimo nawożenia, a ten z innego ogródka taki czerwony i dojrzały, że ho ho! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaDaKa pewna, to nawet niezłe zobrazowanie zdradzania z tymi pomidorami. Ja mam swojego własnego w ogródku, ale jakiś zmierzły się zrobił pomimo nawożenia, a ten z innego ogródka taki czerwony i dojrzały, że ho ho! No wypisz wymaluj moja historia z jedną tylko różnicą...ja znów po straganach biegać muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie to przyjemne być może! Przed wyborem musisz pomacać, czy aby nie za miękki, a może niedojrzały albo w ogóle nie pomidor. A najlepiej to w ogóle spróbować dziada, czy aby nie mdły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ale jakie to przyjemne być może! Przed wyborem musisz pomacać, czy aby nie za miękki, a może niedojrzały albo w ogóle nie pomidor. A najlepiej to w ogóle spróbować dziada, czy aby nie mdły! To już wiem dlaczego niektóre kobiety się do mnie kleją :-/. Sprawdzają, jakim jestem pomidorem. I czy w ogóle jestem pomidorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony, żeby nie było, jeśli pomidor sam do mnie nie zamruga, to ja go nawet do ręki nie biorę. Bo to faktycznie mogło zabrzmieć, jakbym nic innego nie robiła, tylko skakała po straganach w amoku...A ja mam "marne wyniki hodowlane": jeden własny i jeden cudzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaDaKa Jesteś niemożliwa. Muszę przyznać, że trafniej bym tego nie ujęła. Coś czuję, że Zołzę na zakupy zabiorę, bo się dziewczynina marnuje przy tym telefonie :D Wkurzony pomidor. Dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie zróbcie przecieru pomidorowego z tej radości :) Nie oglądałam filmu "Smażone zielone pomidory". Ciekawe o czym jest w kontekście naszych postów... Jak nic zemsta zdradzonych żon, albo opuszczonych kochanek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna chetnie zobacze ten stragan, bo to nie tak, ze ja siedze umeczona i na jego telefon czekam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Aga, ale ja zdecydowanie bardziej stawiam na świeżynkę, a nie jakieś koncentraty z nadgryzionych zębem czasu pomidorów. Poniucham, poszperam to i może na jakąś nową, nieznaną odmianę natrafię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolza aga pewna chetnie zobacze ten stragan, bo to nie tak, ze ja siedze umeczona i na jego telefon czekam .. Aguś ja wiem i dlatego na zakupy chcę Cię zabrać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Aga, ale ja zdecydowanie bardziej stawiam na świeżynkę, a nie jakieś koncentraty z nadgryzionych zębem czasu pomidorów oj pewna38 trafilas w sedno ten moj do swiezynek nalezal, swiezszych jak ja sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolza aga oj pewna38 trafilas w sedno ten moj do swiezynek nalezal, swiezszych jak ja sama.. Pisząc świeżynka mam na myśli nasze wspólne zakupy :) ale Agunia bez obaw ja też stawiam na dorodne i zdrowe pomidory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewn38latka
Jasne, jeśli tylko wybierze się z nami to jestem jak najbardziej za. Pytanie jednak czy te Jej pomidory miejsce w koszyku dla kolejnego zrobią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to literka zamieszanie wprowadzić może..a raczej jej brak :)Zmiana komputera i już człowieka za podszywacza wezmą. No i jeszcze jedno sprostowanie..to raczej KaDaKa miejsca w koszyku będzie musiała poszukać, bo pomidory za cholerę same miejsca malinowej odmianie nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dyskusja poszla w jakims szalenie dziwnym kierunku ;) dziewczyny a powazniej mowiac, myslicie ze bylyscie / jestescie wkurzajacymi kochankami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna, masz rację u mnie w koszyku na pomidory miejsca są tylko dwa, a w zasadzie AŻ dwa... ale zakupy uwielbiam i chętnie się z Wami przejdę! Ja od urodzenia wzrokowiec, więc z chęcią popatrzę ;) Agu...czy ja byłam/jestem wkurzająca? A bo ja wiem... muszę go zapytać :) Oj, raz się zdenerwował (tzn. o tym razie wiem), ale to było nieporozumienie, jeszcze na początku znajomości. Nie wiedział, że ja słucham, daję słowo i jak mówię, że będę, to będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolza aga ta dyskusja poszla w jakims szalenie dziwnym kierunku dziewczyny a powazniej mowiac, myslicie ze bylyscie / jestescie wkurzajacymi kochankami?? ja na stówę byłam wkurzająca..bywały jednak chwile, w których w słodziaka tulaka się zamieniałam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, raczej na pewno jednak. Kobiety zawsze będą wkurzać facetów, a faceci nas. Jesteśmy po prostu tak różni, że czasem te różnice są nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×