Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Co sądzicie o walce z kościołem przez Ruch Palikota?

Polecane posty

W przeciwieństwie do katolików - agnostycy mają ciekawsze rzeczy do roboty niż pielgrzymki środkiem ulic, pozywanie kogo się da o obrazę uczuć religijnych i ogólne uprzykrzanie życia swoim bliźnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zobaczycie, kto jest silniejszy już jutro. Chłopaki z ONR, Młodzieży Wszechpolskiej i kibice wszystkich klubów pokażą bandzie, kto ma jaja!" Mam nadzieję, że policja będzie pałować po równo wszystkich sprawiających problemy normalnej reszcie społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk..
Palikot jest żydem z pochodzenia , a jego zwolennicy to połowa SLD , czyli postomuchy , pachołki ZSRR i ich dzieci , bardzo często także tego pochodzenia oraz mniejszości seksualne ( nie muszę dodawać , że najczęściej także tego pochodzenia ) . Tacy ludzie przeważnie zawsze byli nienawistni w stosunku do kk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Palikot jest żydem z pochodzenia" A taki do Chińczyka podobny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Statystyki podają,że ponad 90% społeczeństwa to katolicy.W takim razie dlaczego nigdy nie przeprowadzono referendum w sprawie aborcji lub zapłodnienia invitro?Wystarczyłoby żeby na niedzielnej mszy księża udzielili wiernym wskazówek i oba projekty byłyby w ciemnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszce wpadłem na chwilkę żeby coś oznajmić. Zapewne wiele osób wie co to jest strona redwatch. Narodowcy z młodzieży WESZpolskiej w niedalekiej przyszłości zostaną umieszczeni na stronie opozycyjnej dla redwatch, jeden po drugim. Bojówkom o podłożu religijnym (katolickim) musimy powiedzieć stanowecze nie i przepowiedzieć śmierć członkom takich zbrodniczych organizacji jak np młodzież WESZpolska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk..
co ja na to poradzę , ze jest żydem i nawet podobnym . zresztą teraz żydzi to w 80 % chazaro - słowianie . pojedziesz do israela , to żyda od polaka nie odróżniesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dobrze myślę, to ja nadal figuruję jako "katoliczka" w papierkach polskiego kościółka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście mam za dużo spraw na głowie, więc nie mam czasu na wyłapywanie pojedynczo zbrodniarzy z takich organizacji jak młodzież weszpolska celem spowodowania z kumplami u nich uśmiechu od ucha do ucha. Pewnie wyjadę z tego zdeprawowanego katolicką zarazą kraju i zamieszkam gdzieś gdzie mi będzie dobrze. Jeśli nie wyjadę, coś mi się nie poukłada to będzie wielka granda, sporo osób myśli tak jak my i kto wie.. może za 2-3 lata przemarsz bojówek katolickich zostanie spalony koktajlami mołotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobożne życzenie....
Palikot i tak nic nie osiągnie. Mamy podpisany Konkordat, więc nie wszystko tak łatwo pójdzie jak niektórym by się wydawało, trzeba by było zerwać tę umowę i zacząć wszystko od nowa i kto to ma według Was zrobić Palikot? Jeszcze trochę znowu zacznie błaznować, szaleć w Sejmie i z tych być może dobrych życzeń nic nie pozostanie. Kościołowi nikt tutaj nic nie zrobi są ustawieni na kolejne 100 lat, dzięki między innymi komisji majątkowej. Taki Rydzyk przecież on jest nie do ruszenia ma państwo w państwie, a takich Rydzyków ma niestety każda parafia. W większych miastach jest inaczej, na peryferiach to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen - ironia polega na tym, że ja Polskę widzę raz na dwa-trzy lata, a koło kościoła przechodzę jak idę na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja też figuruję, choć uważam się za agnostyka." Jak mnie ktoś pyta to odpowiadam, że byłem Jedi a teraz przeszedłem na ciemną stronę mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdyby przykładowo istniał bóg i Szatan to o wiele lepszym wodzem byłby Szatan. No co jak co ale człowiek i Szatan ma więcej wspólnego niż człowiek i pambuk. Gdyby ludzie zamiast boga czcili Szatana to choć to też by nie miało sensu, przynajmniej byłoby ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, byłoby dokładnie to samo. :) Weź pod uwagę, że wcześniejsi bogowie których gościła ludzka fantazja wcale się od chrześcijańskiego diabła nie różnili jeżeli chodzi o temperament ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale klimat na takich uroczystościach byłby fajniejszy. Szatan to też tylko wymysł jakiegoś chorego człowieka, ale ten wymysł jest przynajmniej atrakcyjny, nawet z powodu klimatu jaki otacza istotę Szatana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że ludzie są sami w sobie wystarczająco okrutni, nie trzeba ich jeszcze podsycać kultem szatana takiego jakim jest on przedstawiany w chrześcijaństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie czytałem biblii Szatana. Właśnie okazało się że sataniści kierują się podobnymi poglądami jak ja- tj człowiek nie jest na podobieństwo boga tylko szatana. Ja, można powiedzieć ze samodzielnie wysnułem taki wniosek. Pambuk nie zrozumie człowieka, jest zbyt ograniczony. Szatan to inna sprawa, wątpię żeby Szatan (gdyby istniał) był wrogi człowiekowi. Gdyby opętania były prawdą to stawiałbym na to że to pambuk opętuje i niszczy ludzi zwalając winę na Szatana a Szatan jest sprzymierzeńcem ludzkości w walce z popierrdolonym bogiem. Tyle tylko że ani pambuk ani Szatan nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beliar, proszę cię, nie twórz własnych teorii. Jeżeli bardzo chcesz wiedzieć po co w chrześcijaństwie pojawił się szatan to już tłumaczę - po pierwsze był zobrazowaniem zła, łatwiej było wytłumaczyć ten zawiły koncept używając personifikacji. Po drugie symbolizował w dużej mierze ciekawość, a jak wiadomo - łatwiej jest kontrolować ludzi którzy nie zadają zbyt wielu pytań. Poza tym jakby nie patrzeć wzajemne krzywdzenie się nam nie sprzyja, więc szatan był czymś w rodzaju stracha na wróble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na miarę rozwoju tych opowieści dziwnych treści tworzonych przez upośledzonych chrześcijan można dopatrzeć się wielu przykladów Szatana, jako przeciwnika boga, który miał niejednokrotnie rację. Prawda taka że nie wierzę ani w to ani w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo szatan miał być przeciwnikiem boga i ciężko tu mówić o racji, był po prostu bliższy ludzkiej naturze, a założenie chrześcijaństwa jest takie by walczyć z pokusami i złem w samym sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty palikot
baranekk..-marna i obrzydliwa prowokacja antysemicka, wszędzie widzisz Zydów rzekomo antykaltolickich. Część pewnie i jest ale najbardziej antykatoliccy są Świadkowie Jehowy i duża część protestantów zwłaszcza na Zachodzie. Palikot na pewno nie jest Żydem. Jego ojca podejrzewano nawet o szmalcownictwo czyli kolaborację z nazistami przy wyłapywaniuŻydów 1942 i czywiście rabunek ich mienia. Palikot o ojcu nic nie mówi. Z Pisali o ym w inernecie sprawę wyciągnął PiS (najśmieszniejsze że ta partia składa się głównie z Żydów i antysemitów!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk..
Swiadkowie Jehowy nie są aż tak bardzo antykatoliccy - mam ich zbór naprzeciwko domu i pewne kontakty z nimi , ... na pewno nie tak jak żydzi i półżydzi których osobiście znam palikot takie ma pochoidzenie - to nie jest jakiś judejczyk , czy ortodoks , tylko typowy polski chazar 'Nazwisko Janusza Palikota jest bardzo charakterystyczne. Dwuczłonowe, z prostą etymologią palić, palenie kota, palący się kot, uwiązany do palika kot. Jest prześmiewcze. Nazwiska prześmiewcze są zazwyczaj dziełem administracji państw zaborczych, które nadając nazwiska osobom ich nieposiadającym w pewnych przypadkach uciekały się do szykan. Taka sytuacja miała miejsce w stosunku do osób wyznania mojżeszowego. Żydzi bardzo długo nie posiadali nazwisk, byli poddawani presji asymilacyjnej, a ich tradycję wyśmiewano. Wiele nazwisk nadawanych w szczególności przez władze carskie ubogim Żydom w konsekwencji było prześmiewczych. Nazwisko Palikot zostało zatem najprawdopodobniej nadane przez władze carskie z biurokratyczną ironią jakiemuś biednemu Żydowi, który rozrodził się przede wszystkim w Biłgoraju i na terenie zamojskiego. Dziadek Janusza Palikota przed II Wojną Światową miał kilka hektarów ziemi oraz sklep wędliniarski („Płoną koty w Biłgoraju s. 19). Zawód dziadka Janusza Palikota kieruje nasze dociekania w kierunku środowiska żydowskiego. Natomiast matka - Czesława była więźniem obozu koncentracyjnego na Majdanku. Możemy zatem zwiększyć prawdopodobieństwo żydowskich korzeni Janusza Palikota do ponad 50 %. W przypadku Janusza Palikota humorystycznym akcentem jest jego talent filozoficzny i gorzelniczy, który często występował u osób pochodzenia żydowskiego. Ale uśmiech kończy się, gdy dostrzegamy wściekły antykatolicyzm, podżeganie do morderstw oraz propagowanie niszczących rodzinę plugawych zboczeń. http://urbas.blog.onet.pl/Palikot-Zydem ,2,ID415364315,n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz ma dobry pomysł na siebie. Szkoda, że nic mu z tego nie wyjdzie ale z drugiej strony powinno się w końcu zrobić coś z tym wszędobylstwem kleru, żeby nie dochodziło do sytuacji, że każdą dziurę w ziemi trzeba poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk..
księża kk których jest 27 tys . ...to mały pikuś w budżecie państwa w porównaniu z np. urzędnikami , których mamy 450 tys. problem zastępczy dla idiotów , sterowanych lemingów , rządzących i szukających wroga za swoje niepowodzenia , ogłupiałej mediami młodzieży , potomków rozbitej komuny pragnącej rządzić na jakichś nowych ideach , mniejszości seksualnych i nawiedzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Każdy ma prawo do własnych poglądów religijnych i nie każdy ma ochotę patrzyć się na krzyż. " nie każdy ma również ochotę patrzeć na ciebie a jednak nikt nie proponuje zakazać pokazywania twojej mordy. już przeginacie z tą wojną religijną. naprawdę komuchy wam narobiły gówna w głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×