Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Co sądzicie o walce z kościołem przez Ruch Palikota?

Polecane posty

Gość ja nie traktuje tego
jaka walkę z kościołem, Oni nie mają nic do wiary. Chodzi o sprwiedliwość, podłość pod przykrywką uduchowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzimy, że nie potrafisz poprawnie sformułować zdania po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszz
baaaaaaardzo dobrze robią! wgl cały program RP mi się bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByćMożeLondynByćMoże...
Powinni zająć się czymś innym ale nie pierdołami... Już pokazują cyrk, rewelacyjne tematy zastępcze. Lepiej niech się zainteresują równią pochyłą po ktorej Polska leci, a nie pierdołami. Zresztą czego oczekiwac od clownów i darmozjadów, którzy marnują czas na bzdety jeśli w ogóle pojawią się w "pracy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar i predatorka- wypierrdalać. Śmieszny Student, niech sobie będą kim chcą. Najważniejszy jest ich stosunek do kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale jednocześnie popierają dewiację. Mam podobne zdanie co do Kościoła jeśli chodzi o finanse, ale oni przede wszystkim trąbią o krzyżu w Sejmie (który wogóle mi nie przeszkadza), a nie o finansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alena contortionist
sądzę że jest słuszna, kościół już zdecydowanie przesadza z tym wszystkim....... moja sąsiadka ma 80 lat i jak miała w moim wieku bierzmowanie to było w kościele jedno konkretne spotkanie i zaraz do bierzmowania a my musimy kuźwa łazić tam przez 9 miesięcy po kilka razy w miesiącu być na każdej mszy itd.... i wszystko nam wpisują w indeks... a moja siorka ma 9 lat i im zakonnica powiedziała że jak nie będą co niedziele chodzić do kościoła to będą dostawać jedynki z religii... masakra! całą nadzieje w Palikocie pokładamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon i pumba ...
Śmieszny Student - ''tranwescytów '' ? :D:D:D:D:D Gdzie studiujesz? w Pciumiu Dolnym hodowle jedwabników albo psich kup ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon i pumba ...
Alena contortionist - bierzmowanie nie jest obowiązkowoe... ja nie poszłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyże powinni pościągać z miejsc publicznych. Nie każdy w kraju to zasrrany katol 🖐️ Każdy ma prawo do własnych poglądów religijnych i nie każdy ma ochotę patrzyć się na krzyż. Żyjemy w XXI wieku. Polska jest rzekomo krajem katolickim a powinna być krajem normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alena contortionist
większość katolików to tak naprawdę ateiści zachowujący tylko pozory. ja sama jestem ateistą a idę do tego całego bierzmowania bo tak i już. mama i tata też nie są za tymi wszystkimi kościołami i też bardzo popierają Palikota.... ale trudno, jakoś to bierzmowanie zniosę..... tata dobrze powiedział: bierzmowanie to tak naprawdę w dzisiejszych czasach pożegnanie młodego człowieka z kościołem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palikot od zawsze robił wokół siebie dużo zamieszania. Walka z Pis już była teraz wziął się za kościół. Kulturą i inteligentnymi wypowiedziami daleko by nie zaszedł. Program RP dla mnie to tragedia, a walka z kościołem to walka z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czegoś trzeba zacząć. Trzeba pokazać że nikt koscioła się już nie boi. Trzeba klechom dać do zrozumienia że są zasrranymi darmozjadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByćMożeLondynByćMoże...
Francja też jest bardzo nowoczesna i od arabów i to tych najbardziej radyklanych odgonić się nie mogą... Świat nie lubi próźni... Po 2. powinni zająć się czyms innym, a nie pierdołami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar czy jak ci tam.. to ,że jesteś tłukiem, to już wiedziałam po pierwszym zdaniu jakie tutaj nieudolnie napisałeś. Zioniesz nienawiścią do KK, a nie potrafisz uargumentować swoich poglądów. Biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predatorka i iftar, wy kurrwy idźcie stąd bo nie mam przyjemności z wami rozmawiać. Polonistki pierrdolone się znalazły, dzifki yebane. Kształcone humanistycznie podczas obciągania spoconych kootasów. Wypad bo topik przez was się zaśmierdzi. Gardzę kościolem i gnojami, którzy ten cyrk organizują. Widać to na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc w pewnym sensie pokładam nadzieję w Palikocie. Mam nadzieję że dopiecze kościołowi jeszcze bardziej i skuteczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×